PDA

View Full Version : Тва вече е сериозен проблем



megamaniqmm
11-16-2009, 23:30
Почвам направо ... не ми се смейте ако може :D
почти на 18 съм, до сега не съм бил с момиче
адски съм притеснителен към новите запознанства изобщо, но особено много - когато става въпрос за момиче. сдухвам се (замръзвам), когато говоря с момичета и се притеснявам адски много, дори и да ги познавам от дълго време...
сякаш имам подсъзнателно чувство, че ще имаме връзка и че ще ме държи към нея завинаги, ще ме притеснява постоянно, ще иска 24/7 да сме заедно, не знам и аз как да го опиша това чувство, което ми е постоянно в главата когато общувам с което и да е момиче. Може и да не е точно такова, но в момента на такова го описвам.

Когато момиче седи до мен, гледам настрани и не говоря много, притеснен съм, понякога се изпотявам, не намирам лесно обща тема за разговор, просто не мога да завържа разговор... мълчалив съм

Това не се проявява при момчетата, т.е. с тях се запознавам по-лесно
не, не съм от лявата страна, определено

комплекси ли имам, не знам, не смятам, че имам. не се определям като грозен, 185/90 съм

не знам защо не става работата ... повечето от познатите ми си имат приятелки, но ме е срам да ги попитам за съвет, за да не ми се подиграват, затова се обръщам към интернет...

моля ви за насока, решил съм да променя начина си на живот, крайно време е! Какво да правя?

lubomirky
11-16-2009, 23:39
гледай да комуникираш повече с женски. дори ако трябва с някакви приятелки на брат/сестра/майка, все тая. ще почнеш с времето да не си толкова скован. ако те отреже някое момиче - не се сдухвай, на всеки се случва. вдигаш главата и продължаваш. айде успех и не се притеснявай ;)

SaintLucifer
11-17-2009, 06:00
Съвсем ли не можеш да говориш? Тя ако реши да да разговоря с теб, ти оставаш ли пак толкова скован, пак ли се притесняваш?

Като си на 18, пробвай с някоя 8ми клас, само да говориш разбира се, за тренинг, толкова ще ти се изкефят, постепенно би трябвало притеснението да намалее.

Другия вариант е к*рва, не съм сигурен как точно ще ти помогне, ама един приятел се кълне, че преди да е ходил на к*рва не е могъл изобщо да говори с момиче, защото бил девствен и се притеснявал, не че сега е Казанова де, ама все пак, поне не се поти. :D

F_CK_all_I_need_is_U
11-17-2009, 06:51
E пааа.. аз не разбрах, ти искаш ли да си имаш приятелка или не ?? Щот, ако имаш, ако е нещо сериозно де, тя ше иска да е 24/7 с теб и т.н. :D Ама глей ся, повечето момичета са некфи яко тъпи, кфо им се спичаш, пък и мислиш, че не те усещат ли?? Оо усещат, усещат, хиените малки и им е кеф.Не им създавай тфа удовоствие 8)

Па, аз съм момиче, трее си попиказваме некой път 8-)



Като си на 18, пробвай с някоя 8ми клас, само да говориш разбира се, за тренинг, толкова ще ти се изкефят, постепенно би трябвало притеснението да намалее.
Да, тфа е дура идея 8-)

Kukumqvka
11-17-2009, 07:05
E пааа.. аз не разбрах, ти искаш ли да си имаш приятелка или не ?? Щот, ако имаш, ако е нещо сериозно де, тя ше иска да е 24/7 с теб и т.н. :D Ама глей ся, повечето момичета са некфи яко тъпи, кфо им се спичаш, пък и мислиш, че не те усещат ли?? Оо усещат, усещат, хиените малки и им е кеф.Не им създавай тфа удовоствие 8)

Па, аз съм момиче, трее си попиказваме некой път 8-)



Като си на 18, пробвай с някоя 8ми клас, само да говориш разбира се, за тренинг, толкова ще ти се изкефят, постепенно би трябвало притеснението да намалее.Да, тфа е дура идея 8-)

Само да ти кажа .. това,че пишеш както ти дойде на акъла и разваляш българския език с ''кфо'' 'некфи'' и всякакви други изгъзици,не те прави по-умна ;)

По темата: Няма от какво да се притесняваш .Говори си с момичетата,винаги има общи теми . И не си мисли .. за нещата,които могат да станат след това ! Аа и никое момиче не иска нон-стоп да е с момче с което нямат сериозно връзка.Така,че няма страшно .. просто се отпусни и не мисли за нищо.

Bellatrix
11-17-2009, 07:32
Лол... и момичетата си имаме лично пространство, ще знаеш. 24/7... Тая да не е някоя психо бе!? На всичко се басирам, че тръгнете ли ще се виждате около 3-4 пъти в седмицата, не за по 24 часа, бъди сигурен.

ПП. И не сме страшни. И да не те сметне за готин, и да реши, че си смотаняк висша степен, пак няма да започне да скача в кръг и да вика "Хаха, глей те го тоя нърд!!" Нищо не губиш с тоя разговор. Като не те хареса - следващата.

ПП. Знам, че той не говори за определено момиче, просто си избрах един общ пример.

soul1199
11-17-2009, 08:11
Лол... и момичетата си имаме лично пространство, ще знаеш. 24/7... Тая да не е някоя психо бе!? На всичко се басирам, че тръгнете ли ще се виждате около 3-4 пъти в седмицата, не за по 24 часа, бъди сигурен.

ПП. И не сме страшни. И да не те сметне за готин, и да реши, че си смотаняк висша степен, пак няма да започне да скача в кръг и да вика "Хаха, глей те го тоя нърд!!" Нищо не губиш с тоя разговор. Като не те хареса - следващата.

ПП. Знам, че той не говори за определено момиче, просто си избрах един общ пример.

F_CK_all_I_need_is_U
11-17-2009, 08:14
E пааа.. аз не разбрах, ти искаш ли да си имаш приятелка или не ?? Щот, ако имаш, ако е нещо сериозно де, тя ше иска да е 24/7 с теб и т.н. :D Ама глей ся, повечето момичета са некфи яко тъпи, кфо им се спичаш, пък и мислиш, че не те усещат ли?? Оо усещат, усещат, хиените малки и им е кеф.Не им създавай тфа удовоствие 8)

Па, аз съм момиче, трее си попиказваме некой път 8-)



Като си на 18, пробвай с някоя 8ми клас, само да говориш разбира се, за тренинг, толкова ще ти се изкефят, постепенно би трябвало притеснението да намалее.Да, тфа е дура идея 8-)

Само да ти кажа .. това,че пишеш както ти дойде на акъла и разваляш българския език с ''кфо'' 'некфи'' и всякакви други изгъзици,не те прави по-умна ;)

По темата: Няма от какво да се притесняваш .Говори си с момичетата,винаги има общи теми . И не си мисли .. за нещата,които могат да станат след това ! Аа и никое момиче не иска нон-стоп да е с момче с което нямат сериозно връзка.Така,че няма страшно .. просто се отпусни и не мисли за нищо.





Кой е казал, че ме праи по-умна????Извиняй, но аз така си говоря.Ако нещо не те кефи, не мога да ти помогна.НЕ РАЗВАЛЯМ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК!
Бай дъ уей, като ти гледам поста и ти не си на "ти" с езика ;ддд


И последно, кфа си ти, че да ме съдиш ??

buuu
11-17-2009, 09:09
E пааа.. аз не разбрах, ти искаш ли да си имаш приятелка или не ?? Щот, ако имаш, ако е нещо сериозно де, тя ше иска да е 24/7 с теб и т.н. :D Ама глей ся, повечето момичета са некфи яко тъпи, кфо им се спичаш, пък и мислиш, че не те усещат ли?? Оо усещат, усещат, хиените малки и им е кеф.Не им създавай тфа удовоствие 8)

Па, аз съм момиче, трее си попиказваме некой път 8-)



Като си на 18, пробвай с някоя 8ми клас, само да говориш разбира се, за тренинг, толкова ще ти се изкефят, постепенно би трябвало притеснението да намалее.
Да, тфа е дура идея 8-)


уахах ем да е няма от кфо да се притеснявяш ..напълно нормално е да неможеш да се отпуснеш в началото а и тфа че до ся не си бил с момиче не те прави различен спокич :-P
П.П дай ми скайпа си на лично ...щи кажа дали си грозен или не :oops: :lol: 8-)

buuu
11-17-2009, 09:10
E пааа.. аз не разбрах, ти искаш ли да си имаш приятелка или не ?? Щот, ако имаш, ако е нещо сериозно де, тя ше иска да е 24/7 с теб и т.н. :D Ама глей ся, повечето момичета са некфи яко тъпи, кфо им се спичаш, пък и мислиш, че не те усещат ли?? Оо усещат, усещат, хиените малки и им е кеф.Не им създавай тфа удовоствие 8)

Па, аз съм момиче, трее си попиказваме некой път 8-)



Като си на 18, пробвай с някоя 8ми клас, само да говориш разбира се, за тренинг, толкова ще ти се изкефят, постепенно би трябвало притеснението да намалее.Да, тфа е дура идея 8-)

Само да ти кажа .. това,че пишеш както ти дойде на акъла и разваляш българския език с ''кфо'' 'некфи'' и всякакви други изгъзици,не те прави по-умна ;)

По темата: Няма от какво да се притесняваш .Говори си с момичетата,винаги има общи теми . И не си мисли .. за нещата,които могат да станат след това ! Аа и никое момиче не иска нон-стоп да е с момче с което нямат сериозно връзка.Така,че няма страшно .. просто се отпусни и не мисли за нищо.





Кой е казал, че ме праи по-умна????Извиняй, но аз така си говоря.Ако нещо не те кефи, не мога да ти помогна.НЕ РАЗВАЛЯМ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК!
Бай дъ уей, като ти гледам поста и ти не си на "ти" с езика ;ддд


И последно, кфа си ти, че да ме съдиш ??

сички се правят на учители нали се сеш.. безгрешните 8-)

krisity17
11-17-2009, 09:36
аз много обичам срамежливи момчета :-D :-D
направи и комплимент за косата (примерно) и от там все ще се завърже някаква тема за разговор :)

Riva
11-17-2009, 09:43
Тоз проблем го имах в 5 клас :razz: Абе гледай да се вкараш в компании с повечко момичета и стига си си вкарвал филми кой какво ще иска от теб и тн.Няма са притесняваш,в повечето случаи не хапят!

GodLovesYou
11-17-2009, 11:42
да не те ебе ве момче
ебати прави квото си искаш ама премахни спека няа се изложиш

ShawnMac
11-17-2009, 11:49
Counter-Strike-а и другите глупости вредят приятел :-o :)

fenastz
11-17-2009, 19:55
Май си социопат (като мен). Начи просто заговори някое и друго момиче за каквото и да е - и две изречения да размените пак е добре. Не показвай, че ти е некомфортно, защото винаги се усеща. И поработи по външния си вид 8-)

ef4etyYy
11-17-2009, 20:13
^ :D:D:D:D
ама ние верно не хапем 8-)
споко бе, никой няма да те изяде, кфо толкова, както казаха преди мен, нищо не губиш от един разговор. колкото по-рано се избавиш от този.. хм.. проблем, толкова по добре за теб, момче. сигурна съм, че след много време ще се смееш, че си бил такъв сдух и ще се чудиш как е било възможно.. 8-) :booooomb:
айде късмет :-)

kidwestern
11-17-2009, 20:56
Почвам направо ... не ми се смейте ако може :D
почти на 18 съм, до сега не съм бил с момиче
адски съм притеснителен към новите запознанства изобщо, но особено много - когато става въпрос за момиче. сдухвам се (замръзвам), когато говоря с момичета и се притеснявам адски много, дори и да ги познавам от дълго време...
сякаш имам подсъзнателно чувство, че ще имаме връзка и че ще ме държи към нея завинаги, ще ме притеснява постоянно, ще иска 24/7 да сме заедно, не знам и аз как да го опиша това чувство, което ми е постоянно в главата когато общувам с което и да е момиче. Може и да не е точно такова, но в момента на такова го описвам.

Когато момиче седи до мен, гледам настрани и не говоря много, притеснен съм, понякога се изпотявам, не намирам лесно обща тема за разговор, просто не мога да завържа разговор... мълчалив съм

Това не се проявява при момчетата, т.е. с тях се запознавам по-лесно
не, не съм от лявата страна, определено

комплекси ли имам, не знам, не смятам, че имам. не се определям като грозен, 185/90 съм

не знам защо не става работата ... повечето от познатите ми си имат приятелки, но ме е срам да ги попитам за съвет, за да не ми се подиграват, затова се обръщам към интернет...

моля ви за насока, решил съм да променя начина си на живот, крайно време е! Какво да правя?


нали знаеш че не ме интересуваш?

umri
11-17-2009, 21:39
Почвам направо ... не ми се смейте ако може :D
почти на 18 съм, до сега не съм бил с момиче
адски съм притеснителен към новите запознанства изобщо, но особено много - когато става въпрос за момиче. сдухвам се (замръзвам), когато говоря с момичета и се притеснявам адски много, дори и да ги познавам от дълго време...
сякаш имам подсъзнателно чувство, че ще имаме връзка и че ще ме държи към нея завинаги, ще ме притеснява постоянно, ще иска 24/7 да сме заедно, не знам и аз как да го опиша това чувство, което ми е постоянно в главата когато общувам с което и да е момиче. Може и да не е точно такова, но в момента на такова го описвам.

Когато момиче седи до мен, гледам настрани и не говоря много, притеснен съм, понякога се изпотявам, не намирам лесно обща тема за разговор, просто не мога да завържа разговор... мълчалив съм

Това не се проявява при момчетата, т.е. с тях се запознавам по-лесно
не, не съм от лявата страна, определено

комплекси ли имам, не знам, не смятам, че имам. не се определям като грозен, 185/90 съм

не знам защо не става работата ... повечето от познатите ми си имат приятелки, но ме е срам да ги попитам за съвет, за да не ми се подиграват, затова се обръщам към интернет...

моля ви за насока, решил съм да променя начина си на живот, крайно време е! Какво да правя?

Притеснителен си, но спокойно.. не е непоправимо. Когато си в контакт с момиче (особено по-хубаво) подсъзнателно се опитваш да и се харесаш и се стараеш да я привлечеш по-някакъв начин, но не знаеш точно как.

Като за начало се опитай да се държиш по-свободно сред познатите и приятелите ти. Започни с момичета, които познаваш, за да ти е по-лесно. Например с момичета от твоя клас може да започнеш. Базикай ги, говорете си за обикновените теми, които попринцип си говорите. Старай се да ги гледаш винаги в очите, не само, когато те говорят, но и когато ти говориш. Това показва, че имаш самочувствие. Опитай се да се освободиш от всичките ти предразсъдъци и просто прави и говори без много да мислиш. Опитай се да бъдеш по-общителен и забавен. Като си в добро настроение и не си казваш "оле, ако кажа това и това какво ли ще си помисли за мен" е по-добре, отколкото да се сдухваш.
Ако не спортуваш, започни. Ще ти се отразява добре за физическото и психическото ти състояние и ще ти подобри самочувствието.

Много мога да пиша по темата, но ако искаш някой друг съвет можеш да ми пишеш лични.

NeedPassion
11-18-2009, 02:58
^ :D:D:D:D
ама ние верно не хапем 8-)

Че аз нямам нищо против хапането 8)


Когато си в контакт с момиче (особено по-хубаво) подсъзнателно се опитваш да и се харесаш и се стараеш да я привлечеш по-някакъв начин, но не знаеш точно как.

Бях чел някъде из нета подобна статия за това че в компанията на жена един мъж не може да изпълнява пълноценно дори много прости действия именно заради фактора, че подсъзнателно се опитваш да я впечатлиш.

Иначе megamaniqmm, понякога трябва да се оставиш на течението и просто да спреш да мислиш. Действай и не мисли какво може да стане и какво не може. Трябва да се оттървеш от ненужните комплекси. Има и друг вариант принципно да сръбнеш 20-30 уиски преди среща, ама гледай да не лъхаш на алкохол :D

FromAutumToAshes
11-18-2009, 05:14
Момче всичко е на психическа основа. Избий тази мисъл от главата си. Ако постоянно си мислиш "лелеееее ми аз сега какво да направя, лелеееее ми аз сега какво да кажа" така няма да ти се получат работите в близко, а кой знае може би и далечно бъдеше ;) Просто се отпускаш и караш по течението ;] Някой даде идея да почнеш с приятелки на братя, сестри, близки. Т ова е добра идея, или пък с няколко години по-малки от теб. За самочувствие мисля, че също ще е добър подход. Но като цяло решението на проблема е вътре в теб и това зависи само и единствено от теб. Не бъди снобар, никое момиче няма да те хареса такъв :) Дано намериш решението. Успех :)

sunshinepp
11-18-2009, 07:10
Почвам направо ... не ми се смейте ако може :D
почти на 18 съм, до сега не съм бил с момиче
адски съм притеснителен към новите запознанства изобщо, но особено много - когато става въпрос за момиче. сдухвам се (замръзвам), когато говоря с момичета и се притеснявам адски много, дори и да ги познавам от дълго време...
сякаш имам подсъзнателно чувство, че ще имаме връзка и че ще ме държи към нея завинаги, ще ме притеснява постоянно, ще иска 24/7 да сме заедно, не знам и аз как да го опиша това чувство, което ми е постоянно в главата когато общувам с което и да е момиче. Може и да не е точно такова, но в момента на такова го описвам.

Когато момиче седи до мен, гледам настрани и не говоря много, притеснен съм, понякога се изпотявам, не намирам лесно обща тема за разговор, просто не мога да завържа разговор... мълчалив съм

Това не се проявява при момчетата, т.е. с тях се запознавам по-лесно
не, не съм от лявата страна, определено

комплекси ли имам, не знам, не смятам, че имам. не се определям като грозен, 185/90 съм
не знам защо не става работата ... повечето от познатите ми си имат приятелки, но ме е срам да ги попитам за съвет, за да не ми се подиграват, затова се обръщам към интернет...

моля ви за насока, решил съм да променя начина си на живот, крайно време е! Какво да правя?

скайп?

sladkish_14
11-18-2009, 07:13
От къде пък знаеш, че не си от лявото платно ?!
То всичко на там води, просто го приеми 8-)

п.с - съвсем сериозна съм!

ef4etyYy
11-18-2009, 11:15
^ :D:D:D:D
ама ние верно не хапем 8-)

Че аз нямам нищо против хапането 8)

ела ми бе :-) :-) :lol: :booooomb:

dagituuu
11-18-2009, 11:54
Така...аз съм момиче и мисля,че трябва да заговориш някоя мадама...,ако не стане с нея с друга и така...споко!!! :)

golqmumnik
11-18-2009, 12:10
От къде пък знаеш, че не си от лявото платно ?!
То всичко на там води, просто го приеми 8-)

п.с - съвсем сериозна съм!
+1
Авторе,ти си 100% хомо,имам познат и той на 18 беше като тебе,после влезе студент и си фана приятел.Сега заминаха в Холандия и се ожениха.Иначе аз кат бях на 15 вече шляпах момите по задниците,прави му сметка. 8)

BornToBeBeWild
11-18-2009, 14:56
опитай се да се отпуснеш пробвай с някое момиче от твоя клас (ако учиш) направи си тест 1 вид пускай закачки базикай ги..ако не .. . :-D

EarthShaker
11-18-2009, 16:35
скайп?

fuck that shit

megamaniqmm
11-19-2009, 01:55
Мерси за мненията. Мисля, че някои съвети ще са ми от полза. От утре ще го карам по-отворено и дано да не става пак така - да се притеснявам :-o .

П.С: Ако бях на другия бряг щях да съм го осъзнал до сега. :-P