PDA

View Full Version : Херпесиииииии :@



Praskovkaaa3
11-17-2009, 08:15
Мразя херпеситееее :cry: Но започнаха да ми излизат много често .. Ходила съм на кожен и бях на антивирусни-антибиотици около половин година,сега пак ги започнах,защото херпесите не спират да излизат :booooomb: .. През ноща пак ми е излязъл херпес,а най-гадното е,че утре имам Рожден ден :( .. Попринцип това не пречи на самочувствието ми (не че съм надута или нещо такова,просто не се отразява кой знае колко на самочувствието ми..не ми е приятно но...).Ако някой има същия или подобен проблем или иска да изрази мнение нека пише!
П.С извинявам се,ако има подобна тема,но просто се чуваствам гадно и исках да напиша една тема !
П.С става въпрос за херпеси около устата .
П.С Рекламират някакви лепенки по телевизията,ако някой ги е пробвал нека даде мнение и за тях.

zoreto
11-17-2009, 09:01
честно казано никога на съм имала подобно нещо (де ,че искам да имам),но вож тези лепенки може да са ефикиасни ама трябва да пробваш
знам от познати,че това помагало :)
http://www.shmidt-n.eu/main/page.php?5

hottie
11-17-2009, 10:32
Явно имунната ти система е много отслабнала. Може би ти трябват някакви имуностимулатори, но предписани от лекар.

Praskovkaaa3
11-17-2009, 10:51
Мс и на двамата/двете.
Заедно с антивирусните -антибиотици,пия и хапчета за подсилване на имунната система!

kalpazanka
11-17-2009, 11:16
Чакай малко, какви антибиотици пиеш за херпесите?!?! :shock:

bossychick
11-18-2009, 01:14
Има едно за мазане Ацик се казва,7-8 лв от аптеката,мисля че помага 1 път ми се е налагало,но това че ти излизат толкова често не е никак добре! посъветвай се с някой по разбиращ от нас!