PDA

View Full Version : Българското училище преди и сега



Vesk0u
11-17-2009, 09:32
Без коментар...
http://www.vbox7.com/play:29dc0e7b

aloveyou
11-17-2009, 10:41
УЖАС

someonerandom
11-17-2009, 10:48
тъпото в това клипче е,че са снимали само някакви супер изпаднали училища,и хората остават с впечатление,че това е ситуацията навсякъде :?

Unendlich
11-17-2009, 14:22
тъпото в това клипче е,че са снимали само някакви супер изпаднали училища,и хората остават с впечатление,че това е ситуацията навсякъде :?


+ 1 ;-) - Личи си, че тези училища са супер изпаднали. Не навсякъде е така, макар и на много други места да е същото положение. По 1 училище не може да се съди за всички, както и за учениците. :?

zoreto
11-17-2009, 14:31
тъпото в това клипче е,че са снимали само някакви супер изпаднали училища,и хората остават с впечатление,че това е ситуацията навсякъде :?


+ 1 ;-) - Личи си, че тези училища са супер изпаднали. Не навсякъде е така, макар и на много други места да е същото положение. По 1 училище не може да се съди за всички, както и за учениците. :?

+1

Lucho
11-17-2009, 16:16
Изпаднали или не, това са училища. И понеже в България на сеира се гледа от към хубава страна, то е нормално такива клипове да има. Нормално е, обаче, ако това нещо се случва в нормална европейска държава, екипа на г-жа Реформаторка (Фандъкова) да предприеме сериозни законови мерки - дисциплинарно уволнение на директора и целия НЕпедагогически персонал на училището - всеки, който знае/е знаел за това. За такива хора място в системата на образованието няма. Най-жалкото е, че това не е единичен случай - обзалагам се, това се случва много често на някой места. А никой не реагира...на въпросните ученици...какво ли, 18 000 часа (да, 18 000) обществено-полезен труд + 2 години в изправително училище (за тези под 16) а за тези над 16 - 2 години на топло. Ха да видим, как ще стоят нещата...защото учителят е с вързани ръце - повече от забележка не може да пише...абе изобщо няма какво да коментираме поведението на идиотите от клипа...ето такива хора съсипват и ще продължават да съсипват държавата ни - нафукани, нагли, НО глупави и прости със самочувствието на селянин от Горно Нанагорнище, дошъл в големия град. Такива, НЕ ТРЯБВА ДА СЪЩЕСТВУВАТ ! Или ще са нормални хора, или по-добре изобщо да ги няма. Полза от такива няма...

пс - чак се ядосах...

spenZo
11-17-2009, 17:07
Хубаво е да си ученик. :)

spenZo
11-17-2009, 17:16
ЕЙЙЙЙ КОМУНИСТ ЛИ СИ ТИ АААА МРЪСЕН СИ ТИ КОМУНИСТ ТИ ДА ТЕ ЕБАААТ МАЙКАТА МРЪСНА В КЪВ ВЕК ЖИВЕЕШ БЕ НЕЩАСТНИК :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x 18000 ХИЛЯДИ ЧАСА ДА Я ЕБАТ МАЙКАТИ :-x :-x :-x

И нека живее българската младеж!!!! :grin:



PS: I ROFL-ED @ THAT! xD

Lucho
11-17-2009, 18:39
Изпаднали или не, това са училища. И понеже в България на сеира се гледа от към хубава страна, то е нормално такива клипове да има. Нормално е, обаче, ако това нещо се случва в нормална европейска държава, екипа на г-жа Реформаторка (Фандъкова) да предприеме сериозни законови мерки - дисциплинарно уволнение на директора и целия НЕпедагогически персонал на училището - всеки, който знае/е знаел за това. За такива хора място в системата на образованието няма. Най-жалкото е, че това не е единичен случай - обзалагам се, това се случва много често на някой места. А никой не реагира...на въпросните ученици...какво ли, 18 000 часа (да, 18 000) обществено-полезен труд + 2 години в изправително училище (за тези под 16) а за тези над 16 - 2 години на топло. Ха да видим, как ще стоят нещата...защото учителят е с вързани ръце - повече от забележка не може да пише...абе изобщо няма какво да коментираме поведението на идиотите от клипа...ето такива хора съсипват и ще продължават да съсипват държавата ни - нафукани, нагли, НО глупави и прости със самочувствието на селянин от Горно Нанагорнище, дошъл в големия град. Такива, НЕ ТРЯБВА ДА СЪЩЕСТВУВАТ ! Или ще са нормални хора, или по-добре изобщо да ги няма. Полза от такива няма...

пс - чак се ядосах...



ЕЙЙЙЙ КОМУНИСТ ЛИ СИ ТИ АААА МРЪСЕН СИ ТИ КОМУНИСТ ТИ ДА ТЕ ЕБАААТ МАЙКАТА МРЪСНА В КЪВ ВЕК ЖИВЕЕШ БЕ НЕЩАСТНИК :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x 18000 ХИЛЯДИ ЧАСА ДА Я ЕБАТ МАЙКАТИ :-x :-x :-x
Именно за мърши като теб говорех в поста си - за хора, уронващи престижа на училището като интитуция и превръщащи го не в училище, а в нещо друго...Именно от хора като теб страда нашата система. И не, не съм комунист, ти дори не знаеш какво означава думата "комунизъм", нито знаеш нещо за този строй. Затова, когато нямаш какво да кажеш, по-добре мълчи и не се излагай...

someonerandom
11-17-2009, 19:45
И преди е имало изпаднали училища,и сега има свестни...примерно в моето училище от година и нещо съм там(мин година влязох) и няма никакви подобни изпълнения или нещо от сорта,а баща ми в училище постоянно се е биел :D така че всичко си е относително

Vesk0u
11-17-2009, 21:12
Аз уча в елитно училище и по официални данни е 14-тото най-добро в България. И какво стана днес в "елитното" училище... Последен седми час, всички са изморени и оттегчени. След първите 10-15 минути учителят забелязва това и казва: "Виждам, че не ви е интересно и само си губя моето и вашето време, без да научавате нищо. Който иска може да стане и да си тръгне, няма да пиша отсъствия и да ви издавам на класната." След 20тина секунди от 23-ма човека в клас, останахме 8... Имайте впредвид, че в моя клас сме само 7 момчета и всичко останало е момичета... Камерите работят и записват всичко, но на кой му пука?! И това става в УЖ елитно училище! А да не започвам с историйте от техникомите и средните училища... Ето това е българското училище днес.

lubomirky
11-17-2009, 21:19
не можеш да пишеш на правилен български език, а искаш да промениш училищата с 'интелигентното си поведение и факта, че си разбрал какво става в българските училища от един клип'. като си такъв националист и патриот - учи, стани умен, кандидатирай се за премиер и може би ще успееш да направиш нещо. всичката помия, която пишеш в момента е да замажеш очите на другите колко ти пука за родината.

nefchi_bs
11-17-2009, 21:23
мраза училището и преди и сега :-x :booooomb:

Tи затова си и толкова грамотен/на :-D Училищната система не бива,в училище нищо не научаваме,учат ни да сме тъпи..Защо?Защото глупакът се манипулира по-лесно!Не са виновни затъпелите ученици или нещастните даскали от клипчето,виновна е образователната система ...

Vesk0u
11-17-2009, 21:38
не можеш да пишеш на правилен български език, а искаш да промениш училищата с 'интелигентното си поведение и факта, че си разбрал какво става в българските училища от един клип'. като си такъв националист и патриот - учи, стани умен, кандидатирай се за премиер и може би ще успееш да направиш нещо. всичката помия, която пишеш в момента е да замажеш очите на другите колко ти пука за родината.

Дали ако бях с друг аватар щеше да мислиш различно? Може да има тук-таме някоя правописна грешка, тъй като написах поста доста набързо..

lubomirky
11-17-2009, 21:43
да ти кажа нещо - ако наистина можеше да пишеш правилно на български език, щеше да правиш пунктуационни, но не и правописни.

аватара е без значение, не съм го гледал дори

Shia
11-17-2009, 22:13
Училището днес си е чиста ПОМИЯ,където и да е.Винаги има подобни случаи.
Предпочитам предишния ред в училищата,стого,но поне нещо може да ти влезе в така иначе гладката ти глава,а сега се чудим в кое кафене да отидем през часовете,как да се гримираме в часовете,да препишем или да напсуваме учителя.

LiGiDY
11-18-2009, 11:01
[quote=bqsnaa15]ЕЙЙЙЙ КОМУНИСТ ЛИ СИ ТИ АААА МРЪСЕН СИ ТИ КОМУНИСТ ТИ ДА ТЕ ЕБАААТ МАЙКАТА МРЪСНА В КЪВ ВЕК ЖИВЕЕШ БЕ НЕЩАСТНИК :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x 18000 ХИЛЯДИ ЧАСА ДА Я ЕБАТ МАЙКАТИ :-x :-x :-x


Точно такива като теб са виновни училищата да са на това "дереже"

А по темата това е самата истина повечето училища са така и аз съм много доволен от себе си че съм в едно от най-елитните училища в града и при нас няма такава паплач от "невизпитани Ученици"

someonerandom
11-19-2009, 16:29
Аз уча в елитно училище и по официални данни е 14-тото най-добро в България. И какво стана днес в "елитното" училище... Последен седми час, всички са изморени и оттегчени. След първите 10-15 минути учителят забелязва това и казва: "Виждам, че не ви е интересно и само си губя моето и вашето време, без да научавате нищо. Който иска може да стане и да си тръгне, няма да пиша отсъствия и да ви издавам на класната." След 20тина секунди от 23-ма човека в клас, останахме 8... Имайте впредвид, че в моя клас сме само 7 момчета и всичко останало е момичета... Камерите работят и записват всичко, но на кой му пука?! И това става в УЖ елитно училище! А да не започвам с историйте от техникомите и средните училища... Ето това е българското училище днес.
Ами и аз уча в елитно училище,и само веднъж ни пуснаха по-рано от час...беше първия ни час по мат при нова г-жа,тя ни се представи,каза си изкскванията и след 20 мин ни пусна.А към теб имам няколко въпроса:
По какво беше часа?
Взехте ли важен материал?
Защото не виждам нищо толкова странно в това,че един учител е осъзнал,че от изморени хора,които си лежат по чиновете и мечтаят за оътя ъм къщи внимание няма да дочака,и е решил да ги пусне.Освен това,как изобщо можеш да сравняваш това с клипа,който си пуснал?Ти гледал ли си го изобщо?
До bqsna15 без коментар...има ти нещо просто...
А,да,ако си мислите,че преди не е имало училища,в които да се чудят как да препишат-вие наред ли сте?!Преписването си го е имало и ще го има дъълго след нас

Jo_Ni_To
11-19-2009, 17:04
Дори и да се караме и обиждаме нищо няма да променим.. Все още ще има ученици които не знаят как се пише "Не зная" слято или отделно..
Които си мислят,че Ботев е прострелян на връх Ботев.Все още ще имаме министри на които не им пука и грам за образованието,по простата причина,че когато народът е тъп лесно се управлява..С всеки изминал ден агресията се увеличава.. и защо? Защото тоя ме гледал на криво или пък оня говорел зад гърба ми.. :lol: :lol: Просто е смешно .. Ако се замислим ще разберем,че няма смисъл да се псуваме и обиждаме..

someonerandom
11-19-2009, 18:37
Дори и да се караме и обиждаме нищо няма да променим.. Все още ще има ученици които не знаят как се пише "Не зная" слято или отделно..
Които си мислят,че Ботев е прострелян на връх Ботев.Все още ще имаме министри на които не им пука и грам за образованието,по простата причина,че когато народът е тъп лесно се управлява..С всеки изминал ден агресията се увеличава.. и защо? Защото тоя ме гледал на криво или пък оня говорел зад гърба ми.. :lol: :lol: Просто е смешно .. Ако се замислим ще разберем,че няма смисъл да се псуваме и обиждаме..
Че няма смисъл няма,видях само 1 човек да обижда в тази тема и тя явно е в по-лоша дупка и от това училище на клипчето така че няма какво да си говорим...вече само ще предъвкваме едни и същи неща с други думи.Всичк,което имахме да кажем по темата,според мен се каза :)

faststep
11-20-2009, 19:43
Прави сте за училищата, но не бива да слагате всички под общ знаменател, всичко опира до учениците и учителите. :)