PDA

View Full Version : Въпроса ми е следния..



deFakto
11-17-2009, 12:21
Имам две чужди лични карти и един чужд акт за раждане у нас..
Възможно ли е да се направи някаква измама,по-някакъв начин..
Било то дърпане на голям кредит,нещо в сферата на застраховането или някакви подобни финансови измами с тези документи? ; )

Canis_Dirus
11-17-2009, 12:31
Прати ми ги по пощата, деба. Ще ти дам 50 лева.

Jus7DreamBoy
11-17-2009, 12:33
Имам две чужди лични карти и един чужд акт за раждане у нас..
Възможно ли е да се направи някаква измама,по-някакъв начин..
Било то дърпане на голям кредит,нещо в сферата на застраховането или някакви подобни финансови измами с тези документи? ; )

и то големи по принцип ....

kypo
11-17-2009, 12:36
може, ама щом не знаеш как ще те хванат ако се пробваш 8-)

ZipFail
11-17-2009, 12:37
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

deFakto
11-17-2009, 12:39
Дай направо за две бело викторита, да ти ги пратя.. :D
Мисълта ми беше за офертата на някой банки ,за дърпане на голям кредит само срещу лична карта.. Все пак никой не знае самоличността ти ,само фалшивата карта .. Сот-а от сега си представям как компетентно ще си свърши работата, а за лицето което обслужва милионния си клиент нямам думи .. ; Д
Дали се подвеждам ,или ми се вижда лесно.. : Д


ти си човека копеле Razz


само боклуци сме се събрали в тоя форОм
Господ е събирач :smt023
:D

w0sh
11-17-2009, 12:40
Ем ако хората, чиито са картите не са малоумни може и да не можеш да теглиш кредит.

Все пак трябва да са ги обявили за изгубени/откраднати.

Canis_Dirus
11-17-2009, 12:43
Кредити с лична карта може и да ти отпуснат, но малък. То ако само с лична карта даваха милиони. Всички мангали щяха да са милионери.

kypo
11-17-2009, 12:45
е ти пък ще изгърмиш две лични карти за няколко хиляди. хората с чужди данни регистрират фирми и дължат милиони левове ддс! всеки трети циганин във факултето дължи по 1 милион на държавата

ZipFail
11-17-2009, 12:50
Дай направо за две бело викторита, да ти ги пратя.. :D
Мисълта ми беше за офертата на някой банки ,за дърпане на голям кредит само срещу лична карта.. Все пак никой не знае самоличността ти ,само фалшивата карта .. Сот-а от сега си представям как компетентно ще си свърши работата, а за лицето което обслужва милионния си клиент нямам думи .. ; Д
Дали се подвеждам ,или ми се вижда лесно.. : Д


ти си човека копеле Razz


само боклуци сме се събрали в тоя форОм
Господ е събирач :smt023
:D
Ебати боклука си, верно...дори и да мами не може, че решил да пита у форума... :-o

deFakto
11-17-2009, 12:53
Ем ако хората, чиито са картите не са малоумни може и да не можеш да теглиш кредит.

Все пак трябва да са ги обявили за изгубени/откраднати.
Хората чиито са картите ги заровихме вече .. майтап :D
И аз това се чудя,минала е една нощ и сега трябва да спят щом са будували през ноща ,и трябва да се побърза.. ; )

SofiaRegularCunt виж ми предишния пост за Господ .. :D


Кредити с лична карта може и да ти отпуснат, но малък. То ако само с лична карта даваха милиони. Всички мангали щяха да са милионери.
Ясно е,че нито сме първите нито последните ,ясно е и че тука те гледат мнително до край..
Милиони няма да се вземат ,ама нещо в рамките на 2 до 3 хиляди е приемливо,все пак парите са от въздуха.. ; )

RAWRRR
11-17-2009, 12:57
Моля те опитай се да изтеглиш кредит ..

любопитно ми е, къде точно ще се усетят служителите, като видят че не си ти на снимката, като проверят картата в една специална машина, като те питат на колко се осигуряваш, или като трябва да представиш нефискален бон за ток,вода или телефон от адреса,който пише отзад на личната карта,който няма как да им намериш ..

ZipFail
11-17-2009, 13:00
Да не говорим, че ако успее да изтегли със сигурност някой хубав я ще му запалят апартамента, я ще му счупат крайниците(освен ако тея не са отрепки и те) 8-)

w0sh
11-17-2009, 13:03
Моля те опитай се да изтеглиш кредит ..

любопитно ми е, къде точно ще се усетят служителите, като видят че не си ти на снимката, като проверят картата в една специална машина, като те питат на колко се осигуряваш, или като трябва да представиш нефискален бон за ток,вода или телефон от адреса,който пише отзад на личната карта,който няма как да им намериш ..

Всичко развали. Тамън се надявах да не се усети.

deFakto
11-17-2009, 13:11
Сега разговарях с едно аверче финансов консултант в банка, и ми каза някой нещица и с допълнение на по-горното мнение ми стана ясно..
Следващия път ше ги бием направо за всички документи, и цялостна информация и така .. :D
Остава ли още офертата да ги пратя на някой за 50 лева по пощата? ; Д

psychopath
11-17-2009, 13:18
ти си човека копеле :razz:


само боклуци сме се събрали в тоя форОм :smt033дефакто е мн голем образ.
с него владеем кофата :razz:

RAWRRR
11-17-2009, 13:32
Пробвай нещо което е по-подходящо за възрастта ти - вкарвай малолетни момиченца по дискотеките с фалшивите лични карти - гаранция че ще са ти много благодарни http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/047.gif