PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче което е с 5 години по малко от мен



Vils1n
11-17-2009, 14:17
Здравейте. Запознах се с това момиче преди около година, към което мисля, че от пръв поглед започнах да изпитвам нещо, но за съжаление само това си беше.. от тогава повече не бях я виждал. Наскоро съвсем случайно намерих нейни данни в един сайт за запознанства, там и исках скайп, и я поканих да излезем... Пихме по кафенце, шегувахме се, разказвахме си смешни историйки и така... Да се върна към заглавието на темата ''Харесвам едно момиче което е с 5 години по малко от мен''. Аз съм на 17 а тя е на 12 но мога да твърдя че се държи като на 15-16 в смисъл такъв, че не се лигави.. както много на нейната възраст.. мисля че ме разбирате :) Незнам как да подходя, какво да правя с нея.. все пак си е малка :( Нейна приятелка ми каза че тя също ми се кефи, обаче не съм го забелязал все още... Да си призная малко съм срамежлив, но мисля че бих могъл да се преборя със срамът си. Пишете моля ви :) Ако не всичко е ясно питайте.. може да съм бил неясен :)

Lincheto
11-17-2009, 14:30
Е нищо, че е по-малка. Просто не насилвай нещата. Щом и тя те харесва всичко ще си дойде на мястото.

flowerlina
11-17-2009, 14:35
По принцип 5 години не са чак толкова голяма разлика, но в случай, че момичето е на 17 поне. А след като е на 12...много малка ми се вижда

myNameIsImmortal
11-17-2009, 14:35
Ясно.. еми да ти кажа хем е малка, хем не.. малка на възраст, но по-голяма по държание - така излиза по начина който го обясняваш.
Недей да се тревожиш и да не ти пука кой какво говори..
Оня ден видях тема където тея където харесват по-малки излизат с мотива, че ги харесват само защото не могат да си намерят друго, но не е така и като гледам ти май не си от тях :)
Така че не пресилвай много нещата, карай бавно и малко по малко, друг път пак я покани да излезете някъде, то освен на кафе някъде на кино нещо, някакъв спорт на закрито, че е студено и е малко трудно за разходки.. Предразполагай я повече :)
И недей да се срамуваш - няма от какво ;)

Еми това е от мен, ако има нещо пиши на ЛС
Успех!

FlashMX
11-17-2009, 14:36
http://www.dangerousminds.net/images/uploads/pedobear.jpg

LoveRetroMusic
11-17-2009, 14:53
http://www.dangerousminds.net/images/uploads/pedobear.jpg

След една година, сега още не. 8-)

aloveyou
11-17-2009, 15:04
Напълно съгласна съм с myNameIsImmortal..

soul1199
11-17-2009, 15:06
По принцип 5 години не са чак толкова голяма разлика, но в случай, че момичето е на 17 поне. А след като е на 12...много малка ми се вижда

cookie_master
11-17-2009, 15:20
в случая 5 години са прекалено много :?

stylo
11-17-2009, 17:13
Еми щом е зряла,може,обаче 17-12 нз.Може би 14-19 15-20 нещо такова ама ,ако наистина я харесваш опитай,само не я притискай.

mOBSCENE
11-17-2009, 17:15
педофил :shock:







:lol:

sladkish_14
11-17-2009, 17:21
Те вече всички 10-13 годишни се държат, като на по 17-20 така, че не се очудвай.Малка е ама какво още не е незаконно, другата година му мисли.. 8-) Давай даже може да ти пусне.. 8-)

SaintLucifer
11-17-2009, 17:35
Тя е на 12 бе човек, 12, 6ти клас! Осъзнаваш ли го т'ва? Тя и като 60 годишна да се държи... на 12! Ти луд ли си, педофил ли си? Поне тиийнейджъкра да беше, ама ... Това си е блудство с дете бе...

Hilary_
11-17-2009, 17:39
Това, че си останал с впечатлението, че мисли като 16 годишна ти е ясно, че няма как точно да е напълно вярно .. 8-) + това след няколко месеца ходене ще й поискаш неща, от които ти имаш нужда, а тя определено няма на тази възраст .. 8-) А дори и да не й ги поискаш тя в момента най - малката й грижа е дали ще е с теб с Гошо или с Пешо .. на тая възраст вятър ги вее .. ;д Според мен специално за твоя случай са малко множко 5те години разлика .. :-o

Kukumqvka
11-17-2009, 17:40
и кво ?
и тя ще те хареса .. нали си и 'батко' :lol:

SaintLucifer
11-17-2009, 17:41
и кво ?
и тя ще те хареса .. нали си и 'батко' :lol:

Добре че не е й е татко...

s7uFx
11-17-2009, 18:08
от кога в "любовта" съществуват години ?

Hilary_
11-17-2009, 18:09
от кога в "любовта" съществуват години ?

от кога истинската любов започва на 12 годишна възраст .. ?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

s7uFx
11-17-2009, 18:28
от кога в "любовта" съществуват години ?

от кога истинската любов започва на 12 годишна възраст .. ?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

кой говори за нейната ?! нима той е неспособен да изпитва подобно чувство ?

mOBSCENE
11-17-2009, 18:32
от кога в "любовта" съществуват години ?

от кога истинската любов започва на 12 годишна възраст .. ?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

кой говори за нейната ?! нима той е неспособен да изпитва подобно чувство ?


Ама дали тя ще може да отвърне.Като бях на 12 луднах по едно момче ама акъла не ми стигна и го зарязах 8-) и после кво 11 месеца ми беше шибано..
Според мен изобщо не трябва да се захваща с нея!Има достатъчно умни и красиви момичета на неговата възраст. :wink:

s7uFx
11-17-2009, 18:34
от кога в "любовта" съществуват години ?

от кога истинската любов започва на 12 годишна възраст .. ?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

кой говори за нейната ?! нима той е неспособен да изпитва подобно чувство ?


Ама дали тя ще може да отвърне.Като бях на 12 луднах по едно момче ама акъла не ми стигна и го зарязах 8-) и после кво 11 месеца ми беше шибано..
Според мен изобщо не трябва да се захваща с нея!Има достатъчно умни и красиви момичета на неговата възраст. :wink:

А дали има хора успяли да командват сърцето си ...
Не мисля.. те просто подтискат чувствата си ... И след това остават един вид травмирани .. И все пак от опит глава не боли ;д

Hilary_
11-17-2009, 18:37
от кога в "любовта" съществуват години ?

от кога истинската любов започва на 12 годишна възраст .. ?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

кой говори за нейната ?! нима той е неспособен да изпитва подобно чувство ?

Кой говори за него?? :shock: :lol: Аз говорех за малката, че няма как на тая възраст да му отвърне на "любовта" със същото просто, защото още не се е осъзнала къде се намира .. не е узряла така да се каже .. :D :D

mOBSCENE
11-17-2009, 18:37
от кога в "любовта" съществуват години ?

от кога истинската любов започва на 12 годишна възраст .. ?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

кой говори за нейната ?! нима той е неспособен да изпитва подобно чувство ?


Ама дали тя ще може да отвърне.Като бях на 12 луднах по едно момче ама акъла не ми стигна и го зарязах 8-) и после кво 11 месеца ми беше шибано..
Според мен изобщо не трябва да се захваща с нея!Има достатъчно умни и красиви момичета на неговата възраст. :wink:

А дали има хора успяли да командват сърцето си ...
Не мисля.. те просто подтискат чувствата си ... И след това остават един вид травмирани .. И все пак от опит глава не боли ;д

Тука няма връзка `сърцето` ами акъла!
За какви чувства говорим?!Харесване..мм ами то ще отмине!
Не мисля ,че ще се травмира човек от такова нещо.

s7uFx
11-17-2009, 18:42
от кога в "любовта" съществуват години ?

от кога истинската любов започва на 12 годишна възраст .. ?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

кой говори за нейната ?! нима той е неспособен да изпитва подобно чувство ?


Ама дали тя ще може да отвърне.Като бях на 12 луднах по едно момче ама акъла не ми стигна и го зарязах 8-) и после кво 11 месеца ми беше шибано..
Според мен изобщо не трябва да се захваща с нея!Има достатъчно умни и красиви момичета на неговата възраст. :wink:

А дали има хора успяли да командват сърцето си ...
Не мисля.. те просто подтискат чувствата си ... И след това остават един вид травмирани .. И все пак от опит глава не боли ;д

Тука няма връзка `сърцето` ами акъла!
За какви чувства говорим?!Харесване..мм ами то ще отмине!
Не мисля ,че ще се травмира човек от такова нещо.



нима при вски в началото няма "харесване" а дали ще стане нещо зависи от много неща и до колкото си спомням той каза че начинът и на мислене не е като на 12 годишна ... ся .. нямам намерение да успорвам твърденията ти ..
"Като бях на 12 луднах по едно момче ама акъла не ми стигна и го зарязах 8-)" ами ако това беше година по късно???

DoomShadow
11-17-2009, 18:42
приятелю излез от филма. колкото по-насериозно го вземеш толкова повече ще съжаляваш после ;) лико с лико и въже със въже е казал народа 8-)

mOBSCENE
11-17-2009, 18:44
от кога в "любовта" съществуват години ?

от кога истинската любов започва на 12 годишна възраст .. ?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

кой говори за нейната ?! нима той е неспособен да изпитва подобно чувство ?


Ама дали тя ще може да отвърне.Като бях на 12 луднах по едно момче ама акъла не ми стигна и го зарязах 8-) и после кво 11 месеца ми беше шибано..
Според мен изобщо не трябва да се захваща с нея!Има достатъчно умни и красиви момичета на неговата възраст. :wink:

А дали има хора успяли да командват сърцето си ...
Не мисля.. те просто подтискат чувствата си ... И след това остават един вид травмирани .. И все пак от опит глава не боли ;д

Тука няма връзка `сърцето` ами акъла!
За какви чувства говорим?!Харесване..мм ами то ще отмине!
Не мисля ,че ще се травмира човек от такова нещо.



нима при вски в началото няма "харесване" а дали ще стане нещо зависи от много неща и до колкото си спомням той каза че начинът и на мислене не е като на 12 годишна ... ся .. нямам намерение да успорвам твърденията ти ..
"Като бях на 12 луднах по едно момче ама акъла не ми стигна и го зарязах 8-)" ами ако това беше година по късно???


Сега не става дума за мен!
Моето мнение:Изобщо не трябва да се забърква с нея!

s7uFx
11-17-2009, 18:52
добре.. да речем че направи така както ти казваш... и си намери друга... но тази ..12 годишната не му се избива от главата .. тогава кво ?

izlishna
11-17-2009, 18:54
Никой пък не е казал, че ще се женят.. вие кфот сте тръгнали да спорите.. за него ли е не е ли, все едно жената на живота му избирате ;д :razz: :razz: чувате ли се.. кфо толкова да опита с момичето ! Харесват се, няя никъф проблем според мен :) Маняк пробвай си късмета.. като ти писне от малката, ще си намериш по-големичка :)

s7uFx
11-17-2009, 18:57
точно.. и аз съм на това мнение ... :D :D
с малки изключения

mOBSCENE
11-17-2009, 18:57
Никой пък не е казал, че ще се женят.. вие кфот сте тръгнали да спорите.. за него ли е не е ли, все едно жената на живота му избирате ;д :razz: :razz: чувате ли се.. кфо толкова да опита с момичето ! Харесват се, няя никъф проблем според мен :) Маняк пробвай си късмета.. като ти писне от малката, ще си намериш по-големичка :)


Смешна си!Това са излишни главоболия! :x
Бива ли такова разсъждение `какво толкова`?! :lol:
Пипито не сече!

izlishna
11-17-2009, 19:01
Никой пък не е казал, че ще се женят.. вие кфот сте тръгнали да спорите.. за него ли е не е ли, все едно жената на живота му избирате ;д :razz: :razz: чувате ли се.. кфо толкова да опита с момичето ! Харесват се, няя никъф проблем според мен :) Маняк пробвай си късмета.. като ти писне от малката, ще си намериш по-големичка :)


Смешна си!Това са излишни главоболия! :x
Бива ли такова разсъждение `какво толкова`?! :lol:
Пипито не сече!

Слушай кфо не се опитвай да се праш на вървежна щот пред мен не минааш 8) Издребнял народ значи.. дръж си на мнението и не закачай моето :) Ти си смешната :-D Трагична по-скоро .. и тфа не са главоболия, а хубави мигове ..

izlishna
11-17-2009, 19:02
точно.. и аз съм на това мнение ... :D :D
с малки изключения

Напълно съгласна съм с теб 8) :-P

peshost
11-17-2009, 19:05
Педофил?

mOBSCENE
11-17-2009, 19:06
Охххх!Няма само хубава страна по дяволите!Дори почти няма да я има.
Какви хубави мигове..
Родителите и като разберат ... :lol: ама вие изобщо не мислите!
И кво тя като е на 13 той ще е на 18..едва ли не педофил 8-)

А тя все така ще мисли ,като по-малка.И ще му трябва по-зряло момиче.
Ох,това наистина са излишни главоболия!Човек трябва да се научи да си ги спестява. :)

s7uFx
11-17-2009, 19:06
Никой пък не е казал, че ще се женят.. вие кфот сте тръгнали да спорите.. за него ли е не е ли, все едно жената на живота му избирате ;д :razz: :razz: чувате ли се.. кфо толкова да опита с момичето ! Харесват се, няя никъф проблем според мен :) Маняк пробвай си късмета.. като ти писне от малката, ще си намериш по-големичка :)


Смешна си!Това са излишни главоболия! :x
Бива ли такова разсъждение `какво толкова`?! :lol:
Пипито не сече!

Слушай кфо не се опитвай да се праш на вървежна щот пред мен не минааш 8) Издребнял народ значи.. дръж си на мнението и не закачай моето :) Ти си смешната :-D Трагична по-скоро .. и тфа не са главоболия, а хубави мигове ..


е не ... така няма да и говориш ;] така както ти имаш твое мнение по въпроса ... така и тя..
и + това тя го е преживявала .. и знае какво е .. и може би се опитва да обясни как стоят нещата ... но хората са прекалено заети да държат на своята гледна точка без да се замислят защо другия мисли по различен начин ... така че Peace all и тва е !!

mOBSCENE
11-17-2009, 19:08
Никой пък не е казал, че ще се женят.. вие кфот сте тръгнали да спорите.. за него ли е не е ли, все едно жената на живота му избирате ;д :razz: :razz: чувате ли се.. кфо толкова да опита с момичето ! Харесват се, няя никъф проблем според мен :) Маняк пробвай си късмета.. като ти писне от малката, ще си намериш по-големичка :)


Смешна си!Това са излишни главоболия! :x
Бива ли такова разсъждение `какво толкова`?! :lol:
Пипито не сече!

Слушай кфо не се опитвай да се праш на вървежна щот пред мен не минааш 8) Издребнял народ значи.. дръж си на мнението и не закачай моето :) Ти си смешната :-D Трагична по-скоро .. и тфа не са главоболия, а хубави мигове ..


е не ... така няма да и говориш ;] така както ти имаш твое мнение по въпроса ... така и тя..
и + това тя го е преживявала .. и знае какво е .. и може би се опитва да обясни как стоят нещата ... но хората са прекалено заети да държат на своята гледна точка без да се замислят защо другия мисли по различен начин ... така че Peace all и тва е !!


Ох,мило..

izlishna
11-17-2009, 19:08
Охххх!Няма само хубава страна по дяволите!Дори почти няма да я има.
Какви хубави мигове..
Родителите и като разберат ... :lol: ама вие изобщо не мислите!
И кво тя като е на 13 той ще е на 18..едва ли не педофил 8-)

А тя все така ще мисли ,като по-малка.И ще му трябва по-зряло момиче.
Ох,това наистина са излишни главоболия!Човек трябва да се научи да си ги спестява. :)

А ти защо си мислиш, че всички родители са като твоите .. :? Тва си е моето мнение .. А и той твърди, че момичето си е зряло за годините си .. знаш ли колко са много тия на 17/18 които разсъждават като пълни деца :x Незнам той да си решава, ама според мен не са проблем годините ;)

mOBSCENE
11-17-2009, 19:10
Охххх!Няма само хубава страна по дяволите!Дори почти няма да я има.
Какви хубави мигове..
Родителите и като разберат ... :lol: ама вие изобщо не мислите!
И кво тя като е на 13 той ще е на 18..едва ли не педофил 8-)

А тя все така ще мисли ,като по-малка.И ще му трябва по-зряло момиче.
Ох,това наистина са излишни главоболия!Човек трябва да се научи да си ги спестява. :)

А ти защо си мислиш, че всички родители са като твоите .. :? Тва си е моето мнение .. А и той твърди, че момичето си е зряло за годините си .. знаш ли колко са много тия на 17/18 които разсъждават като пълни деца :x Незнам той да си решава, ама според мен не са проблем годините ;)


Всички са такива когато става дума за 12 годишната им дъщеря :lol:

mArMaLaDkA
11-17-2009, 19:11
Мислела зряло... - и това го казва 17-годишния, занимаващ се с 12-годишна. :-o

peshost
11-17-2009, 19:13
Стига спорихте бе полупедофил и готово ееее

s7uFx
11-17-2009, 19:14
олеле... izlishna защо изобщо се намеси в нашия "спор" ... не знаеш ли, че когато 2-ма спорят НЕ трябва 3-ти да се меси ....
Автор Съобщение
mArMaLaDkA
МнениеПуснато на: Вто Ное 17, 2009 11:11 pm Заглавие:
Мислела зряло... - и това го казва 17-годишния, занимаващ се с 12-годишна. Surprised

да... и това го има ...

BlueFace
11-17-2009, 19:27
Ако и двамата не сте на 20 години си жалък да харесваш момиче 5 години по -малко... :?

fenastz
11-17-2009, 19:46
http://s.lurkmore.ru/images/d/dc/Pedobear_seal_platinum.png

FlashMX
11-17-2009, 20:00
http://pedobearpics.com/pedobear/pedobear%20hump.gif

BlueFace
11-17-2009, 20:02
http://pedobearpics.com/pedobear/pedobear%20hump.gif


:razz: :razz: :razz: :razz:

PurpleDream
11-17-2009, 20:04
мн зле работата...

Neftochimic
11-17-2009, 21:20
[quote=FlashMX]http://www.dangerousminds.net/images/uploads/pedobear.jpg

Sir9Maximilian
11-18-2009, 01:45
Пич...ако искаш аз щи намеря някоя мацка тука от квартала ..щи дам скайп..ама..6-ти клас копеле..ти човек ли си ! ?

mArMaLaDkA
11-18-2009, 04:52
^ Не е, нали това му говорим в последните две страници, ако не и повече. 8-)

izlishna
11-18-2009, 05:29
Ne mi se zanimava sys santimentalni hora :D I ne sym se mesila v spora vi, posta ne e mqstoto za izlishnite vi i glupavi sporove .. nito vie ste postvali nito ni6to .. kfo mi se vprqgate se 1 ste hvanali gospod za shlifera .. kakto i vie taka i az si imam sobstveno mnenie .. taka che s parznqri nqma da se zanimavam

mArMaLaDkA
11-18-2009, 05:38
izlishna, отговаряш си на ника. ;) Сантиментални? Тълковен речник? Не използваш думи, като не им знаеш значението? Възприемаш? Асимилираш? Пишеш на кирилица?

izlishna
11-18-2009, 06:00
izlishna, отговаряш си на ника. ;) Сантиментални? Тълковен речник? Не използваш думи, като не им знаеш значението? Възприемаш? Асимилираш? Пишеш на кирилица?

Shtom sym napisala dumata znachi i znam znachenieto.. i nqqm kirilica 6tot sym v daskalo .. v kraina smetka shte si pisha kakto iskam.. I stiga ste spamili temite na momcheta.. iska syveti i mneniq ... za kfo pishesh izobshto v temata sled kato ne govorish po vyprosa a trygvash da mi pravish zabelejki .. hoi se grymni i da ne me zanimaash :)

mArMaLaDkA
11-18-2009, 06:26
Аз съм казвала, каквото имам да казвам. То няма и значение вече какво ще се каже по темата, като авторът си е зарязал темата на произвола на съдбата.

А ти, млада госпожице, защо ходиш на училище? Какъв е смисълът? Ти тук правопис и пунктуация не признаваш, да не си помислям за класните ти работи. :-o Иначе много интересен подход. Когато някой ти направи забележка, вместо да се опиташ да вникнеш и да си вземеш някаква поука, тръгваш направо да обиждаш като първата селянка. То, че човекът е произлязъл от маймуните, произлязъл е, ама не вярвах, че такава тежка форма на първобитност съществува още. Сега очаквам лично съобщение, в което поздравяваш всички жени от рода ми и естествено, закана за бой. 8) О, не! Извинявай, ти с "парзняри"(??) не се занимаваш. Поклон пред Кралицата! http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif

nezabelejimata
11-18-2009, 06:28
Значи постарах се да прочета всички коментари ( макар и повечето да бяха излишни) и реших и аз да кажа моито мнение. Аз съм на 14 години и миналата година беше се получила същата случка. И с момчето се получиха нещата излизахме говорихме си на теми където другите 13 годишни дори незнаят за какво става въпрос и се разбирахме прекрасно. Е да след извесно време скъсахме ама заради него защото той замина извън България и нямаше как. Не мисля че има значение разликата в годините и ако тя е поне малко на акъл колкото теб (както казваш ти) може и да се получи... Пич пробваи пък каквото стане...

Извинявам се ако има грешки ама нямам фонетика и пиша на БГ и ми е трудно ... :) :) :)

bog4eto
11-18-2009, 08:16
Просто не.


Не е правилно,малка е.Не мисли,като другите,не харесва нещата,които те харесват..сто процента съм сигурна,че не е така!Не можеш да ми кажеш,че тя се движи в компанията само на 15-16+ и прочие..има деца около нея,правят си детските работи и се занимават с такива неща...радвам се,че има акъл,но не е като една 16годишна 100%!


Макар че подкрепям казаното в една песен:
"Hold the person that you love closely if they're next to you
The one you love, not the person that'll simply have sex with you"

,все пак просто няма да е същото..малка е-нито свирки,нито секс,нито купони,нито късни излизания и прочие... ;)

afkforlife
11-18-2009, 12:08
http://3.bp.blogspot.com/_qUFDMUpk9jE/Stoh4Iam9HI/AAAAAAAAZ28/lKqLbNdlR_Q/s400/pedophile.jpg


То бива да си задръстен ,ама чак толкова :x

izlishna
11-18-2009, 12:22
Аз съм казвала, каквото имам да казвам. То няма и значение вече какво ще се каже по темата, като авторът си е зарязал темата на произвола на съдбата.

А ти, млада госпожице, защо ходиш на училище? Какъв е смисълът? Ти тук правопис и пунктуация не признаваш, да не си помислям за класните ти работи. :-o Иначе много интересен подход. Когато някой ти направи забележка, вместо да се опиташ да вникнеш и да си вземеш някаква поука, тръгваш направо да обиждаш като първата селянка. То, че човекът е произлязъл от маймуните, произлязъл е, ама не вярвах, че такава тежка форма на първобитност съществува още. Сега очаквам лично съобщение, в което поздравяваш всички жени от рода ми и естествено, закана за бой. 8) О, не! Извинявай, ти с "парзняри"(??) не се занимаваш. Поклон пред Кралицата! http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif

Що не постнеш някоя тема за кирилица и правописни грешки ;д Като учителка ли се изявяваш :-D Мился че се справям доста добре на класните си раоти и не искам да ми правиш забележки! А да, и не мога да разбера теб какво те притеснява аз как пиша ? Ще си пиша както реша :? не мислиш ли .. Както аз не ти каам да пишеш по някъф начин, не се опитвай да ме командваш и ти .. щот ми е писнало от такива разбирачи като теб .. И не не съм почнала първа да обиждам.. ама не разбрах защо оная шматка ме изкара смешна .. щот си казах мнението ли кфо ? Нали за тфа е тоя форум за да си казваме мненията .. като на вас не ви харесва моето не го четете .. Просто не се е намерил някой до сега, да ви каже колко сте нахални, че се месите във всяко мнение.. казахте си вашето, сега оставете и другите да си кажат техните мнения! А и да не забравя, че колкото да ми се правите на надути, вървежни, нахакани и нз. още кви - просто се спрете, че пред мен не минавате за някфи оргинални :razz: Просто не сте попаднали на човек с когото да се заяждате :? Живейте си жалкия живот и не ми коментирайте мнението, защото си е мое и кфот и да прайте няя го промените :) !

mArMaLaDkA
11-18-2009, 13:02
Край! Дълбоко засегната съм и чувствам как форумния ми рейтинг спада! Отивам да си кълцам вените на ситни лентички с пилата ми за нокти.

izlishna
11-18-2009, 13:25
Край! Дълбоко засегната съм и чувствам как форумния ми рейтинг спада! Отивам да си кълцам вените на ситни лентички с пилата ми за нокти.

Мога да ти помогна :o ако искаш ще ти ги нарежа с раждясал нож :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 8)

FlashMX
11-18-2009, 13:45
Край! Дълбоко засегната съм и чувствам как форумния ми рейтинг спада! Отивам да си кълцам вените на ситни лентички с пилата ми за нокти.

Мога да ти помогна :o ако искаш ще ти ги нарежа с раждясал нож :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 8)

http://pictures.mastermarf.com/blog/2009/090110-not-funny.jpg

Sladurcho
11-18-2009, 14:31
ей тъпи комплексарчета айде оставете izlishna на мира. Много сте прости и ограничени бе идиотчета :) значии... 1-во Момчето щом си е харесало момичето вие няма как да знаете дали тя е за него или не какво като е по малка. какво да кажем за момичетата на 17 години които се хващат с чичковци на по 30г. защо не тръгнете тях да съдите бе комплексари такива. 2ро Това е форум и всеки е свободен да изказва мнение по темата а не да тръгвате да не обиждате един др. 3то има си модератори които ще правят проблеми за писането на бг или не хващатети ли... вие сте простите щот седите по цял ден в този форум и се е*авате с проблемите на другите ама не се замисляте вие какви тиняци сте :)
мерси за отделеното време и си спестете тъпите коментарчета относно отговора ми :) дори няма да си направя тръда да се занимавам с вас :) ай ходете при зрелите си приятели и приятелки и оставете хората да си живеят живота както на тях им е кеф а не както според вас е редно :)

FlashMX
11-18-2009, 15:30
ей тъпи комплексарчета айде оставете izlishna на мира. Много сте прости и ограничени бе идиотчета :) значии... 1-во Момчето щом си е харесало момичето вие няма как да знаете дали тя е за него или не какво като е по малка. какво да кажем за момичетата на 17 години които се хващат с чичковци на по 30г. защо не тръгнете тях да съдите бе комплексари такива. 2ро Това е форум и всеки е свободен да изказва мнение по темата а не да тръгвате да не обиждате един др. 3то има си модератори които ще правят проблеми за писането на бг или не хващатети ли... вие сте простите щот седите по цял ден в този форум и се е*авате с проблемите на другите ама не се замисляте вие какви тиняци сте :)
мерси за отделеното време и си спестете тъпите коментарчета относно отговора ми :) дори няма да си направя тръда да се занимавам с вас :) ай ходете при зрелите си приятели и приятелки и оставете хората да си живеят живота както на тях им е кеф а не както според вас е редно :)

Не разбрах - какво комплексирам? И значи няма проблем ако си харесам някое 4 годишно момиченце?
http://www.zweg.com/ico/pedobear.gif

mOBSCENE
11-18-2009, 15:35
Край! Дълбоко засегната съм и чувствам как форумния ми рейтинг спада! Отивам да си кълцам вените на ситни лентички с пилата ми за нокти.

Мога да ти помогна :o ако искаш ще ти ги нарежа с раждясал нож :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 8)


Селянка!Остави mArMaLaDkA :? Много си проста!

gabi_94
11-18-2009, 16:06
Малка ми се вижда за тебе...Та аз на нейните години едва ли не с кукли си играех :D Няма зряло момиче на 12, може да не е лигава, да се държи добре, но тя си е дете...Друг е въпроса, че може да изглежда по-голяма ,то в днешно време е така...И все пак не мисля, че е добра идея...

balu4ka
11-18-2009, 19:27
в случая 5 години са прекалено много :?

Май ,тя не е зряла!Разбирам някъде 14,15,16 най-малко..Ама тя пич е на 12(каквото и да си говорим,си е още дете)

Sladurcho
11-18-2009, 19:51
Не разбрах - какво комплексирам? И значи няма проблем ако си харесам някое 4 годишно момиченце?
http://www.zweg.com/ico/pedobear.gif
не говоря за теб а за тези които са писали някви идиотски отговори преди мен :) и не казвам да си хванеш 4 годишно момиче а какъв е проблема да се хване човек с който си иска кои сме ние че да го съдим ?

moon_flower
11-18-2009, 19:53
Не си първия,спокойно.Тия неща вече са нормални.Само че аз все още не мога да ги възприема.

Opium_Like_Me
11-18-2009, 20:06
И с моето гадже разликата ни е 5 години......и ни е ок
Давай напред.... :-) :grin: :-) :grin:

sunshinepp
11-18-2009, 20:08
нз не е малка..пък и момчето пита кво да прави не за възрастта им.. чакай,всичко скоро ще си дойде на мястото.. :grin:

play23
11-18-2009, 20:29
Какво питаш, аз от де да знам. Ти си решавай!!!

izlishna
11-18-2009, 22:38
Край! Дълбоко засегната съм и чувствам как форумния ми рейтинг спада! Отивам да си кълцам вените на ситни лентички с пилата ми за нокти.

Мога да ти помогна :o ако искаш ще ти ги нарежа с раждясал нож :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 8)


Селянка!Остави mArMaLaDkA :? Много си проста!

Ей ку*во хои да лапаш и стига си обсъждала кой прост, кой умен.. писна ми 2 дена да се занимавам с такова глупаво дете като теб .. отивай да смучеш девствения мустак на приятеля си и стига си пискала като абортирала гугудка е ше ти е*а и номерата

GossipGirl89
11-18-2009, 22:47
izlishna ше спреш ли вече? Всички са прости за тебе ама като гледам не им отстъпваш особено... Кой те кара да се занимаваш 2 дни и да отговаряш? Нали си си изказала вече мнението - за кво продължаваш да спамиш тогава? Сега очаквам и мен да ме сложиш в графа "проста комплексирана селянка".

По темата: според мен момичето си е още дете... прекалено малка е за връзка... Ти си на 17 и имаш нужди, които тя едва ли ще удовлетвори... 5 години не са много, но зависи в каква възраст - ако бяха примерно 16-17 с 21-22 се ядва ама чак 12 годишна с 17 годишен... Звучи ми педофилско малко :? По-добре недей да се захващаш с нея, защото току виж си навлечеш и проблеми с родителите й.

jijilina
11-18-2009, 23:16
Виж според мен 5 години не са голяма разлика,но в случея са :) не са разлика,ако примерно ти беше на 22 тя на 17 :) Просто разликата е фрапираща :) А и според мен щом си на 17 вече те вълнуват и други неща , за които тя е твърдв малка , ако ме разбираш :-o Но все пак ти решаваш :-| 8-)

BeezyJey
11-19-2009, 07:05
Тя е на 12 бе човек, 12, 6ти клас! Осъзнаваш ли го т'ва? Тя и като 60 годишна да се държи... на 12! Ти луд ли си, педофил ли си? Поне тиийнейджъкра да беше, ама ... Това си е блудство с дете бе...

съгласна съм....

mumiikataa
11-19-2009, 09:47
Изчакай малко... Аз с моя приятел имам 11 години разлика, така че според мен разликата няма много голямо значение. На години е малка - да...Но пък като се замисля с каква скорост се развиват поколенията от моите набори (93-94) и 95-96 има огроооомна разлика...

mynichka09
11-19-2009, 10:12
Ако искаш да си с нея - бъди,само не насилвай нещата.Между мен и приятеля ми разликата също е 5 години,само дето аз съм на 16,а той на 21 и се чувствам прекрасно с него.Въпроса не е в това на колко години сте,а как се чувствате заедно :)

anity92
11-19-2009, 10:17
просто няма смисъл да насилваш нещата според мен :) .. ако трябва ще стане нещо пък ако ли не живейте си и двамата живота но само като добри познати.. 5 години не са наистина кой знае какво ама на 12 :-o ддз малко странно ми се вижда на мен лично ама все пак поизчакай малко да видиш как ще подходи и тя към теб и дано се получи нещо ;)



успех ти желая \:D/

izlishna
11-19-2009, 10:33
izlishna ше спреш ли вече? Всички са прости за тебе ама като гледам не им отстъпваш особено... Кой те кара да се занимаваш 2 дни и да отговаряш? Нали си си изказала вече мнението - за кво продължаваш да спамиш тогава? Сега очаквам и мен да ме сложиш в графа "проста комплексирана селянка".

Няма какво да те слагам в графата ;д ти сама си знаеш мястото и сама се постави там :D :D ето една примерна съфорумка :razz: И ако обичаш не ми говори кое защо .. при положение, че не си прочела всички коментари .. по-добре се скрийййййййййй :razz: 8)

Sladurcho
11-19-2009, 10:39
Оф ай стига сте се карали тука флууднахте темата на момчето :-x кой прост кой сложен разрешете си проблема другаде....