PDA

View Full Version : случвало ли ви се е...



problem4ety
11-17-2009, 15:59
Ами незнам когато се сближа с едно момче и веднага започвам да изпитвам чуства много бързо към него..
Винаги се получава така :o след това на мен ми е гадно.. ако не стане нищо с въпросното момче :( :(

Случвало ли ви се е ? И как го превъзмогвате ??? :-o #-o

ivcheto0o
11-17-2009, 16:21
ми слу4вало ми се е.....превъзмогвам го като по4на да мисля за други не6та....но наи ве4е с времето забравям

buuu
11-17-2009, 16:29
еми да често аз мн бързо се привързвам към някой :( ( е не към всеки ест ..)

izlishna
11-17-2009, 16:30
Ами ако е свободен защо не опиташ с него :? Ако не мисли за друго :)

AutomatiC
11-17-2009, 16:32
ми слу4вало ми се е.....превъзмогвам го като по4на да мисля за други не6та....но наи ве4е с времето забравям

Balmy_I
11-17-2009, 16:34
ами случвало ми се е...даже в момента ми е така.Ами кофти е,ама какво да се прави не винаги нещата стават както си ги представяме,гадно е ама се се надявам рано или късно да срещна подходящият и ти не се отчайвай,ако не този другия път ще се получат нещата,с когото трябва.Щом сега нещо не се е получило вероятно има защо.Ако започнеш да му мислиш прекалено,няма да забележиш новите възможностти пред теб :mrgreen: :---)

FromAutumToAshes
11-17-2009, 16:38
Случвало ми се е, ама не винаги де.. и да подчертая НЕ с момчета :lol:

DarkBass
11-17-2009, 16:55
зависии .. от човека отново има дето мн бързо се провързват има и от 1 поглед любов има и мн бавно провързване ... има иии наранени мн който ги е страх вече от такива чуства така че ... отваряйте си дзъркелите и мъчете се да ги сваляте тея розови очила от време на време да виждате реално в какво се влюбвате

Hilary_
11-17-2009, 17:00
Случваше м исе в началото когато мислех всички момчета за добри и мили .. :lol: После ми се случиха разни неща с някои индивиди и осъзнах, че не си заслужава толкова бързо да се привързвам към някой от тях камо ли да го допускам толкова близо до себе си, че да ме наранява .. 8-) нооо малко трудно спазвам това мое убеждение и все пак се старая!!! 8-)

sladkish_14
11-17-2009, 17:05
Не към всички се привързвам.Но да почти със всички съм била така 8-) .. Как се превъзмогва ли, еми трудно.Докато не намериш някой друг.Когато попадам в такива ситуации, просто опитвам да съм силна и да продължавама напред, колкото и трудно и гадно да е.На този етап само до това решение съм стигнала :)

kombarka
11-17-2009, 17:52
Идея си нямаш колко добре те разбирам.
Не точно привързаност. По-скоро винаги очаквам много, но не винаги го получавам.. :-o

pwnage
11-17-2009, 17:59
Ами незнам когато се сближа с едно момче и веднага започвам да изпитвам чуства много бързо към него..
Винаги се получава така :o след това на мен ми е гадно.. ако не стане нищо с въпросното момче :( :(

Случвало ли ви се е ? И как го превъзмогвате ??? :-o #-o

Много. Превъзмогвам го в банята :)

BornToBeBeWild
11-17-2009, 18:42
може би тря да ти спре да ти пука .. :( и аз сам като теб .. и вече с който и да трагна и не се получава по същата пречина .. и сега сам решила нищо сериозно .да не ми пука .. пробвай :?

sh3_1s_7h3_0n3
11-17-2009, 18:44
аз пък изоообщо не изпитвам чувства.
тоя свръх любовния период го преживях кога-кога. :))

fenastz
11-17-2009, 19:48
Да се запознаем ? :)

BlueFace
11-17-2009, 19:51
И аз доста бързо се привързвам към някого ,но се научих да не му отдавам толкова значение и да нямам толкова големи очаквания :)

sunshinepp
11-18-2009, 07:48
Ами незнам когато се сближа с едно момче и веднага започвам да изпитвам чуства много бързо към него..
Винаги се получава така :o след това на мен ми е гадно.. ако не стане нищо с въпросното момче :( :(

Случвало ли ви се е ? И как го превъзмогвате ??? :-o #-o

много си влюбчива..и аз бях така ама след 2-3 тия вечее се осъзнах малко.. добре си ма ще се оправиш.. :grin:

mArMaLaDkA
11-18-2009, 07:51
Досега това писах. Общувай с повече момчета, за да свикнеш с общуването с тях, защото ти на тоя етап се хващаш като удавник за сламка - усмихне ти се, направи ти 2 комплимента и ти се обади веднъж, и вече си мислиш, че кой знае какво може да стане. Нямаш достатъчно приключения и затова се впечатляваш лесно. ;)

rima
11-18-2009, 20:09
И при мен е така, даже обичам хора които не познавам :-|

ThePowerOfLove
11-18-2009, 20:18
Преди ми се беше случило. Разочаровах се. Отдавна не ми се е случвало 8-) Предпочитам да опозная добре човека и тогава да реша дали ми харесва, дали може да се получи нещо и т.н..
Ако пък на теб ти се случва често, и си по-емоционална - не е добре. Така постоянно ще ти е гадно, ако не се получи връзка. Лесно се впечатляваш, както казаха :) Но това не е толкова лошо, просто преди да се впускаш в нещо, опознай човека по-добре. Това е, разбира се, ако искаш сериозна връзка, а не флирт :)

kombarka
11-19-2009, 11:38
И при мен е така, даже обичам хора които не познавам :-|

Дано не говориш сериозно.. :lol:

GossipGirl89
11-19-2009, 12:11
Ти не изпитваш чувства, а просто се привързваш прекалено бързо и после ти става криво, защото денят ти е бил свързан с Него. Почти на всеки му се случва... и на мен също :) Аз страшно бързо се привързвам към хората и после докато отвикна ми е много тегаво...

Sir9Maximilian
11-19-2009, 12:29
Нормално е и не можеш да го спреш ! и на мен ми се случва..сприятеля ли се с някое момиче и след време си идва само :)

darsit0
11-19-2009, 12:52
Ами незнам когато се сближа с едно момче и веднага започвам да изпитвам чуства много бързо към него..
Винаги се получава така :o след това на мен ми е гадно.. ако не стане нищо с въпросното момче :( :(

Случвало ли ви се е ? И как го превъзмогвате ??? :-o #-o


на мен ми се случва всяка година инъче няма за какво да мисля :D обаче аз нарочно оглеждам внимателно всички момчета от класа и в един момент си харесвам някого и се почва... после ами... много неща са се случвали... така става по-интересно ама накрая ми омръзва да мисля за него и си избирам друг 8-) и почвам пак отначало

stupid0boy
11-19-2009, 13:01
аз пък... май не съм момиче... ама и аз се обвързвам бързо.... всяка която се държи малкоооо по - мило от останалите... е моята любов :o :o :o :o :o :o Луди ли сте ее??? ... Това е защото сме получили малко внимание от противоположния пол :D :D :D

MiMcHeToOo
11-20-2009, 18:53
Явно просто си влюбчива :) Случвало ми се е, да, но бързо ми мина.

LoveRetroMusic
11-20-2009, 18:54
Аз пък не се привързвам бързо. 8-)