PDA

View Full Version : Юзеирови вдигат наново паметника на турския войн



WooDo
11-17-2009, 17:32
Али Юзеиров пред Dnes.bg: Искаме да провокираме държавата!


Какво ще пише на него?

На него ще пише много хубав текст, от едно от стихотворенията на наш писател: "Българийо, за тебе те умряха!".


Майка им турска!!! КАК МОЖЕ ДА ТЪРПИМ ТАКОВА НЕЩО?! ДА СЕ ГАВРЯТ С НАС И С ТОЗИ ЦИТАТ?! КАК ?!

СЪБУДЕТЕ СЕ !

Canis_Dirus
11-17-2009, 17:37
На някой сериозно пука ли му за запустяващото родопско село и застаряващите му страдащи от деменция жители?

Ако се пусне пълно медийно затъмнение ще е по-добре. Да строят там.

WooDo
11-17-2009, 17:39
Какво значение има, че е запустяло? Нали е родопско, нали е българско? И забележете какъв цитат ще сложат на паметника... тия малоумни ли са?!

Joc
11-17-2009, 17:45
абе колко му е да се оскверни 1 паметник в забутано село?


айде сега...


КО?! 8)

EarthShaker
11-17-2009, 18:03
майка им ебем

SunSmile
11-17-2009, 18:29
Пак ще го бутнат!!! Със сигурност!!!
Като искат паметник на резаните си войни да ходи да си го прави в турция!!! Нима там има паметник на Българските незнаини войни?!

Кмета на село Славяново каза, деликатно намекна, че хората в селото няма да оставят нещата така и той ще ги подкрепи, което е похвално. Надявам се да го съборят пак!

term0t0
11-17-2009, 18:34
Пирин СС са първите там,иначе не ги признавам за ударна група 8-) сериозно мочетата от София да се събират и да отиват 8-)

bloodyF
11-17-2009, 18:43
майка им е***

scyLLa
11-17-2009, 18:46
...Да строят там...
Заради ей такива като тебе, държавата ви ще се напълни с турци.
По темата, ако живеех в България, ако трябва сам щях да отида и да намажа тъпия рязан турски паметних със боя

scyLLa
11-17-2009, 18:48
Какво значение има, че е запустяло? Нали е родопско, нали е българско?
+++++

KatzKun
11-17-2009, 18:57
Не мога да понасям мазната, противна физиономия на това изгаврено турско лайно Юзеиров. Не ми пука много много за религията им, но не желая, НЕ ЖЕЛАЯ някакви етнически турци, на практика БЪЛГАРИ, по дяволите, да се опитват да прославят това, че сме били с векове под тяхното робство! Не бих го понесъл...

Ако знаех, че нямаше да ме осъдят, досега поне няколко пъти да съм пръснал гадния му череп... Свиня турска... Ще се гаври с народа ни, лайното му с лайно...

Прощавайте за по-ниския език, просто в момента не съм на себе си от яд по това турско изчадие на нормален човек...

WooDo
11-17-2009, 19:00
За жалост сте толкова първосигнални, че не схващате, че Каниса е прав...
онези двамата мангали никой не ги беше чувал, а сега.. хехехехе до следващите избори ще има още няколко скандалчета и ще се превърнат в местните феодали... благодарение на услужливия ПР на медиите... еххххТи вярваш ли, че е толкова умен и хитър? Въобще никакви такива намерения няма. Това е антибългарска политика, която се води от години и никой нищо не прави, защото уж Каниса е прав и трябва да си седим мирно и тихо и да не даваме гласност на нещата..

Ето затова сме на това положение..

machoka
11-17-2009, 19:06
а3