PDA

View Full Version : 3 въпроса



Sugababe_f
11-17-2009, 17:44
Моля ви се..не мога да измисля нищичко..трябват ми отговорите на 3 въпроса за утре .. моля ви погледнете ги..ако можете да измислите нещо..плссс

1. Има ли връзка между разговарянето и любовта? Как по-лесно можете да "свалите" харесвания от вас човек - с мълчание или с думи? Какво разбирате под израза "еротика на разговора"? Задължително ли е в разговор за любов да се използват мръсни думи?

2. Намирате ли съществена разлика в начина, по който говорят отделните герои разказвачи в "Декамерон"? А разлика между тяхната реч и тази на слугите им? Белег за какво са школуваната реч и изисканият език?

3. Опишете героите от познатите ви новели, които са ви симпатични и съответно - антипатични. Какви общи качества наблюдавате в отделните групи? Разместете ги в ситуации от други новели и се опитайте да предвидите как биха реагирали според познатите ви вече техни качества.

Моля вии..аз на първия въпрос..мисля че има връзка но нищо не мога да измисля..ще се помъча пак..ако някой наистина има някакви материали за декамерон за героите..плсс.. ;( ;( ;( SadSadSad

и само малко да отговорите на въпросите пак ще е добре..колкото да имам нещо написано..

много ще съм ви благодарна !!!
molq vi trqbvat mi tezi vuprosi .. bahti pomognete :judge: :(:(:( :@:@:@:@