PDA

View Full Version : Хапчета за отслабване



2s
11-17-2009, 17:52
Здравейте на всички, предполагам подобни теми има, но реших да направя нова за конкретния проблем. Та така, имам проблем с килограмите. От близо година се опитвам да отслабна, но резултатите са минимални, тренирам много усилено, внимавам какво ям и все пак нищо. Реших да прибегна до хапчета, защото ми се налага да сваля 10 килограма за 6 месеца. Молбата ми е, ако някой знае за някакви хапчета, които наистина дават резултат и биха ми помогнали, да драсне някой ред. Благодаря предварително.

myl0weee
11-17-2009, 18:10
Ако се слабееше от тея хапчета, всички щяхме да сме фиданки :)

sladi4ka_qni4ka
11-17-2009, 18:11
а какво тренира6 усилено.. ?

2s
11-17-2009, 18:13
Ако се слабееше от тея хапчета, всички щяхме да сме фиданки :)

То че не става само с хапчета е ясно. Въпроса е да комбинирам тренировките си с хапчета, които да помогнат малко или много. Опитвах с и l carnitine , но и то не помогна особено.

Sissy90
11-17-2009, 18:14
Щом имаш такъв огромен проблем с отслабването, възможно е да имаш хормонални проблеми. Това не е малък проблем и за да си спокойна е хубаво да си направиш ендокринологични изследвания. Няма смисъл да си даваш парите за хапчета, които я подействат, я не, а и може да ти навредят. По-добре отиди на диетолог, за да ти направи изследвания, да ти предпише диета и евентуално подходящи хапчета.
Ако толкова много не искаш да ходиш на специалист, пробвай с Л-карнитин (прочети в интернет как точно се използва, аз четох в bb-team (http://www.bb-team.org/)).

2s
11-17-2009, 18:15
а какво тренира6 усилено.. ?
Занимавам се с бойни изкуства, тичам когато времето е достатъчно сухо, а и си правя някакви упражненийца вкъщи.

2s
11-17-2009, 18:26
Щом имаш такъв огромен проблем с отслабването, възможно е да имаш хормонални проблеми. Това не е малък проблем и за да си спокойна е хубаво да си направиш ендокринологични изследвания. Няма смисъл да си даваш парите за хапчета, които я подействат, я не, а и може да ти навредят. По-добре отиди на диетолог, за да ти направи изследвания, да ти предпише диета и евентуално подходящи хапчета.
Ако толкова много не искаш да ходиш на специалист, пробвай с Л-карнитин (прочети в интернет как точно се използва, аз четох в bb-team (http://www.bb-team.org/)).


До сега не се бях замисляла над вероятността да е на хормонална основа, но като се замисля до 12 годишна бях едвам 40 килограма, ядях като ненормална и не ми е лепеше и грам, но след като ми дойде за година две наддадох с 20 килограма. Опитах и с l carnitine , но не помогна. Съжалявам за глупавите въпроси но къде мога да си направя ендокринологични изследвания? Също така къде мога да намеря диетолог?


Зачетох една статя на по темата и пиеше, че се наблюдава бърз растеж, а аз в този период пораснах с около 17-20 сантиметра...хваща ме параноята май! :D

kalpazanka
11-17-2009, 18:40
Хормоналните изследвания се правят в лаборатория. Не е зле да си вземеш направление за ендокринолог, макар че моят съвет е първо да си вземеш направление за АГ и ако нищо не излезе, тогава да се консултираш с ендокринолог.
Акне имаш ли? Колко ти е МЦ и колко- менструацията? Редовна ли е?

Sissy90
11-17-2009, 19:07
Попитай личната си лекарка за ендокринолог, а за диетолог можеш да потърсиш в интернет - не знам от кой град си, но в по-малките градове надали има - можеш да провериш за най-близкия областен град примерно.

Korrnyy
11-17-2009, 19:15
Не рискувай да си тровиш организма с глупости :wink: Иди на лекар/диетолог - той ще ти каже какво да ядеш, какво да пиеш, какво да спортуваш :)

balon4eeeee
11-17-2009, 19:15
8-) хм

2s
11-17-2009, 19:33
Като цяло акне ми избива само преди да ми дойде. Цикъла ми е 6 дни :Х и не винаги е редовен.

От София съм тъй че предполагам диетолози много, ще се поразровя.

titinkaa
11-17-2009, 19:47
Абе я не се излагай да пиеш хапчета като спокойно може да замениш лошата нездравословна храна с полезна и добра храна която не те кара да дебелееш,и няма нужда после да пиеш хапчета и да се тровиш с тях.

2s
11-17-2009, 19:48
Абе я не се излагай да пиеш хапчета като спокойно може да замениш лошата нездравословна храна с полезна и добра храна която не те кара да дебелееш,и няма нужда после да пиеш хапчета и да се тровиш с тях.

Само дето здравословната храна не помогна!

titinkaa
11-17-2009, 19:51
Абе я не се излагай да пиеш хапчета като спокойно може да замениш лошата нездравословна храна с полезна и добра храна която не те кара да дебелееш,и няма нужда после да пиеш хапчета и да се тровиш с тях.

Само дето здравословната храна не помогна!

Ами значи може д аима друг проблем с оргазнизма ти който трябва да се реши като идеш при лекар специалист в областа на фактите свързани със слабеенето-диетолог

2s
11-17-2009, 20:03
Вече започвам сериозно да се тревожа! :S

kalpazanka
11-17-2009, 20:12
На колко години си?
Преди диетолога се консултирай с ендокринолог и АГ. ;) Да отхвърлиш по-сериозните специалисти и ако всичко е ОК, тогава се насочи към храненето.
Късмет и не се шашкай!

2s
11-17-2009, 20:14
На 16 съм.

iiirish
11-17-2009, 20:14
Защо се впрягате, че момичето пита?! Че то малко ли реклами ни заливат постоянно за какви ли не техники за отслабване :? Преди време рекламираха някакви дъвки за отслабване "Мотив" май бяха. Ако намалят апетита защо да не си ги купуваме? Така хем не се тормозиш с глад и тренировки (които зимата са почти невъзможни, а някой от нас не могат да си позволят фитнес за време или за пари), хем постигаш желания ефект.

2s
11-17-2009, 20:16
Ясно е, че не става само с хапчета, дъвки и какви ли не гадости, но сметнах, че в комбинация с моя доста натоварен режим би помогнало.

hottie
11-17-2009, 20:17
И з те съветвам да се консултираш с ендокринолог. Ако имаш желание мога да ти препоръчам на ЛС.

twilightHeart
11-17-2009, 21:23
а какво тренира6 усилено.. ?
Занимавам се с бойни изкуства, тичам когато времето е достатъчно сухо, а и си правя някакви упражненийца вкъщи.

Ами ти за тва не можеш да отслабнеш. От бойните изкуства се наслонява доста. В смисъл знаеш ли бедрата ти кви ще станат?!?!

2s
11-18-2009, 05:24
а какво тренира6 усилено.. ?
Занимавам се с бойни изкуства, тичам когато времето е достатъчно сухо, а и си правя някакви упражненийца вкъщи.

Ами ти за тва не можеш да отслабнеш. От бойните изкуства се наслонява доста. В смисъл знаеш ли бедрата ти кви ще станат?!?!



Ами да ти кажа не е така. Една моя приятелка тренира от 6 години и е адски слаба, друга от 7 и тя така. Плюс това аз тренирам от 4 години и бедрата ми са си много добре. Да, не са като на манекенка, защото имат типична леко вретеновидна форма, но те са една от малкото части на тялото ми, които са наред.

heiress
11-18-2009, 09:25
Все пак някой няма ли да прпоръча някакви хапчета, защото и на мен ми стана интересно...

Sissy90
11-18-2009, 10:55
Все пак някой няма ли да прпоръча някакви хапчета, защото и на мен ми стана интересно...
L-carnitine :)

lizzy
11-18-2009, 14:35
Мм.. аз съм чувала че има ефект (и резултатите съм ги виждала при познати) от Xenical таблетките
отслабва се ..
но съм и чувала доста за вредата от тях :smt120
А начина по който дестват е доста ... "кофти" :?
По-добре НЕ с хапчета !

chocolatedidi
11-18-2009, 17:26
Ами по принцип съм против хапчетата,но майками отслабна ЗНАЧИТЕЛНО с хапчета Hollywood Slim. Но не пиеше само хапчета а и подбираше какво яде. И след това когато продължи да се храни здравословно,килограмите несе възвърнаха. Но майками е жена на 35-6 години а ти си само на 16 такаче неги препоръчвам за твойта възраст !

pamito69
11-18-2009, 18:07
ами значи има едни хапчета Лида който не се пият повече от месец и за месец се свалят по 6,7 кг една приятелка на мама ги беши пила и нали за месец мисля че беше свалила 6кг, но тя не ги спряла и в най-горещите месеци на лятото тя си включвала печка и постояно и било студено но аз никога не бих пила хапчета за отслабване и на теб не го препоръчвам но все пак ти се решаваш и с времето ако се ограничаваш и спортуваш то няма начин просто да не да отслабнеш :)

2s
11-20-2009, 14:32
Реших да си направя експеримент със себе си и преди два дни започнах да пия Hollywood Slim и да правя упражнения в продължение на час - два всеки ден и все пак противно на всякакви мои очаквания, за голяма изненада резултата е на лице. За два дни кантара започна да показа с 3 килограма по - малко!

darka1
11-20-2009, 14:57
3 КГ. ? :grin: ... Браво :-) ... А щом казваш, че бедрата ти са добре ... Къде искаш да отслабнеш ?? Само корема ли ? ... Ако е само това не мисля, че трябва да се прибягва до толкова сериозни мерки :)

2s
11-20-2009, 15:09
То в същност проблемните ми зони за задните части и паласките. Корема ми е доста добре...дори по добре от краката :D все пак имам плочки на корема! :D

youloveme
11-20-2009, 15:44
Ами аз съм момче и пия FAT burner за него можеш да прочетеш повече тук
http://www.bb-team.org/forums/

2s
12-08-2009, 16:08
длъжна съм да се похваля, вече казахме "сбогом" на 5 килограма :grin: :grin: :grin:

darka1
12-08-2009, 16:18
Радвам се за теб ... гледай само да не си навредиш с тия хапчета :) ... а аз килограми свалям много трудно ... упражнения, коремни преси, обръч и велоаргометър от вече сигурно 3 седмици + ограничено хранене и само 3 кг. :D

2s
12-08-2009, 16:33
щом до сега не съм предполагам няма и да успея да си навредя, за килограмите, то и аз ги свалям безумно трудно, пък и нямам време да ходя на фитнес или да тичам и незнам и аз как ги свалям сега с хапчетата

black_baby
12-08-2009, 17:51
Приятеля ми е взел хапчета за отслабване защото искам да пробвам и да видя какъв е резултата,но им забравих името. :)

lubata619
12-08-2009, 17:56
Няма смисал от такива глупости.

HexGirl
12-08-2009, 18:03
С помоща на хапчета и добър режим свалих 5 кила преди година и не ги качих до ден днешен :) Пиех Захир не знам колко помагат аз изпих половин кутия имам още половин и се чудя дали да не ги допия 8-)

Neftochimic
12-08-2009, 18:12
L-carnitin + добър режим на хранене и ест. добри храни + бягане = -кг 8-)
а, ако имаш повечно пари може да си купиш Lipo 6

DimovB
12-08-2009, 18:39
2 фелии с чер пипер и маргарин макс на ден ще те оправят

amk933
12-08-2009, 21:08
Xenical действа безотказно, но първо е много скъп - 70 лв., второ без да те следи доктор не ти препоръчвам да го пиеш, защото крие рискове. Аз съм свидетел на хора отслабнали от него с по много килограми, но имай предвид, че ако го пиеш, ще има отделяне на мазнина при дефекиране. :)

ПС: И за разлика от разните му там измислени хранителни добавки и т.н. това е лекарство на Roche.

ПС2: Какато няколко човека казаха по-горе най-добре на ендокринолог-диетолог, защото може да имаш някаква резистентност и от там да идва проблема. Например, ако организмът ти произвежда огромно количество инсулин, но не може да разгради захарта, тогава пак може да дебелееш от малко ядене. ;)

Neftochimic
12-08-2009, 22:21
тва дето прави Xenical същите неща правят л-карнитин-а и липо 6, но за разлика от нето тези две неща се препоръчват за отслабване, а и нямат странични ефекти за разлика от Xenical ;)

amk933
12-09-2009, 14:03
тва дето прави Xenical същите неща правят л-карнитин-а и липо 6, но за разлика от нето тези две неща се препоръчват за отслабване, а и нямат странични ефекти за разлика от Xenical ;)

Нищо лично, но по ефект двете заедно не могат да стъпят на малкия пръст на Ксеникала, защото той ти извежда храната от организма преди да е усвоена и така организмът живее от мастните запаси. На Л-карнетина само рекламата му е голяма...

За това, че Ксеникала не е най-полезеното лекарство съм съгласен, но аз познавам доооста хора, които са го ползвали и, които не са имали проблеми с него. :)

deni15
12-09-2009, 17:46
Друсай се с амфети и много бързо ще свалиш 10-15 килограма 8-)
8-)
8-)
8-)

iiirish
12-10-2009, 09:06
Защо се впрягате, че момичето пита?! Че то малко ли реклами ни заливат постоянно за какви ли не техники за отслабване :? Преди време рекламираха някакви дъвки за отслабване "Мотив" май бяха. Ако намалят апетита защо да не си ги купуваме? Така хем не се тормозиш с глад и тренировки (които зимата са почти невъзможни, а някой от нас не могат да си позволят фитнес за време или за пари), хем постигаш желания ефект.

Моля те, не говори глупости :-o :shock: :)

Обоснови си компетентното мнение :?
В крайна сметка въпрос на личен избор е кой как ще отслабва! Защо толкова обичате да давате ъкъли?! Щом някой е преценил, че не иска да се поти над уреди и тренировки, щом този някой е решил и че не иска да гладува, значи може да опита каквото пожелае. Нали всеки сам си носи последствията?! Много на загрижени се правите понякога за чуждия живот :x

Amelly
12-10-2009, 17:13
Я ми разяснете малко повече за ЗАХИР ,който е ползвал,защото от малкото,което прочетох ми звучи леко като амфетамини-дава ти енергия и се отслабва.
А и тъй като изобщбо не съм наясно L-catrinite имат ли някакви странични ефекти за организма?

HexGirl
12-10-2009, 17:43
Аз пия Захир от 2 дена вече пила съм и преди :) не съм връщала кила общо взето не ти се яде от тях направо ти се гади при мисълта за манджа. И когато хапнеш малко се чувстваш преял :)

Sissy90
12-10-2009, 17:54
Я ми разяснете малко повече за ЗАХИР ,който е ползвал,защото от малкото,което прочетох ми звучи леко като амфетамини-дава ти енергия и се отслабва.
А и тъй като изобщбо не съм наясно L-catrinite имат ли някакви странични ефекти за организма?
По принцип Л-карнитина няма странични ефекти (предполагам, ако прекалиш с дозата, ще вреди, както всяко нещо).