PDA

View Full Version : Два въпроса



teengirl15
11-17-2009, 18:18
1. Тъй като през деня нямам време за тренировка, мога ли да я правя вечер преди лягане? Ще вреди ли по някакъв начин?
2. И копирам от друга тема, тъй като може би малко я четат:
Та имам един въпрос: околко 30 мин танцуване вечер достатъчни ли ще са ми, просто по цял ден съм на училище, връщам се уморена, вечерям и не остава време. Също така събота и неделя ще наваксвам-планирам всяка събота една дълга разходка, изкачване и .т.н. Целта ми е да се отърва от мазнините по корема. Мислите ли, че това, което мисля да правя, ще бъде достатъчно.

lubomirky
11-17-2009, 18:21
и аз ги правя вечер. не мисля, че е проблем. а иначе ходенето можеш да го замениш с леко бягане и ще имаш по-голям и по-бърз ефект.

neonskull
11-17-2009, 18:22
и аз ги правя вечер. не мисля, че е проблем. а иначе ходенето можеш да го замениш с леко бягане и ще имаш по-голям и по-бърз ефект.+1

darka1
11-17-2009, 18:27
Аз за мазнините по корема въртя обръч и коремни преси ... баща ми все ми повтаря, че вечер не се правят упражнения, защото сърцето се натоварвало ... нз доколко е вярно това, но аз пак ги правя вечер :D - просто нямам друго време :) ... не мисля, че ще ти навреди, но ако съчетаеш с обръч ефекта ще е много по - голям :) ... успех :-)

Complicated
11-17-2009, 18:28
И според мен няма проблем, че ще ги правиш вечер.
Абе, хора, вие как тичате в тоя студ? Аз толкова много искам да тичам, ама съм 1ва смяна и няма как сутрин. Един път станах по-рано и като излязхох направо замръзнах. :( :( То на мен ми е студено само като ходя.. 8-) :lol: :lol:

lubomirky
11-17-2009, 18:31
ами може вечерта примерно към 7-8 ? аз ако не мога сутрин, ходя вечер

Sintya
11-17-2009, 18:32
Няма значение кога ги правиш, а как. (:

teengirl15
11-17-2009, 18:45
Аха, значи няма проблем да правя половин час, каквото съм решила, взимам душ и лягам, така ли?

А иначе аз ходенето с бягане не знам дали ще го съчетая, но ако не бягане, то ще е бързо ходене.

Е от това, което изброих ефект дали ще има, макар и по-бавен?

Complicated
11-17-2009, 18:51
Аха, значи няма проблем да правя половин час, каквото съм решила, взимам душ и лягам, така ли?

А иначе аз ходенето с бягане не знам дали ще го съчетая, но ако не бягане, то ще е бързо ходене.

Е от това, което изброих ефект дали ще има, макар и по-бавен?
Щом спортуваш, няма как да няма ефект. ;)

titinkaa
11-17-2009, 19:49
без значение е кога ги правиш

slynchoo
11-18-2009, 07:51
1.нищо не ти пречи,че ги правиш вечер.
2.еми мисля,че е достатъчно.Ефект ще има. :)