PDA

View Full Version : Преди и по време на цикъл ...



darka1
11-17-2009, 18:31
Преди и по време на цикъл просто ям като вълк ... една приятелка ми каза, че по време на цикъл колкото и да ядеш не се отразявало ... колкото и да си ядеш по време на цикъл нямало да надебелееш ... вярно ли е това и как се чувствате вие по това време от месеца ? ... промяна в настроенията ? храната ? косата ? :)

ValLoveYa
11-17-2009, 18:46
Аз нямам менструални болки и настроението ми е добро само понякога ми е нервно а и не ям много както и преди цикъла. Промяна в косата не съм забелязала. :)

Sintya
11-17-2009, 19:00
Аз си похапвам повече сладко по време на цикъл, но ест. в умерени количетва.
Иначе не забелязвам някакви други промени.

Blackfish
11-17-2009, 19:16
Аз ям повече от обикновено и на мен не ми се отразява на килограмите, промяна в косата не съм забелязала. :P

Korrnyy
11-17-2009, 19:19
Нито ме боли корема, нито гърдите нито нищо :) Нямам промяна в настроението, килограмите, косата, ноктите и т.н :D Перфектен си ми е :D

billytalent
11-17-2009, 19:24
Аз също знам,че не се напълнява все пак ти се прочиства организма...иначе аз се чувствам много зле,в повечето случаи го изкарвам на легло,изнервена съм,косата нямам проблеми само където ми се появяват малко пъпки по-лицето,което ме дразни адски много

DevilWish
11-17-2009, 19:26
Коремна болна, с всички се карам, също вълчи глад, лесно се разплаквам . . ей такива ;) :))

Blackfish
11-17-2009, 19:28
И на мен ми се появяват пъпки, но изчезват след 4-5 дни. Боли ме корема :o .. всеки път даже преди няколко дни беше непоносимо. Можете ли да ми препоръчате някакви хапчета за менструални болки без лекърско предписание. :)

billytalent
11-17-2009, 19:31
И на мен ми се появяват пъпки, но изчезват след 4-5 дни. Боли ме корема :o .. всеки път даже преди няколко дни беше непоносимо. Можете ли да ми препоръчате някакви хапчета за менструални болки без лекърско предписание. :)

На мен никакви хапчета не ми помагат,но преди 2 дни си взех Упфен успокоява временно болката

LovelyGirl
11-17-2009, 19:44
На мен ми се яде преди да ми дойде.Когато ми дойде ми минава глада веднага :Д

Shadowsogirl
11-17-2009, 19:44
Аз пия Кокстрал май. Помага ми.

stelit0
11-17-2009, 19:45
И на мен ми се появяват пъпки, но изчезват след 4-5 дни. Боли ме корема :o .. всеки път даже преди няколко дни беше непоносимо. Можете ли да ми препоръчате някакви хапчета за менструални болки без лекърско предписание. :) no-spa(ношпа) :-) на мен ми помага защото мн ме боли и се налага да го пия :cry:

billytalent
11-17-2009, 19:53
^Дават ли го без рецепта,защото на мен последният път не искаха :booooomb:

darka1
11-17-2009, 19:56
И на мен ми се появяват пъпки, но изчезват след 4-5 дни. Боли ме корема :o .. всеки път даже преди няколко дни беше непоносимо. Можете ли да ми препоръчате някакви хапчета за менструални болки без лекърско предписание. :) no-spa(ношпа) :-) на мен ми помага защото мн ме боли и се налага да го пия :cry:


+1 ... дават го без рецепта ... и аз го пия и ми помага ... понякога имам непоносими болки, чак съм ревала от болки :(

iiirish
11-17-2009, 20:17
Не вярвам да има период, седмица или дори ден в живота, в който си "застрахован" от дебелеене :-D Какви вицове пускате бе, хора :-D

shell
11-17-2009, 21:00
мене тогава апетита ми хич го няма :? а промени в косата не мога да забележа понеже болката ми изпива силите :D

Pliok0019
11-17-2009, 21:50
На мен нош-па-то не ми действа. Трябва да е нещо като нимезил, аулин... : ( Но болката си е доста силна.

stelit0
11-17-2009, 22:04
на мен no-spa ми го дават без рецепта ама ся да неси помислите 4е съм свежа като репичка като пия пак ме боли но то моето е зверска работа и това ме успокоява :-)
едит:рекламират някакво ново по телевизията за менструално болки и тн. :-)

bossychick
11-17-2009, 23:48
Аз съм от "късметлийките" с всички шитове свързани с цикъла :-D излизат ми пъпки,силно желание за секс,раздразнителност,нерв на съм,гърдите ме болят,а за корема нямам думи за жалост нито аулини нито бусколизини нищо не ми помага ;( гинеколожката ми ми каза,че след като родя щели да ми минат болките..ама са 1 ден в месеца търпи се :)

BoCupycake
11-18-2009, 00:59
Боли ме два,три дена преди да ми дойде,май като предупреждение хаха,подувам се - ужасно е!Боли ме и първите два дена.Скапано ми е настроението постоянно,за нервността я изпитвам седмица преди цикъла или няколко дена и съм адски нервна!Излизат ми 1,2 пъпки към края.И аз се разгонвам,хаха. ^
Другооо....пак преди да ми дойде имам вълчи апетит по време на не ми се яде изобщо,но мисля,че е защото се чувствам постоянно подута и не ми е приятно и да се тъпча с храна.Ходя и често по голяма нужда,когато съм в циъкл,на вас така ли ви е?!Преди не ми беше така,попитаха ме казах не и от тогава се започна , така беше и с болките в стомаха,хаха.Похвалих се,че не ме боли и на следвъщият път ме "сцепи" от болки.

IbiZaA
11-18-2009, 06:21
преди да ми дойде ми излизат пъпки и ме болят гърдите :x .А като ми дойде,в началото мн ме боли корема :o и ям предимно шоколад 8-) Понягога съм мн ама наистина нервна :x и се разстройвам от най-малкото нещо

anonimchetou
11-18-2009, 07:26
седмица преди да ми дойде съм адски нервна ,агресивна , непоносима. После вече по време на самия цикъл съм малко по спокойна и да ям доста повече ... имам болки понякога но аулинчето ме оправя и така..

meche95
11-18-2009, 07:43
мии промяна в настроението нз болки не големи търпими даже ги забравям просто ми е тежко за храненето не съм забелязала нещо кой зн колко различно

slynchoo
11-18-2009, 07:43
ами ям доста по време на цикъл,мн ме боли корема..ужас,ама бусколизина ми помага.По принцип настроението ми си е ведро..промяна в косата,нокти..не съм забелязала,само където ми излизат пъпчици. :?

darka1
11-18-2009, 10:05
за бусколизина знам, че от него почва да тече по - силно :(

billytalent
11-18-2009, 10:25
за бусколизина знам, че от него почва да тече по - силно :(

Няма такова нещо,но от аспирина наистина става така

VeRoNa
11-18-2009, 14:59
Аз пък преди цикъл ми излизат 1-2 пъпки и ме боли корема.Обаче точно когато ми дойде супер бързо се разстойвам даже веднъж се разревах като една съученичка ми каза ,че имаме домашно, а аз си мислех , че нямаме :shock: Не знам какво ми става...боли ме корема и за това пия Спазмалгон, а и кръста ме боли и така.. :)

DeeDee123
11-23-2009, 11:14
И аз съм голяма "късметлийка" :-D Преди да ми дойде ми излизат пъпки,разтройвам се лесно,боли ме корема,подувам се,ходя често до тоалетна,ям повече сладки неща отколкото обикновено,не ми се тава от леглото и спя до към 1-2 часа следобяд :D ( когато имам възможност де) ,карам се с хората и никой да не е около мене ,боли ме кръста и понякога адски много се сдухвам.... :?

yyoonnii
11-23-2009, 12:35
Аз ям като вълк дори да не съм в цикъл, настроението ми екста... ее понякога нещо се намръща още сутринта и така ми е цел ден :D иначе тва се случва доста рядко. Нормално е поне за мен.

anisummer
11-23-2009, 17:40
Аз нямам АБСОЛЮТНО никаква промяна :shock: :shock: :shock:

Kittyyy
11-23-2009, 21:35
ужасно съм чувствителна .. разплаквам се мн бързо .. преди да ми дойде ям наистина много :D .. първия ден ме боли прекалено много попринцип "но-шпа" не ми действа нито "бусколизин" нито "спазмалгон" ии пия "аулин",което не е много добре ама .. няма как :(

guinessgirl
11-25-2009, 17:28
ям повече,да. не знам дали ми се отразява,ебала съм го.
ама съм адски,адски нервна.

tonie__
11-25-2009, 17:32
ставам пъпчива и нервна и така :x

Infinity
11-25-2009, 17:37
:-x Преди цикъл ми излизат гадни пъпки + супер раздразнителна става, и всичко и всеки ми е крив , яде ми се яко сладко :? .
Мноооого го мразя тоя период !!

Bubbling
11-25-2009, 17:37
Няколко дена преди да ми дойде гърдите доста ме болят.Ужасно е!Аз както съм си свикнала да спя по корем-тогава е невъзможно. 8-) Не,сериозно..Ужасно е това с циците.
Относно яденето..Хм.. Да,да,да!Преди цикъл ям като въъъъълк.По време-не чак толкова,но и тогава си ям май повече от обикновено,но няма чак голяма разлика.
Иначе аз първите 2-3 дена се превивам от болки.Колко хапчета съм опитала-не помага нито едно.Пълни глупости са за мен.В учили ще едвам издържам,че понякога си тръгвам..То с такива болки не се издръжа.
По някоя и друга пъпка може да се появи,но много малка.Слава Богу,нямам този проблем.

blondeVIP
11-25-2009, 17:38
Ами преди да ми дойде няколко дена ям като циганин спрян от социялни на сватбата на брачеда си ;xxxx Също настроението ми е просто ;xx Мога да се разплача защото дистанционното ми не работи или защото ми се е подгънало листче от книгата :lol: Друго е, че в секундата в която ми дойде започва да ме бли корема. . молила съм се да умра от болки. . единственото, което поне успокоява болката е Спазмалгон-а. .без рецепта е. . друго е малко ракийка като пийна, да ми се смеси алкохола с кръвта : ))

lipstick
11-25-2009, 18:04
Нито ме боли корема, нито гърдите нито нищо :) Нямам промяна в настроението, килограмите, косата, ноктите и т.н :D Перфектен си ми е :D

Как ти завиждам :cry:

stylo
11-25-2009, 18:15
и нямам никакви болки,но имам промяна в настроението,малко съм нервна.инак наистина си похапвам малко повечко :oops: ама не ми се отразява поне на мен :)

cool4eto0
11-25-2009, 18:45
аз съм мноого зле :( последния път бях в болница защото два дни ме болеше страшно много корема без да спира :(

sunshine955
12-01-2009, 12:37
Една приятелка се беше каносвала по време на цикъл но нищо не стана ..
:( не ви го препоръчвам ,, :? нищо няма да станее ...

foreverr
12-01-2009, 13:45
Според мен не е верно, че няма да надебелееш... А и тва са пълни въображения на психиката, че ти се яде повече преди и по време на цикъл.И аз до скоро си въобразявах, че от едни хапчета( които пия) ми идва апетита и наистина по едно време 2-3 дена ядах повечко докато пих тези хапчета, но после видях, че съм си въобразявала и че след тва си ям нормално , а още си ги пия.Всичко е психика и ако се настроиш да не ядеш като вълк, няма да ядеш кто вълк!

dqvolcheto9
12-01-2009, 17:57
Леле най-мразя да ми идва.Първо,защото ми излиза някоя гадна пъпка (ам аз съм винаги готова за тях ,хващам спирта и кремче и до сутринта нямам и следа от пъпка).Корема ме боли страшно,пия Ибупром.Една вечер съм се драла в буквалния смисъл от болки и мама ми даде ибупром и ми мина и заспах.Промяна в настроението имам : започвам да си мисля за момчета предимно (не че и да не ми е дошло не си мисля) :D :D ,карам се с наще и така.Относно яденето си похапвам тогава доста.
Завиждам на тези мацки ,които не ги боли корема .