PDA

View Full Version : Как да се запознаваме



KOKII
11-17-2009, 20:38
Нека всеки сподели как се запознава с момиче/момче на улицата в кафето в магазина в даскало и така на татък.
И естествено след това ако започне да го сваля как :)

lubomirky
11-17-2009, 20:49
например : Здравей, как се казваш?

или е ненормално ?

kidwestern
11-17-2009, 20:52
"курвоо яла ти го бутна,мААААА"

ЖЕНООО КЕФИШ МА ВА ЯЛА ТИ ГО БУТАМ :razz:

YouKnowImBetterThanYou
11-17-2009, 21:13
"Чшш, ти малката, с теб ще правим свалката!" 8-)
"Лапай и се потапяй! Разбра ли ти? Лапай и се потапяй!!!" 8-)
"Колко?" 8-)

PurpleDream
11-17-2009, 21:17
](*,)

golqmumnik
11-17-2009, 21:34
Шшшшшш,ного си арна ма,яла та черпа с ена ракия у хоремака. 8)

AlokiNn
11-17-2009, 22:27
Принципно трудно ще се запозная с някой на улицата но това става от басове и сме го пробвали и сега 1 момиче ми е приятелка ;) в южния парк се хванах на бас и я заговорих взех и скайпа и така :)

mArMaLaDkA
11-17-2009, 22:29
"Лапай и се потапяй! Разбра ли ти? Лапай и се потапяй!!!" 8-)


:lol:

NeedPassion
11-18-2009, 02:52
Принципно трудно ще се запозная с някой на улицата но това става от басове и сме го пробвали и сега 1 момиче ми е приятелка ;) в южния парк се хванах на бас и я заговорих взех и скайпа и така :)

Това с басовете винаги ме е забавлявало. Иначе аз ако се запозная, ще е с някоя обща приятелка и примерно излезем някъде. Иначе на улицата съвсем непозната е ъпсурт да се запозная :oops:

Hilary_
11-18-2009, 04:12
"ейй ШеКшШи ще ти папкам дупенцетУуУ .. " :razz: :razz: :razz:

Не сериозно .. ъмм рядко се запознавам с момчета по улицата по простата причина, че рядко срещам някви готини за повече от 10 минути, за да се замисля евентуално да се запознавам с тях .. :lol:

FromAutumToAshes
11-18-2009, 05:03
"Лапай и се потапяй! Разбра ли ти? Лапай и се потапяй!!!" 8-)


ХахХАХАхАХАХхАХАхАХахахХА Х :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Това ме разби :D

aloveyou
11-18-2009, 07:16
"Чшш, ти малката, с теб ще правим свалката!" 8-)
"Лапай и се потапяй! Разбра ли ти? Лапай и се потапяй!!!" 8-)
"Колко?" 8-)

:razz: :razz: Леле,разбиме с този коментар :razz: :razz:

По темата - Аз рядко се запознавам с момче/момиче на улицата..
Естествено - Първо ти я/го заговаряш..Нещо от рода:
Здравей !! Как си !! И след това питаш как се казва и т.н.

zero
11-18-2009, 08:04
блъскам се в него или се преспъвам, за да падна до него или направо му бия два шамара и той даже вече ще е влюбен в мен... :oops:
Мухахаха интересно как момичетата използват много интересни
вариянти :D
Доста често са се побутвали отгоре ми :-D
Иначе преди и мене ме беше срам да заговоря момиче по улицата, но
с времето "се утраках" :lol:

mArMaLaDkA
11-18-2009, 08:06
Личи си, когато изкуствено падате, момичета! Друго си е да си просто спъната или да имаш кофти приятелка, която най-редовно да те поблъсква към някого. 8-)

sunshinepp
11-18-2009, 08:11
1 момче от автобуса беше оставило на 1 моя приятелка бележка на седалката до нея " здравей аз съм еди кой си ..седях зад теб в автобуса! това е скайпа ми ако искаш ме потърси" :lol: :razz: и накрая се оказа, че я е помислил за другаа .. и вика ама аз и тебе си те харесвам айде с мене на кино :razz:

mArMaLaDkA
11-18-2009, 08:16
^ Това е само за "Тъпи свалки". :razz:

izlishna
11-18-2009, 12:43
Принципно трудно ще се запозная с някой на улицата но това става от басове и сме го пробвали и сега 1 момиче ми е приятелка ;) в южния парк се хванах на бас и я заговорих взех и скайпа и така :)

И аз от един бас се запознах с едно момче преди много време.. Пак в един парк.Бяха двама и единият си го харесаха моите приятелки, понеже са малко срамежливи и ми казаха, че ако отида да се запозная с него (еди кфо си .. забравих вече, беше отдавна :D ) и аз им викам еми добре гледайте щом не вярвате ;д отидох и му казах здравей, може ли да се запознаем :? и той: Оо разбира се приятно ми е (иемто) ии така ;д Не е сложно ..

peshost
11-18-2009, 14:33
"Здравей, скъпа, може ли да ти видя половите органи на голо?" :)

Kajo
11-18-2009, 18:24
Аз съм така...

Аз:Тва ше го ядеш ли ? :D
Тя:Ми...
Аз:Оо мс бтв аз съм Гошо :lol: