PDA

View Full Version : мм проблемче



Nebezizvestniq
11-17-2009, 20:45
здравейте! аз сам момче на 16 години уча в софия.
аа значи с едно момиче от моя клас сме много добри приятели и сме много близки, но приятели ... нищо повече.А аз немога да си я избия от главата просто,постоянно си мисля за нея ... мисля че съм влюбен в нея.. а тя дори си има приятел. не сам и казал и се чудя какво да правя. далии да се опитам да забравя тези чувства , да се насоча към някое друго момиче например и да си останем приятели или ?!? даите мнение , предложение :)

lubomirky
11-17-2009, 20:49
останете приятели. тя си е намерила половинка, намери си и ти и ще спреш да мислиш за нея.

kidwestern
11-17-2009, 20:50
ша и казваш че я харесваш,ясно ми става..

земи и скайпа,кажи и мн та харесвам искам са гледаме по цял ден и си ровиме в пясъчника заедно и тва е :lol: :razz:

MaLchYyY
11-17-2009, 20:59
Забрави я, защото тя те приема само като приятел :) Нямаш шанс с нея ...

Nebezizvestniq
11-17-2009, 21:07
мм направих грешка че писах тук ... трябва да ви обяснявам подробно за какво става на въпрос а не ми се занимава.. извинете за притеснението може да блокнете триете там каквото се прави с вече излишните теми
п.п kidwestern изобщо не става въпрос да и кажа че я харесвам явно си зле или не си ме разбрал защото и аз не сам обяснил подробно , но няма значение >>>

kidwestern
11-17-2009, 21:08
мм направих грешка че писах тук ... трябва да ви обяснявам подробно за какво става на въпрос а не ми се занимава.. извинете за притеснението може да блокнете триете там каквото се прави с вече излишните теми
п.п kidwestern изобщо не става въпрос да и кажа че я харесвам явно си зле или не си ме разбрал защото и аз не сам обяснил подробно , но няма значение >>>

се в кут

PurpleDream
11-17-2009, 21:18
no chance...

Gigi1302
11-17-2009, 22:02
Зависи колко е сериозна връзката ѝ. Но може би е по-добре да биеш отбой отрано. Ако много я обичаш, а тя е на път да скъса със своето момче, и ти се чака, можеш да почакаш. И понеже се изразих по най-объркания възможен начин... Ако смяташ, че можеш да я забравиш, направи го, защото, ако се задълбочат чувствата ти, а тя те отреже, такава хубава депресийка ще си докараш, че "не е ти у памет" (казано по народному). Успех в подхода, който ще предприемеш и може после да споделиш какво е станало. :)

Tempest
11-17-2009, 22:13
здравейте! аз сам момче на 16 години уча в софия.
аа значи с едно момиче от моя клас сме много добри приятели и сме много близки, но приятели ... нищо повече.А аз немога да си я избия от главата просто,постоянно си мисля за нея ... мисля че съм влюбен в нея.. а тя дори си има приятел. не сам и казал и се чудя какво да правя. далии да се опитам да забравя тези чувства , да се насоча към някое друго момиче например и да си останем приятели или ?!? даите мнение , предложение :)

аам... в клас хубава връзка не става... останете си приятели.. тъкмо ше имаш дама за бала :D забрави за любовта.. приятелството е по-важно... понякога не си струва риска ;)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-17-2009, 22:14
Какво да ти кажа...за мен най-прекрасната любов се получава именно от приятелството...В момента съм в такъв период,но си има и труднусти,защото не знаеш какво ще се случи с приятелството ви след края на това нещо,но наистина поне в моя случай това е най-красивата любов...Пробвай въпрос на риск е,за момент можеш да получиш нещо уникално,да изпиташ нещо прекрасно,но ако нещата станат сериозни...стигне се до връзка,след това до раздяла,ще загубиш приятел...това е гадното!

izlishna
11-18-2009, 06:09
Ostanete si priqteli i se nasochi kym drugo momiche.. ne razvalqi tqhnata vryzka i vasheto priqtelstvo :? Uspeh :grin:

sunshinepp
11-18-2009, 07:06
аам... в клас хубава връзка не става... останете си приятели.. тъкмо ше имаш дама за бала :D забрави за любовта.. приятелството е по-важно... понякога не си струва риска ;)

+ :-)

Blocker
11-18-2009, 07:15
абе вие луди ли сте,кажи и ,, па ако не стане карай 8-)

aloveyou
11-18-2009, 07:18
Останете си приятели..Тя си има гадже,намери си и ти и ще я забравиш много бързо..

mArMaLaDkA
11-18-2009, 07:48
Намери си друго момиче, което да ти отвлича вниманието.
В момента я чувстваш близка, с това момиче общуваш повече, отколкото с останалите и това те кара да се чувстваш по този начин - че си влюбен, че си намерил момичето за теб и т.н. Когато общуваш с повече момичета и свикнеш да си лафите на едно такова ниво, ще възприемаш такива отношения за нормални, без да се заблуждаваш, че става дума за любов. ;)

soul1199
11-18-2009, 11:35
здравейте! аз сам момче на 16 години уча в софия.
аа значи с едно момиче от моя клас сме много добри приятели и сме много близки, но приятели ... нищо повече.А аз немога да си я избия от главата просто,постоянно си мисля за нея ... мисля че съм влюбен в нея.. а тя дори си има приятел. не сам и казал и се чудя какво да правя. далии да се опитам да забравя тези чувства , да се насоча към някое друго момиче например и да си останем приятели или ?!? даите мнение , предложение :)

аам... в клас хубава връзка не става... останете си приятели.. тъкмо ше имаш дама за бала :D забрави за любовта.. приятелството е по-важно... понякога не си струва риска ;)