PDA

View Full Version : още го обичам



babyyy5
11-17-2009, 22:33
Здравейте на всички това е малко глупаво ноо искам малко мнения :) , значи това е наистина дълга история но ще разкажа важното накратко.Преди време тръгнахме с едно момче но тогава аз бях неопитна бях доста срамежлива и се дърпах но той наистина ме обичаше.Той скъса с мен но го приех леко защото мислех че няма да стане нищо но след седмица разбрах че той беше момчето за мен перфектния, но беше късно..беше си намерил друга приятелка бяха доста време заедно повече от 5 месеца сигурно и през цялото това време го обичах ужасно много и съжелявах че се дърпах иначе всичко щеше да е различно сега и така де преди месец два. той вече беше скъсал с нея и един ден се осамотихме когато бяхме в компанията и отидохме двамата на едно място и там той ме целуна никой нищо не каза за чувствата си..приятелите разбраха за това и се опитаха отново да ни уредят но той не искал защото щяло да ми бъде гадно ако пак не потръгнат нещата и скъсаме.На другия ден пак изляззохме компанията и изневиделица пак се целунахме и така цялата вечер.И ето че на 3тия ден пак същата работа и ми предложи аз приех защото мислех че наистина ме обича.След 5 дни нито сме се карали нито нищо някой е правил той пожела да скъсаме приех го много тежко избягах и се скрих и доста време плаках.И така де след седмица тръгна отново с бившата си приятелка.Тогава отново плаках защото разбрах че ме е лъгал и те издържаха само седмица и пак скъсаха но през времето когато ходеха той се целуваше с мен.. след като скъсаха пак продължихме да се целуваме но нищо не казах той също.След време вече реших че по някакъв начин трябва да изясним нещата но се скарахме много жестоко и не си говорихме каза че нямал чувства към мен. на другия ден приятелите ни сдобриха и незнайно как естествено пак ме целуна.и оттогава просто сме добри приятели и не сме се целували и разбрах че просто ме е използвал и няма чувства.. , но преди няколко дни така пак бяхме излезели той аз и още няколко човека и пак се целувахме на другия ден пак и вече незнам какво да правя не искам да си изяснявам нещата с него защото е особен характер и сигурно ще се скараме и няма да си говорим но незнам има ли чувства към мен и защо го прави може ако става на въпрос със сякоя да се целува защо точно с мен?!Този въпрос ме мъчи защото адски много го обичамм...
Какво мислите ? :(

ynukatche
11-19-2009, 16:37
emu neznam kakwo da ti kaja tochno ne s1m spec ama se pak toi se misLi za wishte me koi s1m az moga da imam dve na vedn1j da gu w1rtq iii te sa Leku [ne se obijdai] i mi se vryzvat p0ne taka musLq az =]

babyyy5
11-20-2009, 12:15
споко няма да се обидя просто познавам го отдавна а не мога да го разбера защото той не е такъв да ги върти по 2-3 тои е много свясно момче за това си го харесвам. Не е някво гъзарче или нещо такова той е съвсем обикновен и е себе си не се прави на някой друг.. и благодаря :) :P

aloveyou
11-20-2009, 16:57
emu neznam kakwo da ti kaja tochno ne s1m spec ama se pak toi se misLi za wishte me koi s1m az moga da imam dve na vedn1j da gu w1rtq iii te sa Leku [ne se obijdai] i mi se vryzvat p0ne taka musLq az =]