PDA

View Full Version : Как да действам сега?(ще съм ви благодарна ако ми помогнете)



marcy
11-18-2009, 16:27
Здравейте на всички! :) Бих се радвала ако ми помогнете и ми давате съвети какво да направя.Значи харесвам доста едно момче отт доста време около 2 3 месеца.Първоначално накарах приятелка да му каже,че искам да се запознае с него но мене ме досрамя и си тръгнах и и беше казал,че съм сладка..След няколко дена всички ознаха(тъйкато всички нови новини се научават при нас) :D както и да е..исках да ме забележеи макар и да знаеше,че ме харесва и се чудех какво да правя..Минавах постоянно през тяхната клас стая и той първоначало само навън дремеше и ме гледаше само когато аз не го гледъх и то доста пъти.Стоеше на вратата уж,че е дежурен отвън и го гледах както и той мен.,но минаваха си дните и нищо специално не ставаше..Писах му коментари в аха това онова писах му съобщения да гго заговоря и ми отговаряше,ноо нямаше голям интерес.Той дойде от миналата година тук,защото беше в Чужбина също така.. :) По едно време едно момче му се беше влкючило в скупе и каза че аз съм хубава и момчето което харесвам каза че имало много слухове за мен и някви такива..щото другото момче си търсише гадже та стана въпрос за мен..на другият ден спря едно момиче да каже нещо за мен и аз също и така се разбирахме хаха..мн ушашавено,но..ии аз му писха в аха да се разберем и си писхаме малко и той спомена,че съм мнгоо хубава според братовчед му и не отричал,че е така. :? ии беше казал на един прятел,че ме хареса малко ама нищо не стана..така минаха 2 3 месеци до сега нищо той се чужди някакъв казват,че по принцип много е срамежлив,но не вярвам заради това..ии пак ме гледа когато не го гледъм,но не често..Ами това е общо взето.. :o Какво мислите? Какво да правя как да му се харесам..Той е с такова самочуствие и много е недостъпен..Как да постъпя :?

YouKnowImBetterThanYou
11-18-2009, 18:24
Можеш да му се харесаш като му врътнеш свирка примерно, малка ли си? 13 нямаш ли, за да знаеш какво се прави? Отиваш до него със заголено бедро, почваш да го бараш по кура и го молиш да те заведе в кенефа защото имаш нещо да му покажеш. Разбирасе освен свирка, можеш да му предложиш и чукане само, че трябва да внимаваш като те надвесва над кенефа как ще се подпреш. Капути не са необходими в случай, че си дефстфена още. От първия път не се забременявало освен ако не ти свърши в устата, според това което разбирасе съм чел из секс раздела в този форум. Успех! :)

Anarchya2
11-19-2009, 03:52
Можеш да му се харесаш като му врътнеш свирка примерно, малка ли си? 13 нямаш ли, за да знаеш какво се прави? Отиваш до него със заголено бедро, почваш да го бараш по "мъжкия полов орган" и го молиш да те заведе в кенефа защото имаш нещо да му покажеш. Разбирасе освен свирка, можеш да му предложиш и чукане само, че трябва да внимаваш като те надвесва над кенефа как ще се подпреш. Капути не са необходими в случай, че си дефстфена още. От първия път не се забременявало освен ако не ти свърши в устата, според това което разбирасе съм чел из секс раздела в този форум. Успех! :)
ехеееее по-голяма тапня не бях чувал 8-) :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

t0d1t0
11-19-2009, 12:12
ти си 4-5 клас нали?

kamikachy
11-19-2009, 14:08
ужасно неграмотна си !!!!!!

t0d1t0
11-19-2009, 14:22
ужасно неграмотна си !!!!!!
щото е 3-4-5ти клас.

aloveyou
11-19-2009, 14:32
На колко си :-o

darsit0
11-19-2009, 16:43
Можеш да му се харесаш като му врътнеш свирка примерно, малка ли си? 13 нямаш ли, за да знаеш какво се прави? Отиваш до него със заголено бедро, почваш да го бараш по "мъжкия полов орган" и го молиш да те заведе в кенефа защото имаш нещо да му покажеш. Разбирасе освен свирка, можеш да му предложиш и чукане само, че трябва да внимаваш като те надвесва над кенефа как ще се подпреш. Капути не са необходими в случай, че си дефстфена още. От първия път не се забременявало освен ако не ти свърши в устата, според това което разбирасе съм чел из секс раздела в този форум. Успех! :)
ехеееее по-голяма тапня не бях чувал 8-) :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

споко, и по-смахнати неща има :D но това беше направо извратено 8-)

kali1395
11-19-2009, 20:17
Толкова ли е голямо значението на колко е момичето ?? То за това е "Тийнпроблем" ,а не "Форум Трета Възраст". Та,по въпроса - просто го заговори .След като сте писали по скайп и в аха.бг ,не мисля че той особено ще се стесни и да водите разговор на живо (пък и не вярвам да му е неприятно :) ) . Иначе наистина би могла да му извъртиш една свирка като за "Приятно ми е да се запознаем " или други интимни ласки ,само Фнимаай верно в кенефа и да не ти се празни в устенцето ,че току-виж едва запознали се и вече мама и татко ... :-D [/url]