PDA

View Full Version : Най-голямото разочерование )



BeRSeR
11-18-2009, 17:36
Бихте ли споделили най-големия гаф на половинката си , когато най-много ви е злепоставила / разочаровала / предала и т.н. :)

balu4ka
11-18-2009, 17:43
Преди около 3 седмици ми изневери
и оправданието му беше "Не си до мен и заместих близостта ти с тази на друга"...>>"мислех си ,че ти ми изневеряваш... :shock: ".И то защото имах пречки с баща ми и тази седмица в която се бяхме разбрали да се видим ,съответно аз да отида и се отложи,а той направи това..

haritov
11-18-2009, 18:07
изневяра

Bellatrix
11-18-2009, 18:11
Огромни гафове все още не е имал... определено не ме е злепоставял. Може би най-кофти ми стана днес, защото бях в скапано настроение, изпуших една едничка цигара ей тъй да не ми е нервно (не съм пушачка ни най-малко) и той ми се разсърди адски много и отказваше да ме целува или гушка няколко часа XD Просто беше детинско и глупаво. Могат по по-нормален начин да ни се разрешават проблемите. :o :-o

FromAutumToAshes
11-18-2009, 18:25
Заряза ме заради момиче (тя е бисексуална) майтап няма... Беше ми много кофти... Лол до сега на никого не бях казвал това :X

balu4ka
11-18-2009, 18:31
Заряза ме заради момиче (тя е бисексуална) майтап няма... Беше ми много кофти... Лол до сега на никого не бях казвал това :X

Лол ,тва определено си е адската бруталия ,моето явно е нищо.. :shock:

FromAutumToAshes
11-18-2009, 18:38
Като всичко друго и това се преживява. Отначало беше дори травмиращо, но се преживява...


Защото вдигаме, вдигаме, вдигаме шум ! xD

buuu
11-18-2009, 18:41
ем излъга ме за адски мн работи и ме накара да изгубя всяка капка доверие :( ноооооооооо го преживях за 5 часа 8-) :grin:

balu4ka
11-18-2009, 18:41
Като всичко друго и това се преживява. Отначало беше дори травмиращо, но се преживява...


Защото вдигаме, вдигаме, вдигаме шум ! xD


Не се и съмнявам ,че е било травмиращо :shock: кх кх ...
Мдам така е. Добре ,че се приживява.Ама на мен още нещо не ми е минало.. :?

FromAutumToAshes
11-18-2009, 18:46
Дано ти мине по-бързо, готино е като му мине на човек :) *мечка*

balu4ka
11-18-2009, 18:50
Дано ти мине по-бързо, готино е като му мине на човек :) *мечка*

А,дано .. :D
:-k *мечка*

FromAutumToAshes
11-18-2009, 18:52
Ама пухкава :grin: :lol: :lol:


едит - окей спирам да флуудя излишно темата :oops:

Aniiiii
11-18-2009, 18:53
Беше нервиран... Каза ми да вървя по дяволите :-o

balu4ka
11-18-2009, 18:56
Ама пухкава :grin: :lol: :lol:


едит - окей спирам да флуудя излишно темата :oops:

а мерси :lol:

FromAutumToAshes
11-18-2009, 18:58
пак заповядай :D :-D


П.С. damn излъгах, че спирам с флууда.. Карай, не че му пука на някого :lol: :lol:

bossychick
11-19-2009, 10:06
Лъжи..лъжии..лъжии..другите неща ги оставям на заден план,не е като да няма ама лъжите най-мн са ме вбесили,наранили и злепоставили де,щото съм била прекалено наивна и излизам аз тъпачката,че съм се връзвала на очевидни bullshit4eta но тя нали любовта си е леко слепичка..а са не му вярвам даже за най-малкото..:)

LofYou
11-19-2009, 10:55
Събра се с мен след като скъса с мен и това за 1 седмица, залъгваше ме че сега всичко ще е нормално и след 2 седмици ме заряза отново. И накрая за капак вчера ми написа , че ако си мисля че той страда за това че ме е загубил бъркала съм ... :o

bossychick
11-19-2009, 10:57
Еми той може да си го начука!

Sladurcho
11-19-2009, 11:01
Ходих с едно момиче няколко месеца накрая и казах че не искам да сме повече заедно (съвсем нормално и го казах) и тя се съгласи такова... и след няколко дни тръгна да ми звъни казах и че не ми се говори с нея а тя ми каза че съм бил най-голямата грешка в живота и и съжелявала че ме е познавала :-x

LoveRetroMusic
11-19-2009, 11:07
нямам големи разочарования, за сега. 8-)

antifashionshit
11-19-2009, 11:35
неискреност...

izlishna
11-19-2009, 11:51
Става въпрос за бившия ми.Когато бях с него отначало всичко си беше наред както във всички връзки, но после той почти не ми отделяше време и внимание заради брейк-а, след което аз му казах да избира или мен или брейка.. той избра брейка и така всичко приключи, защото твърдеше, че ме обича и съм по-важна от брейк-а ,а после брейка стана по-важане от мен .. тогава той ме разочарова ужастно много :x

ThePretender
11-19-2009, 13:52
Става въпрос за бившия ми.Когато бях с него отначало всичко си беше наред както във всички връзки, но после той почти не ми отделяше време и внимание заради брейк-а, след което аз му казах да избира или мен или брейка.. той избра брейка и така всичко приключи, защото твърдеше, че ме обича и съм по-важна от брейк-а ,а после брейка стана по-важане от мен .. тогава той ме разочарова ужастно много :x
:shock: Това е гадно..

П.П нямал съм големи разочарования за сега :oops:

izlishna
11-19-2009, 14:34
Става въпрос за бившия ми.Когато бях с него отначало всичко си беше наред както във всички връзки, но после той почти не ми отделяше време и внимание заради брейк-а, след което аз му казах да избира или мен или брейка.. той избра брейка и така всичко приключи, защото твърдеше, че ме обича и съм по-важна от брейк-а ,а после брейка стана по-важане от мен .. тогава той ме разочарова ужастно много :x
:shock: Това е гадно..

П.П нямал съм големи разочарования за сега :oops:

Понякога хората са жестоики.. Не ти пожелавам да имаш нито малки, нито големи разочарования :)

loliii
11-19-2009, 15:20
нямам големи разочарования, за сега. 8-)
и аз, и дано да нямам, опитвам се да избягвам всичко, което е дори малко възможно да ме нарани или унизи ... :?

golqmumnik
11-19-2009, 15:37
Заразя ме заради един с БМВ М5,плешиф,фъфлещ и изрусен.А аз продадох Аудито,за да не привличам повече материалн кучки.Ше ходя на работа с рейса,може там да намеря мацка кат за мен. :-)

loliii
11-19-2009, 15:49
Заразя ме заради един с БМВ М5,плешиф,фъфлещ и изрусен.А аз продадох Аудито,за да не привличам повече материалн кучки.Ше ходя на работа с рейса,може там да намеря мацка кат за мен. :-)
това звучи трагикомично :(

DarkBass
11-19-2009, 16:11
материални или по точно .. гледащи някой да ги издържа защото те немогат .. много иначе при мен беше от типа "Ревнува от нищото" вглъбяваници и т.н. което е жалко ноо

MaLkaTa_LaDy
11-19-2009, 16:19
Нямала съм големи унизения или разочарования, но едно неголямо беше когато той се правеше, че всичко е наред, а не беше. От страх ли, от какво не знам. Но ме разочарова, с неискреността си. Падна ми в очите.

sladkish_14
11-19-2009, 16:37
Разочарова ме, когато не ми каза, че си е направил регирстрация в impulse.bg .. Разбрах го по възможно най - бруталния начин за мене си,, Един наш общ, в последстие само мой приятел ми прати линк към неговата страница и отдолу в приятели видях моя :shock: .. На всичкото отгоре имаше регистрация от повече от 3 месеца и толкова жестоко се беше зарибявал с момичета, 1-2 от който е водил `виртуална връзка`, на профила му беше написан импулса на друго момиче, с целувки и други влюбени човечета..
В крайна сметка се оказа, че са били многоооо `влюбени` УЖ>... А ходехме от година и 3-4 месеца.. Връзката ни свърши след около още 8-9 месеца :)

DevilWish
11-19-2009, 16:48
Не е правил никакви гафове :) не ме злепоставял, обиждал, наранявал и тн.Имаше време, в което се чувствах наранена, но тогава бях и виновна, така че . . ;)

SiNiStEr
11-19-2009, 17:06
Става въпрос за бившия ми.Когато бях с него отначало всичко си беше наред както във всички връзки, но после той почти не ми отделяше време и внимание заради брейк-а, след което аз му казах да избира или мен или брейка.. той избра брейка и така всичко приключи, защото твърдеше, че ме обича и съм по-важна от брейк-а ,а после брейка стана по-важане от мен .. тогава той ме разочарова ужастно много :x


Същото и на мен ми се случи :)

BeRSeR
11-19-2009, 17:26
Разочарова ме, когато не ми каза, че си е направил регирстрация в impulse.bg .. Разбрах го по възможно най - бруталния начин за мене си,, Един наш общ, в последстие само мой приятел ми прати линк към неговата страница и отдолу в приятели видях моя :shock: .. На всичкото отгоре имаше регистрация от повече от 3 месеца и толкова жестоко се беше зарибявал с момичета, 1-2 от който е водил `виртуална връзка`, на профила му беше написан импулса на друго момиче, с целувки и други влюбени човечета..
В крайна сметка се оказа, че са били многоооо `влюбени` УЖ>... А ходехме от година и 3-4 месеца.. Връзката ни свърши след около още 8-9 месеца :)

леле ;'[ ..Аз адски много ги мразя тия саитове за запознанства :x

FancyGirl
11-19-2009, 17:32
Не съм се разочаровала от някакви гафове тeхни, просто съм се разочаровала от самите тях - но не е имало точна причина... :)

BeRSeR
11-20-2009, 05:59
Не съм се разочаровала от някакви гафове тeхни, просто съм се разочаровала от самите тях - но не е имало точна причина... :)


Някои просто не са сТока да :-D

izlishna
11-20-2009, 11:11
Става въпрос за бившия ми.Когато бях с него отначало всичко си беше наред както във всички връзки, но после той почти не ми отделяше време и внимание заради брейк-а, след което аз му казах да избира или мен или брейка.. той избра брейка и така всичко приключи, защото твърдеше, че ме обича и съм по-важна от брейк-а ,а после брейка стана по-важане от мен .. тогава той ме разочарова ужастно много :x


Същото и на мен ми се случи :)

Беше ти много SAD нали.. познато до болка :?

mechtaq_za_teb
11-20-2009, 11:20
Бяхме в период, когато той не беше наясно с чувствата си. Имахме уговорка да се видим. Той не дойде, като дори не ме предупреди... помислих, че нещо е станало, защото никога не се беше случвало да не се обади... а той бил с друго момиче... Когато ми го каза, аз му казах, че напук съм се обадила на друг и сме излезли(което беше вярно де). Казах му, че съм си прекарала страхотно с него и ми е направил услуга, като не е дошъл. Исках да го заболи, а вътрешно се борех със себе си. Думите ми бяха пълна лъжа... исках да видя ярост в него... исках да ревнува. Тогава той просто каза " и без това вече не те обичам" и ме погледна с онзи безразличен поглед. Разплаках се и го ударих. Толкова. Тези думи никога няма да ги забравя. Дори сега той да е коренно различен човек, добър и мил. Тогава той ме предаде.

Shadow1596
11-20-2009, 13:21
Някъв тип я целуна и почнаха да се целуват...пред мен... xD фейлнах здраво тогава добре, че имах рожден ден на другият ден па да са понарадвам.

kapinka
11-20-2009, 17:31
Лъжи..лъжии..лъжии..другите неща ги оставям на заден план,не е като да няма ама лъжите най-мн са ме вбесили,наранили и злепоставили де,щото съм била прекалено наивна и излизам аз тъпачката,че съм се връзвала на очевидни bullshit4eta но тя нали любовта си е леко слепичка..а са не му вярвам даже за най-малкото..:)


+ 1 ...колко познатоооооооо...понякога се чудя какво толкова им прави удоволствие да лъжат..да зарибяват разни момиченца и тн...ебати странните хора има....говорят едно, а в следващия момент излиза, че е коренно различен човек.

Bellatrix
11-20-2009, 17:49
Бяхме в период, когато той не беше наясно с чувствата си. Имахме уговорка да се видим. Той не дойде, като дори не ме предупреди... помислих, че нещо е станало, защото никога не се беше случвало да не се обади... а той бил с друго момиче... Когато ми го каза, аз му казах, че напук съм се обадила на друг и сме излезли(което беше вярно де). Казах му, че съм си прекарала страхотно с него и ми е направил услуга, като не е дошъл. Исках да го заболи, а вътрешно се борех със себе си. Думите ми бяха пълна лъжа... исках да видя ярост в него... исках да ревнува. Тогава той просто каза " и без това вече не те обичам" и ме погледна с онзи безразличен поглед. Разплаках се и го ударих. Толкова. Тези думи никога няма да ги забравя. Дори сега той да е коренно различен човек, добър и мил. Тогава той ме предаде.
Милата :( Това наистина е много гадно.

BeRSeR
11-23-2009, 18:27
Бяхме в период, когато той не беше наясно с чувствата си. Имахме уговорка да се видим. Той не дойде, като дори не ме предупреди... помислих, че нещо е станало, защото никога не се беше случвало да не се обади... а той бил с друго момиче... Когато ми го каза, аз му казах, че напук съм се обадила на друг и сме излезли(което беше вярно де). Казах му, че съм си прекарала страхотно с него и ми е направил услуга, като не е дошъл. Исках да го заболи, а вътрешно се борех със себе си. Думите ми бяха пълна лъжа... исках да видя ярост в него... исках да ревнува. Тогава той просто каза " и без това вече не те обичам" и ме погледна с онзи безразличен поглед. Разплаках се и го ударих. Толкова. Тези думи никога няма да ги забравя. Дори сега той да е коренно различен човек, добър и мил. Тогава той ме предаде.


; (((((((((((((

ScarletBite
11-23-2009, 18:34
За себе си не знам, но един от твоите е правописната грешка още в заглавието... :?

LoveRetroMusic
11-23-2009, 18:46
нямам големи разочарования, за сега. 8-)

Да, ама не ..
Разочаровах се от приятелка, на която много държах.
Ех, шанс. :smt085

grotesque
11-23-2009, 18:58
Скъса ме, защото не можел повече така с разстоянието, което донякъде го разбрах, но естествено - голяма мъка, ала бала... после ми пише смс след 1 седмица "не мога без теб", на следващия ден тръгва с друга, не ми каза дори, че пак късаме, сама трябваше да го разпитам, накрая му казах да си ебе майката и той ми каза 'нали ми вярваш, че съм те обичал'
...lemme think.... NO
8)
не спира да ти пука, спира да ти пука, че те боли.

balu4ka
11-23-2009, 19:03
Скъса ме, защото не можел повече така с разстоянието, което донякъде го разбрах, но естествено - голяма мъка, ала бала... после ми пише смс след 1 седмица "не мога без теб", на следващия ден тръгва с друга, не ми каза дори, че пак късаме, сама трябваше да го разпитам, накрая му казах да си е** майката и той ми каза 'нали ми вярваш, че съм те обичал'
...lemme think.... NO
8)
не спира да ти пука, спира да ти пука, че те боли.

не спира да ти пука, спира да ти пука, че те боли. ++ така е
Този "твоя" е много зле ,1-во не знае какво иска,2-ро явно е целял да те омотае,нарани.. :?
По- добре бягай от такива..

Alli
11-23-2009, 19:21
разделихме се,защото се чувствал като в затвор,след това се видяхме,целуваше ме,говореше ми колко ме обича и му липсвам,как никога не е обичал друга като мен и накрая на вечерта ми заяви"това,коео се случи днес не променя нищо,не се събираме" :? това беше вчера...

balu4ka
11-23-2009, 19:32
разделихме се,защото се чувствал като в затвор,след това се видяхме,целуваше ме,говореше ми колко ме обича и му липсвам,как никога не е обичал друга като мен и накрая на вечерта ми заяви"това,коео се случи днес не променя нищо,не се събираме" :? това беше вчера...

Милата,сигурно ти е много гадно.. (мечка)

SoStarstruck
11-23-2009, 19:35
разделихме се,защото се чувствал като в затвор,след това се видяхме,целуваше ме,говореше ми колко ме обича и му липсвам,как никога не е обичал друга като мен и накрая на вечерта ми заяви"това,коео се случи днес не променя нищо,не се събираме" :? това беше вчера...

Милата,сигурно ти е много гадно.. (мечка) :( кофти наистина..

moon_flower
11-23-2009, 19:52
Днес сама си осъзнах някои неща.Повече не мога да търпя да ми се говори как все за нещо не ме бива...винг има критика..разочарована съм.

cinderella_gugutka
11-23-2009, 20:00
когато ми каза,4е никога не ме е искал (знам,4е не беше вярно,но пак болеше.....и въпреки 4е бе6е преди 2 години още си спомням как в онзи момент сърцето ми сякаш спря........ :-# :cry: ).никога не бях се 4увствака толкова зле през живота си ...... :( и не мога да повярвам как изобщо все още му говоря :o :o :o :o :o

Assshley
11-23-2009, 20:13
Хаха лъжи и изневери колкото искаш,грозни думи колкото искаш .. признания как не му пука за мен колкото искаш .. въпреки,че дори,когато казваше,че не му пука лъжеше .. ;) И ми причини всичко това,за да разбере накрая,че не може без мен и,че ме обича .. изтърпях всичко .. сигурно,защото съм глупачка или просто любовта те кара да прощаваш всичко ..

SoStarstruck
11-23-2009, 20:15
Хаха лъжи и изневери колкото искаш,грозни думи колкото искаш .. признания как не му пука за мен колкото искаш .. въпреки,че дори,когато казваше,че не му пука лъжеше .. ;) И ми причини всичко това,за да разбере накрая,че не може без мен и,че ме обича .. изтърпях всичко .. сигурно,защото съм глупачка или просто любовта те кара да прощаваш всичко .. любовта те кара да прощаваш всичко..то иначе колко хора щяхме да сме тотално затъпяли уж.. :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-24-2009, 00:34
имаше веднъж спр жестоко се скарахме и той спр кофти ме накара да се почувствам като ми каза че не му пукало вече... и т.н... посел се извини и каза че било просто защото е ядосан и че не го мислел наистина :-o

anonimchetou
11-24-2009, 06:48
имала съм разочарования големи и малки в предишните ми връзки.. Наранявали са ме доста,молила съм,търсила съм.. плакала съм и не съжеелявам за нито една от болките които са ми причинили защото именно те ме направиха някак по-силна,по-устойчива , по -предпазлива. Всеки човек има падения неизбежно, всеки е бил или ще бъде разочарован.. чисто и просто казано - човешки взаимоотношения.. А в сегашната си връзка колкото и щастлива и обичана да съм отново съм имала разочрования то няма как, не може всичко да е розово.. въпроса е дали ще продължиш напред..