PDA

View Full Version : ПОМОЩ !!!!



connectt
11-18-2009, 22:24
Моляяя ви се приятелиии помогнете ми имам да пиша есе по етика и право на тема : Къде е по-възможно по-трайно приятелсвто? (на село или в големия град)

п.п : трябва ми за утрее до 12 часа на обяд моля ви се помогнете ми :cry: :cry: :cry:

sword
11-18-2009, 22:49
..

MaGuSs
11-18-2009, 23:09
на мен никой ли нема ми помогне :-# :-# :-# http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=298403

sword
11-18-2009, 23:10
Никой НЕМА ТИ помогне, билетите свършиха.
Ходи да цивриш на майка ти.

Знаеш ли, отказах се да помагам. Мозъчните ви солети ще си останат прекършени!

MaGuSs
11-18-2009, 23:16
Много ли си напечен ???

sword
11-18-2009, 23:20
Много ли си напечен ???

Кое нормално момче ще се моли по толкова жалък начин, кажи ми..
Седни и си го напиши. От това вече ИМА полза колкото и неприятно да звучи. Така бих ти помогнал много повече, човече, повярвай ми. :)

mArMaLaDkA
11-18-2009, 23:40
Добре, може ли да сте такива паразити? Вместо да седнете, да ги напънете тея мозъчни клетки за час-два, вие веднага тропате с крак, казвате, че не можете и влизате да циврите във форума някой да ви го напише, 'щото по-лесно. И всеки такъв следващ ревльо има все по-лесна тема. Честно, не ви ли е срам? :-o

MaGuSs
11-18-2009, 23:48
Добре, може ли да сте такива паразити? Вместо да седнете, да ги напънете тея мозъчни клетки за час-два, вие веднага тропате с крак, казвате, че не можете и влизате да циврите във форума някой да ви го напише, 'щото по-лесно. И всеки такъв следващ ревльо има все по-лесна тема. Честно, не ви ли е срам? :-o

Както сега написах на sword

-Проблема ми е ,че до СЕГА НЕ СЪМ ПРАВИЛ СЪЧИНЕНИЕ РАЗСЪЖДЕНИЕ и не искам да ИМАМ 2

Знам ,че на готово не е хубаво ,но не ми остава време дори да се нахраня както трябва от учене по математика и немски :(



ОФФ ОСПАМИХМЕ ТЕМАТА :D :D :D

mArMaLaDkA
11-19-2009, 00:14
Че аз всички теми оспамвам. :lol:
Няма как да не си правил, освен ако не си 6-7 клас. Не вярвам да ви дават за домашно нещо, което не сте вземали.
Съчинение-разсъждение се състои от:
- увод: с него читателят се запознава накратко с това, за което ще се говори(Никога досега не съм случвал на приятел. Винаги са ме използвали, когато са нямали с кого да излязат или пък видят, че съм прекалено добродушен.)
- изложение:
* теза: твъдението ти по даден въпрос
* аргументивна част: след като изкажеш мнението си по даден въпрос(Мисля, че Георги е егоист.), трябва да докажеш защо е така с цитат от текст(ако например имаш да пишеш съчинение-разсъждение по "На прощаване") или със случка от реалния живот(Мисля, че Георги е егоист, защото често, когато излезем той говори само за себе си и собствените си нужди, и ме прекъсва, когато започна да изразявам мнението си по даден казус)
- заключение: обобщаваш в 1-2-3 изречения всичко това, за което досега си говорил и правиш някакво заключение, някакъв извод(Мисля, че за пореден път не открих приятелят, когото търся. "Хубавите неща стават, когато най-малко ги очакваш" - вярвам, че и при мен ще се случи същото. Просто трябва да се заредя с търпение и оптимизъм.)


Мисля, че достатъчно ясно ти показах постройката на съчинението, пък и сложих и примери, така че няма как да не ме разбереш. Запретвай ръкави, защото по-голяма помощ от това няма да видиш. За теб остава да поразсъждаваш и да се съобразяваш с постройката.

connectt
11-19-2009, 07:09
bojeee chovek da pomolii za pomosht te shte go izqdat celiqq xaxaa :D :D i nqmam da praq suchinenie a ese no kakto i da e to se e vidqloo che nikoi nqq pomogne xaxa puk ii da nikoga ne sam pisall suchinenie ili ese vinagi sum tursill spravki ot google pone kato ne iskate da mi pomognetee ne pishete nishto mersi vse pak za okazanata "pomosht"

mArMaLaDkA
11-19-2009, 07:34
Есе, съчинение разсъждение, все същото е.
За каква помощ ще говориш ти? Каза каква ти е темата за есето и че ти трябвало до 12 днес, т.е ние да ти го напишем, пък ти да си го препишеш. Не става така. Като искаш помощ - http://konkurs.vfu.bg/essay.php

Есе се пише, като излагаш мнението си по даден въпрос, разсъждаваш и спазваш някакви мижави правила. Ако толкова не знаеш постройката как се прави - по-малко от минута ти коства да си намериш сума ти страници в гугъл.
Спрете с тея вицове, че никога не сте писали есета, защото се дозакопавате. Не е възможно да не сте писали, освен ако досега главите не са ви били в трибуквието. :?
На теб проблемът не ти е, че не знаеш как се пише(т.е да не знаеш постройката), проблемът ти е, че си мързел и искаш да минеш между капките.

Unendlich
11-19-2009, 11:21
В американски форум - питаш и ти отговарят..
В руския форум - питаш и теб те питат
В български форум - питаш нещо и те, приятелче ти казват колко си тъп.. :lol:



Бтв, Мармаладка наистина е права. ;) Съчинение разсъждение - 8-ми клас, та това е толкова лесно, само развиваш своите мисли и добавяш аргументи към тях, тя дори е написала буквално план как се прави това.. леле :shock: