PDA

View Full Version : проблем...



ligull
11-19-2009, 09:23
Здравейте! Искам да ви разкажа една малка история...и така преди половин година трьгнах с едно момче с него започнахме да излизаме всеки ден...почти не виждах очите на родителите ми оттогава започнаха и мойте проблеми с тях...майка ми ме изчакваше да се прибера и започваше да ми се кара или забранява да излизам или пак да се виждам с него...не им обрущам внимание и досега защото го обичам както и той мен...проблемите ставаха с всеки ден все по големи докато баща ми не ме удари за пръв път... наскоро се разболях и никой от родилите ми не ми обърна внимание просто не ги интересува за мен....Искам да ви попитам за какво започнаха да се дъжат така с мен и какво мога да направя аз ??? Моля ви помогнете ми

akrobatkata
11-20-2009, 17:49
виж сега това е проблем с който много деца и най-вече ТИНЕЙДЖЪРИ се сблъскват и аз бях така преди влюбих се до уши в едно момче както и той в мен. Започна нашата връзка и аз бях на седмото небе. Но започнах да избягвам родители и приятели само и само да се видя с него.... И приятелите ми го забелязаха, но нищо не ми казаха защото знаеха как ще свърши, а родителите също както и на теб започнаха да ми се карат всяка вечер и то за най-малките неща... Но уви лятото свърши и училището дойде, а моята любов си замина в своя град да живее и учи. Започнахме да се виждаме само събота и неделя....и всичко стана както преди... Та по твоя вапрос намали малко срещите с приятеля си давайте си почивка защото така ще си омръзнете прекалено бързо. А и родителите са много по-важни от някаква си ученическа любов, така че започни да се прибираш по-често вкъщи и да прекарваш повече време с тях ;)

raduna
11-20-2009, 20:05
Значи ти не им обръщаш внимание и не се интересуваш от тях, не желаеш да им отделяш време, а очакваш те да се интересуват от теб? Ами като си била болна да те е гледало гаджето ти, нали мн се обичате и по цял ден сте заедно!

aloveyou
11-21-2009, 08:51
Значи ти не им обръщаш внимание и не се интересуваш от тях, не желаеш да им отделяш време, а очакваш те да се интересуват от теб? Ами като си била болна да те е гледало гаджето ти, нали мн се обичате и по цял ден сте заедно!

;-) ;-) ;-)

welwet
11-21-2009, 12:24
Здравейте! Искам да ви разкажа една малка история...и така преди половин година трьгнах с едно момче с него започнахме да излизаме всеки ден...почти не виждах очите на родителите ми оттогава започнаха и мойте проблеми с тях...майка ми ме изчакваше да се прибера и започваше да ми се кара или забранява да излизам или пак да се виждам с него...не им обрущам внимание и досега защото го обичам както и той мен...проблемите ставаха с всеки ден все по големи докато баща ми не ме удари за пръв път... наскоро се разболях и никой от родилите ми не ми обърна внимание просто не ги интересува за мен....Искам да ви попитам за какво започнаха да се дъжат така с мен и какво мога да направя аз ??? Моля ви помогнете ми
аМИ НЕ ГИ СЛУШАИ И ИМ КАЖИ ЧЕ АКО ПРОДЪЛЬЪТ ДА ПРАВЯТ ТАКО ЩЕ СЕ ОПЛАЧЕШ В ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО И ЩЕ ГИ ОСУДИШ