PDA

View Full Version : Дали още ме обича...



semi4ka
11-19-2009, 08:52
Здравейте от много време само чета темите в сайта но реших и аз да напиша нещо...
Имам проблем с приятеля ми :( Заедно сме от 4 месеца даже и повече но постояно се караме по точно той ми се кара вика ми обвинява ме за всяко нещо но аз премълчавам защото наистина много го обичам.От около месец едно момче постояно ми звани пише ми в скайп и приятеля ми мисли че имаме нещо общо и прави все по големи скандали.Снощи към 1 часа ми е званял а аз бях заспала и тази сутрин ми вика защо не съм била отваряла телефона защо винаги когато той ми званял вечерта аз съм спяла...Може ли да ми дадете някакав съвет какво мога да направя в такъв случай? :(

Извинявам се ако има правописни грешки но бързам за училище :oops:

BlueFace
11-19-2009, 08:57
Той е тъп.Не се занимавай с него.... :? Не мисля ,че можеш да имаш щастлива връзка с този човек...Той само ще те наранява и ще ти създава проблеми :?

NeedPassion
11-19-2009, 09:07
Има вероятност да се е "уморил" от цялата тази връзка и да си търси причина да я прекрати. Ама според мен трябва да го отрежеш щом само ти се кара за глупости. Не си заслужава главоболията. :)

sunshinepp
11-19-2009, 09:31
Здравейте от много време само чета темите в сайта но реших и аз да напиша нещо...
Имам проблем с приятеля ми :( Заедно сме от 4 месеца даже и повече но постояно се караме по точно той ми се кара вика ми обвинява ме за всяко нещо но аз премълчавам защото наистина много го обичам.От около месец едно момче постояно ми звани пише ми в скайп и приятеля ми мисли че имаме нещо общо и прави все по големи скандали.Снощи към 1 часа ми е званял а аз бях заспала и тази сутрин ми вика защо не съм била отваряла телефона защо винаги когато той ми званял вечерта аз съм спяла...Може ли да ми дадете някакав съвет какво мога да направя в такъв случай? :(

Извинявам се ако има правописни грешки но бързам за училище :oops:

може би вече нищо не есъщото между вас.. не е в теб вината, говори с него за това..не мълчи! Той няма да те набие, нали? .. кажи му как се чувстваш и решете какво ще правите! .. а този новичкия хубав ли е??

mArMaLaDkA
11-19-2009, 09:38
Това, че го обичаш не значи в никакъв случай, че си безхарактерно същество без собствено мнение. Тъпче те, защото вижда, че го търпиш и нищо не казваш. Седнете, поговорете, пък ако тръгне да се прави на големия мъж, ти разрешавам да го уцелиш с нещо тежко по главата.

bossychick
11-19-2009, 10:11
Е да,то винаги е най-сладко да обвиняваш другия за квото ти скимне и само да си търсиш причина,а в тва време ти да си :smt059 Кажи му,че ако си искала друг отдавна да си го заебала и че физиологията ти така е създадена,че имаш нужда от сън,и ако толкова пък му е проблем да ходи да се шиба..естествено,ако ти не си направила нещо,заради което да ти няма доверие :)

Sladurcho
11-19-2009, 10:43
Е да,то винаги е най-сладко да обвиняваш другия за квото ти скимне и само да си търсиш причина,а в тва време ти да си :smt059 Кажи му,че ако си искала друг отдавна да си го заебала и че физиологията ти така е създадена,че имаш нужда от сън,и ако толкова пък му е проблем да ходи да се шиба..естествено,ако ти не си направила нещо,заради което да ти няма доверие :)

И аз съм на това мнение.... ти не можеш вечно с него да се съобразяваш все пак и ти си човек и имаш свои нужди и желания. Ако не му оттърва да хваща гората

LoveRetroMusic
11-19-2009, 11:06
Ревнив е, поговорете.

buuu
11-19-2009, 12:31
Здравейте от много време само чета темите в сайта но реших и аз да напиша нещо...
Имам проблем с приятеля ми :( Заедно сме от 4 месеца даже и повече но постояно се караме по точно той ми се кара вика ми обвинява ме за всяко нещо но аз премълчавам защото наистина много го обичам.От около месец едно момче постояно ми звани пише ми в скайп и приятеля ми мисли че имаме нещо общо и прави все по големи скандали.Снощи към 1 часа ми е званял а аз бях заспала и тази сутрин ми вика защо не съм била отваряла телефона защо винаги когато той ми званял вечерта аз съм спяла...Може ли да ми дадете някакав съвет какво мога да направя в такъв случай? :(

Извинявам се ако има правописни грешки но бързам за училище :oops:

може би вече нищо не есъщото между вас.. не е в теб вината, говори с него за това..не мълчи! Той няма да те набие, нали? .. кажи му как се чувстваш и решете какво ще правите! .. а този новичкия хубав ли е??

stupid0boy
11-19-2009, 12:45
Мисля, че обича най-готината от вас... и с най-големите цици... като гледам как се унижаваш за някъв пикльо... заеби го... сама каза, че си красива... намери си нов... :shock:

ThePretender
11-19-2009, 13:23
Ластик! :o

balu4ka
11-19-2009, 13:41
Той е тъп.Не се занимавай с него.... :? Не мисля ,че можеш да имаш щастлива връзка с този човек...Той само ще те наранява и ще ти създава проблеми :?


+++
Има ли смисал ,да си пилиш нервите с някой който явно ти няма и грам доверие?!

Hilary_
11-19-2009, 13:44
Офф защо изобщо го търспиш .. ?!? Да ти гида скандали и да те обвинява само теб .. пфф зарежи го .. :? :? Това да обичаш някой не значи, че трябва да го оставиш да те мачка .. :? :? т'ва е глупост не любов .. :?

LadyDi
11-19-2009, 13:45
Като за начало - спри да му позволяваш да ти прави скандали за всяко нещо.

GossipGirl89
11-19-2009, 14:01
И аз до скоро се бях забъркала с едно такова момче... Само че ние не бяхме и гаджета - бахме нещо като friends with benefit :D не бяхме гаджета, но бяхме и малко повече от приятели... Та и той така за всяко нещо упрекваше мен, вдигаше ми постоянно някакви ревностни скандали, беше решил, че крия нещо от него и нон-стоп ме забъркваше с бившия ми... Говорихме милион пъти, но той не престана. Накрая просто му казах да забрави за каквито и да е по-големи отношения с мен от приятелски. Така че поговори и ти с твоя и ако не престане просто прекрати връзката... Не може да си с някой, който ти няма грам доверие и постоянно те вкарва в някви филми...

soul1199
11-19-2009, 14:25
Има вероятност да се е "уморил" от цялата тази връзка и да си търси причина да я прекрати. Ама според мен трябва да го отрежеш щом само ти се кара за глупости. Не си заслужава главоболията. :)и аз така си мисля 8)

Korrnyy
11-19-2009, 17:55
Не те обича... А и се държи тъпо с теб. Защо още го търпиш? :-o

peshost
11-19-2009, 18:06
Как ще се държи така с теб... Преглътни любовта си замалко и се разделете... Обясни му, че ти е писнало да му търпиш скандалите и т.н. и това е.

semi4ka
11-20-2009, 08:00
Много пъти сме се разделяли за извесно време но нащо време е най много 2 часа когато скъсаме разбира какво е направил и почва да ми се извинява...Снощи пак бше същото защо съм била заспала и аз ву викам е ок де нали ся говорим...и той-Еми ти ся ша кажиш ади спи ми са...и аз-Еми да спи ми се ади чао много те обичам...той-да бе да обичаш ме дажи не искаш да говорим :? Проблема е че аз повече от 1 час без него немога да стоя скучно ми става почвам да му званя той ми оправя винаги настоението...