PDA

View Full Version : НЕ ПРАВЕТЕ ГЛУПОСТИ!



bossychick
11-19-2009, 10:45
Здравейте,това е първата тема,която пускам може да ви се стори глупава,но все тая. Гледах днес за момичето Албена(RIP),което се е самоубило заради някъв циганин (расистка не съм,но цигани мразя) и реших да я пусна тая тема. Искам да кажа на всички разочаровани момичета и момчета,които са били преебани,зарязани,разделен и с любимия човек да не правят глупости. Не бързайте да се самосъжалявате,че с края на една връзка,колкото и силна да е била любовта живота е дотам - НАПРОТИВ! След сяко зло идва добро,толкова тръпки ще имате още,толкова хубави неща ще се случат,ако позволите да се случат. Изход и начин винаги има стига да ги търсите. За тва обичайте се,бъдете разумни и ако не ви въври нещо горе главата,майната му живота продължава!!!!!!!!!!!! ЯСНА ЛИ СЪМ? :)

LadyDi
11-19-2009, 10:48
Ииииии... във форума се появи нов МЕСИЯ !

bossychick
11-19-2009, 10:51
нещо мъчи ли те?

izlishna
11-19-2009, 10:52
Здравейте,това е първата тема,която пускам може да ви се стори глупава,но все тая. Гледах днес за момичето Албена(RIP),което се е самоубило заради някъв циганин (расистка не съм,но цигани мразя) и реших да я пусна тая тема. Искам да кажа на всички разочаровани момичета и момчета,които са били преебани,зарязани,разделен и с любимия човек да не правят глупости. Не бързайте да се самосъжалявате,че с края на една връзка,колкото и силна да е била любовта живота е дотам - НАПРОТИВ! След сяко зло идва добро,толкова тръпки ще имате още,толкова хубави неща ще се случат,ако позволите да се случат. Изход и начин винаги има стига да ги търсите. За тва обичайте се,бъдете разумни и ако не ви въври нещо горе главата,майната му живота продължава!!!!!!!!!!!! ЯСНА ЛИ СЪМ? :)

Хубава тема.. права си :)

Sladurcho
11-19-2009, 10:52
Много точно казано само дето не мисля че тези които са зарязани го разбират това нещо те си мислят че е дошъл края на света ( не че и на мен не ми се е случвало). Но след време разбират че това е била пълна глупост което са искали да си причинят,айде така да го кажа, и не мисля че после им идва на ум да го направят.

LofYou
11-19-2009, 11:01
Напълно си права... Живота е тук на земята бе хораааа ... :-o

bossychick
11-19-2009, 11:02
Болката от любовта е най-сладката болка..и който не я е изпитал поне 1 път е изгубил..нищо че боли..но трябва да се изживее!

w0sh
11-19-2009, 11:03
АУУУУ. КАКВА МЪДРОСТ.

ХАЙЛ.

LoveRetroMusic
11-19-2009, 11:04
скрий се, бе.

bossychick
11-19-2009, 11:06
nadeto0405 аз не говорех специално за това,просто тази случка ми повлия за темата

bossychick
11-19-2009, 11:07
LoveRetroMusic аз ли да се скрия 4е не разбрах?

w0sh
11-19-2009, 11:08
Поне можеш да се прикриеш.

LadyDi
11-19-2009, 11:09
Не бе, мен нищо не ме мъчи. Ти си тази, която смята, че може да проповядва любов и разбирателство между всички :)
Аз си живея живота, без да се тормозя.

LoveRetroMusic
11-19-2009, 11:10
LoveRetroMusic аз ли да се скрия 4е не разбрах?

Mхм. "Ясна ли съм" WTF ?

bossychick
11-19-2009, 11:11
ама мен ме боли гъзъТ кое си живееш и не съм поп да проповядвам квото и да е bitch ass

w0sh
11-19-2009, 11:11
На мен пък денят на тоалетната ми повлия да кажа,че тая тема е кенеф?


ЯСЕН ЛИ СЪМ?

М?

питам.


на вена.

LadyDi
11-19-2009, 11:12
ама мен ме боли гъзъТ кое си живееш и не съм поп да проповядвам квото и да е bitch ass
Оф, мойто момиче, колко си проста. Ама си толкова проста, че ако беше малко по-умна, щеше да разбереш колко си проста.

LoveRetroMusic
11-19-2009, 11:12
ама мен ме боли гъзъТ кое си живееш и не съм поп да проповядвам квото и да е bitch ass

скрий се x2.

w0sh
11-19-2009, 11:13
на кафево

bossychick
11-19-2009, 11:17
:) мишкиии забавлявам се в форумчето,за жалост ми е минало времето когато ще се псувам зад мониторчето,така че псувайте си мишоци аз казах квото исках са излизам да пия биричка

w0sh
11-19-2009, 11:18
УУУ бира.

Завиждам.

bossychick
11-19-2009, 11:19
LadyDi а "мойто момиче" викай на някоя връстничка в у-ще,айде напиши още 5000 коментара и се успокой :) а аз 4е съм си простичка простичка съм си :)

w0sh
11-19-2009, 11:20
хахаха.

на игла

LoveRetroMusic
11-19-2009, 11:24
LadyDi а "мойто момиче" викай на някоя връстничка в у-ще,айде напиши още 5000 коментара и се успокой :) а аз 4е съм си простичка простичка съм си :)

Добре щеше да е, ако знаеше колко е голяма LadyDi 8-)

LadyDi
11-19-2009, 11:29
LadyDi а "мойто момиче" викай на някоя връстничка в у-ще,айде напиши още 5000 коментара и се успокой :) а аз 4е съм си простичка простичка съм си :)

Добре щеше да е, ако знаеше колко е голяма LadyDi 8-)
Шшт :) Отивам да си намеря някоя връстничка в училище да й кажа колко е проста !

w0sh
11-19-2009, 11:30
И такива хора си взимат матурите... тц тц.

LadyDi
11-19-2009, 11:31
Аз за туй не съм държала матура.

GossipGirl89
11-19-2009, 11:41
Еее вие пък сте много лоши :D Какво я нападнахте веднага... Момичето просто искаше да даде съвет на всички 15-16 годишни, които вместо да си учат уроците се занимават с глупости...
И мен тази история ме накара да се замисля може ли на 15-16 да има толкова силно любов, че да те накара да си сложиш край на живота? :-o И аз съм била на тая възраст, и аз съм имала раздели, но никога не бих прибягнала до такова нещо заради едно гадже... Специално в тяхният случай пък е имало хиляди други решения на проблема... Най-малкото - може ли са да избягат някъде и пак да си живеят след като толкова много се обичат... Не мога да влизам в ролята на съдница, защото не знам точто как са стояли нещата, но някак си ми звучи адски безумно да се хвърля под влака понеже мама и тати не ми дават да се виждам с гаджето ми... Вчера гледах някакъв репортаж и с двете майки и направо останах изумена - тези жени не пророниха и една сълзичка за децата си... Айде ромката я оправдавам донякъде - характерното за тях е да имат по 5-10 деца и едва ли за всяко една жалят, а и все пак в случая нейното е оцеляло, но майката на момичето... говереше толкова спокойно сякаш не нейното дете е умряло... Навсякъде по статии пише, че била наблъскана с не знам си колко вида успокоителни, че не могли да я отделят от ковчега, а във въпросния репортаж си видя нещо съвсем друго - държеше се изключително нормално и така сякаш говори за трагедията на някой друг, а не за своята собствена... Учудвам се и се изумявам какви коравосърдечни и студенокръвни хора има по тоя свят... :?

LadyDi
11-19-2009, 11:46
GossipGirl89, абе стига глупости. Всеки втори е преживявал тежка раздяла, на всеки трети родителите не са харесвали гаджето. Това не е повод за умиране. Друг е въпросът, че тези деца не са научени на елементарните ценности в живота, на уважение и толерантност.

Айде пък като не става на нашата, да ходим да се самоубиваме всичките. Колко изтрещял трябва да си, за да посегнеш на СОБСТВЕНИЯ си живот. Не го разбирам. Това е върховната човешка простотия за мен.

GossipGirl89
11-19-2009, 12:07
Ама аз не ги защитавам. Напротив. И за мен също е доста безумно да прибегнеш до подобно нещо... А и както казах - специално в техният случай е имало хиляди други вратички... И не само в техният - попринцип за мен винаги има решение, незамисимо каква е ситуацията... За абсолютно всеки проблем си има определено решение - просто трябва да го откриеш, а не да се предаваш от най-малкото и да се отказваш от живота. Той за тва е даден.. да го живееш и да се бориш. Ако всички за най-малкото се хвърляхме под влаковете сигурно нямаше да има останал жив човек на тая земя.

ef4etyYy
11-19-2009, 13:01
Ама аз не ги защитавам. Напротив. И за мен също е доста безумно да прибегнеш до подобно нещо... А и както казах - специално в техният случай е имало хиляди други вратички... И не само в техният - попринцип за мен винаги има решение, незамисимо каква е ситуацията... За абсолютно всеки проблем си има определено решение - просто трябва да го откриеш, а не да се предаваш от най-малкото и да се отказваш от живота. Той за тва е даден.. да го живееш и да се бориш. Ако всички за най-малкото се хвърляхме под влаковете сигурно нямаше да има останал жив човек на тая земя. някой ми беше казал "дори да са те изяли, пак има 2 изхода" 8-) :booooomb:

soul1199
11-19-2009, 14:19
мхм 8)

Hilary_
11-19-2009, 14:43
хах на повечето от тук ще им мине централно .. прекалено заети са да се самосъжаляват ии да търсят съчувствие за щяло и нещяло .. :?

MaLkaTa_LaDy
11-19-2009, 16:12
ЯСНА ЛИ СЪМ? :)
Да мамо :razz: :razz: :razz: И между другото си точно расист. :lol:

buuu
11-19-2009, 16:37
GossipGirl89, абе стига глупости. Всеки втори е преживявал тежка раздяла, на всеки трети родителите не са харесвали гаджето. Това не е повод за умиране. Друг е въпросът, че тези деца не са научени на елементарните ценности в живота, на уважение и толерантност.

Айде пък като не става на нашата, да ходим да се самоубиваме всичките. Колко изтрещял трябва да си, за да посегнеш на СОБСТВЕНИЯ си живот. Не го разбирам. Това е върховната човешка простотия за мен.

точно :lol:

DevilWish
11-19-2009, 16:49
Няма значение дали се е самоубила заради циганин или колумбиец :# Просто е жалко за момичето :( Определено не е бил последният.Но сега и на момчето ще му тежи.Голяма грешка е направила, но няма връщане.

maistorluk
11-19-2009, 17:15
Така стана с детето на един приятел на баща ми. Харсвал е някво момиче мноооооооооо и тя го отрязала супер яко и той прерязал си вените или скочил от 7-8 етаж на некав блок. А пък момчето било младо 15-16 години. Никога никой да не прави таквоз нещо ако се уважава. Не съм набожен, но знам, че самоубийството е най-големия грях и за това Господ не може да ти прости, защото ти няма до можеш да го помолиш.

BeRSeR
11-19-2009, 17:43
...И аз ги мразя..майка им циганска.. :booooomb:

darkSpiri7
11-19-2009, 21:19
:D Нищо чудно, че има 600страници с теми.. Нищо против авторката нямам, ама ти мислиш ли, че като се правиш на "месия" ще помогнеш наистина на някой? Нали не се заблуждаваш, че някой, който е на възраст 14-15години и е толкова слаб психически, ще се повлияе от 5-те реда, които си драснала? Не съм особено запознат със случай на т'ва момиче, но щом тя самата няма силата да се бори за собствения си живот, мислиш ли, че някой като нас с тебе ще и помогне? Смехотворно...

mArMaLaDkA
11-19-2009, 21:41
На мен пък денят на тоалетната ми повлия да кажа,че тая тема е кенеф?


ЯСЕН ЛИ СЪМ?

М?

питам.


на вена.

8-)

moon_flower
11-19-2009, 22:21
Темата ти е хубава,но причината за действията на момичето и момчето е доста по-сложна отколкото ние я възприемаме.Казвам го,защото днес точно психоложката ни обесняваше на какво се дължи това и наистина не е толкова лесно да кажеш "Майната му,живота продължава".Двамата не са имали подкрепа от никой.Вие как бихте се чувствали ако всеки ви обърне гръб и не ви подкрепи?Някоя нейна приятелка каза ли,че я е подкрепила?Всички са я критикували и са я гледали накриво.Хич не е лесно сда живееш така.Ами как се е чувствала като е знаела,че баща и праща хора да бият момчето напрекъснато?Със сигурност е изпитвала вина.Нещата просто се трупат и накрая на човек му омръзва.Ако е имало поне един,който да и каже,че това е нейна работа и я подкрепя в решението и нямаше да стане така.Вярно,момчето е било циганин,но по-добре ли е тя да е мъртва?Определено не.

fflorinaa
11-19-2009, 22:27
аа тези момичето и момчето - мангал , не бяха ли преди време в Шоуто на Слави и искаха помощ от него :o

sunshinepp
11-20-2009, 07:07
Болката от любовта е най-сладката болка..и който не я е изпитал поне 1 път е изгубил..нищо че боли..но трябва да се изживее!

+ 8) напълно съгласна!

Shadow1596
11-20-2009, 07:51
Аз не бих се замоубил за никой освен за себе си о.о, а и защо да се самоубивам...какво печеля о.о билет към урната или гроба...верно е че в "пакета" към тъмницата има безплатно жито и винце...ама за кво са ми като нема мога ги ям... xD И все пак както се казва: "Житото е най вкусно на погребение."

bossychick
11-20-2009, 08:11
не пишете като е тъпа темата или я закрийте там или квото му се вика се ми е тая..lame

sian4eto
11-20-2009, 10:01
Прекалено късно ли е някай да спре да се реже (аз) зяряди глупостите на околните :shock:

dimitar_ak
11-20-2009, 10:07
Няма нищо лошо в това някой да се размеже на асфалта или под някой влак. Така генетичния материал на една нация се чисти от некачествения такъв.

GossipGirl89
11-20-2009, 11:15
Темата ти е хубава,но причината за действията на момичето и момчето е доста по-сложна отколкото ние я възприемаме.Казвам го,защото днес точно психоложката ни обесняваше на какво се дължи това и наистина не е толкова лесно да кажеш "Майната му,живота продължава".Двамата не са имали подкрепа от никой.Вие как бихте се чувствали ако всеки ви обърне гръб и не ви подкрепи?Някоя нейна приятелка каза ли,че я е подкрепила?Всички са я критикували и са я гледали накриво.Хич не е лесно сда живееш така.Ами как се е чувствала като е знаела,че баща и праща хора да бият момчето напрекъснато?Със сигурност е изпитвала вина.Нещата просто се трупат и накрая на човек му омръзва.Ако е имало поне един,който да и каже,че това е нейна работа и я подкрепя в решението и нямаше да стане така.Вярно,момчето е било циганин,но по-добре ли е тя да е мъртва?Определено не.

Абе не е баш така... Не казвам, че им е било лесно, но едва ли смъртта е биле единствения изход... Що не са избягали някъде? За да обичаш някой не ти е нужна нечия подкрепа. Ако наистина знаеш, че това е човекът за теб правиш всичко възможно да си с него и не те интересува дали на някой му изнася или не... След като всички са ги критикували защо просто не са се хванали и не са се махнали оттам? Ще си живеят само двамата, ще си намерят работа и ще се издържат. По-добре отколкото да се хвърлят под влака... И като го направиха какво постигнаха? Тя си замина, той е жив - заедно ли са? Заедно ама дръжки. Да не говорим, че като се съвземе сигурно ще направи повторен опит за самоубийство заради чувството на вина... Изобщо лекомислена постъпка е това за мене. Самоубийството не е решение на проблемите. Изход е, но е най-лесния, а човек е роден да се бори... не да се отказва и при най-малкото да се самоубива.

LadyDi
11-20-2009, 11:23
Каква е тази любов на 15 години, която би те накарала да пожертваш остатъка от живота си? Да се откажеш от нещо, което може да е стотици пъти по-хубаво?

Пак казвам, това е глупост. И двете деца са били безкрайно глупави. Защото един умен човек, винаги ще намери изход от ситуацията и през ум няма да му мине да посяга на себе си.

Ах, че се дразня като започнете да ги защитавате... Били са глупави, елементарни и прости... превърнете ги в мъченици...

Shadow1596
11-20-2009, 12:44
Самоубийството НЕ Е решение. Ако имате проблеми се посъветвайте със специалист или с родителските тела...Не тука да ми казвате, не не мога да живея, той, тя , ние,вие,те ни зарязаха....схемата е следната - Past has never happened. За какво ще умирате млади... щото няма хора на които им пука за вас?Защото нямате никва храна, дом и семейство? Защото някой/някоя си пезевенк/а ви е зарязала или наранил/а? Хората се режат не, защото така болката отминава, а защото са чули от някой или са видели някъде нещо от сорта на "ОО толкова е яко да се режеш, решава всички проблеми". Еми да ама не.Това е просто една лигльовщина...Пораснете и погледнете живота в очите...а не да се сгъвате като червъци....и ми се шугате и оплаквате само колко е нечестен живота...като не е добър живота - сам си го направи добър.
Някой е казал " Клин ,клин избива" ама това е за съвсем други ситуации...Мога да кажа само още едно нещо по темата. Живота е ценен подарък...а и се живее веднъж (;. Не можеш да си на 12-18 години и да кажеш , че си видял всичко и вече не издържаш...НО знам че каквото и да кажа, има нещо което никога няма да се промени.

"Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен." - Алберт Айнщайн

buuu
11-20-2009, 12:53
НАЛИ ЗНАЕШ ОТ КЪДЕ МИ МИНАВА ?!?!?! :lol:

Vichko0o
11-20-2009, 13:02
Ама нека се самоубиват колкото пожелаят ;) Щом си достатъчно глупав да не можеш да продължиш живота си след една малоумна раздяла и то като си на 14-15 годинки то значи изобщо не заслужаваш да живееш ...
"Бяхме заедно 3 месеца АЗ ТОЛКОВА ГО ОБИЧАХ... сега не сме заедно и аз ще се самоубия" и куп други такива "сърцераздирателни" историй.... Всеки отговаря сам за живота си, щом е слаб и тъп и не може да се справи с проблемите си да се хвърля от някъде и да се приключва, не да ми става "ЕМО" и да ми се мазни, че света е ужасяващо място и няма любов и бла бла бла...
Авторката къде си тръгнала да даваш акъл на тукашните пишлемета ? Отдавна не бях влизал в тоя форум, но като гледам разлика няма ;) Сега ще ти се изсмеят и ще те нахранят, че си заблудена/темата е тъпа и т.н. Но след някой ден като приключи двуседмичната им "ЛЮБОВ" и ще почнат да разправят как света е свършил...
Щом изявявате желание стреляйте смело!!!

LadyDi
11-20-2009, 13:04
Shadow1596, какво е пезевенк/а?

Vichko0o
11-20-2009, 13:07
Shadow1596, какво е пезевенк/а?
Тъпа путка/кифла/пачавретина или нещо такова предполагам щото е в изречение за хранене :-D

Shadow1596
11-20-2009, 13:09
Пезевенк значи сводник идва от турски. Също така е разпространена и като обида без определено значение - нещо което не си заслужава дори обеснението.

LadyDi
11-20-2009, 13:10
Ясно, благодаря.
Сефте я срещам тая дума...

Vichko0o
11-20-2009, 13:13
Блах да ползваш турси думи и да се наричаш българин ... Срамота ;)

Shadow1596
11-20-2009, 13:17
Не е важно какви думи ползваш, а как (;