PDA

View Full Version : Въпрос за подарък.



FlashMX
11-19-2009, 12:34
Значи събота съм на РД. По принцип никога не ходя на РД-та без приятели,защото почти всички мой приятели се познават взаимно.Винаги давам по 15- 20 лв за общ подарък тъй като просто не ме бива да избирам подаръци...Обаче събота съм на РД на една не толкова близка приятелка с която нямам общи приятели и мисля за подарък да взема една картичка и да сложа 20лв вътре ( не мога да си позволя повече) Според вас много ли селско ще бъде?

Jus7DreamBoy
11-19-2009, 12:53
Значи събота съм на РД. По принцип никога не ходя на РД-та без приятели,защото почти всички мой приятели се познават взаимно.Винаги давам по 15- 20 лв за общ подарък тъй като просто не ме бива да избирам подаръци...Обаче събота съм на РД на една не толкова близка приятелка с която нямам общи приятели и мисля за подарък да взема една картичка и да сложа 20лв вътре ( не мога да си позволя повече) Според вас много ли селско ще бъде?

ми според мен няма нищо лошо и аз съм така събираме всички пари щото за момичета подаръци аз не мога да избирам... а сега можеш да попиташ момичетата от форума какъв подарък биха искали ..

ValLoveYa
11-19-2009, 13:37
Вземи й нещо което харесва някаква дреха, козметика или някакво бижу, но ако не успееш подари й 20 лв за да си купи каквото иска

FlashMX
11-19-2009, 13:49
Козметика,дрехи... нямам идея... Освен някоя женска да се навие да се разходиме из центъра и да избере нещо... Ще черпя за благодарност :D

ValLoveYa
11-19-2009, 13:51
Козметика,дрехи... нямам идея... Освен някоя женска да се навие да се разходиме из центъра и да избере нещо... Ще черпя за благодарност :D

И това е вариант 8-)

FlashMX
11-19-2009, 13:54
Много е гадно,защото не мога да и подаря нещо шегаджийско поради причината,че не я познавам много добре и ще е някакво шантаво да го направя + тя е малко от по изисканите момичета. Жалко че нямам изискани приятели да ми помогнат... :D

ValLoveYa
11-19-2009, 14:02
Много е гадно,защото не мога да и подаря нещо шегаджийско поради причината,че не я познавам много добре и ще е някакво шантаво да го направя + тя е малко от по изисканите момичета. Жалко че нямам изискани приятели да ми помогнат... :D

Това е кофти, придържай се към първоначалния план и се надявай да удобри подаръка

t0d1t0
11-19-2009, 14:14
т'ва е тъпо бе човек,толкова ли си глупав,че да не отидеш да вземеш примерно някакъв лак,парфюм,някакво гримче,плюшка?! Е ти ме разби... Ще вземе картичка и вътре ще сложи 20 лева. Ако идеш в някой магазин и вземеш нещо ще ти излезе 2 пъти по евтино от сегашният ти подарък. Съдя по това,че не ти се дават повече пари и не ти е толкова близка приятелката. Ама най-добре се разходи из центъра и виж за нещо. Толкова ли не си я забелязал какъв характер има,за какво говори и т.н. че да си направиш някакъв извод за това какво харесва?

FlashMX
11-19-2009, 14:15
Понеже не мога да разчитам на приятелите ми за това + едва ли някой от форума ще се навие да излезне с непознат за да помага да избира подаръци...Според мен ако намеря една хубава картичка и се напъна да напиша нещо оригинално(въпреки,че сигурно ще напиша нещо ретардско всеедно написано от 5 годишно а не от 17 годишен младеж) и пъхна 20 лв. вътре ще го оцени..може би..

t0d1t0
11-19-2009, 14:17
Според мен ако намеря една хубава картичка и се напъна да напиша нещо оригинално(въпреки,че сигурно ще напиша нещо ретардско всеедно написано от 5 годишно а не от 17 годишен младеж) и пъхна 20 лв. вътре ще го оцени..може би..
ретард повер... Ай стига ми се губи и излез сам да вземеш нещо. Иди в магазините за сувенири или за 1 левче (и там има много хубави сувенирчета) Стига ми се губи такъв! И аз сам си излизам за подаръци и така няма кой да критикува. :D

Six
11-19-2009, 15:52
Може да й вземеш някакво бижу. Мисля, че едни обички сложени в малка кутийка с панделка са подходящи (:.
Или пък такъв (http://www.omiru.com/wp-content/uploads/2008/11/ae-multi-check-scarf_112308.jpg) шал (http://www.giftwarehouse.eu/images/product/755-Px500.jpg). А може и по-плътен + такова цвете (http://3.bp.blogspot.com/_ekAm4Aquyj8/SgJHieeVH3I/AAAAAAAAFyM/1sAjNlXWCcQ/s400/DSC07408.JPG) (нямаше по-хубава снимка, но на Пиротска се продават такива на две места и има голям избор). Или въобще зимни аксесоари, подходящи са за това време;р.
Ако обича цветя й вземи някакви малки в саксия. Вариант са също детелинките, които си отглеждаш сам:линк (http://dar.bg/product_info.php?products_id=2174). Или букет (не от рози) + нещо сладко. Или, ако мн обича сладко напълни една торбичка с лакомства и сложи една панделка (аз най-много на това бих се зарадвала 8-) ). ЕДИТ: по тази тема - веднъж подарих ръчно правени бонбони с късметчета (от Халите ги купих) сложих ги в целуфан + панделка и картичка; получи се добре;р.

Само за тези неща се сещам сега. Дано са ти от помощ поне малко ;р

CwalkIn
11-20-2009, 10:57
земи и некФа плюшена играчка и да радва :D

FlashMX
11-20-2009, 11:28
SIX благодаря за съветите. Това с детелинката е много сладко. :)