PDA

View Full Version : како харесват отличниците



Страници : [1] 2

darsit0
11-19-2009, 12:40
еми харесвам едно момче. той е отличник и аз също съм с високи оценки. добре обаче той не ме забелязва. ако има отличници тука да казват на какви теми обичат да говорят, какво търсят в едно момиче и тъй нататък... е дори и да не сте отличници може и да не сте момчета давайте съвети как да го заговоря.

FlashMX
11-19-2009, 12:42
Отиваш до него като използваш краката си.
И го питаш: Здраси.Как сме?
И чакаш отговор.

stupid0boy
11-19-2009, 12:42
Чийийи.... Като е отличник да не е хванал попа за.... Аз в българия също бях отличник (ееее... само до 6 клас ама...) :D :D :D :D .... Как да го заговориш???

Здравей... как си ... това онова... как се казваш... Какъв е проблема, че той е отличник??

darsit0
11-19-2009, 12:45
не че е проблем че е отличник ама ... нз просто за информация :D

w0sh
11-19-2009, 12:58
Математика и книги. Обичат да си говорят за това как миришат книгите.

Обичат да си говорят за компютърни игри.

darsit0
11-19-2009, 13:00
Отиваш до него като използваш краката си.
И го питаш: Здраси.Как сме?
И чакаш отговор.

ама той знае че аз говоря по свое желание само с най-добрите си приятелки (2 момичета 8-) ) и да отида до него и да го заговоря... веднага ще се разбере че го харесвам пък не искам точно тава :lol: да, да, знам че съм луда :D
по скайпа според мене е най-добре да го заговоря. просто да подхвана някоя тема по която да говорим и така :)

darsit0
11-19-2009, 13:01
Математика и книги. Обичат да си говорят за това как миришат книгите.

Обичат да си говорят за компютърни игри.

защо имам ччувството че се майтапиш :D

w0sh
11-19-2009, 13:02
Отличниците са хора като всички други и ги интересуват същите теми.

Въпросът ти като цяло е несъществен.

stupid0boy
11-19-2009, 13:03
Защото темата ти е куха.... Какво харесват отличниците??? Харесват големи цици... загорели путки... и всичко това.... ... :o :o :? :? :? :? :? Караш ме да ставам груб...

w0sh
11-19-2009, 13:04
Защото темата ти е куха.... Какво харесват отличниците??? Харесват големи цици... загорели п****... и всичко това.... ... :o :o :? :? :? :? :? Караш ме да ставам груб...щ

мама ще те нашляпа ли ако ползваш лошите думи

darsit0
11-19-2009, 13:06
знам че и те са хора просто ако го интересуваха всички теми които интересуват останалите щях много по-лесно да го заговоря и нямаше да питам какво харесват пустите ОТЛИЧНИЦИ

w0sh
11-19-2009, 13:07
Еми можеш да завържеш разговор върху това какви са му интересите.

2 в1

stupid0boy
11-19-2009, 13:08
Защото темата ти е куха.... Какво харесват отличниците??? Харесват големи цици... загорели п****... и всичко това.... ... :o :o :? :? :? :? :? Караш ме да ставам груб...щ

мама ще те нашляпа ли ако ползваш лошите думи
Даммссс... по дупето... /мама е на 16/ :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

darsit0
11-19-2009, 13:08
Защото темата ти е куха.... Какво харесват отличниците??? Харесват големи цици... загорели п****... и всичко това.... ... :o :o :? :? :? :? :? Караш ме да ставам груб...щ

мама ще те нашляпа ли ако ползваш лошите думи

знам че темата е тъпа аз самата не съм много добре :lol: и не, няма да ме нашляпа защото няма да разбере. а и да разбере пак нищо няма да напрай

darsit0
11-19-2009, 13:09
Защото темата ти е куха.... Какво харесват отличниците??? Харесват големи цици... загорели п****... и всичко това.... ... :o :o :? :? :? :? :? Караш ме да ставам груб...щ

мама ще те нашляпа ли ако ползваш лошите думи
Даммссс... по дупето... /мама е на 16/ :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:


сериозно ли говориш :D

w0sh
11-19-2009, 13:10
Ние не можемд а ти дадем никаква информация.

Темата не е тъпа, защото много хора като теб си мислят че отличниците са друг биологичен вид.

darsit0
11-19-2009, 13:10
Еми можеш да завържеш разговор върху това какви са му интересите.

2 в1

добра логика 8-)

darsit0
11-19-2009, 13:11
Ние не можемд а ти дадем никаква информация.

Темата не е тъпа, защото много хора като теб си мислят че отличниците са друг биологичен вид.

не мисля това

w0sh
11-19-2009, 13:12
Ние не можемд а ти дадем никаква информация.

Темата не е тъпа, защото много хора като теб си мислят че отличниците са друг биологичен вид.

не мисля това

метафорично казано

darsit0
11-19-2009, 13:12
щом не можете да дадете инфо защо отговаряте по темата :? не ме разбирайте погрешно само питам

darsit0
11-19-2009, 13:13
Ние не можемд а ти дадем никаква информация.

Темата не е тъпа, защото много хора като теб си мислят че отличниците са друг биологичен вид.

не мисля това

метафорично казано

:D знам :D

w0sh
11-19-2009, 13:16
щом не можете да дадете инфо защо отговаряте по темата :? не ме разбирайте погрешно само питам

дадох ти всичкото инфо, което има на земята.

Аз като ходех на училище и бях отличник се интересувах от наркотици, футбол и история.

Други хора се интересуваха от други неща

darsit0
11-19-2009, 13:22
от какво се интерва не знам обаче знам че наркотиците хич не са му в тиквата, за историята... не мисля че му е от любимите предмети

stupid0boy
11-19-2009, 13:31
Защото темата ти е куха.... Какво харесват отличниците??? Харесват големи цици... загорели п****... и всичко това.... ... :o :o :? :? :? :? :? Караш ме да ставам груб...щ

мама ще те нашляпа ли ако ползваш лошите думи
Даммссс... по дупето... /мама е на 16/ :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:


сериозно ли говориш :D
Дори не съм си и помислял да се бъзикна :shock: :shock: :shock:

smiirnoff
11-19-2009, 13:34
:lol: :lol: :lol:

britzy
11-19-2009, 13:36
Хорааа праете разлика между отличник със потенциал и зубър-не ми се обясняаа разликата ,но тя е оттук до луната.Така да помислим познавам много отличници ,които са по-готини и от неотличниците,хмм забавни са,а вие ги бъркате с ония дето играят вов и нърдовски игри :razz: така че авторке :D ,кажи му нещо забавно,некви общи приказки,ше се увериш че е див и забавен :razz: :razz: :razz: АМА Аз СЕРИОЗНО ;)

LadyDi
11-19-2009, 13:44
аз също съм с високи оценки.
Как, за Бога, ти ги пишат???

Hilary_
11-19-2009, 13:46
К'во общо имат оценките с това кой за какво си говори .. :shock: :lol: Заговори го просто .. не е нужно да има специална тема в началото .. 8-)

stupid0boy
11-19-2009, 13:47
К'во общо имат оценките с това кой за какво си говори .. :shock: :lol: Заговори го просто .. не е нужно да има специална тема в началото .. 8-)

така ееее :razz: :razz:

GossipGirl89
11-19-2009, 13:50
Отиваш до него като използваш краката си.
И го питаш: Здраси.Как сме?
И чакаш отговор.

ама той знае че аз говоря по свое желание само с най-добрите си приятелки (2 момичета 8-) ) и да отида до него и да го заговоря... веднага ще се разбере че го харесвам пък не искам точно тава :lol: да, да, знам че съм луда :D
по скайпа според мене е най-добре да го заговоря. просто да подхвана някоя тема по която да говорим и така :)

Това как трябва да се разбира? Че говориш само и единствено с двете си приятелки ?! :lol: Просто отиваш и го заговаряш съвсем нормално както заговаряш всеки друг... Това, че е отличник не значи, че е някакъв извънземен...

vikitolove
11-19-2009, 13:50
и отличноците с хора :) и едва ли като е извън училище му се говори пак за училище :) тъй че подхвани някоя др тема квато и да е,но бъди себес си :) :)
айде и успех :)

FlashMX
11-19-2009, 13:57
На колко си.....

maistorluk
11-19-2009, 14:04
Говори му за зубрене(демек даскало). Говорете за любимите му предмети.

britzy
11-19-2009, 14:06
Говори му за зубрене(демек даскало). Говорете за любимите му предмети.
ПАк ще се повторя,ама разликата е оттука до луната между зубър и отличник с потенциал,капиш?????има отличници които са плейбоите на даскалото тей че...

maistorluk
11-19-2009, 14:08
Говори му за зубрене(демек даскало). Говорете за любимите му предмети.
ПАк ще се повторя,ама разликата е оттука до луната между зубър и отличник с потенциал,капиш?????има отличници които са плейбоите на даскалото тей че...

Добре е аз казах след тва за даскало. Ако не си видял пише го в скобички. И тва е верно и аз съм отличник ама плейбойчета чета през часовете :D :D :D

ThePretender
11-19-2009, 14:10
Какво от това като е отличник?? :-o Имаме един отличник от класа, който си псува на майка и хич не му дреме :D заговори го с здравей.. как си и т.н. мисля, че знаеш :-P

britzy
11-19-2009, 14:11
Говори му за зубрене(демек даскало). Говорете за любимите му предмети.
ПАк ще се повторя,ама разликата е оттука до луната между зубър и отличник с потенциал,капиш?????има отличници които са плейбоите на даскалото тей че...

Добре е аз казах след тва за даскало. Ако не си видял пише го в скобички. И тва е верно и аз съм отличник ама плейбойчета чета през часовете :D :D :D
Ми момиче съм първо и има разлика между зубър и отличник,за кво треа темата да е за даскало 100%,дай нещо по-интересно да му лафи... :?

kidwestern
11-19-2009, 14:11
еми харесвам едно момче. той е отличник и аз също съм с високи оценки. добре обаче той не ме забелязва. ако има отличници тука да казват на какви теми обичат да говорят, какво търсят в едно момиче и тъй нататък... е дори и да не сте отличници може и да не сте момчета давайте съвети как да го заговоря.


зле си .
напусни.
няма да get-неш late до 25,а за първия докаръл те до оргазм ше се жениш .. !

maistorluk
11-19-2009, 14:14
Ми то той какво обича? Разузнай малко. И аз бях тъй. Разузнавам, разузнавам па, че зех, че намерих нещо за момичето, че ми се повръщаше като я видех. Разузнай, но не прекалявай.

soul1199
11-19-2009, 14:20
Отличниците са хора като всички други и ги интересуват същите теми.

Въпросът ти като цяло е несъществен.

izlishna
11-19-2009, 14:24
Отиваш до него като използваш краката си.
И го питаш: Здраси.Как сме?
И чакаш отговор.

ама той знае че аз говоря по свое желание само с най-добрите си приятелки (2 момичета 8-) ) и да отида до него и да го заговоря... веднага ще се разбере че го харесвам пък не искам точно тава :lol: да, да, знам че съм луда :D
по скайпа според мене е най-добре да го заговоря. просто да подхвана някоя тема по която да говорим и така :)

Ех този скайп.. преди като е нямало скайп баща ти как е заговорил майка ти :D по пощата ли :? Отиваш директно при него и почваш.. Здравей! Как си ? покажи му 24 каратова усмивка и да не ти пука ако разбере, че не ти е безинтересен :)

maistorluk
11-19-2009, 14:27
Отиваш до него като използваш краката си.
И го питаш: Здраси.Как сме?
И чакаш отговор.

ама той знае че аз говоря по свое желание само с най-добрите си приятелки (2 момичета 8-) ) и да отида до него и да го заговоря... веднага ще се разбере че го харесвам пък не искам точно тава :lol: да, да, знам че съм луда :D
по скайпа според мене е най-добре да го заговоря. просто да подхвана някоя тема по която да говорим и така :)

Ех този скайп.. преди като е нямало скайп баща ти как е заговорил майка ти :D по пощата ли :? Отиваш директно при него и почваш.. Здравей! Как си ? покажи му 24 каратова усмивка и да не ти пука ако разбере, че не ти е безинтересен :)

+1

LadyDi
11-19-2009, 14:48
няма да get-неш late до 25
Всъщност израза е get laid, а не get late :)
Ама добре се опита да го кажеш :)

loliii
11-19-2009, 15:06
Ако е зубър, му говори за даскало, защото от останалото или няма да разбира или ще му бъде неприятно и срамно да говори. А ако е просто отличник /защото има голяма разлика/ му говори за съвсем нормални неща - здрасти, как си, ама тая даскалка е мн тъпа, айде на кафе, щото няма кво да правя и т.н. ;)

haritov
11-19-2009, 15:10
използвай силата

aloveyou
11-19-2009, 15:13
Отличниците са хора като всички други и ги интересуват същите теми.

Въпросът ти като цяло е несъществен.

Взе ми думите от устата..
Това,че е отличник не го отличава от другите - които не са.. :?

П.П - Засега се сещам само за:
Ако има любим предмет - поговорете по него..Пък ако не си силна по този предмет (или някакъв урок) може да го помолиш да ти го разкаже (хем може да се сближите)

Или отиваш при него и го заговаряш съвсем нормално.. :-D

ДДЗ..Само за това се сещам

darsit0
11-19-2009, 15:26
Отличниците са хора като всички други и ги интересуват същите теми.

Въпросът ти като цяло е несъществен.

Взе ми думите от устата..
Това,че е отличник не го отличава от другите - които не са.. :?

П.П - Засега се сещам само за:
Ако има любим предмет - поговорете по него..Пък ако не си силна по този предмет (или някакъв урок) може да го помолиш да ти го разкаже (хем може да се сближите)

Или отиваш при него и го заговаряш съвсем нормално.. :-D

ДДЗ..Само за това се сещам

мерси за идеята

XiPiXoPiGiRL
11-19-2009, 15:49
Ако е зубър, му говори за даскало, защото от останалото или няма да разбира или ще му бъде неприятно и срамно да говори. А ако е просто отличник /защото има голяма разлика/ му говори за съвсем нормални неща - здрасти, как си, ама тая даскалка е мн тъпа, айде на кафе, щото няма кво да правя и т.н. ;)

^ т0чн0 http://www.laymark.com/i/m/m025.gif (http://www.laymark.com)

DarkBass
11-19-2009, 16:08
различни хора различни интереси ... виждате ги по затовени .. точно средоточении в ч цел успеха като цяло ... до завършване на сносно визшо ... попринцип са такива .. после става обратново почват да живеят това което не са изживели ..а пък тея който са живели жим казваат "ее учи навремето сега си добре с хубава работа"

darsit0
11-19-2009, 16:35
всички сте прави. мерси за съветите от утре се заемам с мисията :D тъй да са кажи 8-) продължавайте в същия дух

darsit0
11-19-2009, 16:37
обаче това за кафетата и т.н. ще върши работа след около 1-2 години щото ся съм ... айде няма да казвам точно но между 5-ти и 8-ми клас 8)

DevilWish
11-19-2009, 16:47
Математика и книги. Обичат да си говорят за това как миришат книгите.

Обичат да си говорят за компютърни игри.
И аз това си помислих :grin:
Не знам, не знам наистина как изглежда даденото момче, но аз си представям един nerd.Ако видиш тука какви са в Белгия "отличниците" :o Да повърнеш.Глупаци.За нищо не можеш да си говориш с тях, защото живеят в друг свят ;)

revolver
11-19-2009, 16:50
:lol: :lol: :lol: Отличниците само като видят нещо малко по разголено и полудяват :grin: :grin: :grin:

П.С Поне аз така мисля ,и не съм отличник ,че и петици нямам :D

ThePowerOfLove
11-19-2009, 16:58
Що за въпрос :lol: Кой клас си?
И как така ако само го заговориш ще реши, че го харесваш? От колко години сте в един клас и никога ли не сте говорили ? :-o

mOBSCENE
11-19-2009, 16:58
к`ва си проста :shock:

maistorluk
11-19-2009, 17:00
:lol: :lol: :lol: Отличниците само като видят нещо малко по разголено и полудяват :grin: :grin: :grin:

П.С Поне аз така мисля ,и не съм отличник ,че и петици нямам :D

Добре ве ненормалник. :D :D :D :D :D :D :D

По темата:Според мен един добър начин да се харесаш на момче е да се приближиш към него и да го целунеш. Така ще разбереш дали има симпатии към теб. Ако те отблъсне значи продължавай, но по друг начин. Ако не те отблъсне значи не се е целувал преди и просто и той като другите да опита или значи има нещо. Това според мен е добър начин. Ако ти не го одобриш ще те разбера. За такова нещо се изисква смелост. Това е от мен. Ако някой иска съветчета :D :D или нещо др. да пише ЛС.

darsit0
11-19-2009, 17:28
к`ва си проста :shock:


аз ли? нямаше нужда да посочваш очевидното 8-)

darsit0
11-19-2009, 17:30
Що за въпрос :lol: Кой клас си?
И как така ако само го заговориш ще реши, че го харесваш? От колко години сте в един клас и никога ли не сте говорили ? :-o


еми предполагам... не искам да рискувам.... знам, много съм зле

ThePretender
11-19-2009, 17:34
Що за въпрос :lol: Кой клас си?
И как така ако само го заговориш ще реши, че го харесваш? От колко години сте в един клас и никога ли не сте говорили ? :-o


еми предполагам... не искам да рискувам.... знам, много съм зле
Дарсито на колко си ?? :?

darsit0
11-19-2009, 17:40
точно на колко съм няма да кажа ама съм между 11 и 14

ThePretender
11-19-2009, 17:43
точно на колко съм няма да кажа ама съм между 11 и 14
Това ми беше ясно.. Таа не се ли изчерпа темата за да спра да флуда :-P

peshost
11-19-2009, 17:44
Дарсито без да се обиждаш ама си изключително проста и малоумна(Това с най-добри чувства). Това, че е отличник не значи, че е различен... Не те забелязва и то си личи защо - шот си куха. Да разграничаваш момчета на отличници вече просто...

darsit0
11-19-2009, 17:50
Дарсито без да се обиждаш ама си изключително проста и малоумна(Това с най-добри чувства). Това, че е отличник не значи, че е различен... Не те забелязва и то си личи защо - шот си куха. Да разграничаваш момчета на отличници вече просто...


не че ги разграничавам, просто виждам че двойкаджиите се интерват от някакви чудесии (дето определено не го интерват щото ако го интерваха щеше да се мотае с тях) пък хората със среден успех... ми и те са в компанията на двойкаджиите. не ме разбирайте ппогрешно като казвам че е отличник, просто познавам момчета с по-ниски оценки и те определено не се държат като него. и други отличници познавам и те се държат горе-долу като него

darsit0
11-19-2009, 17:53
и отговора на въпроса дали съм проста си го знам и без мнението ви (което уважавам) а и темата не е такава. затова ви моля да задържите мнението си.

peshost
11-19-2009, 17:53
Добре, извинявай ама ти досега с двойкаджия ли си ходила? Отличникът=на нормално момче. Щом питаш явно си ходила с някой, който е различен от другите, а не че отличниците са различни :))

darsit0
11-19-2009, 17:56
не съм ходила с никого досега. просто познавам доста момчета

lubomirky
11-19-2009, 17:57
няма да get-неш late до 25
Всъщност израза е get laid, а не get late :)
Ама добре се опита да го кажеш :)

еми да - ще я огрее късно :ДДД вързал ги е просто 8-)

peshost
11-19-2009, 17:59
Не знам, не мога да те разбера честно... Отличниците нямат различни интереси. Явно той има различни, или ти си въобразяваш. Виж сега отиди, заговори го, намекни му по-някакъв начин, че имаш нтерес, разбираш ли ме... По-просто не мога да ти обясня

darsit0
11-19-2009, 18:01
по-добре късно отколкото никога :lol:

darsit0
11-19-2009, 18:03
и ако може говорете по темата :D

RedLabel
11-19-2009, 19:13
еле бате до 5ти клас бях мн добър :lol: :lol: само 6ци :razz: :razz: :razz:

иначе му купи на тоя книга или някъв учебник :lol: :lol: :lol:

BlueFace
11-19-2009, 19:32
Може би момичето искаше да покаже с това "отличник" ,че може би има малко повече акъл в главата и няма да се интересува от тъпиите кифли които завземат света...
Виж това отличници има много и всички харесват различни работи.От класа имаме хора които са отличници ама все още не са открили ,че съществува женският пол,а са 10 клас.
Аз примерно се интересувам от спорт,музика,филми,научно популярни филми ама това няма значение ...
Просто всички хора сме различни на тази земя било то отличници или не.Ние не можем да ти кажем какъв човек е без да го познаваме.Щом го харесваш просто отиди при него ,заговори го ,опознай го :) Няма нищо лошо да му покажеш ,че го харесваш.Доста момчета харесват когато момичето им покаже ,че го харесва :) И най-важното -бъди себе си :)
Успех

EnterYourNameHere
11-19-2009, 19:34
А НЕНЕНЕНЕНЕННЕНЕ :razz: :razz:

Gigi1302
11-19-2009, 19:50
Ами аз, като човек с отличен успех, бих искал да кажа, че ние наистина сме хора. Не сме от марс. Моите приятели с хубав успех и аз си имаме някакви хобита или по-специални интереси. Научи какъв е неговият такъв. Едни се интересуват от спорт, други от музика, трети от танци и т.н., както при всички останали. Лично мен много би ме зарадвало, ако момичето не ми каже, че любимата му музика е чалга да речем, а поне, че харесва всички стилове. Естествено много бих се зарадвал, в случай, че си има лъубима музикална епоха или музикален жанр, още повече, ако моят и нейният съвпаднат. В общия случай,винаги можеш да го помолиш да ти обясни нещо, което не разбираш по предмет, в който е силен. Предполагам, че ще се радва да ти помогне. А след като попредизвикаш някакъв интерес, покни го да излезете на кафе или да идете заедно на кино. Много е важно, ако в теб има нещо, по-различно от останалите да му го покажеш. От моите познати и отличници, и хора с недотам добър успех не се водим от принципа на стадото, а всеки е индивидуалист. И между другото повечето от нас много мразят компютърни игри. Лично аз не намирам смисъл в тях. Внимавай да не го заговориш ентусиазирано за нещо, което мрази.

Gigi1302
11-19-2009, 19:56
Съжалявам, не ми стигна мястото. Важно е да се усмихваш, да си уверена, доколкото е възможно, макар че аз намирам срамежливите момичета за сладки. Ии не се мазни. Това дразни всички момчета, но много момичета го правят. Успех и ако стане нещо или просто искаш нови съвети от мен, пиши на ЛС. Поне няма да се гавря. :)

UNITED
11-19-2009, 20:06
Нз кво харесват ама мн мразят да им пишат оценки под 5 :razz:

iashxui
11-19-2009, 20:24
Отиваш до него като използваш краката си.
И го питаш: Здраси.Как сме?
И чакаш отговор.

:razz: :razz:

ти кой клас си бе ? :?

Bibz
11-19-2009, 20:52
Нз кво харесват ама мн мразят да им пишат оценки под 5 :razz:

Доста забавни мнения има по темата :D :D :D

Момичето като каза отличник, имаше предвид, че не е поредният шут, идиот и т.н. и както каза някой по назад, едва ли би харесал някоя 'кифла' 'курва'. :? Момичето иска наистина да го впечатли и да му грабне вниманието. :) Бъди смела, разговаряй с него, ако проявава някакъв интерес, продължавай, не се срамувай. Малко по малко му покажи, че го харесваш и така. :grin:

moon_flower
11-19-2009, 21:57
Няма никакво значение какви оценки имаш в учлище .. :D Интересите не се изграждат от това дали си отличник или не.Аз може да имам само шестици и да имам сходни интереси с някой двойкар.Така че щом не те забелязва не си негов тип момиче или просто не правиш нищо,за да те забележи.Заговори го,това е.Ако не знаеш как не можем ние да ти помогнем.

lubomirky
11-19-2009, 22:00
повярвай, че ако имаш шестици, няма да имаш интересите на някой двойкар ;) а ако правиш като него, просто не си себе си ;> един отличник има далеч по-'умни' занимания, отколкото някой с 2ките ; д

moon_flower
11-19-2009, 22:13
повярвай, че ако имаш шестици, няма да имаш интересите на някой двойкар ;) а ако правиш като него, просто не си себе си ;> един отличник има далеч по-'умни' занимания, отколкото някой с 2ките ; д
Има и много умни ученици,които просто се провалят от мързела си.Аз съм отличничка,но си имам приятели,които поддържат 3-4 като оценка.Не са нито прости,нито тъпи.Просто ги мързи да учат.

BlueFace
11-20-2009, 07:20
повярвай, че ако имаш шестици, няма да имаш интересите на някой двойкар ;) а ако правиш като него, просто не си себе си ;> един отличник има далеч по-'умни' занимания, отколкото някой с 2ките ; д
Има и много умни ученици,които просто се провалят от мързела си.Аз съм отличничка,но си имам приятели,които поддържат 3-4 като оценка.Не са нито прости,нито тъпи.Просто ги мързи да учат.

Не е само до мързел ,желания няма.Аз съм мързелив ,но като знам ,че ще ме изпитват или трябва да уча за контролна колкото и да ме мързи се стрягам и уча..Те просто нямат желание :)

sunshinepp
11-20-2009, 07:24
еми харесвам едно момче. той е отличник и аз също съм с високи оценки. добре обаче той не ме забелязва. ако има отличници тука да казват на какви теми обичат да говорят, какво търсят в едно момиче и тъй нататък... е дори и да не сте отличници може и да не сте момчета давайте съвети как да го заговоря.

отличниците харесваат 6тициииии .. :grin:

BlueFace
11-20-2009, 07:34
еми харесвам едно момче. той е отличник и аз също съм с високи оценки. добре обаче той не ме забелязва. ако има отличници тука да казват на какви теми обичат да говорят, какво търсят в едно момиче и тъй нататък... е дори и да не сте отличници може и да не сте момчета давайте съвети как да го заговоря.

отличниците харесваат 6тициииии .. :grin:

Така е , харасваме ги :-D 8-)

sunshinepp
11-20-2009, 07:36
еми харесвам едно момче. той е отличник и аз също съм с високи оценки. добре обаче той не ме забелязва. ако има отличници тука да казват на какви теми обичат да говорят, какво търсят в едно момиче и тъй нататък... е дори и да не сте отличници може и да не сте момчета давайте съвети как да го заговоря.

отличниците харесваат 6тициииии .. :grin:

Така е , харасваме ги :-D 8-)

няма лошо и на мин ми харесват..само дето ги гледам навсякъде другаде, но не и в графата с моите оценки.. :( е само от време на време де! :-) :D

darsit0
11-20-2009, 10:47
Може би момичето искаше да покаже с това "отличник" ,че може би има малко повече акъл в главата и няма да се интересува от тъпиите кифли които завземат света...
си :)
Успех


някой който разбира какво искам да кажа :grin:

darsit0
11-20-2009, 10:57
Съжалявам, не ми стигна мястото. Важно е да се усмихваш, да си уверена, доколкото е възможно, макар че аз намирам срамежливите момичета за сладки. Ии не се мазни. Това дразни всички момчета, но много момичета го правят. Успех и ако стане нещо или просто искаш нови съвети от мен, пиши на ЛС. Поне няма да се гавря. :)

мерси за разбирането, но не мисля че трябва да се усмихвам много защото усмивката ми не е особено хубава, зъбите ми са бели обаче са криви и то точно двата отгоре. да не говорим че прдстои да ми слагат брекети много скоро и ще я фтасам тотално 8-) :booooomb: обче имам чувството че брекетите ще повлиаят добре нз просто женската интуиция ми го казва :D

peshost
11-20-2009, 11:04
Аз съм отличник, ама нито съм по-различен от останалите нито нищо... И интересите не се градят на оценките, така че... Това, че е отличник мисля, че може да е плюс, освен ако не е някой залюхан зубър...

Shadow1596
11-20-2009, 13:15
Отличниците обичат, каквото обичат и другите чиляци... о.о Всеки си е сам за себе си...от де да го знам тоз муньо кво пък обича...може да обича квото си иска...неов праблем.

darsit0
11-20-2009, 13:23
Отличниците обичат, каквото обичат и другите чиляци... о.о Всеки си е сам за себе си...от де да го знам тоз муньо кво пък обича...може да обича квото си иска...неов праблем.

ако не можете да дадете отговор, който да ми помогне не пишете нищо. не питам точно той какво обича а какво харесват повечето отличнициииии . само да го погледнете веднага ще разберете че не си пада по ц**и и п***и . :D карате ме да ставам цинична :-x :D

Shadow1596
11-20-2009, 13:30
Отличниците обичат, каквото обичат и другите чиляци... о.о Всеки си е сам за себе си...от де да го знам тоз муньо кво пък обича...може да обича квото си иска...неов праблем.

ако не можете да дадете отговор, който да ми помогне не пишете нищо. не питам точно той какво обича а какво харесват повечето отличнициииии . само да го погледнете веднага ще разберете че не си пада по ц**и и п***и . :D карате ме да ставам цинична :-x :D
xD Да ти кажа...това не звучи като +...това звучи все едно си пада по...кхъъм мъжки полови органи....Та отностно темата, той е отличник, но все пак е човек, предполага се че си пада по момичета, може би е малко стенителен щом не си пада по гърди и някой специфични части на женското тяло, но 90% е си мисли понякога за това....човешко е все пак...иначе отностно другите неща.Заговори го и сама разбери, защото целта не е да се правиш на някой друг и да разбереш от 3ти източник какво му харесва и така да привлечеш вниманието му, а ти самата да разбереш (; Но все пак бих ти казал - пробвай с компютърни игри като начало о.о.
Оффтопик*Ясно си 8ми клас и явно си в нова среда.Ма спокойно ако не греша ти остават още 4 години и всички ще си изкарат кирливите ризи за това време (: Да се надяваме че тоз момък няма таквиз

kindergarden
11-20-2009, 13:36
бива ли такава задръстенящина :? Откъде разбра,че не си пада по женските форми :shock: от това,че не говори само за това ли :-o проста работа :?

kidwestern
11-20-2009, 16:05
няма да get-неш late до 25
Всъщност израза е get laid, а не get late :)
Ама добре се опита да го кажеш :)

да,мерси ще го имам в предвид,тук няма какво да кажа,не съм прав,за тва МЕРСИ !

айакайойо

Gigi1302
11-20-2009, 19:57
Уникални сте!! Това, че има бци, не значи, че няма компания и не разпуска или пък не харесва момичета. Но можете да сте почти сигурни, че се дразни от к**венски истории с показване на това и онова. А колкото до брекетите, някои момичета изглеждат чаровно с тях, а ако се комплексираш няма да ти помогне изобщо. Според мен е доста важно да се поотпуснеш. Във всеки случай не се храни с момичета, а ако наистина си 8 клас, както някой по горе предположи, и за него е голям стрес новата среда. Ако не ти е обърнал внимание досега, не е задължително каруцата да се е обърнала. Аз с моята компания се събрах чаак в 9 клас и сме си супер приятели.

BoBa4eWeR
11-20-2009, 20:02
по тъпо нещо не бях чувал... отличниците не са по различни от другите хора само защото сядат по за 30 минути на ден и преглеждат кво са правили в даскало... през останалото време са си обикнобенни купонджйи ,който разговарят с хората по най-прост начин... кво тряя са праиш на шматка за да се харесаш на някой само защото мислиш че той е различен...

fenastz
11-20-2009, 21:12
ЗУБЪРИ ГАДНИИИИИИИИИИИИИИИИИ :-x

:lol:

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-20-2009, 21:45
Ха-ха те не са ли хора??? Естествено че ги интересуват същите теми,които и другите...само че може би са по-интелегентни и могат да развият темата много по-добре и да се задълбочат в нея...

PurpleDream
11-20-2009, 21:50
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
добре тая тема влиза в списъка на 100 най- тъпи теми :razz:

umri
11-20-2009, 22:17
еми харесвам едно момче. той е отличник и аз също съм с високи оценки. добре обаче той не ме забелязва. ако има отличници тука да казват на какви теми обичат да говорят, какво търсят в едно момиче и тъй нататък... е дори и да не сте отличници може и да не сте момчета давайте съвети как да го заговоря.
Това, че е отличник няма голямо значение. Може да е от ония отличници с диоптрите, които могат да говорят само за биохимични интервенции, но може и да е от готините отличници, които купонясват и са забавни. Това, че е отличник може да говори само добро за него, защото показва, че го е грижа за бъдещето му и има изградени приоритети. Ако си хубава, самоуверена ентусиастка, която не се спира пред нищо ще успееш да го омаеш.

EarthShaker
11-21-2009, 06:17
и моя успех е отличен, ама не бих казал, че харесвам нещо нечувано.

бонус е ако мацката може да върже 2 изречения, де.

cinderella_gugutka
11-21-2009, 06:58
ем логи4но е 4е като е отли4ник ще се интересува от даскало...питай го за някви контролни проекти и глупости ...

wasch0
11-21-2009, 07:04
Отличниците не са ли хора!?
Дръж се с него естествено, бъди себе си.
Усмихвай се..!
УСПЕХ :)

darsit0
11-21-2009, 07:09
Ха-ха те не са ли хора??? Естествено че ги интересуват същите теми,които и другите...само че може би са по-интелегентни и могат да развият темата много по-добре и да се задълбочат в нея...

да, особено ако е какви порно снимки имат останалите на телефоните си щото в нашия клас най-често за това (и други простотийки) се говори.

darsit0
11-21-2009, 07:12
еми харесвам едно момче. той е отличник и аз също съм с високи оценки. добре обаче той не ме забелязва. ако има отличници тука да казват на какви теми обичат да говорят, какво търсят в едно момиче и тъй нататък... е дори и да не сте отличници може и да не сте момчета давайте съвети как да го заговоря.
Това, че е отличник няма голямо значение. Може да е от ония отличници с диоптрите, които могат да говорят само за биохимични интервенции, но може и да е от готините отличници, които купонясват и са забавни. Това, че е отличник може да говори само добро за него, защото показва, че го е грижа за бъдещето му и има изградени приоритети. Ако си хубава, самоуверена ентусиастка, която не се спира пред нищо ще успееш да го омаеш.

вместо "ония олтличници с диоптрите дето говорят за..." можеше просто да кажеш зубъри. не бъркайте зубърите с отличниците

kalpazanka
11-21-2009, 07:26
Значи, за да му се харесаш, трябва да си компетентна по ядрена физика, квантова механика, трябва да лягаш с книгите и да ставаш с книгите. Просто друг начин няма! В момента, в който кажеш, че си пила кафе с приятелки /или още по-зле- ходила си на дискотека/, ще те отреже като кисела краставица!

И отличниците са хора! Вялно, искаш да го спечелиш, но чак толкова да се престараваш, не е необходимо.

smiirnoff
11-21-2009, 07:42
вместо "ония олтличници с диоптрите дето говорят за..." можеше просто да кажеш зубъри. не бъркайте зубърите с отличниците

еми май ти бъркаш отличниците със зубъри :Д
т'ва, че има високи оценки нищо повече не говори за него
ние нито го познаваме, нито нищо ..
толко' ли ти е трудно да отидеш и да му кажеш 'привет, к'во правиш?'
o.O

бати и глупавия въпрос дето задаваш
пфу пфу

едно време и аз бях отличничка, ама отидох в Строителния :Д

deni15
11-21-2009, 08:05
питай го нещо за даскало
8-) 8-) 8-)

darsit0
11-21-2009, 09:24
питай го нещо за даскало
8-) 8-) 8-)

стига с това даскало бе хора той не се интересува само от това. ако беше някой зубър нямаше изобщо да го харесвам, не е ли логично :?

Faces
11-21-2009, 09:33
Харесват топлите жени,студените бири,студените тъщи...и бахура :razz: :razz: :razz:

deni15
11-21-2009, 09:53
питай го нещо за даскало
8-) 8-) 8-)

стига с това даскало бе хора той не се интересува само от това. ако беше някой зубър нямаше изобщо да го харесвам, не е ли логично :?
Ами точно това кво като е отиличник това не го прави по различен и можеш да си говориш с него каквото и с останалите

rima
11-21-2009, 11:26
каква е разликата м/у обикновен ученик и отличник : ?

darsit0
11-21-2009, 13:55
каква е разликата м/у обикновен ученик и отличник : ?

отличникът е по-трудолюбив, а поне при момчето, което харесвам е и по-затворен, затова трудно може да го заговори човек.

darsit0
11-21-2009, 14:10
бързо казвайте за какво да му говоря, не се сещам пък ся е на линия , сериозно питам, без отговори от рода "говори му за книги и учебници" нещо което да не е за даскало по-бързо моля ви

mArMaLaDkA
11-21-2009, 14:13
Абе, гръмни се, бе! Как може да сте такива асоциални ретарди?!
Голям праз, като ти знае устата много по Скайп, щом на живо ще го гледаш с кравешки поглед. :?

YouKnowImBetterThanYou
11-21-2009, 14:19
бързо казвайте за какво да му говоря, не се сещам пък ся е на линия , сериозно питам, без отговори от рода "говори му за книги и учебници" нещо което да не е за даскало по-бързо моля ви

"оОО, кво правим? Събота вечер е, няма ли да излизаш някъде?"
ако каже - "вероятно не", ти "ми хайде да побръмчим навънка..." бля, бля, бля... имаш време да организираш и някоя приятелка да дойде с вас, та да не се чувстваш тъпо, като че все едно специално го каниш на среща, ми просто го викаш ей така междудругото...
За по-специални идеи какво можеш да му предложиш не се сеща, а и да се сещам са прекалено цинични, пък така като гледам възприемаш твърде насериозно цялата тази история и си прекалено хлътнала до уши по него, та не смятатам да го обърщам на ебавки. Но все пак няма нищо по-лесно от това да си лафите за секс, по скайп дори е по-лесно. А и имай предвид, че ако те харесва, каквато и глупост да му изтърсиш по скайп, той ще се радва, че изобщо му пишеш имайки предвид, че казваш, че е по-затворен. Дай му шанса, пиши му за каквото се сетиш, ако не отреагира дори и при очевадни намеци, че го харесваш, да си губи шансовете и това е. Влака не чака пътниците си до последния, тръгва навреме обикновено. Ако той не се усети, кой друг ще го подсети. Та действай без да се страхуваш, че нещо би се изложила. Той ще се изложи най-вероятно ако те изпусне.

darsit0
11-21-2009, 14:21
бързо казвайте за какво да му говоря, не се сещам пък ся е на линия , сериозно питам, без отговори от рода "говори му за книги и учебници" нещо което да не е за даскало по-бързо моля ви

"оОО, кво правим? Събота вечер е, няма ли да излизаш някъде?"
ако каже - "вероятно не", ти "ми хайде да побръмчим навънка..." бля, бля, бля... имаш време да организираш и някоя приятелка да дойде с вас, та да не се чувстваш тъпо, като че все едно специално го каниш на среща, ми просто го викаш ей така междудругото...


мерси за съвета обаче ще ми послужи след около 2 години

други мнения ?

mArMaLaDkA
11-21-2009, 14:23
Да отидеш в понеделник и да го почерпиш с Нескуик.

YouKnowImBetterThanYou
11-21-2009, 14:28
бързо казвайте за какво да му говоря, не се сещам пък ся е на линия , сериозно питам, без отговори от рода "говори му за книги и учебници" нещо което да не е за даскало по-бързо моля ви

"оОО, кво правим? Събота вечер е, няма ли да излизаш някъде?"
ако каже - "вероятно не", ти "ми хайде да побръмчим навънка..." бля, бля, бля... имаш време да организираш и някоя приятелка да дойде с вас, та да не се чувстваш тъпо, като че все едно специално го каниш на среща, ми просто го викаш ей така междудругото...


мерси за съвета обаче ще ми послужи след около 2 години

други мнения ?
Що след около 2 години, нали сега е на линия? И е едва 5 и половина. Ако се организирате преди вечерния час, който е в 10, то нямате проблеми да побръмчите нанякъде за час-два. След като казваш, че той е прекалено стеснителен и не му стиска, кой очакваш освен теб да поеме иниациативата? В крайна сметка пиши му пък едно "кво става" и той ако има интерес, а не вярвам ако е нормално момче да няма никакви интереси към момичетата, да не се понапъне и да ти напише няколко реда вместо да изключи скайп... Хайде бързай, че няма време!

darsit0
11-21-2009, 14:37
сама съм вкъщи а нашите се прибират след малко и ако заварят че ме няма ще трябва да с оправдавам цяла седмица :D

darsit0
11-21-2009, 14:38
а и по тъмно става да се оправдавам около месец :razz:

w0sh
11-21-2009, 14:39
Как може да излизаш от вас без разрешение.

Навън само педофили като мен се въдят.

darsit0
11-21-2009, 14:40
:D точен цитат :D

darsit0
11-21-2009, 14:41
ем ко да напрая? майка ми изпада в паника ако не знае къде съм.

darsit0
11-21-2009, 14:42
:razz:

w0sh
11-21-2009, 14:42
Нали си имате Джисием.

darsit0
11-21-2009, 14:44
там е работата! вайка се половин час след което се сеща да ми звънне по ДЖИСИЕМА и така по целия път до вкъщи водим "приятен и спокоен разговор"

w0sh
11-21-2009, 14:46
Трябва да има революция.
Аз не знам за кво говориш, но смятам че е гадно.

mArMaLaDkA
11-21-2009, 14:52
Добре, защо се обръща внимание на мненията на Уош-а, а моята идея да го почерпиш с Нескуик бе така грубо игнорирана? :-o

w0sh
11-21-2009, 14:55
Аз смятам,че нескуик е добра идея.

Пък моите мнения трябва да бъдат обсъдени, защото ги натрапвам.

darsit0
11-21-2009, 14:55
добре де извинети ... къф нескуик на топченца или за пиене? не че ще го направя ама айде :D

mArMaLaDkA
11-21-2009, 14:57
Ми добра е, я!
Като малка наблюдавах съученичките си, затова и давам идеи направо от извора, изпробвани вече и дали резултат.

Уош, мисля че всъщност, като оплюват др. Тийн, обиждат твоята личност. Защото аз вече подозирам, че ти си този, който се крие зад този легендарен образ. Дъъ...

w0sh
11-21-2009, 14:57
То и различни видове нескуик ли има?

Аз си мислех, че само един кафяв заек има.

darsit0
11-21-2009, 15:00
е нали ся рекламират един нескуик 3 в едно той е за пиене а има и един дето е като супа-топчета ама с мляко и е по-сладка :D :D :D :D

w0sh
11-21-2009, 15:00
Аз отдавна поощрявам твърденията, че всъщност аз съм доктор тийн.

Всъщност доктор тийн е група пъпчиви тийнейджъри, които смятат,че говоренето решава всички проблеми, защото личния им опит се равнява с този на муха еднодневка.

darsit0
11-21-2009, 15:01
Уош, мисля че всъщност, като оплюват др. Тийн, обиждат твоята личност. Защото аз вече подозирам, че ти си този, който се крие зад този легендарен образ. Дъъ...


д-р тийн пише далеч по-кратки неща така че малко невъзможно ми се струва

darsit0
11-21-2009, 15:02
Аз отдавна поощрявам твърденията, че всъщност аз съм доктор тийн.

Всъщност доктор тийн е група пъпчиви тийнейджъри, които смятат,че говоренето решава всички проблеми, защото личния им опит се равнява с този на муха еднодневка.


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mArMaLaDkA
11-21-2009, 15:03
Сериозно обмислям идеята да си записвам фразите ти в една тетрадка. То всяко изречение е Оникално. Ти си моят идол, Уош! http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif

Колкото до Нескуика - братовчед ми е твърдо за Чокапик. Трябва да му се вярва на детето, по цял ден дегустира само шоколади, вафли и зърнени закуски. 8)

ЕДИТ: Недей се съмнява в Уош-а, той е всемогъщ!

darsit0
11-21-2009, 15:04
както и да е айде да поразнообразим малко и да започнем да пишем по темата

w0sh
11-21-2009, 15:05
Благодаря за поощряването. Старая се.

Коя е темата в момента?

darsit0
11-21-2009, 15:06
Сериозно обмислям идеята да си записвам фразите ти в една тетрадка. То всяко изречение е Оникално. Ти си моят идол, Уош! http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif

ама ти сериозно ли :shock:

darsit0
11-21-2009, 15:06
ъм извинети утклуних съ ми ся темата е как да заговорим отличник (не ЗУБЪР)

mArMaLaDkA
11-21-2009, 15:07
Сериозно обмислям идеята да си записвам фразите ти в една тетрадка. То всяко изречение е Оникално. Ти си моят идол, Уош! http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif

ама ти сериозно ли :shock:

Абсолютно! Боготворя го особено, след като спомена нещо за бакшиш.

w0sh
11-21-2009, 15:07
Епа зубрите не говорят.
В свободното си врме те приличат на бизони.

darsit0
11-21-2009, 15:09
(има животно зубър) тогава темата е как да заговорим лемур и как да се разбираме с хамелион :razz:

darsit0
11-21-2009, 15:10
давайте мнения

w0sh
11-21-2009, 15:10
Аз май се изказах по темата със заговарянето.

Сега до понеделник, когато ще се срещнете май ще се спами туа, защото иначе шансът ти да се задействаш е нулев.

darsit0
11-21-2009, 15:11
това го разбрах.

mArMaLaDkA
11-21-2009, 15:12
Е, то по принцип всяка тема, в която пиша, после се обръща в спам тема. Случайност го наречи... 8-)

darsit0
11-21-2009, 15:13
нова тема: как да накараме африкански бираф да ни чуе, как да заговорим комодски варан без да ни изяде и за десерт: как да накараме слон да забрави изневярата :D :D :D :D

darsit0
11-21-2009, 15:14
и така, мнението ви по 1-вата тема

darsit0
11-21-2009, 15:16
хора, там ли сте?! трябва ми спешно мнението ви по първата тема защото тоз моя отличник прилича на жираф

darsit0
11-21-2009, 15:17
ай чау народе мой отивам да върша куп тъпи неща, но вие продължавайте по новите теми утре ще отговарям и аз :D

YouKnowImBetterThanYou
11-21-2009, 17:03
хора, там ли сте?! трябва ми спешно мнението ви по първата тема защото тоз моя отличник прилича на жираф
Kато ти прилича на жираф защо още искаш да се занимаваш с него? Прекалено самовлюбено пишеш, накрая защото не можеш да го имаш ще искаш да му съсипеш достойнството с груба гавра, поне в такава посока ми се струва, че бият нещата.

mArMaLaDkA
11-21-2009, 17:04
^ Ама ти сериозно ли?? :shock: Още, когато си писа предишния пост в тая тема исках да го напиша тва, но виждам, че моментът винаги е подходящ. 8-)

smiirnoff
11-21-2009, 17:07
не не не
т'ва дете е много глупаво о.О

sunshinepp
11-21-2009, 18:00
хора, там ли сте?! трябва ми спешно мнението ви по първата тема защото тоз моя отличник прилича на жираф

2 думички:

ЗЛЕ СИ! :-D

darsit0
11-22-2009, 08:34
хора, там ли сте?! трябва ми спешно мнението ви по първата тема защото тоз моя отличник прилича на жираф

2 думички:

ЗЛЕ СИ! :-D

знам :D

darsit0
11-22-2009, 08:34
хора, там ли сте?! трябва ми спешно мнението ви по първата тема защото тоз моя отличник прилича на жираф
Kато ти прилича на жираф защо още искаш да се занимаваш с него? Прекалено самовлюбено пишеш, накрая защото не можеш да го имаш ще искаш да му съсипеш достойнството с груба гавра, поне в такава посока ми се струва, че бият нещата.


майтап бе :D

darsit0
11-22-2009, 08:37
прилича на жираф смисъл че е мн висок (около 1 глава над мен :D:D:D:D ) :razz: знам че изказването беше тъпо ама ... :D

darsit0
11-22-2009, 08:38
а и жирафите не са ли красиви ? :? :D

kypo
11-22-2009, 09:07
като е жираф, дай му да ти изпасе ливадата на хълма 8-)
ако и ти имаш високи оценки шса сетиш, ако си тъпа ще кажеш "имаме ливада на село, ама там нема хълм"

darsit0
11-22-2009, 09:17
всъщност жирафите ядат само листа от дървета, но както и да е :D

lipsvashh_mi
11-22-2009, 11:23
хаха досега не бях чувала за теми за отличници и такива ,за по-прости хора с 4 и 5ци :D явно е някаква нова мода и аз както винаги съм изостанала :-D :-o
тааа по темата-или имате общи интереси и теми и разговорът тече гладко или се гледате като телета налапали ябълка...не виждам колко сложно е да използваш краката си да се дотътриш до него и да му кажеш здрасти или да го помолиш уж да ти обясно нещо,което не си разбрала в предния час..щом е отличник момчето съмнявам се да откаже да се докаже колко е гениален... :D

darsit0
11-22-2009, 15:13
мисленето ти е логично, обаче има едно ОГРОМНА пречка - ако не рабирах нещо щях да попитам някоя приятелка. и той не е чак толкова тъп че да се сети че го харесвам а не искам това, щото той може да не ме харесва и ще стане една работа... 8-)

darsit0
11-23-2009, 11:51
добре де признавам че и твоето мислене е логично :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

DopeStarsInc
11-23-2009, 11:58
еми харесвам едно момче. той е отличник и аз също съм с високи оценки. добре обаче той не ме забелязва. ако има отличници тука да казват на какви теми обичат да говорят, какво търсят в едно момиче и тъй нататък... е дори и да не сте отличници може и да не сте момчета давайте съвети как да го заговоря.
Кфо си ти бе изрод?!

darsit0
11-23-2009, 12:04
ами изрод ти го каза що питаш :D :D :D

oNthEmaX
11-23-2009, 15:18
еми харесвам едно момче. той е отличник и аз също съм с високи оценки. добре обаче той не ме забелязва. ако има отличници тука да казват на какви теми обичат да говорят, какво търсят в едно момиче и тъй нататък... е дори и да не сте отличници може и да не сте момчета давайте съвети как да го заговоря.
ядрена физика, астрономически изчиследния за края на веротността на дарвин за теорията на разплод .............. :razz: :razz: :razz:

vikitolove
11-23-2009, 17:42
мисленето ти е логично, обаче има едно ОГРОМНА пречка - ако не рабирах нещо щях да попитам някоя приятелка. и той не е чак толкова тъп че да се сети че го харесвам а не искам това, щото той може да не ме харесва и ще стане една работа... 8-)

абе рискувай бе човек :grin: ако не си го заговорила можеш да отидеш да му кажеш две три думи и така лека по лека ша се разговорите пък за ко ще говорите е все едно,нали ще говориш С НЕГО.
Ако не се устремиш към онова,което искаш,никога няма да го получиш.Ако не попиташ,отговорът винаги ще е "не".Ако не пристъпиш напред,завинаги ще останеш на едно и също място. :)

Айде Успех!!!

Sunny_stz
11-23-2009, 17:59
Математика и книги. Обичат да си говорят за това как миришат книгите.

Обичат да си говорят за компютърни игри.

Хахаха също така обичат да говорят за глобалното затопляне :D Скука!!!Но ако толкова ти харесва,се опитай да го заговориш на интелектуална тема,за да го впечатлиш!!!

darsit0
11-23-2009, 18:02
Математика и книги. Обичат да си говорят за това как миришат книгите.

Обичат да си говорят за компютърни игри.

Хахаха също така обичат да говорят за глобалното затопляне :D Скука!!!Но ако толкова ти харесва,се опитай да го заговориш на интелектуална тема,за да го впечатлиш!!!


с това че е отличник искам да кажа само че не се интереснува от темите, които засягат повечето хора от класа ни, а не че е някой задръстен зубър

darsit0
11-23-2009, 18:05
преди имахме един зубър :-o 8-) ... беше сладък обаче само тея "интелектуални теми" го засягаха. ест в четвърти клас го приеха в някфа гимназия. а този човечец който харесвам не се засяга особено от това. затова си падам по него. не ви ли звучи логично, че ако беше зубър НЯМАШЕ да го харесвам :? :? :? :? :? :?

lyfche
11-25-2009, 18:49
Отиваш до него като използваш краката си.
И го питаш: Здраси.Как сме?
И чакаш отговор.

ама той знае че аз говоря по свое желание само с най-добрите си приятелки (2 момичета 8-) ) и да отида до него и да го заговоря... веднага ще се разбере че го харесвам пък не искам точно тава :lol: да, да, знам че съм луда :D
по скайпа според мене е най-добре да го заговоря. просто да подхвана някоя тема по която да говорим и така :)

Еми,ако те е страх да не разбере ,че го харесваш,просто го попитай нещо обикновенно смисъл ... абе схващаш 8-) . И се дръж естествено . :wink: Успех !

darsit0
12-10-2009, 17:38
още мнения?

fenastz
12-10-2009, 17:55
още мнения?

Отличниците са задръстени зубъри, които няма да успеят в живота.

dennsy
12-10-2009, 18:49
Какво общо трябва да имат оценките с това дали ще те хареса ? :)

suckmycock
12-10-2009, 19:02
слушай бритни спиърс ! а на него му подари албума на джъстин..... и така ! тфа е начина за вас! другия вариянт.... направи див копон в вас и покани сички..... там го напий с вода лимон и лед.... и си пуснете дискавари.... :razz:


базикам се.... немога да ти помогна! УСПЕХ! и както обичамда казвам.... не е срамно да поискаш! срамно е да ти откажат..... :razz:

gorzdako1
12-10-2009, 22:12
Рекламата за Кнут Хамсун не си ли гледала? :-o

IwKa16
12-11-2009, 07:41
МхМ.... ми незнам но кой ти говори за отличници.. :? (да вярно има малко значение)но за мен е важно да ме Обича :) :D

soul1199
12-11-2009, 08:42
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Abigoria
12-11-2009, 10:08
Авторке, боли ли?

nymphadora
12-11-2009, 12:12
Отличниците са хора като всички други и ги интересуват същите теми.

Въпросът ти като цяло е несъществен.


прав е човека,ти изкара отличниците не-човеци :?

clever
12-11-2009, 12:15
еми харесвам едно момче. той е отличник и аз също съм с високи оценки. добре обаче той не ме забелязва. ако има отличници тука да казват на какви теми обичат да говорят, какво търсят в едно момиче и тъй нататък... е дори и да не сте отличници може и да не сте момчета давайте съвети как да го заговоря.
на тема зубрене;д

ThedramaQueen
12-11-2009, 13:20
еми харесвам едно момче. той е отличник и аз също съм с високи оценки. добре обаче той не ме забелязва. ако има отличници тука да казват на какви теми обичат да говорят, какво търсят в едно момиче и тъй нататък... е дори и да не сте отличници може и да не сте момчета давайте съвети как да го заговоря.

чакай са, отличниците да не са някъв нов биологичен вид с точно определени интереси и навици? :?

BlueFace
12-11-2009, 15:01
еми харесвам едно момче. той е отличник и аз също съм с високи оценки. добре обаче той не ме забелязва. ако има отличници тука да казват на какви теми обичат да говорят, какво търсят в едно момиче и тъй нататък... е дори и да не сте отличници може и да не сте момчета давайте съвети как да го заговоря.
на тема зубрене;д

Ето и следващия остроумец който не прави разлика между отличник и зубрач... :?

VforVendeta
12-11-2009, 15:16
Не мисля, че си много умна. Приеми този факт и си стой в по нискоинтелигентните прослойки на обществото 8-)

LoveRetroMusic
12-11-2009, 15:37
6-ци.

darsit0
12-12-2009, 18:24
Рекламата за Кнут Хамсун не си ли гледала? :-o


:D добра идея

darsit0
12-12-2009, 18:28
еми харесвам едно момче. той е отличник и аз също съм с високи оценки. добре обаче той не ме забелязва. ако има отличници тука да казват на какви теми обичат да говорят, какво търсят в едно момиче и тъй нататък... е дори и да не сте отличници може и да не сте момчета давайте съвети как да го заговоря.
на тема зубрене;д

Ето и следващия остроумец който не прави разлика между отличник и зубрач... :?



еми все едно да ви питам кфо ядат лъвовете вий да почнете да ми говорите за менюто на белите мечки . и стига с тия зубъри. оставете горките животинки на мира :D

darsit0
12-12-2009, 18:34
вече тука да пишат само отличници моля. очевидно останалите "остроумници" не разбират какво ги питам. ако не сте отличници но пък имате свестен отговор, в който не присъстват думите зубър, зубрач, зубрене и т.н. можете да го напишете

sunshinepp
12-12-2009, 18:54
вече тука да пишат само отличници моля. очевидно останалите "остроумници" не разбират какво ги питам. ако не сте отличници но пък имате свестен отговор, в който не присъстват думите зубър, зубрач, зубрене и т.н. можете да го напишете

мисля, че трябваше в началото на темата да напишеш критериите за тези които могат да ти пишат в темата.. :)

lubata619
12-12-2009, 19:02
зубар му се вика... :?

Gigi1302
12-12-2009, 20:24
Лелее, ама ти още ли нищо не си направила... :shock:

fenastz
12-12-2009, 20:46
вече тука да пишат само отличници моля. очевидно останалите "остроумници" не разбират какво ги питам. ако не сте отличници но пък имате свестен отговор, в който не присъстват думите зубър, зубрач, зубрене и т.н. можете да го напишете

Т`ва е невъзможно, тортичке :wink:

Zarity
12-12-2009, 20:57
вече тука да пишат само отличници моля. очевидно останалите "остроумници" не разбират какво ги питам. ако не сте отличници но пък имате свестен отговор, в който не присъстват думите зубър, зубрач, зубрене и т.н. можете да го напишете
:razz: :razz: :razz:
Вероятно харесват учителки по математика...мойта е доста секси,впрочем :-o

CwalkIn
12-12-2009, 21:29
Питай го дали си ъпдейтва видео картата =;

Nakadah
12-12-2009, 22:50
не знам кво харесват отличниците
ма не ме гледай мене

t0d1t0
12-12-2009, 23:06
скучното на това - http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/b050.gif

peshost
12-13-2009, 13:36
Ключ, има достатъчно отговори, пък и темата е малоумна.

darsit0
12-13-2009, 14:07
вече тука да пишат само отличници моля. очевидно останалите "остроумници" не разбират какво ги питам. ако не сте отличници но пък имате свестен отговор, в който не присъстват думите зубър, зубрач, зубрене и т.н. можете да го напишете

мисля, че трябваше в началото на темата да напишеш критериите за тези които могат да ти пишат в темата.. :)


еми аз от къде можех да знам че никой няма да разбере какво питам

chocolatee
12-13-2009, 14:11
:lol: темата е мнооого смислена :razz:

Sh@d0w
12-13-2009, 14:14
Ето аз съм отличник,пробвай да ме заговориш няма нищо сложно в това :D

А сега сериозно:Какво значение има дали е отличник,двойкар,преписвач ?Проблема не е в това,ами че теб те е срам да заговориш момче.Няма нищо страшно не хапеме започни съвсем непринуден разговор.Така ще е най-добре.Ако преди това си намисляш теми или фразички забрави-няма да се получи.Така че не се стягай толкова ;)

darsit0
12-14-2009, 11:45
Ключ, има достатъчно отговори, пък и темата е малоумна.


щом темата е малоумна и ти пишеш в нея значи и ти си малоумен. отнася се за всички които са "нормални" и пишат в "малоумни" теми

darsit0
12-15-2009, 12:01
оф от мн време се каня да отида до него обаче "умните" ми приятелки ще ме зяпат като пукали :shock: :shock: :shock: а и после като се върна ще почнат "кога ще е сватбата" "аууу гажета" и т.н. аве тъпа работа. иде ми да ги забия :D ---> :o ----> 8-)

vikitolove
12-15-2009, 17:40
оф от мн време се каня да отида до него обаче "умните" ми приятелки ще ме зяпат като пукали :shock: :shock: :shock: а и после като се върна ще почнат "кога ще е сватбата" "аууу гажета" и т.н. аве тъпа работа. иде ми да ги забия :D ---> :o ----> 8-)

ти ако слушаш целия свят ко ще каже по-добре земи се хвърли някъде!!! :shock: :lol:
ко толкова те интересува ко ще кажат приятелките ти нали ти ще излизаш с него?! :lol:

п.п.С всеки изминал ден света се попърква

darsit0
12-25-2009, 11:36
оф от мн време се каня да отида до него обаче "умните" ми приятелки ще ме зяпат като пукали :shock: :shock: :shock: а и после като се върна ще почнат "кога ще е сватбата" "аууу гажета" и т.н. аве тъпа работа. иде ми да ги забия :D ---> :o ----> 8-)

ти ако слушаш целия свят ко ще каже по-добре земи се хвърли някъде!!! :shock: :lol:
ко толкова те интересува ко ще кажат приятелките ти нали ти ще излизаш с него?! :lol:

п.п.С всеки изминал ден света се попърква

не че ми пука кфо мислят ама цял ден ще ме питат "как може да го харесваш" и т.н. пък не ми се слушат цял ден "умните" им въпроси (не че моите са кой знае какво ама нищо :D ) за това предпочитам да разберат колкото се може по-късно :D

darsit0
12-25-2009, 11:37
междо другото мисля че по скайпа ще е по-добре щото няма как някой да разбере че си говорим :-D

Gigi1302
12-25-2009, 13:31
Най-лесно, със сигурност, но най-добре - дали? :smt018

peshost
12-25-2009, 14:03
Ключ тая тема вече е безмислена.

ElinoOor
12-25-2009, 15:39
Интересна е категорията 'отличник'..
Всички са амбициозни,но не всички са умни.

Попринцип интелигентните хора се интересуват от по-общите теми.. науки,изкуство,музика(не само модерната,но и от по-далечни години) ,определени видове спорт и т.н.

Другите са хората,чиито капацитет се свежда до зубрене на текстове и алгоритми,музиката,която слушат всички,интернет профили и нови сайтове,компютърни игри и промоцията в супера.

hugcheto
12-29-2009, 22:14
питаи го да ти помогне за някоя задачка по математика ;) и след тва го заговори

Lucksy
12-29-2009, 22:17
Отиваш до него като използваш краката си.
И го питаш: Здраси.Как сме?
И чакаш отговор.

ама той знае че аз говоря по свое желание само с най-добрите си приятелки (2 момичета 8-) ) и да отида до него и да го заговоря... веднага ще се разбере че го харесвам пък не искам точно тава :lol: да, да, знам че съм луда :D
по скайпа според мене е най-добре да го заговоря. просто да подхвана някоя тема по която да говорим и така :)
Имах същия проблем. Написах му една бележка и го питах в нея дали иска да сме фр. Той ми каза "Не." ама след 2 месеца искаше да сме гаджета... Така че.. давам само пример :)

awerw
12-30-2009, 11:29
Той май е зубър :razz: ми питай го за някой урок :lol:

therichbitch
12-30-2009, 11:49
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
отиваш и го питаш: "Колко получи на последната задача на контролното вчера?" И ако той има същия отговор като теб, значи сте родени един за друг

сега ще се пробвам сериозно (колкото и тъп да е въпросът ти)- няма никакво значение дали сте отличници, или не, дръж се според характера му, не според оценките

gogo4o4o
12-30-2009, 12:16
Отличниците са хора като всички други и ги интересуват същите теми.

Въпросът ти като цяло е несъществен.

+1111111111111111

харесват това което харесват др момчета. Тва че са умни не ги прави изроди.

yahhooo
12-30-2009, 14:05
Как како харесват умни културни момичета, ама от онея дето през деня са притеснителни, а вечерта са тигрици :booooomb:

fenastz
12-30-2009, 15:42
Писал ли съм тук ?

Ако не, държа да подчертая словосъчетанието смотани зубъри, защото е много показателно за същността на "отличниците".

Chrissie
12-30-2009, 16:04
Виж, отличниците са хора като всички останали - просто държат на оценките си, знаничята си (най-вече) и очевидно - бъдещето си. Това, че е момче не означава, че може да държи на тези три неща, но означава, че трудно ще подхванеш разговор, без да се изтормозиш преди това на каква тема да разговаряте.

Не забравяй - преди всичко той е момче! Обича всичко това, което и останалите от неговия пол - жени, коли, спорт.
Изобщо не си въобразявай, че няма да те огледа от глава до пети, когато заговорите - това, че ти няма да разбереш веднага е друго нещо.
Започни с нещо елементарно. Обикновен разговор като "Здрасти, как си, какво правиш, нещо ново" ще свърши работа. Не можеш да очакваш чудеса от първия разговор.
Разбери кой е любия му предмет - за доста момчета това е историята.
С някоя твоя приятелка можете да отидете при него и групичката, с която обикновено движи и да пробвате да се включите в нея за няколко минути - просто да проведете нормален разговор.
Физическото също е доста голяма възможност за общуване, освен ако при вас още не важи разделението "момчета - момичета".

Успех! \:D/

darsit0
12-31-2009, 19:36
оф айде да приемем че не отличник зубър или нещо такова.... да го наречем романтик. :D

fenastz
01-01-2010, 13:29
Ама ти още ли си тук ? Действай пронто и ще видиш, че не струва.

dirtyyy
01-01-2010, 13:45
Отиваш до него като използваш краката си.
И го питаш: Здраси.Как сме?
И чакаш отговор.

ама той знае че аз говоря по свое желание само с най-добрите си приятелки (2 момичета 8-) ) и да отида до него и да го заговоря... веднага ще се разбере че го харесвам пък не искам точно тава :lol: да, да, знам че съм луда :D
по скайпа според мене е най-добре да го заговоря. просто да подхвана някоя тема по която да говорим и така :)

знае нещо за теб,виждаш ли

gabiiTu
01-01-2010, 18:54
Отличниците,които са задръстени си падат по книги и учене! :P
А има и отличници,които са супер готини момчета и се интересуват от неща,които интересуват всички др. момчета ;)
Коли ,игри и т.н :D
Но според мен трябва просто да разбереш какво харесва! :)
За да имате тема на която да си говорите все пак и така лека полека ще се сближите ;]!

tuzaro
01-01-2010, 19:20
отличниците обичат високи оценки майна 6+, а ние слабите обичаме тройки 8-)

Gigi1302
01-02-2010, 00:35
Писал ли съм тук ?

Ако не, държа да подчертая словосъчетанието смотани зубъри, защото е много показателно за същността на "отличниците".

Простете ми за спама, но,уважаеми, ти не знаеш какво си правил - писал, неписал - а си позволяваш да даваш генерални определения за хора, чийто начин на живот не познаваш. Съветвам те или да грабнеш мотиката и да последваш призванието си - полето, или да се захванеш със създаването на биологични единици със същата кухина в черепната кутия като твоята. Ако и за това не ставаш... еми намери си от някоя борса едно пластмасово шише вино 2л. за 2лв. и отивай в най-близкия парк да плашиш бабите вечер.

Zarity
01-02-2010, 00:58
отличниците обичат високи оценки майна 6+, а ние слабите обичаме тройки 8-)
:lol:

stupid0boy
01-02-2010, 01:39
Харесват и тревиза майна... (smoking)

Housemusikk
01-02-2010, 10:10
Ето ти мнението на един отличник :-D . Харесваме чалга , алкохол , наркотици , курви , хаус , транс (Tiesto :grin: ) яки купони , да си играем със някой слабоумен и да го намипулираме 8-) , гаврите с хората , историята , физиката , биологията офффффффф бе най нормални неща . Тва за 16годишните де в интерес на истината като бях по малък бях много захлупен , а иначе има някой които не са отличници , а цици не са барали сигурно от както са се родили.Иначе мн знаят да приказват ама такива най обичам да ги затапвам :-P

Zarity
01-02-2010, 11:28
Ето ти мнението на един отличник :-D . Харесваме чалга , алкохол , наркотици , к**ви , хаус , транс (Tiesto :grin: ) яки купони , да си играем със някой слабоумен и да го намипулираме 8-) , гаврите с хората , историята , физиката , биологията офффффффф бе най нормални неща . Тва за 16годишните де в интерес на истината като бях по малък бях много захлупен , а иначе има някой които не са отличници , а цици не са барали сигурно от както са се родили.Иначе мн знаят да приказват ама такива най обичам да ги затапвам :-P
:-o на 12 ли си?

:razz: :razz: :razz:

fenastz
01-02-2010, 19:37
Писал ли съм тук ?

Ако не, държа да подчертая словосъчетанието смотани зубъри, защото е много показателно за същността на "отличниците".

Простете ми за спама, но,уважаеми, ти не знаеш какво си правил - писал, неписал - а си позволяваш да даваш генерални определения за хора, чийто начин на живот не познаваш. Съветвам те или да грабнеш мотиката и да последваш призванието си - полето, или да се захванеш със създаването на биологични единици със същата кухина в черепната кутия като твоята. Ако и за това не ставаш... еми намери си от някоя борса едно пластмасово шише вино 2л. за 2лв. и отивай в най-близкия парк да плашиш бабите вечер.

Показателен пример за засегнат нърд.

lilincituuuu
01-03-2010, 00:57
Аз не мисля, че нещо по-различно.. :? не знам, дали ще е отличник или не, се тая. Но виж не правиш разлика между отличник и зубър (задръстеняк) 8)

lilincituuuu
01-03-2010, 00:58
отличниците обичат високи оценки майна 6+, а ние слабите обичаме тройки 8-)
Хах.. подкрепям напълно 8-) 8)

girlche
01-03-2010, 01:14
Ми може родителите на това момче да искат синът им да има пълна отличничка като приятелка, не само високи оценки =) пък ако искараш 7 .. може да ти се отвори парашута :P :lol:

darsit0
01-03-2010, 14:58
Писал ли съм тук ?

Ако не, държа да подчертая словосъчетанието смотани зубъри, защото е много показателно за същността на "отличниците".

Простете ми за спама, но,уважаеми, ти не знаеш какво си правил - писал, неписал - а си позволяваш да даваш генерални определения за хора, чийто начин на живот не познаваш. Съветвам те или да грабнеш мотиката и да последваш призванието си - полето, или да се захванеш със създаването на биологични единици със същата кухина в черепната кутия като твоята. Ако и за това не ставаш... еми намери си от някоя борса едно пластмасово шише вино 2л. за 2лв. и отивай в най-близкия парк да плашиш бабите вечер.


прав си напълно :D сериозно

darsit0
01-03-2010, 14:59
Ето ти мнението на един отличник :-D . Харесваме чалга , алкохол , наркотици , к**ви , хаус , транс (Tiesto :grin: ) яки купони , да си играем със някой слабоумен и да го намипулираме 8-) , гаврите с хората , историята , физиката , биологията офффффффф бе най нормални неща . Тва за 16годишните де в интерес на истината като бях по малък бях много захлупен , а иначе има някой които не са отличници , а цици не са барали сигурно от както са се родили.Иначе мн знаят да приказват ама такива най обичам да ги затапвам :-P
:-o на 12 ли си?

:razz: :razz: :razz:


:oops: добре де... признавам се за виновна :D но ти как разбра :shock:

Bixel
01-03-2010, 15:02
щом не те забелязва... начи не те забелязва, нямаш шанш

darsit0
01-03-2010, 15:14
щом не те забелязва... начи не те забелязва, нямаш шанш

"шанш" никой няма, но шанс определено имам :-D

Alex4o0o
01-03-2010, 16:52
зубърска любов :D :D :D
Сега сериозно: и отличниците са нормални хора,но за разлика от някои други можеш да говориш с тях за всичко например за книги филми и т.н....и след като и ти си отличничка,явно имате много общо помежду си.Банално е,но можеш да го помолиш да ти помогне за нещо,което въпреки че си отличничка не разбираш.
Успех! :P

miss_asi
01-03-2010, 16:54
Че те отличниците животни ли са? :-o

vikitolove
01-03-2010, 17:05
честно да ти кажа нз как темата е все още "жива"(ако така мога да се изразя)
престраши се по дяволите. няма идеаленмомент,ако не го заговориш ще испуснеш шанса си
айде още веднъж Успех от мен :)

darsit0
01-04-2010, 11:16
добре "умни" глави такива :x ще го кажа на вашия език: харесвам един малко по-задръстен човек, който не се интересува само от секс (като казвам малко значи наистина съвсеееем малко) не че няма никакви познания в областта, но не му е интересна, но пък и не се интересува само от "зубрене" (на вашия език) и дори не обича много да учи. така че престанете с тия зубъри или както там още ги наричахте и давайте смислени мнения

Alex4o0o
01-04-2010, 17:50
добре "умни" глави такива :x ще го кажа на вашия език: харесвам един малко по-задръстен човек, който не се интересува само от секс (като казвам малко значи наистина съвсеееем малко) не че няма никакви познания в областта, но не му е интересна, но пък и не се интересува само от "зубрене" (на вашия език) и дори не обича много да учи. така че престанете с тия зубъри или както там още ги наричахте и давайте смислени мнения

Такаа...ти секс ли искаш :D За бога той е нормално същество!Говори нормално с него а не като с някой по различен! :)

ILIA
01-05-2010, 13:24
Не съм чел преди, ама отличник има много значения

едното е тъп идиот вманиячил се в учене или умен и много готин

ако е готин просто той не е животно а човек и не му говори само за училище, а за интересни неща които и ти харесваш.И те обичат да играят навън и на компютъра както и да излизат на срещи

Аз също съм отличник и съм от готините. :-D :-D :-D

darsit0
01-05-2010, 13:43
можете да спрете да пишете. вече съм ок :grin:

vikitolove
01-05-2010, 14:02
браво :grin:

myNameIsImmortal
01-05-2010, 14:04
Toва, че е отличник не означава, че е различен от другите - означава че иска да има добро бъдеще ;)
Не е с нищо по-различен от другите ;)

darsit0
01-06-2010, 13:34
добре де разбрах :D

seaeyes
01-06-2010, 13:41
зависи коя област в учението му е любима?
ако обича книгите например започваш да го разпитваш за книги или нещо др и така

brokeninside13
01-06-2010, 14:39
за кво обичат да си говорят отличниците :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: тва ме разби...се едно че са некви извънземни

Marky
01-06-2010, 18:17
Ние не можемд а ти дадем никаква информация.

Темата не е тъпа, защото много хора като теб си мислят че отличниците са друг биологичен вид.

не мисля това

метафорично казано Едно е зубар, друго е отличник. И както сигурно виждаш, автора тука е зубар/ка . Липса на всякакво чувство за хумор. Тия са много скучни хора....

darsit0
01-07-2010, 11:35
Ние не можемд а ти дадем никаква информация.

Темата не е тъпа, защото много хора като теб си мислят че отличниците са друг биологичен вид.

не мисля това

метафорично казано Едно е зубар, друго е отличник. И както сигурно виждаш, автора тука е зубар/ка . Липса на всякакво чувство за хумор. Тия са много скучни хора....

имам си чувство за хумор. просто не ми беше особено смешно