PDA

View Full Version : Странни сънища



Peshko
11-19-2009, 13:11
Здравйте на всички.Знам че не е тука мястото да питам нооо не ме бива много в съновниците и за тва ако някой може да ми помогни ще съм му много благодарен.Малко ме е срам ноо.Та много често сънувам че правя секс с близак роднина (майка ми) :oops: :oops: :oops: и то не всеки път че правим нещо по някои път е сънувам само гола и такива работи.Някои може ли да ми кажи какво означават тези сънища. :) :) :)

mynichka93
11-19-2009, 13:16
Сънуваш ли еротика, очакват те приятни и спокойни дни. това пише в съновника :)

Peshko
11-19-2009, 13:20
Мхм ноо защо майка ми е в съня

ef4etyYy
11-19-2009, 13:28
:shock: :shock: :shock: :o

ubuntureload
11-19-2009, 13:28
Чувал ли си за Зигмунд Фроид и Едиповия комплекс.... Ееее нещо такова ....
През периода на протичането на Едиповия комплекс, детето е обзето от чувство на любов и привързаност към родителя от противоположния пол и от чувство на омраза и съперничество към родителя от същия пол.
Проблема в случая е, че този период протича между 3тата и 6тата година след раждането на детето!

Peshko
11-19-2009, 13:37
Но аз съм на 24 години

Hilary_
11-19-2009, 13:38
Означава, че си извратен .. :? :?

britzy
11-19-2009, 13:40
Чувал ли си за Зигмунд Фроид и Едиповия комплекс.... Ееее нещо такова ....
През периода на протичането на Едиповия комплекс, детето е обзето от чувство на любов и привързаност към родителя от противоположния пол и от чувство на омраза и съперничество към родителя от същия пол.
Проблема в случая е, че този период протича между 3тата и 6тата година след раждането на детето!
Moжеби при него е в по-късен етап,a инaче си прав,та така с майка ти близки ли сте,говорите ли,да не би да са разведени родителите ти,може да е от пубертета,всичко ще отмине спокойно :):):)

play23
11-19-2009, 14:17
Означава, че си извратен .. :? :?
Айде компетенцията се обади 8) Ти ако не пишеш в всяка тема просто... 8) Айде не пиши глупости или ако поне пишеш нещо се обоснови. Завършила ли си психология че да правиш такива крайни изказвания? По-добре си замълчи излaгаш се :o

aloveyou
11-19-2009, 14:27
*Еротика* - Сънуваш ли еротика, очакват те приятни и спокойни дни.

Сънуваш ли, че *правиш секс*, значи ще имаш успех или сексуалният ти живот е добър.

*Секс, сексуални перверзии* - Сънуваш ли сексуални перверзии, значи че емоционален или физиологичен проблем и се нуждаеш от специализирана помощ. Ако сънят е оставил неприятни усещания, очаквай притеснения, проблеми и объркване в интимния или професионалния ти живот. Наблюдател ли си на сексуален акт насън, значи затрудненията ти идват от собствената ти нерешителност и инертност. Участник ли си в съня си в сексуален акт и това ти доставя удоволствие, ще се радваш на приятни изживявания в реалността и ще успееш да сложиш ред в действията си.

Hilary_
11-19-2009, 14:31
Означава, че си извратен .. :? :?
Айде компетенцията се обади 8) Ти ако не пишеш в всяка тема просто... 8) Айде не пиши глупости или ако поне пишеш нещо се обоснови. Завършила ли си психология че да правиш такива крайни изказвания? По-добре си замълчи излaгаш се :o

аххьхахьа ти ше си последния човек, който има правото да ми казва ... така, че ТИХООО!! 8)

play23
11-19-2009, 14:52
A защо точно аз? Я земи малко си затвори устата, като не си права. И земи малко си почини от тоя форум, че ти е взел акъла 8)

Hilary_
11-19-2009, 14:57
A защо точно аз? Я земи малко си затвори устата, като не си права. И земи малко си почини от тоя форум, че ти е взел акъла 8)

Явно трябва да ти се повтаря .. не ми казвай какво да правя, защото така или иначе не ме вълнува твоето или на който и да е мнението от тук! Дали съм права или не ми минава някъде си ти НЕ можеш да казваш кое е правилно и кое не .. въпрос на лична гледна точка .. това, че ти не си съгласна с мен си е ЛИЧНО твой проблем и не си прави труда да ме занимаваш.. ! 8)

play23
11-19-2009, 15:00
Нямам нищо против теб, просто в някой теми не е хубаво да се пише без да си компетентен :-D Ще земе нещо да се паникьоса момчето :D

Hilary_
11-19-2009, 15:06
.. това, че не съм развивала теориите за "Зигмунд Фроид и Едиповия комплекс" не значи, че не съм права .. :? :?

п.с. не беше нужно да се осира темата, за да ми напишеш накрая "аз нямам нищо против теб" .. се едно зарежи .. стига толкова спам .. :?

play23
11-19-2009, 15:10
Хубаво, макар че и тука не си съвсем права ама остави...

revolver
11-19-2009, 16:08
Брато това с майка ти е доста перверзно !!
Пич ако продължаваш да ги стнаваш тия сънища отиди на психолог .

remix1912
11-19-2009, 17:19
Нещо не ти е наред.Проблема е във вашия мозък

Blocker
11-19-2009, 17:29
офф вие бати вкарахте го в 4 км , може би нещо си се стресирал тея дни или ти е направиловпечатление :( спокс добре си 8)

Pesenta
11-19-2009, 17:34
Сънуваш майка си ...гола :shock: :shock: :shock: отиди на ветеринар :shock: :lol: да си чувал за едиповия комплекс ? Болестно състояние при което образно казано "искаш да го набиеш на майка си. :-o
Ако се опитваш да пускаш бъзици нито тук е мястото нито темата е за жалката ти ирония.

Increedible
11-19-2009, 18:25
sanuvax 4e karam tank pred E N D K

revolver
11-19-2009, 18:26
sanuvax 4e karam tank pred E N D K

И ти ли ? :D

LittleDude
11-19-2009, 18:48
Здравйте на всички.Знам че не е тука мястото да питам нооо не ме бива много в съновниците и за тва ако някой може да ми помогни ще съм му много благодарен.Малко ме е срам ноо.Та много често сънувам че правя секс с близак роднина (майка ми) :oops: :oops: :oops: и то не всеки път че правим нещо по някои път е сънувам само гола и такива работи.Някои може ли да ми кажи какво означават тези сънища. :) :) :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: сънуваш как си ебеш майката ли е ?? :lol: :lol: :lol: :lol:

ef4etyYy
11-19-2009, 18:59
sanuvax 4e karam tank pred E N D K ох не :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :booooomb:

CrAzYyYy
11-19-2009, 19:50
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

milickata
11-19-2009, 20:44
ето тук възможното тълкуване на съня ти....прочети и си прецени кое важи за теб
СЕКС, СЕКСУАЛНИ ПЕРВЕРЗИИ - ако насън си участник в СЕКСуален акт и това ти доставя удоволствие, ще се радваш на приятни изживявания наяве и ще успееш да сложиш ред в делата си. Ако сънят е оставил неприятни усещания, очаквай притеснения, проблеми и объркване в интимния или професионалния ти живот. Ако си само наблюдател на СЕКСуален акт, значи затрудненията ти се дължат на собствената ти нерешителност и инертност. Сексуални перверзии в съня показват, че имаш някакъв емоционален или физиологичен проблем и се нуждаеш от специализирана помощ.

ubuntureload
11-19-2009, 21:53
Сексуални перверзии в съня показват, че имаш някакъв емоционален или физиологичен проблем и се нуждаеш от специализирана помощ.
Това е малко прекалено.Попринцип съня е опит на съзнанието да разреши даден проблем чийто отговор не си успял да намериш през деня. Ако "мозъка" намери решението на "задачката", на сутринта не си спомняш нищо от съня, но ако не се получи верен отговор тогава спомена за съня остава. Другото което е за 8 часов сън човек сънува 8 минути, въпреки че изглежда много повече

Stela90
11-19-2009, 22:07
а става ли ти хубаво по време на съня :) абе споко нищо ти няма и аз съм сънувала,че го правя с майка ми :X това означава,че си мн привързан към нея така знам азедна моя пр пък сънува че с баща и,,нищо ти няма

milickata
11-19-2009, 23:03
е аз тва не си го измислям (за тълкуването става въпрос) от съновник съм го копнала не е мое умотворение :D :D :D иначе според мен сънят е изцяло подчинен и е израз на подсъзнанието(небитийното) ....просто спомага да видиш нещатата които подтискаш или дори самия ти не подозираш че съшествуват. Все пак за човешкият мозък се знае толкова малко...какво говорим за подсъзнанието....нз може да ви се сторя малко луда (не че не съм :D :D :D )...но вярвам че подсъзнателно човек знае всичко...дори как ще протече живота му...вярвам също че сънищата са израз на подсъзнанието....те просто ни подсказват всичко,дават ни един вид жокери...но ние не можем да ги разберем,все едно да четем, при условие че не знаем азбуката....но нз не съм компетентна мн по тази тема,просто това са си мои виждания

Vichko0o
11-19-2009, 23:06
Означава, че си извратен .. :? :?
Ах ти за пореден път доказа деградиралата си самоличност..






Кога за последно успя да си контролираш сънищата бе моме калино ??? Отговори ми на този въпрос после ме храни!!!!

BePoHuKa
11-20-2009, 00:14
Сексуални перверзии в съня показват, че имаш някакъв емоционален или физиологичен проблем и се нуждаеш от специализирана помощ.
Това е малко прекалено.Попринцип съня е опит на съзнанието да разреши даден проблем чийто отговор не си успял да намериш през деня. Ако "мозъка" намери решението на "задачката", на сутринта не си спомняш нищо от съня, но ако не се получи верен отговор тогава спомена за съня остава.Това научно доказано ли е?

psychopath
11-20-2009, 02:40
Това ако не е най-евтиния опит за ебавка...режа си инструмента. 8-)

BePoHuKa
11-20-2009, 04:40
Това ако не е най-евтиния опит за ебавка...режа си инструмента. 8-)Смятай да не е обаче 8-)

psychopath
11-20-2009, 04:50
Това ако не е най-евтиния опит за ебавка...режа си инструмента. 8-)Смятай да не е обаче 8-)Е стига бе...най-евтиния е! :D

BePoHuKa
11-20-2009, 04:53
Това ако не е най-евтиния опит за ебавка...режа си инструмента. 8-)Смятай да не е обаче 8-)Е стига бе...най-евтиния е! :D :cry: Горкия психопат съвсем ще се побърка :shock: 8-) На какви неща съм се нагледала в тоя форум, ей! :lol: ..

loliii
11-20-2009, 14:27
По принцип от психологична гледна точка, доколкото съм чела, когато сънуваш, че правиш секс с майка си, това означава, че тя те задушава, нарича се "кастрация" /духовна кастарция! няма нищо общо с половия ти член :D /, прекалено много те затормозява, следваш нейния път и вътрешно искаш да се откъснеш и да тръгнеш по свой собствен път. Не ме питай какво общо имат сексът и задушаването от страна на родителя, но тва съм чела и съм напълно съгласна.

beretta92sd
11-20-2009, 14:43
Може да е помен от това което е сънувал между 3-6 та година и сега пак да го сънува:)) .
Аз имам сънища който съм сънувал преди години и след години пак ги сънувам.Някой дори са толкова реални че все едно са били реалност.
Имах дори няколко пъти сън в съня :)) А за дежавю да не говорим колко пъти :)

DopeStarsInc
11-20-2009, 15:31
Здравйте на всички.Знам че не е тука мястото да питам нооо не ме бива много в съновниците и за тва ако някой може да ми помогни ще съм му много благодарен.Малко ме е срам ноо.Та много често сънувам че правя секс с близак роднина (майка ми) :oops: :oops: :oops: и то не всеки път че правим нещо по някои път е сънувам само гола и такива работи.Някои може ли да ми кажи какво означават тези сънища. :) :) :)
Просто си супер извратен изрод, няма за кво да се притесняваш...

seduction1mplex
11-20-2009, 15:56
Аз сънувам такива сънища мокри де когато не съм задоволена.Няма нищо лошо в тях..Жалко само,че са с майка ти...

ubuntureload
11-20-2009, 15:59
Това научно доказано ли е?
Уж да 8)



По принцип от психологична гледна точка, доколкото съм чела, когато сънуваш, че правиш секс с майка си, това означава, че тя те задушава, нарича се "кастрация" /духовна кастарция! няма нищо общо с половия ти член :D /, прекалено много те затормозява, следваш нейния път и вътрешно искаш да се откъснеш и да тръгнеш по свой собствен път. Не ме питай какво общо имат сексът и задушаването от страна на родителя, но тва съм чела и съм напълно съгласна.

Склонен съм да се съглася

Ilikeliljon
11-20-2009, 18:14
Тъй интересни предположения, та сега и аз ще дам моето. Съня със сигурност е свързан с Едиповия комплекс, но нека не се придържаме към теорията, а направо към практиката. Това че сънува тези неща, означава че несъзнателно има чувства към майка си. Тоест тук говорим за фиксация от еротичен вид, която разбира се се изразява в съня. Иначе фиксацията я има и в будно състояния, но тук тя е по-скоро чисто емоционална. Въпроса е много сложен, но накратко стават някакви взаимодействия на ниво Едипов комплекс между двамата. Айде стига толкова. :D :D

Hilary_
11-20-2009, 18:40
Означава, че си извратен .. :? :?
Ах ти за пореден път доказа деградиралата си самоличност..

ахх за ореден път го повтарям .. не съм те питала ..

Dagadale
11-20-2009, 19:25
play не разбирам какъв ти е проблема с момичето..първо т'ва е форум в който мнения много (дали са вярни или не..лично мнение) и после от къде на къде ше ръсиш , че била некомпетентна?! Аз лично чета с интерес нейните коментари доста преди да се регистрирам и мисля , че има какво да каже. Колкото по темата .. пич да сънъваш секс или други еротични моменти не е лошо , напротив хубаво и полезно е , но не и с майка ти :?

BoBa4eWeR
11-20-2009, 19:28
съвсем нормално е ако прекарваш повече време с майка си нямаш си приятелка и не си парвил секс от повече от 1 година... случват се такива работи...но 1,2пъти.. не често :?

clever
11-20-2009, 19:28
нищо не означават тия сънища ..
и какво е това съновник незнам ;д

омФг.. много странна тема :lol: :lol:

Hilary_
11-20-2009, 20:36
play не разбирам какъв ти е проблема с момичето..първо т'ва е форум в който мнения много (дали са вярни или не..лично мнение) и после от къде на къде ше ръсиш , че била некомпетентна?! Аз лично чета с интерес нейните коментари доста преди да се регистрирам и мисля , че има какво да каже. Колкото по темата .. пич да сънъваш секс или други еротични моменти не е лошо , напротив хубаво и полезно е , но не и с майка ти :?

мерси :-)

killah666
11-20-2009, 21:36
:shock: :shock: :shock:

sifon4o
11-21-2009, 09:03
А на сутринта имаш ли бяло на гащите :D

LiGiDY
11-21-2009, 14:07
Здравйте на всички.Знам че не е тука мястото да питам нооо не ме бива много в съновниците и за тва ако някой може да ми помогни ще съм му много благодарен.Малко ме е срам ноо.Та много често сънувам че правя секс с близак роднина (майка ми) :oops: :oops: :oops: и то не всеки път че правим нещо по някои път е сънувам само гола и такива работи.Някои може ли да ми кажи какво означават тези сънища. :) :) :)

Това е според мен от любопитството което проявяваш към майка си.Не говоря за секс а просто как изглежда.Спокойно не си перверзник покато не направиш нещо истинско

majestic001
11-21-2009, 19:01
Ако незнаеш сънищата са подсъзнателни желания. Така, че ...... :D:D:D Ти си иначе казано Motherfucker :D

MyNameIsDidi
12-02-2009, 10:54
Хммм :-D