PDA

View Full Version : Вирус?



vanesa0pld
11-19-2009, 14:12
Здравейте.Мисля,че хванах вирус на компа.
В скаипа както си пиша и изведнъж аватара се маха,написаното в балончето изчезва,а това там дето е отпочивам,ингонито се появява въпросителен.Освен това в Paint,немога да запетявам нищо.Например ако си нарисувам нещо и тръгна да го запаметявам ми изписва че неможе да се запише.Като влезна в vbox7 и отгоре ми се появават някакви надписи.Сега,в този саит всичко ми е разбъркано.Днес играех Gta и отидох замалко в другата стая,а когато се върнах компа се рестартираше.
Според мен е вирус. :( Вие как мислите??
:( :( :( :( :(

deFakto
11-19-2009, 14:16
ванесаООплд ше доа ти го оправя ,имам сръчни ръце ;)
8-) 8-)

vanesa0pld
11-19-2009, 14:22
ванесаООплд ше доа ти го оправя ,имам сръчни ръце ;)
8-) 8-)
ела,ела ма да го оправиш 8-)

t0d1t0
11-19-2009, 14:25
windows-а ти прави проблеми сигурно. Ресни компа и пробвай пак. Може да почистиш малко C:\-то или виж дали има нужда от дефрагментация.
ако не е т'ва то аз съм пас.

vanesa0pld
11-19-2009, 14:27
windows-а ти прави проблеми сигурно. Ресни компа и пробвай пак. Може да почистиш малко C:\-то или виж дали има нужда от дефрагментация.
ако не е т'ва то аз съм пас.
еми от какво може да е?
П:П-Неразбирам,НИЩО от компютри.. :o

t0d1t0
11-19-2009, 14:32
ми ко правиш на компютъра тогава? Може да се каже,че почти всеки ден се занимавам с такива като теб дето ползват компа само за запознанства,чатове и т.н.... Питай някой по-компетентен,защото няма смисъл да ти обясняваме тука като ти не знаеш нищо къде е. (демек занеси го за поправка) Може да ти направят преинсталиране - 10 лева г/д ще ти излезе.

Disrespect
11-19-2009, 14:33
птичи вирОс

DarkBass
11-19-2009, 16:33
при такава гама от проблеми .. дории и да му направиш клизма .. после да махнеш вироса няма оправия .. оправията е преинстал

Outlaw87
11-19-2009, 18:33
един преинстал с конфигуриране на WIn качване на драйвъри приложен софтуер игри ми се струва че ще отнеме повече време.

ке това преинсталиране за 10 кинта бре? 30 лева е стандарта да кажем. във фирмен сервиз(IBM,DELL...) струва 40 евро ако не се лъжа.

до авторката на колко си за да видим дали като го оправим ще намажем и друго? иначе може да ти предложим и посещение до дома ако си от София да го оправим срещу заплащане...иначе може тука по нета да си баем няколко дена докато не се ядосаш и не вземеш чука

edit ти си от пловдив виж ако имам време и желание може един teamviewer/realvnc да опънем

LittleDude
11-19-2009, 18:51
ае ръгни едно AVG 8.5, и сканирай целия комп.... ако не стане преинстал на уина.... :( :lol:

Outlaw87
11-25-2009, 19:44
майна оправи ли проблема? :)

doomkillerr
11-25-2009, 22:27
ми ко правиш на компютъра тогава? Може да се каже,че почти всеки ден се занимавам с такива като теб дето ползват компа само за запознанства,чатове и т.н.... Питай някой по-компетентен,защото няма смисъл да ти обясняваме тука като ти не знаеш нищо къде е. (демек занеси го за поправка) Може да ти направят преинсталиране - 10 лева г/д ще ти излезе.

Подкрепям това мнение с две ръце! 8)

bonbogoko
11-26-2009, 00:56
ми ко правиш на компютъра тогава? Може да се каже,че почти всеки ден се занимавам с такива като теб дето ползват компа само за запознанства,чатове и т.н....
Не забравяй че ако нямаше такива потребители нямаше да има работа за теб ! 8)
По проблема - първо преинсталация - много наложителна, след като я направиш е хубаво да си инсталираш антивирусна - от безплатните avast, avg и др. и редовно да ги обновяваш или някоя платена, но не изпиратстване, да си инсталираш firewall - Zone Alarm например - той ще те пита на кои програми да даде достъп до интернет и на кои не. После правиш един image след като всичко е както трябва с всички нужни програми с Norton Ghost или др.
Можеш да използваш и онлайн вирус - скенери, като повечето изискват Internet Explorer. Наслука с вирусите!!! 8)

ivanstef
11-26-2009, 08:26
Тък може да помогне от другата тема т.4

Smiler
11-30-2009, 03:08
Нямаш достатъчно свободна памет в C:\
Вземи да си почистиш малко компютъра и ще се оправи. :D

BrainlessROCKBABY
12-01-2009, 08:14
птичи вирОс
:lol:

амии преинстал? XD