PDA

View Full Version : Топирване



venityyy95
11-19-2009, 16:59
Здр на всички :D значи аз си топирвам косата ама рабрах, че е мн вредно и започнах само един път в седмицата макс-2... А на едно момиче фризьорката и беше казала,че не било вредно а даже ти се масажирала главата или нещо подобно :D ама на мен не ми се вярва нз.. Вие как мислите? Топирвате ли се и колко често? :) :)

stelit0
11-19-2009, 18:00
Здравни проблеми и болести<<<<<<на едно цъкане разтояние :lol: 8-) :D :-D за да уцелиш правилния раздел :razz: :razz:

kotetokateto
11-19-2009, 18:07
Здравни проблеми и болести<<<<<<на едно цъкане разтояние :lol: 8-) :D :-D за да уцелиш правилния раздел :razz: :razz:


:lol: :lol: :lol:

turboPantofka
11-19-2009, 18:54
Не само че е сбъркала раздела а и хора престанете с това топирВане и лакирВане

venityyy95
11-19-2009, 19:08
ееее голям смях, че съм съркала раздела... омг :shock: :? :? :? :x

gree_girl
11-19-2009, 20:07
Миличка, пише се топирам.

А колкото до вредата - да! Това е много вредно за косата. Все пак лакът за коса, пяната, гела ...и т.п. са все химия и разни пумии които са нищо друго освен вреда. Ако косата ти е слабичка и тънка, е доста застрашена ... а и имам доста познати на които почва да им капе. Мисля че е доста вредно, аз лично не използвам такива неща. Е, дано съм ти била полезна.

chocolatedidi
11-19-2009, 20:56
Да цялата тази химия дето си слагате по главите много вреди !

stelit0
11-19-2009, 21:27
ееее голям смях, че съм съркала раздела... омг :shock: :? :? :? :xмила не си съркала раздела а си го сбъркала!!!Хора ето го обяснението за това че е сбърката раздела ,горкото момиче не може да чете и пише!!!съркала си раздела да<<<<<<< :razz: :razz: :razz:

Hayashi
11-19-2009, 21:49
Е стига де. Спрете да сте болезнено оригинални.
По темата - не, не използвам подобни глупости. Косата са ми я изправяли само веднъж и то със сешоар. Иначе както казаха, ако ти е слабичка косата чакай скоро да останеш без коса. Имахме една съученичка, която на места беше останала дори плешива от боядисване и изправяне. Няма да казвам как ѝ се подиграваха всички. Аз по принцип имам много силна коса, та чак пресата не може да ме изправи. И тъй като никога не става, вече не опитвам.

aloveyou
11-20-2009, 07:22
Еми мисля,че не е вредно..Незнам,а и без това се топирам само 1 път в месеца :D

П.П - И това какво обща има с "здравни проблеми и болести"

liim0nka
11-20-2009, 21:01
ееее голям смях, че съм съркала раздела... омг :shock: :? :? :? :xмила не си съркала раздела а си го сбъркала!!!Хора ето го обяснението за това че е сбърката раздела ,горкото момиче не може да чете и пише!!!съркала си раздела да<<<<<<< :razz: :razz: :razz:
stelit0 момиче..всеки може да се обърка..а да коментираме ли че ти си писала "сбърката"

ха хахаха...страшната забава.. :? всеки може да обърка.Достатъчно е един да й направи забележка..

prelastenata
11-21-2009, 00:07
Едно, че е вредно, друго че повечето не знаят как да се топират или си мислят, че знаят и е много грозно и смешно.
Тва топиране ми е много кифленско и противно.

Mirellaaa
06-07-2010, 19:13
Оф хора и аз имам проблеми с това топирване..значи с гребенче с гъсти гребенчета топирвам кичур по кичур както трябва мисля но нищо не се получава и се огелпва адски много (нормално) и не става плс помогнете или пратете снимки :grin: :grin:

desiiinkaa
06-07-2010, 21:01
Mirellaaa - Щом не можеш да се топираш или самата ти коса не може да се топира, или ти не можеш да се топираш .. Съветвам те да идеш на фризиор да те топира (да ти направи обем) и да помолиш да ти обясни как се получава .

kalpazanka
06-08-2010, 04:58
Стара тема, грешен раздел.