PDA

View Full Version : Въпрос



ev0luTion
11-19-2009, 18:39
Аз съм на 13 години и съм момче.Имаше едно момиче с което се харесвахме много и излязохме тя посегна да ме целуне и аз се отдръпнах и и казах че не мога да се целувам ..... :( и тя просто си тръгна ..
И така вапросът ми е как да се науча да се целувам .. защтото ме е срам

lubomirky
11-19-2009, 18:49
следващия път просто отиваш и я целуваш. на момента и е станало тъпо, ама ше и мине споко. следващия път като я видиш, без значение сама ли е или с приятелка и ходи и си лепни лицето в нейното, тя тряя да знае к'во да прави. :д

ev0luTion
11-19-2009, 19:01
Благодая но пак ще ми е неловко защото просто еи такка да да целуна и да я чакам просто незнам объркан съм Искам да се науча да се целувам за да нямам проблеми .. :(

lubomirky
11-19-2009, 19:34
харесваш ли я? ако я харесваш, давай без притеснение. вече знаеш, че и тя има симпатии, щом е тръгнала да те целува. според мен се е засегнала, защото си е помислила, че не я харесваш. пробвай се ;)

aloveyou
11-20-2009, 07:47
Благодая но пак ще ми е неловко защото просто еи такка да да целуна и да я чакам просто незнам объркан съм Искам да се науча да се целувам за да нямам проблеми ..


^ Еми да,наистина може да се учуди,но мисля,че ще знае какво да прави..Както каза Любомирку отиваш и я целуваш..


А по въпроса ти:
Как да се науча да целувам ?
-Отпускаш се, затворяш очи, докосваш устни с нейните, захапваш ги леко, после пъхаш лекичко езика си в устата й и почваш да търсиш с език нейния

П.П - Някъде бях чела едни препоръки за твоя случай - вземаш един домат и почваш да си въртиш езика, така се научавало :-D
Хайде !!! Успех :-)

Jus7DreamBoy
11-20-2009, 12:20
Благодая но пак ще ми е неловко защото просто еи такка да да целуна и да я чакам просто незнам объркан съм Искам да се науча да се целувам за да нямам проблеми ..


^ Еми да,наистина може да се учуди,но мисля,че ще знае какво да прави..Както каза Любомирку отиваш и я целуваш..


А по въпроса ти:
Как да се науча да целувам ?
-Отпускаш се, затворяш очи, докосваш устни с нейните, захапваш ги леко, после пъхаш лекичко езика си в устата й и почваш да търсиш с език нейния

П.П - Някъде бях чела едни препоръки за твоя случай - вземаш един домат и почваш да си въртиш езика, така се научавало :-D
Хайде !!! Успех :-)

:razz: :razz: :razz: той пича казва че не може се целува ти и език да пуска :razz: Иначе просто се отпусни