PDA

View Full Version : мит или истина



ameli
11-19-2009, 19:11
Няма жена,която през живота си да не се е подлагала на диета,дори и един път.Може би повечето знаете това което ще ви кажа,но ви гарантирам че с постоянство ще се оттървете от целулита завинаги!!!

Zadaljitelno vsqka sutrin predi qdene izpivaite po edna 4a6a topla voda s limon,sa6to i 15 min predi qdene-tova vi kara da se 4uvstvate zasiteni i da qdete v po malki koli4estva.

Vzimaite 4esto du6 (dobro e i za li4nata higiena) kato predi da se izkapete napalnete v kupa ili kofa,ili nai dobre ako imate vana voda,da e hladka i narejete limon v neq,i sled du6a obleite tqloto si s vodata bez da otmivate (nqma da lepka,vse pak ne e samo limo)

I pri prodaljitelnost 6te zabelejite korenna promqna,ne sa nujni koi znae kolko usiliq,daje 6te se naslajdavate kolko dobre se 4uvstvate v tqloto si

прочетох го в http://p3tinka.cosmopolitan.bg/blogpost_9606_0.html

дали е вярно? :)

chocolatedidi
11-19-2009, 22:00
Еми аз по принцип всяка сутрин преди ядене изпивам чаша топла вода,но несъм забелязала ефект !

clever
11-20-2009, 17:14
топла вода suck..
аз съм чувала че топлата вода сутрин помага против запек
а затова къпане с вода и лимон.. странно;не съм го чувала
сигурно предотвратява от целулит :-o

EarthShaker
11-20-2009, 17:48
сутрин първата ми работа е да изпия чаша-две вода (не топла).. бях чел, че е добро за бъбреците

amk933
11-20-2009, 21:42
сутрин първата ми работа е да изпия чаша-две вода (не топла).. бях чел, че е добро за бъбреците

Аз пък бях чел, че прочиствала токсините от стомаха. 8-)

Yancheto
11-21-2009, 07:55
сутрин първата ми работа е да изпия чаша-две вода (не топла).. бях чел, че е добро за бъбреците

Аз пък бях чел, че прочиствала токсините от стомаха. 8-)

Аз пък съм чела и двете. :D

djuki
11-21-2009, 20:26
водата помага за всичко ... сега дали помага не знам , според мен по - добре си вземи крем и повечко спорт . Също така като се къпеш да сменяш топла и студена вода за по - добро кръвообръщение.

siqnalili
11-30-2009, 13:42
Това е много интересно, ще взема да го пробвам. Ще трябва да си купя доста лимони :)

daru6a1
12-03-2009, 10:44
Ами ако сте чели статии за Лили Иванова - тя така поддържа фигурата си - с една чаша леко топла вода всяка сутрин ( това й било първата работа като стане от сън ) и след това си спортува !! :) Незнам до колко е вярно ,, не съм го изпробвала 1! :::