PDA

View Full Version : Не НА турските ПАМЕТНИЦИ В БЪЛГАРИЯ !



tsoko
11-19-2009, 19:53
http://bgpetition.com/ne-na-turskite-pametnici/view.html

НЕКА СПРЕМ ТОВА !
ЗА СВЯТА И ЧИСТА РЕПУБЛИКА !

revolver
11-20-2009, 10:47
Съгласен съм !!

Нека да се разрошат всички турски паметници в България !
+ Това в родопите има повече джамий от колкото църкви,не казван да разрушим джамийте а ттрябва да се построят повече христянски паметници !

kristo
11-21-2009, 22:49
Точно пък Християнството какво лошо е донесло на света и особено на България? Може би е "лошо" това, че точно то ни спаси от заличаване като народ или потурчване, понеже християнските храмове бяха местата, където се пазеше българското национално самосъзнание. Точно Християнството вдъхна нужната вяра и сила и запали духовния и физическия революционен плам у българския народ. А и ти каква алтернатива предлагаш на Християнския морал, може би "морала" на предаването "Цената на истината" или "морала" на насилието, лъхащо от американските екшъни, където измислени супергерои "спасяват" света като избиват едната половина от хората на него?

Love_Boy
11-26-2009, 14:11
Подкрепям напълно. Турците нямат място в нашата национална държава.

iaponesa
11-26-2009, 17:11
момчета всички ги мразим и всички казваме да стане нещо... обаче докато чакаме така нищо не се променя ТРЯБВАА ДА СЕ ДЕЙСТВА стягаите се не може поробителите на нашите предци да се движат по нашите земи да имат джамии да участват във властта и т.н това е гавра с нашите дядовци и баби живяли под мъките на робството ,да не е христянско да се проповядва насилие но в стария завет пише ОКО ЗА ОКО, ЗЪБ ЗА ЗЪБ имам чувството че всичките 5 века са забравени.. :-x

amk933
11-26-2009, 19:05
Подкрепям напълно. Турците нямат място в нашата национална държава.

Това е проблемът. Че България вече не национална държава. За да имаш национална държава ти трябват поне 95% от населението да е хомогенно, ако мога така да го нарека. В България има 9% турци и сигурно още толкова цигани. За жалост...

Иначе аз принципно съм против религията, въпреки че съм християнин и то не просто християнин а вярващ. Но, ако си дам сметка какво прави религията някак-си не ми харесва. Най-малкото разделя света на отделни групи и насажда омраза. Погледнете Ирландия какъв ужас е - католици и протестанти се трепят като луди. Погледнете шиити и сунити как се мелят. Погледнете Китай и Тибет какво чудо е. :)

Nakadah
12-12-2009, 00:19
прекалено е късно
кво се потите

bloodymirror
12-28-2009, 12:22
прекалено е късно
кво се потите


Защо да е късно? А може би от такива като теб-без вяра,без мотивация сме в това положение.. Ние не сме единни! Ако се направят в почти всички форуми и сайтова като Facebook групи против турците и турските паметници,може и да напреднем малко.. казвам малко,защото е ясно,че на един ''няма да му се занимава'' ,друг пък ''няма да намира смисъл в това'' .. а именно това е доста голяма пречка.. хайде да видим ако например всички българи се обединим срещу турците;циганите,дали няма да спрем всичко това?! Но уви,едва ли ще се случи нещо подобно! Според мен истината е в единството!!!! Докато още се делим на различни групи, ''бедни-богати'' все ще сме си така..а от наша страна най-малкото е да направим анти-групи!
.. според мен! :)

aloveyou
12-28-2009, 13:17
На мен не ми пречат - и турците и паметниците им..Не съм расистка:
- нали все пак всички сме хора.И българи,и турци,и цигани..Кое ни различава:вярата в различни богове :? И к`во ви пречи не мога да разбера..
Каквото се е случило,случило се е преди хиляди години..Днешните турци не са виновни за това,нали ? :?
И още нещо не мога да разбера:
- България на българите
- Турция на турците
- а на циганите = коя им е държавата :?
Айде,готова съм да ме нападнете,че мисля така..Сори,ама не всеки може да мисли еднакво.. :?

bloodymirror
12-28-2009, 13:24
Права си..всеки има право на мнение! Но едва ли си гледала клипчетата,където в БЪЛГАРИЯ,в ТУРСКО село,една баба заплашва,че ако българин влезе в това село ..еди кой си Али ще ни разреже всичките българи..ако не се лъжа май беше така.. е,сигурно за тебе правилно,нали?! :)

aloveyou
12-28-2009, 13:56
Права си..всеки има право на мнение! Но едва ли си гледала клипчетата,където в БЪЛГАРИЯ,в ТУРСКО село,една баба заплашва,че ако българин влезе в това село ..еди кой си Али ще ни разреже всичките българи..ако не се лъжа май беше така.. е,сигурно за тебе правилно,нали?! :)

Естествено,че не е правилно.. :? А и не съм гледала тези клипчета - сори,но казах просто какво мисля..

bamday13
01-24-2010, 06:31
Циганите са номадски племена идващи от египет..Турците..Ами те кво правят там.. нали си имат държава, а и навсичкото отгоре се мислят за голяма работа. Всичко е почнало от тая турска анти-българска партия .. ахмед доган ..

krassie
01-24-2010, 08:43
Подписах петицията :) Нереално тъпо е да се строи паметник на хора, които са не изтребвали и искат да завземат Европа :shock: :shock: :shock: :shock: