PDA

View Full Version : Той се отказа от приятелите си,за да бъде с мен



mmm_sweet
11-19-2009, 19:58
Знам,че така ще се радвам на по-голямо внимание,обаче аз като излизам с моите дружки и като пътувам той остава съвсем сам,без да има с кой да говори или да излезе.Не,не съм го карала да го прави и дори ме притеснява това :( Карах го да си говори поне с приятелите му от класа,обаче той пак отказва...обядва сам през голямото междучасие,а аз съм с приятелки...(ние сме в един клас) Не мога да разбера как трябва да реагирам на това,защото досега не е имало такъв проблем :(

BlueFace
11-19-2009, 20:01
Той си обядва сам ,а ти вместо да отидеш и да си с него само гледаш отстрани и се притесняваш :shock:
Ми като за начало можеш да разговаряш с него на темата и да обсъдите проблема.Също така можеш да се постараеш да прекарваш повече време с него ;)

UNITED
11-19-2009, 20:01
Знам,че така ще се радвам на по-голямо внимание,обаче аз като излизам с моите дружки и като пътувам той остава съвсем сам,без да има с кой да говори или да излезе.Не,не съм го карала да го прави и дори ме притеснява това :( Карах го да си говори поне с приятелите му от класа,обаче той пак отказва...обядва сам през голямото междучасие,а аз съм с приятелки...(ние сме в един клас) Не мога да разбера как трябва да реагирам на това,защото досега не е имало такъв проблем :( Ти да не си мойто гадже :shock: Наща ситуация е същата !!! :shock:

vagarious
11-19-2009, 20:04
Знам,че така ще се радвам на по-голямо внимание,обаче аз като излизам с моите дружки и като пътувам той остава съвсем сам,без да има с кой да говори или да излезе.Не,не съм го карала да го прави и дори ме притеснява това :( Карах го да си говори поне с приятелите му от класа,обаче той пак отказва...обядва сам през голямото междучасие,а аз съм с приятелки...(ние сме в един клас) Не мога да разбера как трябва да реагирам на това,защото досега не е имало такъв проблем :( Ти да не си мойто гадже :shock: Наща ситуация е същата !!! :shock:

:lol: :lol: :lol:

LadyDi
11-19-2009, 20:04
Ти да не си мойто гадже :shock: Наща ситуация е същата !!! :shock:

Ахахахха :D

GrIp
11-19-2009, 20:26
Знам,че така ще се радвам на по-голямо внимание,обаче аз като излизам с моите дружки и като пътувам той остава съвсем сам,без да има с кой да говори или да излезе.Не,не съм го карала да го прави и дори ме притеснява това :( Карах го да си говори поне с приятелите му от класа,обаче той пак отказва...обядва сам през голямото междучасие,а аз съм с приятелки...(ние сме в един клас) Не мога да разбера как трябва да реагирам на това,защото досега не е имало такъв проблем :(
Спокойно не се притеснявай, не си е зарязал приятелите заради тебе, просто явно не е имал такива по начало.

PurpleDream
11-19-2009, 20:33
да ти имам проблема...

FancyGirl
11-19-2009, 20:40
Не го оставяй сам... има нужда от теб
поговори с него и го питай защо няма приятели и не излиза с никого и му обясни че се притесняваш за него

SiNiStEr
11-19-2009, 20:42
Замисли се и виж той какво прави за теб и го оцени :)

moon_flower
11-19-2009, 21:58
Изяснете си нещата,защото явно за теб това е проблем.Отделяй му повече внимание или просто го кани да излиза и с вас понякога.

insane7
11-19-2009, 22:31
Ти поне си добре. С бившия ми се зарязахме заради приятелите си :lol:
Не го оставяй сам, обясни му, че нямаш нищо против да излиза с приятели. Поговорете лице в лице и му кажи, че не ти е приятно да стои сам, когато ти си с приятели, а вече ако не иска... не знам. Може би не ги харесва или нещо подобно.. би трябвало да има и друга причина..
Успех. :)

psychopath
11-20-2009, 04:18
Ебати тъпанара, как ги мразим такива. 8-)

sunshinepp
11-20-2009, 07:05
ми с бившия ми беше почти по същия начин, обаче аз също не общувах много с приятелките ми смисъл през часовете си бяхме залепени един за друг и междучасията..не си спомням аз да съм го карала да се отказва от приятелте си просто бяхме заедно нон-стоп и от време на време с останалите.. и така 3 месеца само , че аз бях с него.. не го оставяй да е сам .. гадно е да си сам :( :(

mmm_sweet
11-20-2009, 07:41
Знам,че така ще се радвам на по-голямо внимание,обаче аз като излизам с моите дружки и като пътувам той остава съвсем сам,без да има с кой да говори или да излезе.Не,не съм го карала да го прави и дори ме притеснява това :( Карах го да си говори поне с приятелите му от класа,обаче той пак отказва...обядва сам през голямото междучасие,а аз съм с приятелки...(ние сме в един клас) Не мога да разбера как трябва да реагирам на това,защото досега не е имало такъв проблем :( Ти да не си мойто гадже :shock: Наща ситуация е същата !!! :shock:



ot varna li si :shock:

BlueFace
11-20-2009, 07:47
http://www.zamunda.net/details.php?id=20497&hit=1 За всички които още пишат на латинеца ;)

mArMaLaDkA
11-20-2009, 07:56
Спокойно не се притеснявай, не си е зарязал приятелите заради тебе, просто явно не е имал такива по начало.

Точно! Предпочитал е вместо да се размотава с разни празноглавци, да е с теб, защото компанията ти му е приятна. Аз не схващам 'що си врътваш задника през междучасията с дружките ти, вместо да го попиташ дали не иска да дойде с вас. Може ли чак пък толкова да не се усещаш на моменти? :?

BlueFace
11-20-2009, 08:36
Спокойно не се притеснявай, не си е зарязал приятелите заради тебе, просто явно не е имал такива по начало.

Точно! Предпочитал е вместо да се размотава с разни празноглавци, да е с теб, защото компанията ти му е приятна. Аз не схващам 'що си врътваш задника през междучасията с дружките ти, вместо да го попиташ дали не иска да дойде с вас. Може ли чак пък толкова да не се усещаш на моменти? :?

Щото сега е модерно така 8-) :lol: :lol:

SaintLucifer
11-20-2009, 09:07
"Той е сам, докато аз обядвам с приятели" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mArMaLaDkA
11-20-2009, 09:10
"Той е сам, докато аз обядвам с приятели" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Не знам защо, но в главата ми изплува гледка на окаян младеж, който максимално се е забил в чина и си боцка от една пластмасова кутия, а приятелката му е изискана госпожица с костюм, която обядва на широка маса, в тузарски ресторант с приятелките си снобки и естествено, накрая тя плаща цялата сметка. 8)

SaintLucifer
11-20-2009, 09:27
Не знам защо, но в главата ми изплува гледка на окаян младеж, който максимално се е забил в чина и си боцка от една пластмасова кутия, а приятелката му е изискана госпожица с костюм, която обядва на широка маса, в тузарски ресторант с приятелките си снобки и естествено, накрая тя плаща цялата сметка. 8)

Аз си представях горе-долу същото, само че колегата вместо от пластмасова кутия ядеше сандвич увит в амбалажна хартия пред входа на ресторанта, в който мацката хапва. :lol:

mArMaLaDkA
11-20-2009, 09:32
... А след като си е изял сандвича, й е драпал по стъклото, гледайки я как яде агнешки котлет. 8)

SaintLucifer
11-20-2009, 09:38
... А след като си е изял сандвича, й е драпал по стъклото, гледайки я как яде агнешки котлет. 8)

Или по-скоро е нещо такова (http://doglickingscreen.com/).

mArMaLaDkA
11-20-2009, 09:39
:lol:

SaintLucifer
11-20-2009, 09:48
:lol:

Смей се, ама на него не му е смешно! А тя, горкото момиче, какво да направи? Той е зае*ал всички заради нея, и си стои сам, е*аси дилемата! Какво, какво, какво да предприеме?

mArMaLaDkA
11-20-2009, 09:53
Да му метне парче от агнешкия котлет. 'Ма мъничко, че да не вземе да нахалства после.

lubomirky
11-20-2009, 10:45
стига веее, кво е тва отношение към момчето.. малко съпричастност!

mArMaLaDkA
11-20-2009, 10:49
Ти къде се слагаш? :-o
И ти утре ще пишеш тема как си дошъл до Русе и не съм те посрещнала на гарата. 8)

stupid0boy
11-20-2009, 10:59
Спокойно не се притеснявай, не си е зарязал приятелите заради тебе, просто явно не е имал такива по начало.

Точно! Предпочитал е вместо да се размотава с разни празноглавци, да е с теб, защото компанията ти му е приятна. Аз не схващам 'що си врътваш задника през междучасията с дружките ти, вместо да го попиташ дали не иска да дойде с вас. Може ли чак пък толкова да не се усещаш на моменти? :?

Подкрепям мацката... така е... той очаква ти да си с него... не с приятелките си...

mArMaLaDkA
11-20-2009, 11:02
Подкрепям мацката...

Е, естествено. 8)

izlishna
11-20-2009, 11:06
Той си е за*бал приятелите и сигурно си мисли, че през цялото време ще му обръщаш внимание и най-вече в междучасията .. а ти го оставяш да се мотае сам и се забавляваш с приятели?! Вземи му обърни малко внимание на момчето :? 8)

peshost
11-20-2009, 11:07
Зле... Отиди цункай го и го питай дали иска да се разходите заедно и защо не е с приятелите си.

mArMaLaDkA
11-20-2009, 11:10
Подкрепям мацката...

Е, естествено. 8)

Само не искам да се възгордяваш

:oops: ;д

mArMaLaDkA
11-20-2009, 11:13
'Ма за 5-ти път поне виждам да се съгласяват с някой мой пост, винаги съм искала тва "е, естествено" да го кажа. Недей разваля мига! Не бъди уош. ;д :oops:

lubomirky
11-20-2009, 11:20
Ти къде се слагаш? :-o
И ти утре ще пишеш тема как си дошъл до Русе и не съм те посрещнала на гарата. 8)
ти гледай да не ме посрещнеш и ще видиш какво ще стане.. :o

и къв е тоя негър дето се заиграваш с него, а а ?

mArMaLaDkA
11-20-2009, 11:22
Млъквам :grin: 8-)
А така! :smt079

Snickers
11-20-2009, 11:31
Млъквам :grin: 8-)
А така! :smt079 :x :lol:

mArMaLaDkA
11-20-2009, 11:34
Е, аз само малко ще си поиграя с него, после ти го връщам. 8-)

Snickers
11-20-2009, 11:34
Е, аз само малко ще си поиграя с него, после ти го връщам. 8-)Не може. [-(

mArMaLaDkA
11-20-2009, 11:35
Аз чакам неговия отговор. 8)

lubomirky
11-20-2009, 11:35
и къв е тоя негър дето се заиграваш с него, а а ?

Мен ли визираш

'къв си досетлив

Snickers
11-20-2009, 11:36
Аз чакам неговия отговор. 8)Ще ти откаже.
Той иска само мен. 8)

mArMaLaDkA
11-20-2009, 11:39
http://www.infsq.co.uk/images/vader/vader-fail.jpg

Сники, ти си още мъничка. 8-)

lubomirky
11-20-2009, 11:40
йеееах тхат'с ме !

Snickers
11-20-2009, 11:43
[-(
И все пак, той иска САМО мен... Отхвърлена си, сАжалявам. 8)

FromAutumToAshes
11-20-2009, 11:44
Знам,че така ще се радвам на по-голямо внимание,обаче аз като излизам с моите дружки и като пътувам той остава съвсем сам,без да има с кой да говори или да излезе.Не,не съм го карала да го прави и дори ме притеснява това :( Карах го да си говори поне с приятелите му от класа,обаче той пак отказва...обядва сам през голямото междучасие,а аз съм с приятелки...(ние сме в един клас) Не мога да разбера как трябва да реагирам на това,защото досега не е имало такъв проблем :( Ти да не си мойто гадже :shock: Наща ситуация е същата !!! :shock:



ХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХХАХА Х ХА ХА ХХ АХ АХ АХА ХХ АХ АХХ АХ АХХ АХ ХА Х АХ ХАХ АХ АХ АХ АХХА Х АХ ХАХ АХ АХ АХ ХАХ АХ ХА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


П.С. Приятеля ти е глупак :razz:

mArMaLaDkA
11-20-2009, 11:46
Заради конфликт в темата, идеята за мъжки харем бавно се разпадна в мечтите ми...
Сник, това не е краят! 8-)

lubomirky
11-20-2009, 11:51
йеееах тхат'с ме !
Определено си ти
Като те гледам какъв си женствен, само пред компа си големец
Т'ва "негър" не беше на място : )

дам и аз това казах ;) тук ми е много яко, 'щото се отварям на всички, стра'отно е !

FromAutumToAshes
11-20-2009, 11:52
Тука няк'ви боища май ще стават . Кажете само кога да си направя едни пуканки да гледам шоу :smt006

mArMaLaDkA
11-20-2009, 11:54
Да се беше появил, когато щеше да има женски бой. ;)
Ама късно е вече, късноо! 8)

Snickers
11-20-2009, 11:54
:razz:

FromAutumToAshes
11-20-2009, 11:55
Не не.. тук е истината.

Както са казали хората - "Който разбира, тука се спира" :lol:

mArMaLaDkA
11-20-2009, 11:56
Те хората са казали и "прясни царевицици, витамини A,B,C,D,E,F,G,H".

Snickers
11-20-2009, 12:04
а3 не съм форумен здравеняк, за разлика от nolifer- a...

Аре, излизам, приятно ви спамене :-)

lubomirky
11-20-2009, 12:10
а3 не съм форумен здравеняк, за разлика от nolifer- a...

Аре, излизам, приятно ви спамене

ъхъ.. описа ме точно ;>

ThePretender
11-20-2009, 12:14
Cпрeтe да спамитe бe.. :( :o

Snickers
11-20-2009, 16:04
Cпрeтe да спамитe бe.. :( :o К'о каза, к'о?

kidwestern
11-20-2009, 16:07
Знам,че така ще се радвам на по-голямо внимание,обаче аз като излизам с моите дружки и като пътувам той остава съвсем сам,без да има с кой да говори или да излезе.Не,не съм го карала да го прави и дори ме притеснява това :( Карах го да си говори поне с приятелите му от класа,обаче той пак отказва...обядва сам през голямото междучасие,а аз съм с приятелки...(ние сме в един клас) Не мога да разбера как трябва да реагирам на това,защото досега не е имало такъв проблем :(


не,проблема е че си яко грозила, и го е срам да ги погледне в очите..

LoveRetroMusic
11-20-2009, 16:22
Знам,че така ще се радвам на по-голямо внимание,обаче аз като излизам с моите дружки и като пътувам той остава съвсем сам,без да има с кой да говори или да излезе.Не,не съм го карала да го прави и дори ме притеснява това :( Карах го да си говори поне с приятелите му от класа,обаче той пак отказва...обядва сам през голямото междучасие,а аз съм с приятелки...(ние сме в един клас) Не мога да разбера как трябва да реагирам на това,защото досега не е имало такъв проблем :(


не,проблема е че си яко грозила, и го е срам да ги погледне в очите..

АХАХАХАХАХА :lol:

kidwestern
11-20-2009, 16:24
retro {}

antifashionshit
11-20-2009, 16:32
не,проблема е че си яко грозила, и го е срам да ги погледне в очите..
ownedd :razz:

Sir9Maximilian
11-20-2009, 16:34
Ебааати гЛопака. :razz:

mOBSCENE
11-20-2009, 18:25
и при нас е така
обаче аз се отказах от `приятелите ` ми
предпочитам да съм с него
през междучасията,навънка и т.н
по-приятно ми е..
изолирах се

pwnage
11-20-2009, 18:32
Само като прочетох заглавието на темата и си казах: "Ебаси балуша-WTF is wrong with those damn kids?"

LoveRetroMusic
11-20-2009, 18:55
retro {}

[-(

BoBa4eWeR
11-20-2009, 19:59
несъм чел кво си писала просто от заглавието на темата искам да кажа само 1... и то е ГЛУПАК :D :D

sunshinepp
11-20-2009, 20:04
и при нас е така
обаче аз се отказах от `приятелите ` ми
предпочитам да съм с него
през междучасията,навънка и т.н
по-приятно ми е..
изолирах се

+ и аз направих така..исках да съм с него.. :?

alex4u
11-20-2009, 23:47
Със извинение.. тоа е ебаси бастуна! :x

blgt
11-21-2009, 05:37
а, ти не го гледай кви ти ги дрънка. едва ли минава без аверчетата.. освен ако не е умствено изостанал де.. както казва един популярен персонаж от един популярен тв сериал:

Everybody lies.

8-) 8-) 8-) 8-) и аз ги вАртех тез номера едно време

fenastz
11-21-2009, 08:07
Поздравче за авторката :)
http://vbox7.com/play:aa2957cd

mmm_sweet
11-21-2009, 09:13
и при нас е така
обаче аз се отказах от `приятелите ` ми
предпочитам да съм с него
през междучасията,навънка и т.н
по-приятно ми е..
изолирах се

+ и аз направих така..исках да съм с него.. :?

лол,аз не го зарязвам.Просто последните два дена забелязвам,че ако аз не седна до него няма кой...а и понякога приятелките ми се сърдят,защото аз прекарвам 90% от времето си с него и това допълнително усложнява нещата,защото искам и да съм с тях...не мисля,че искам нещо кой знае какво-ПОНЕ големите междучасия да съм с приятелки и ПОНЕ 1 ден от седмицата да имам,в който да излизам само с моята си компания....без гаджета :oops: И не знам за другите обаче аз няма да издържа дълго ако трябва да съм ВИНАГИ с него :?

kaspichanec
11-21-2009, 11:08
ъъ не мога да разбера защо като той е зарязал приятелите си за да бъде с теб и ти не направиш нещо за него.. :-o :-|

mmm_sweet
11-22-2009, 09:44
ъъ не мога да разбера защо като той е зарязал приятелите си за да бъде с теб и ти не направиш нещо за него.. :-o :-|


Аз не съм го карала.Какво да направя? И аз да ги зарежа,защото той го направил без никаква причина и сега трябва и аз да се жертвам,така ли? :-x С него прекарвам адски много време,но мен това ме влудява.Искам да съм и с прятели,а това,че той го е направил без да го моля или изобщо да ме пита преди да действа сега си е негов проблем... :? Въпреки това аз се опитвам да му помогна,но без голям успех.Какво повече искате да направя от това?Какво повече може да се направи от това,което аз правя за него? :-x

Krisiity
11-22-2009, 10:49
ъъ не мога да разбера защо като той е зарязал приятелите си за да бъде с теб и ти не направиш нещо за него.. :-o :-|


Аз не съм го карала.Какво да направя? И аз да ги зарежа,защото той го направил без никаква причина и сега трябва и аз да се жертвам,така ли? :-x С него прекарвам адски много време,но мен това ме влудява.Искам да съм и с прятели,а това,че той го е направил без да го моля или изобщо да ме пита преди да действа сега си е негов проблем... :? Въпреки това аз се опитвам да му помогна,но без голям успех.Какво повече искате да направя от това?Какво повече може да се направи от това,което аз правя за него? :-x

ами поговорете и се оточнете защо той си е зарязал приятелите за да не се притесняваш.. а пък и той да не те задушава ;]]]

Hilary_
11-22-2009, 10:51
Той си обядва сам ,а ти вместо да отидеш и да си с него само гледаш отстрани и се притесняваш :shock:
Ми като за начало можеш да разговаряш с него на темата и да обсъдите проблема.Също така можеш да се постараеш да прекарваш повече време с него ;)

+++++ :?

soul1199
11-22-2009, 11:01
Той си обядва сам ,а ти вместо да отидеш и да си с него само гледаш отстрани и се притесняваш :shock:
Ми като за начало можеш да разговаряш с него на темата и да обсъдите проблема.Също така можеш да се постараеш да прекарваш повече време с него ;)

vellvet
11-22-2009, 12:00
а защо не се замислиш дали приятелите му не са се отдръпнали от него заради теб? щом те вллудява когато си с него защо си с него... тук има нещо нередно :?

umri
11-22-2009, 14:30
Знам,че така ще се радвам на по-голямо внимание,обаче аз като излизам с моите дружки и като пътувам той остава съвсем сам,без да има с кой да говори или да излезе.Не,не съм го карала да го прави и дори ме притеснява това :( Карах го да си говори поне с приятелите му от класа,обаче той пак отказва...обядва сам през голямото междучасие,а аз съм с приятелки...(ние сме в един клас) Не мога да разбера как трябва да реагирам на това,защото досега не е имало такъв проблем :(
Баси балуша.

vilityyy96
11-23-2009, 11:43
Знам,че така ще се радвам на по-голямо внимание,обаче аз като излизам с моите дружки и като пътувам той остава съвсем сам,без да има с кой да говори или да излезе.Не,не съм го карала да го прави и дори ме притеснява това :( Карах го да си говори поне с приятелите му от класа,обаче той пак отказва...обядва сам през голямото междучасие,а аз съм с приятелки...(ние сме в един клас) Не мога да разбера как трябва да реагирам на това,защото досега не е имало такъв проблем :( Ти да не си мойто гадже :shock: Наща ситуация е същата !!! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Balmy_I
11-23-2009, 14:07
Знам,че така ще се радвам на по-голямо внимание,обаче аз като излизам с моите дружки и като пътувам той остава съвсем сам,без да има с кой да говори или да излезе.Не,не съм го карала да го прави и дори ме притеснява това :( Карах го да си говори поне с приятелите му от класа,обаче той пак отказва...обядва сам през голямото междучасие,а аз съм с приятелки...(ние сме в един клас) Не мога да разбера как трябва да реагирам на това,защото досега не е имало такъв проблем :( Ти да не си мойто гадже :shock: Наща ситуация е същата !!! :shock:

8-) :lol: :lol: :lol: :grin: :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :grin: :lol: :lol: :lol:

Priceless
11-23-2009, 14:37
От глупав, по-глупав ..

Marrisa
11-23-2009, 15:12
човека е влубен,ще му мине :grin: много хора правят тая грешка :P

XiPiXoPiGiRL
11-23-2009, 15:31
Знам,че така ще се радвам на по-голямо внимание,обаче аз като излизам с моите дружки и като пътувам той остава съвсем сам,без да има с кой да говори или да излезе.Не,не съм го карала да го прави и дори ме притеснява това :( Карах го да си говори поне с приятелите му от класа,обаче той пак отказва...обядва сам през голямото междучасие,а аз съм с приятелки...(ние сме в един клас) Не мога да разбера как трябва да реагирам на това,защото досега не е имало такъв проблем :( Ти да не си мойто гадже :shock: Наща ситуация е същата !!! :shock:
[/quote]

http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)http://www.laymark.com/i/m/m146.gif (http://www.laymark.com)

SweetyyBaby
11-24-2009, 11:36
И аз съм била в такава ситуация с бившия ми :-D тва изобщо не ми харесва приятелят ми да няма приятели ужасно тъпо е :(

Whyniser
11-24-2009, 20:12
Вместо да гледаш отстрани момчето иди до него.Седни при него като го гледаш,че е самотен.Поговорете си,изглежда,че има нужда. :)

sunshinepp
11-25-2009, 06:57
ъъ не мога да разбера защо като той е зарязал приятелите си за да бъде с теб и ти не направиш нещо за него.. :-o :-|


Аз не съм го карала.Какво да направя? И аз да ги зарежа,защото той го направил без никаква причина и сега трябва и аз да се жертвам,така ли? :-x С него прекарвам адски много време,но мен това ме влудява.Искам да съм и с прятели,а това,че той го е направил без да го моля или изобщо да ме пита преди да действа сега си е негов проблем... :? Въпреки това аз се опитвам да му помогна,но без голям успех.Какво повече искате да направя от това?Какво повече може да се направи от това,което аз правя за него? :-x

колко много те е грижа за него :shock: :shock: недей да се преуморяваш! :lol: