PDA

View Full Version : .....нз какво да правя....



sweetybebo81
11-20-2009, 12:09
здр на всички аз сам на 14 има едно момче от класа дето си подам по его...,но нз как да му го кажа....когато се репша че ще му кажа нещо става...тоест викам го на страни и губя ума и дума....и все измислям друго нещто за да не изглеждам като глопачка пред него нека някой ми даде сажет ще сам мн благодарна

aloveyou
11-20-2009, 13:19
Еми покажи му по някакъв начин..И ако той ти отговори със същото - отиваш и му казваш..(по-лесно ще ти е)

akrobatkata
11-20-2009, 16:39
напиши му бележка и му я прати в часа или кажи на някой да му каже

cookie_master
11-20-2009, 18:49
здр на всички аз сЪм на 14 има едно момче от класа дето си пAдам по Hего...,но нз как да му го кажа....когато се реша,че ще му кажа нещо става...тоест викам го настрани и губя ума и дума....и все измислям друго неЩo за да не изглеждам като глУпачка пред него нека някой ми даде сЪВет Ще ще сЪм мн благодарна :(

raduna
11-20-2009, 18:58
Според мен е супер глупаво, просто да го дръпнеш настрани и да му кажеш такова нещо...някак си, де да знам. Какво да направи той след това...може да се получи мн тъпа ситуация. :?
По-добре му го покажи по някакъв начин - проявявай по-голям интерес към него, навъртай се, разпитвай го това онова...няма как да не се усети и ако и той те харесва ще ти отвърне със същото, ако ли не - значи не те харесва и няма да му се налага да те отблъсква директно, ако му се обясняваш и да изпадате в неловки положения. :)

TheOneVoice
11-28-2009, 11:52
Според мен е супер глупаво, просто да го дръпнеш настрани и да му кажеш такова нещо...някак си, де да знам. Какво да направи той след това...може да се получи мн тъпа ситуация. :?
По-добре му го покажи по някакъв начин - проявявай по-голям интерес към него, навъртай се, разпитвай го това онова...няма как да не се усети и ако и той те харесва ще ти отвърне със същото, ако ли не - значи не те харесва и няма да му се налага да те отблъсква директно, ако му се обясняваш и да изпадате в неловки положения. :) ТАКА Е :) :)