PDA

View Full Version : Какво означава ... ??



OregorN
11-20-2009, 12:38
Възпитателно дело... Току що мой приятел разбра че има и на 08.12.09г. трябва да отиде.. Какво означава това ? :shock: :shock:

Canis_Dirus
11-20-2009, 12:44
Бой с пръчка на гол задник!

OregorN
11-20-2009, 12:55
Наистина питам бе ..

ZipFail
11-20-2009, 12:58
Ще го вкарат в една шумоизолирана стаичка и най-вероятно ще си отнесе тупаника... :)

JohnnyQuid
11-20-2009, 13:09
Ще го вкарат в една шумоизолирана стаичка и най-вероятно ще си отнесе тупаника... :)...и някой хуй :)

OregorN
11-20-2009, 13:19
[4:17:39 PM] - hм .. axwell™ каза: az sam 4uval 4e i
[4:17:40 PM] - hм .. axwell™ каза: biqt
[4:17:42 PM] - hм .. axwell™ каза: vqrno li e?
[4:19:19 PM] ..tRy_t0_fLy.. каза: ne


:booooomb: :booooomb: :booooomb:

LadyDi
11-20-2009, 13:25
Възпитателно дело не се ли нарича делото срещу малолетен или непълнолетен извършител.

balon4eeeee
11-20-2009, 17:21
Наказателно дело започва с внасяне на обвинителен акт в съда от прокуратурата. В този акт подробно се описва престъплението, което е извършил обвиняемият. Чрез обвинителнлия акт на съда се предоставят всички събрани до момента доказателства за престъплението, както и обясненията на обвиняемия, дадени преди образуването на делото, т.е. по време на разследването на престъплението от полицията или следствието. Това е дело от общ характер.
Наказателно дело може да започне и с внасянето на тъжба от частно лице. Тези дела се наричат наказателни от частен характер.
Например, делата за обида и клевета, които медиите тиражират непрестанно

Spider4eto
11-20-2009, 21:05
http://www.ckbppmn.government.bg/dokumentatziya/protzedura-po-obrazuvane-i-razglezhdane-na-vuzpitatelno-delo.html

WooDo
11-20-2009, 22:12
8)

machoka
11-21-2009, 06:59
Ама накрая ще ви наведа всички надолу и напред, и ще ви поощря за доброто поведение.. :?

HexGirl
11-21-2009, 07:57
:-o Потребителя WooDo е смотан да !
Но защо намесвате Хасково в цялата работа ? Кво в София няма смотлювци ли ? Просто не разбирам тъпото пренебрежение на на големите Софиянци :? Първо Хасково е 1000 пъти по чист от миризливата София , също така е и в момента един от най-добре развилите се градове :? Така ,че карайте си се не ми пречи ама не намесвайте и родните градове :)

HexGirl
11-21-2009, 08:01
:lol:
Бил ли си в Хасково ? :?

miminia
11-21-2009, 08:12
лелеле .. Хасково .. пълен с мангалииии
преди сигурно повече от година бях там на участие
и на сутринта бяха отцепили пред хотела ни
понеже некви си скинари наръгали една с нож
и не можехме да си тръгнеме
да ви имам и миекащото градче
и с какво толкова е заслужил "един от най -развилите се" :razz:

HexGirl
11-21-2009, 08:19
Нека е така не споря но замисли се колко градчета селца както ти ги наричаш са се развили така както Хасково :) Не разбирам каква е тази злоба към малките градове , се едно половин София не е селяни които се кичат с титлата столичен жител .... Не ставаите смешни колко ли струвате щом вместо за развитеито на родния си град бачкате за София нима тва е унижение да зачитате родните си места :? Столица да работа има сичко е ок ама работа има и в малките градове просто хората бягат към лесното . Какво айде всички да хукнем към София защото ще сме яки ....Нелепо е
Всеки град в България е важен а не само София , Варна и Пловдив

HexGirl
11-21-2009, 08:28
България не е само софия и не може хора които казват аз уважавам България но не уважавам всички нейни градове , не се вързва просто :) Защо не може просто , глупаво е :) Затова не го одобрявам това хулене на градовете които и да са те :)

hottie
11-21-2009, 08:28
модерирано от мен

someonerandom
11-21-2009, 08:29
За Хасково не съм компетентен,обаче ми писна някой софианец като се появи някъде,след 2 минути там да започва междуградски спор,защото София е най-великия град,най-големия,Столицата с главно С,всички там са царе и царици и ние трябва да им се кланяме,като минат покрай нас.Да не говорим,че обърнахте тема за възпитателно дело на Битката на Градовете

ArrowsOfDeath
11-21-2009, 10:31
Интересно ми е колко от софиянците във форума не са 2ро или 3то поколение такива?

HexGirl
11-21-2009, 11:00
Интересно ми е колко от софиянците във форума не са 2ро или 3то поколение такива?
нито един :)

w0sh
11-21-2009, 14:44
Какво сте нападнали софиянците.

Хора са като всички останали. И аз бях негативно настроен в началото, ама сега ги оправдавам, щото селяндурите много пречат.

miminia
11-21-2009, 16:28
Добре уе .. защо селата ви пустеят,защо всички се бутате
в мръсната,гадната,задименат а,пренаселената,препълнена та с боклуци
СОФИЯ .. Столицата .. а?! .. пък я плюете сега .. :smt075

padnaloblak
11-21-2009, 16:52
аз съм от Димитровград и си уважавам града. всеки трябва да уважава своя град независимо от недостатъците! София си е мръсна! причините не ме интересуват но защо трябва града който представя страната да изглежда по тоя начин?? а за гордите софианци мога да кажа че половината са по-неграмотни и от тракторист! Не отричам че има неграмотни навсякъде, но мн ме дразни да се парадира с тва къде живеете! А ако сменят столицата?? Ако я направят примерно Велико Търново? Мога да се обзаложа че гордите софианци, айде не всички ама мнозинството за година две ще станат горди жители на новата столица...

WooDo
11-21-2009, 16:57
има разлика между селянин и селяк.. вие сами виждате селяците :)

term0t0
11-22-2009, 08:11
аз съм от Димитровград и си уважавам града. всеки трябва да уважава своя град независимо от недостатъците! София си е мръсна! причините не ме интересуват но защо трябва града който представя страната да изглежда по тоя начин?? а за гордите софианци мога да кажа че половината са по-неграмотни и от тракторист! Не отричам че има неграмотни навсякъде, но мн ме дразни да се парадира с тва къде живеете! А ако сменят столицата?? Ако я направят примерно Велико Търново? Мога да се обзаложа че гордите софианци, айде не всички ама мнозинството за година две ще станат горди жители на новата столица...

Админисративната столица могат да я преместят и в Каварна, но София ще остане културен и икономически център на България... ;)
А е мръсно, защото е пълно с хора, които са раждани в къщи с външни кенефи и не могат да си променят навиците...А Варна е София на морето :razz:

someonerandom
11-22-2009, 08:18
факта е един...


и той е че...


НАШИЯТ ГРАД е ВАША СТОЛИЦА.



останалото е бошлаф работа :)
Пък НАШИЯТ град е ваша морска столица и лятото всичките се изсипвате тука по плажовете,обаче никой от Варна не си е навирил носа до Марс и отвъд като вас

hottie
11-22-2009, 08:29
И аз не ходя във Варна, нито хората около мен...според мен повече ходят на юг.

someonerandom
12-28-2009, 21:51
Ей,не сме комплексари 8-) Лъжеш! :D
Сериозно,аз пък не познавам нито един комплексар(не твърдя,че познавам цяла Варна).Абе според мен лепването на етикет на цели градове е абсолютна простотия...