PDA

View Full Version : Подиграфка в училището



yyoonnii
11-20-2009, 14:10
Здравейте.
Искам да ви помоля за съвет по един проблем, значи уча в езикова гимназия 9 клас съм - влязох в тва даскало 8 клас- познаваме се с класа вече 1 година, но да ви кажа мн ме подиграват, убиждат ме- особено момчетата. Миналата година не бях мн силна в училище, но тази година вече наистина съм добре.... Не съл лигаво дете... държа се естествено каквато съм си, не влизам в никакви спорове и не се бия, но немога да ги търпя вече.
Моля ви за съвет!
Благодаря предварително!

mrtn
11-20-2009, 14:25
Еми проблема е в това, че ти се засягаш, щом споделяш тука. Не им обръщай внимание и ще видиш, че ще спрът. Може да не е утре, да не е другата седмица, но все някога ще спрът, като не ги отразяваш. :)

cherrygloss
11-20-2009, 14:40
Ако не обръщаш внимание , на 100% ще се откажат и ще те оставят на мира.А за какво точно ти се подиграват?Слабите оценки ли?

Jus7DreamBoy
11-20-2009, 16:01
сподели за какво точно ти се подиграват ... понякога децата сме много гадни копеленца ...

yyoonnii
11-20-2009, 16:11
Първо благодаря за отговорите ви.
Така в час - вече сме започнали да учим и френския- и нали днес имахме контролно и аз бях учила като скапана и съврших първа и те започнаха да се подиграват `` Ето тая сега свърши тая е пълна глупачка`` и едно от наште момичета каза ``Нека всички крокодили и грозници да излизат`` и почти вс запопочнаха да викат моето име - Йоанна но не точно Йоанна а Джони супер гадно е тва -Джони е като на куче` моето куче така се казва.
През междуасията прото си минавам и те непрекъснато ме бутат. Сега кво мразят ли ме кво ли :-o А и аз неискам да се бия и да се правя на важна за да спрат да правят тези глупости. Един друг клас който ходя там заради моята приятелка по ме уважава от самия мои клас.

mrtn
11-20-2009, 16:39
Обърни се към родители, класен ръководител, или педагога на училището. Може би ще ти помогнат..

Jus7DreamBoy
11-20-2009, 16:43
Първо благодаря за отговорите ви.
Така в час - вече сме започнали да учим и френския- и нали днес имахме контролно и аз бях учила като скапана и съврших първа и те започнаха да се подиграват `` Ето тая сега свърши тая е пълна глупачка`` и едно от наште момичета каза ``Нека всички крокодили и грозници да излизат`` и почти вс запопочнаха да викат моето име - Йоанна но не точно Йоанна а Джони супер гадно е тва -Джони е като на куче` моето куче така се казва.
През междуасията прото си минавам и те непрекъснато ме бутат. Сега кво мразят ли ме кво ли :-o А и аз неискам да се бия и да се правя на важна за да спрат да правят тези глупости. Един друг клас който ходя там заради моята приятелка по ме уважава от самия мои клас.

Гадно кофти н знам не ти давам много добър съвет и повечето ще ме критикуват .... но аз съм така по агресивен и като някой ме обиди аз ще се постарая да го затапя нали лапешки работи ама ся .. ще се направя на отворен и ще гледам как мога аз да му се подигравам .. а както си дала пример че си свършила първа не мога да ги разбера защо тряя си тъпа като си по добра от тях ... по принцип тряя се отнасят с респект към теб щом си по добра от тях ... ако искаш се направи на отворена и ти и може би най вероятно ще те оставят .... е виж сега не искам да те обидя но ако не си като повечето "кифли" могат да ти се подиграват заради външния вид .. което аз не одобрявам :-x ... но другите съфорумници сигурно ще ти кажат да не им обръщаш внимание но така само ще продължават и продължават .. моя съвет е направи се на отворена и ти и когато ти се подиграват гледай да им отвърнеш подобаващо ... така че да не могат и да гъгнат... се пак ще сте заедно 4 години или вече 3 трябва да знаят че не могат да те унижават без да понесат последствия .... Успех и НЕ ТЕ КАРАМ да следваш съвета ми :)

danibebi
11-20-2009, 16:51
Еми проблема е в това, че ти се засягаш, щом споделяш тука. Не им обръщай внимание и ще видиш, че ще спрът. Може да не е утре, да не е другата седмица, но все някога ще спрът, като не ги отразяваш. :)

Не е проблема в това,че се засяга.Нормално е да се засяга,се пак тфа са подигравки ;)

padnaloblak
11-20-2009, 16:54
достатъчно дълго и мен са ме дразнили! истината е в пълното игнориране.... обикновено тея които се заяждат търсят вниманието на останалите.. като спре да ти пука се отказват

ivcheto0o
11-20-2009, 17:12
според мен не трябва да мъл4и6.доколкото разбрах ти не иска6 да се карате,но ако продължава6 така и те няма да спрат.

FlashMX
11-20-2009, 17:15
"Подиграфка" :D

alex7777777
11-20-2009, 17:26
относно това с френския - просто завиждат !!!
аз бях така в 3,4,5 клас но накрая започнах да се бия и да псувам и вече никой не ми прави нищо. аз съм дребна но като ми опитат 6амара съвсем друго държание имат. в у4или6те бях известна като дребната с големия 6амар и аз не се дразнех а ми беше приятно да го 4увам 6тот го казваха с уважение. ся съм осми клас но в този клас имаме само 3 мом4ета като единия от тях типи4ен побойник. веднъж ме бутна и се ударих в ръба на 4ина и мн ме заболя но го ударих в носа, текна му кръв и оттогава все едно ни6то не е ставало дава ми път и така. Късмет ;)

alex7777777
11-20-2009, 17:30
Обърни се към родители, класен ръководител, или педагога на училището. Може би ще ти помогнат..

не е добра идея 6тот така 6те ти се подиграват пък за тва 4е си мамино детенце и подобни. Jus7DreamBoy е прав. просто ги напсувай, набии ги и ги затапи. нека да останат с пръст в ***, така да се каже. защитавай се

aloveyou
11-20-2009, 17:41
Игнорирай ги..Направи се,че все едно ги няма :)

Unendlich
11-20-2009, 19:42
Много ми е интересно като казвате с това 'набий ги' - Наясно ли сте с физическите 'и възможности ? Преди всичко тя е момиче, ако тръгне да посяга на някой и ако някой друг скочи, тогава к'во правим, а ? Ще страда още повече.. не е оправдан боят, ако не е 1 в 1 8) А на авторката само мога да кажа - хващай и почвай всеки път като ти кажат нещо на 'въпреки', си казвай какво мислиш, почвай и ти да обиждат, не им води политика. ;) Защото явно вече са те приели за това да си изкарват всичко на теб, а това никак не е хубаво, стягай се докато е време. Още 4 години с тази, аз също съм 9-ти клас. ;)

sladki64etooo
11-20-2009, 19:59
споко и аз съм изживяла същото.Да мълчиш и да не им обръщаш внимание не е решение. Според мен започвай и ти да им се подиграваш измисляй им прякори присмивай им се.Те не те мразят просто искат да те накарат да се почувстваш безсилна.Те ти завиждат защото самите те не учат като тебе.Бъди спокойна и опитай с това което ти казах. :) :) :)

swipss
11-20-2009, 20:25
Принципа е само един !

НИГОКА НЕ СЕ ОСТАВЯЙ ДА ТЕ МАЧКАТ! МАЙКАТИ НЕ ТЕ Е РОДИЛА ЗА ДА ТЕ МАЧКАТ НЯКВИ КОМПЛЕКСИРАНИ ЛАЙНАРИ!

Първо: Когато някой те убиди, почвай и ти да го убиждаш..
Второ: Когато ти се подиграват че си тъпа, ги попитай "Какви са мойте оценки в училище и какви са твойте, прави си равносметка" [или нещо от сорта (или ги попитай как се пише някоя дума, и те ако не могат да ти отговорят почвай с подигравките) ]
Трето: почвай да мислиш прякори на всички който те дразнят! или ако някоя от мацките ти каже "крокодил" или нещо убидно за теб, затапвай с "-Тихо бе лептен"
Игнорирането няма да те доведе до никъде.. Аз например се държа ужасно с всички от моя клас.. Момичетата не ме понасят.. и като ми кажат "глупак, тъпак" или нещо подобно, просто казвам (ако е момиче) "МН мразя кифли като тебе да ми се правят на кроасани"
ако е момче веднага, затапвам с лафа "Мн мразя парцали като теб да ми се правят на хавлиени кърпи"


Искренно се надявам да прочетеш поста ми.. и съм сигорен ще почети никой от форума, няма да е съгласен с мен.. но, Няма варянт да седиш и да си мълчиш.. на всичкото отгоре си момиче и това някак си подронва "авторитета ти" (ако имаш такъв)

Също така, доста затапвам с лафа "Утре събират боклука, скрйййй се"
Или ако някой ме затапи казвам "Като мълчиш изглеждаш по умен" 8)

Значи ако не направиш нещо по върпоса, ще си остане за цял живот..

Защото това ще продължава винаги.. ако се оставиш да те тъпчат.. От това се почва.. и не ги слишай, не ги игнорирай.. това ще е най-голямата ти грешка! Не бъди аутсайдър и не се оставяй да те подиграват. (почнах да се повтарям, ама се нервирах на "днешното поколение")


СИгорен съм че никой от хората който ти казаха да си мълчиш, не би си мълчал ако някой се "ебаваше" с него.

deni15
11-20-2009, 21:05
оф писнало ми е на мене от такива изродчета малки недорасли дето ше ми се правят на голяма работа :booooomb:
Днеска аз с моите нерви скочих на един боклук,който обиждаше едно момиче от класа ми което просто е по тихичко не се обажда много много.Мразя ги такива келеши изкарват ме извън контрол като гледам как се ебават с някой а почнат ли с мене знаят кво ше става и много много не се занимават така че бъди малко по нахакана и им разкажи играта.
Но трябваше да им го покажеш още в началото да те разберат каква си и да не те занимават повече :)

Fusion4o
11-20-2009, 21:42
Ем аз усетих, че няколко комплексара от класа, се опитаха да ме избутат на доло и да ми сринат репутацията, ама ги усетих бая на време, още в зародиш, и набързо им измислих 2-3 прякора. На единият прякора му е "Водораслото" (косата аму изглежда така) и сега целият випуск му вика така, а на другият му викам Bubble Brain, това той не можеше да си го преведе в продължение на седмица и накрая попиа съученик...., с тези двамата, се ебавам много брутално, защото и двамата са пълните идиоти.... Даже тоя Bubble Brain на едно контролно по английски написа не five, ами fife... А е 8-ми клас и учи от 2-ри клас английски... за какво си говорим... И така благодарение на мен, те станаха балъците на класа... Комплексари, какво да ги правиш... Но един съвет от мене, недей да обиждаш много, много, защото си момиче, а аз момче, просто ги затапвай, но не псувай! Няма нищо по- грозно от това, едно момиче да псува, като дърта циганка... това най- много го мразя! (И не само аз!) Айде успех!

PurpleDream
11-20-2009, 21:52
аман от хора без чувство за хумор...

blgt
11-21-2009, 06:31
ще ги търпиш, търпиш, до някое време, после ще чуеш някоя американска история по новините, ще си купиш пушка и ще ги избиеш :( :( :( :( :( това е което прави капиталистическата демокрация с децата

SK0RP10N
11-21-2009, 06:50
Много им се връзваш.Кажи им да си ебат майките и точка по въпроса

sunshinepp
11-21-2009, 07:26
Обърни се към родители, класен ръководител, или педагога на училището. Може би ще ти помогнат..

да и ония педалчета ще я намразят още повече..

а по темата ..ми кат ти кажат нещо затапвай ги бе момиче! .. покажи, че можеш да се защитаваш и не си някакво безгръбначно за каквото ОЧЕВАДНО те мислят! или се премести в друго даскало или в другия клас, който те уважава.. :-) :)

Kajo
11-22-2009, 17:25
реди ги с рими :lol: :lol:

grrrrr
11-25-2009, 15:35
ами и ти им се подигравай!!! като ти кажат че си тъпа им кажи че са зубари :D
наистина не им се оставяй!!!

DevilWish
11-25-2009, 15:51
Не ги псувай.Грозно е.Кажи им бих ви обиждала с такива обиди, от които много ще се засегнете, защото са истината, но не искам да падам на вашето ниво.Всеки случай - НЕ се променяй само, за да им допаднеш! ;) Ако тормоза не спре, по-добре наистина се обърни към педагогическия съветник или директора.Прави им се на важна, защото сигурна съм много повече си от тях ;) Успех!

Zarity
11-25-2009, 16:13
и ние да дойдем да ги пребием ли искаш :-o
и аз съм била така от 1 до 6 клас....
и кво,сега охоо :D 8)