PDA

View Full Version : Това ли е края?



Valq91
11-20-2009, 15:26
Аз съм момиче на 18 от Варна. С приателят ми, който също е от Варна, но вече 2ра година учи в Пловдив сме заедно или поне бяхме заедно 3год и днес стават и 4 месеца. Виждаме се възможно най-често, той си идва през седмица за по 3-4-5 дена, а аз ходя при него по-рядко заради родителите ми. Преди 3 дена си дойде и всичко беше добре, като се видяхме ме гушна, целуна ме и каза, че ме обича и че съм му липсвала много-както всеки път като се видим. През деня отново всичко беше ок, забавлявахме се, радвахме се 1 на друг, всичко беше страхотно и нормално. НО когато вечерта седнахме в едно заведение той се умълча изведнъж, погледна ме и каза `Искам да се разделим` не можех да повярвам на това, което чувам. Помолих го да станем и да идем някъде на саме, за да си поговорим. Отидахме в морската и го попитах каква е причината отговорът беше `Вече ми е прекалено трудно с тази връзка от разстояние`Поседяхме още час и нещо гушнати без почти да говорим, аз през цялото време плачех, а той така ме гушкаше все едно изобщо не ми е казал, че не иска да е с мен :( На следващия ден си замина отново за Плд и от тогава си писахме само 1 път и то нищо по темата. :cry: :cry: :cry:Написах това с надеждата да ми олекне поне малко. Според вас има ли начин толкова бързо и с лекота да е забравил всички години, които сме прекарали заедно? Няма да пиша повече, че стана доста дълго. Благодаря на тези, които ще го прочетат!

resinger
11-20-2009, 15:51
Ами на него много му е писнало постоянно да ходи до Варна и знаеш че ако не си около него ще прави глупости като например на има друга в живота му от Пловдив. Незнам ситуцията е трудна, но на всяка цена трябва да приказвате и да му посискаш основанията за вашата раздяла. Успех и не се предавай ;)

kidwestern
11-20-2009, 16:02
не сега,чакай,чакай,сега ;]

kobrichka
11-20-2009, 16:07
Едва ли би могъл бързо и лесно да забрави всичко, може би просто му е писнало да сте далеч един от друг. И аз съм студентка и знам какъв е живота тук. Аз съм от София, но уча във Варна и преди да дойда тук имах връзка 2 години и се разделихме не защото нямаме чуства един към друг просто това че сме толкова далеч еин от друг беше мъчително. Не мисля, че приятелят ти е спрял да те обича просто може би причината е разтоянието или може би има друга не знам няма смисъл да гадаем. Поговори с него изястнете си ситуацията. Успех

Valq91
11-20-2009, 16:09
Ами за друга съм сигурна, че няма. Даже си писах с брат му, който поне 10 пъти ми повтори, че ме обичал но всичко било заради финанси и че му трябвало малко време и че всичко щяло да се оправи. :( :( Просто не мога да му пиша не искам да говорим за такива неща по скайп или по тела, а и не знам кога ще си дойде и за това не сме говорили. Просто толкова си го обичкам, че още ни мога да повярвам, че това е истина :( :( :(

kidwestern
11-20-2009, 16:11
Ами за друга съм сигурна, че няма. Даже си писах с брат му, който поне 10 пъти ми повтори, че ме обичал но всичко било заради финанси и че му трябвало малко време и че всичко щяло да се оправи. :( :( Просто не мога да му пиша не искам да говорим за такива неща по скайп или по тела, а и не знам кога ще си дойде и за това не сме говорили. Просто толкова си го обичкам, че още ни мога да повярвам, че това е истина :( :( :(

опитах да съм мил,ма тая пак...

ТИ ПРОСТА ЛИ СИ НЕМОЖЕ СЕКИ ДЕН ДА ИДВА НЯКЪДЕ В ПИЧКА СИ ЛЕЛИНА ТВА СТРУВА ПАРИ:
ВЛАК,ХОТЕЛ,ПРЕЗЕРВАТИВИ,ЯД НЕ

ТИ ПРОСТА ЛИ СИ ВЕ КВА СИ

kobrichka
11-20-2009, 16:17
Ами за друга съм сигурна, че няма. Даже си писах с брат му, който поне 10 пъти ми повтори, че ме обичал но всичко било заради финанси и че му трябвало малко време и че всичко щяло да се оправи. :( :( Просто не мога да му пиша не искам да говорим за такива неща по скайп или по тела, а и не знам кога ще си дойде и за това не сме говорили. Просто толкова си го обичкам, че още ни мога да повярвам, че това е истина :( :( :(

Просто му дай това време, нека малко помисли. Понякога е нужно.Нормално е да не можеш да повярваш...точно когато си най-щастлива и изведнъж .... всичко се срива.Гадно чувство е знам, но няма как. Аз съм на мнение, че всичко има край, след като е имало начало. Просто не се отчаиваи живота продължава...макар и без него. Н :)

gabiiTu
11-20-2009, 16:22
Той те обича наистина истински,но явно му е прекалено трудно да е далеч от теб и да може да те вижда толкова рядко. ;/ Но трябва да почакаш,за да видиш дали той ще отвори тази тема и да се изясните или пък ти го направи. :)

ellikok
11-20-2009, 16:47
Съжалявам,че ще ти го кажа направо но според мен са възможни три варианта.Първите два са или да усеща че връзката ви вече е изчерпана и да няма същите чувства към теб,както в началото или...да си има друга.Третият е да казва истината.Но и в трите случая изпитва вина и е гузен и затова се държи толкова мило с теб.За мен по-скоро връзката ви е изчерпана и няма бъдеще,съжалявам...но горе главата,на 18 си,тепърва ти предстоят много красиви любови :)

balon4eeeee
11-20-2009, 17:01
Еми тва е

fflorinaa
11-20-2009, 17:07
миличката .. :-# :-#
време е за някой нов , някой по - добър :)

buuu
11-20-2009, 17:58
Ами за друга съм сигурна, че няма. Даже си писах с брат му, който поне 10 пъти ми повтори, че ме обичал но всичко било заради финанси и че му трябвало малко време и че всичко щяло да се оправи. :( :( Просто не мога да му пиша не искам да говорим за такива неща по скайп или по тела, а и не знам кога ще си дойде и за това не сме говорили. Просто толкова си го обичкам, че още ни мога да повярвам, че това е истина :( :( :(

Просто му дай това време, нека малко помисли. Понякога е нужно.Нормално е да не можеш да повярваш...точно когато си най-щастлива и изведнъж .... всичко се срива.Гадно чувство е знам, но няма как. Аз съм на мнение, че всичко има край, след като е имало начало. Просто не се отчаиваи живота продължава...макар и без него. Н :)


Тя е проста а ти си яко тъпа


мълчииии ве капут лайнарин :smt097

buuu
11-20-2009, 18:03
Аз съм момиче на 18 от Варна. С приателят ми, който също е от Варна, но вече 2ра година учи в Пловдив сме заедно или поне бяхме заедно 3год и днес стават и 4 месеца. Виждаме се възможно най-често, той си идва през седмица за по 3-4-5 дена, а аз ходя при него по-рядко заради родителите ми. Преди 3 дена си дойде и всичко беше добре, като се видяхме ме гушна, целуна ме и каза, че ме обича и че съм му липсвала много-както всеки път като се видим. През деня отново всичко беше ок, забавлявахме се, радвахме се 1 на друг, всичко беше страхотно и нормално. НО когато вечерта седнахме в едно заведение той се умълча изведнъж, погледна ме и каза `Искам да се разделим` не можех да повярвам на това, което чувам. Помолих го да станем и да идем някъде на саме, за да си поговорим. Отидахме в морската и го попитах каква е причината отговорът беше `Вече ми е прекалено трудно с тази връзка от разстояние`Поседяхме още час и нещо гушнати без почти да говорим, аз през цялото време плачех, а той така ме гушкаше все едно изобщо не ми е казал, че не иска да е с мен :( На следващия ден си замина отново за Плд и от тогава си писахме само 1 път и то нищо по темата. :cry: :cry: :cry:Написах това с надеждата да ми олекне поне малко. Според вас има ли начин толкова бързо и с лекота да е забравил всички години, които сме прекарали заедно? Няма да пиша повече, че стана доста дълго. Благодаря на тези, които ще го прочетат!

ам .. яла съм го даста заради тфа разтояние..но нещата не се забравят толкова лесно..невъзможно е да забрави всичко при положение че сте били 3 год заедно не си набивай филмите излишно :) и не съжалявай за миналото нищо не се случва случайно ! поне ще си останете фр :) просто ти трябва време излизай по често успех :)

doomkillerr
11-20-2009, 18:24
Тя е проста а ти си яко тъпа

А за теб "kidwestern" знаем какъв си - пише ти го в подписа... Не е хубаво така да обиждаш на ред хората във форума - да не взема да ти издърпам ушите, че не слушаш!!! :D :P

По темата: "Valq91" - дай на приятеля си време... Явно му е трудно в момента, пък и връзката от растояние променя малко или много чувствата. Когато не са заедно двама човека - търпката понякога почва да се губи... Следващия пък когато сте видите на четири очи го питай, каква е причината за да иска раздяла?!?! Все пак моето мнение е, че ако те обича момчето ще търпи и растоянието няма да е проблем. Поне аз така виждам нещата! :)

pwnage
11-20-2009, 18:40
миличката .. :-# :-#
време е за някой нов , някой по - добър :)

То така си го викам и аз от бая години. И от по-лоша попадам на по-лоша.
Демек не става ей така тая работа с по-добрите.Бе каквото и е на харабията това да си прави.