PDA

View Full Version : ЦСКА започва строителство на ултрамодерен стадион



WooDo
11-20-2009, 17:23
Както първи Sportal.bg ви съобщи още преди време, ръководството на ЦСКА има желание да построи нов ултрамодерен стадион на мястото на "Армията". Нещата са в напреднала фаза и босовете на червените Димитър Борисов и Иво Иванов чакат общината и държавата да дадат зелена светлина на амбициозния проект, който да замени сегашната съборетина, която съвсем скоро може и сама да падне.

Sportal.bg достигна и до идейния проект на новия ултрамодерен стадион "Българска армия", който вече е готов.Собствениците на ЦСКА обаче ще настояват от футболната общественост за пълната подкрепа за построяването на подобно съоръжение, което ще излезе малко под 100 млн. лева.

В идейния проект освен стадион за футбол са включени над 10 зали за минифутбол, волейбол, баскетбол и тенис. Планирано е да бъде построен модерен възстановителен център, клиника и фитнес.За да си върнат част от разходите, собствениците на ЦСКА планират съоръжението да разполага с магазини и ресторанти.

От "Армията" увериха Sportal.bg, че въпреки мащабите на проекта, той няма да се простира на по-голямо от сегашното пространство на стадиона и няма да засегне парка в "Борисовата градина".

http://www.sportal.bg/uploads/tinymce/jjj/qqq/1111/1111111/faffa/112221/cska2.jpg

Canis_Dirus
11-20-2009, 17:26
Всичко хубаво ама магазини и ресторанти в спортен комплекс...
Всички натокани фолк-туалки ще се навъртат там да си хванат футболист.

Съответно разни хора ще минават от там облечени с анцузи с един запретнат крачол и ще куцукат. Тоест тренировката е била тежка, уморени са и са пичове.

woshata
11-20-2009, 17:29
Още един МОЛ ?? А стига бе :shock: Иначе аз ще се щтракна тоя АКО го бутнат, натам да се оправят. Спиртал.бг едно 60 % ръсят само глупости. :lol:

LiLGrizzly
11-20-2009, 17:31
Цецка строй нов ултрамодерен стадион,а кучетата почнаха да ходят на 2-крака ! :lol:

WooDo
11-20-2009, 17:37
Не виждам нищо лошо в това да има магазини и ресторанти. Стадионите в Европа са направени по същия модел.

LiLGrizzly
11-20-2009, 17:41
Вчера чета цецка няма пари за заплати,Михов иска да им отнеме лиценза заради дългове .. а цецка стадион за 100 милиона щяла да прави.. :lol:

LiLGrizzly
11-20-2009, 17:45
като го построят ще коментирам...
Значи в близките 20-години ще се въздържаш от коментар по темата ! :lol: :lol: :lol:

psychopath
11-20-2009, 17:46
Ами хубаво, но кой ще го напълни този стадион?
Аз мисля, че трябва да се инвестира (в ДЮШ примерно...защото там се коренят проблемите) за да се подобри качеството на футбола, за да се върнат хората по стадионите.
Това важи за всички отбори.
А и каквото и да си говорим, много съмнителна е тази работа...но времето ще покаже.

malone
11-20-2009, 17:49
Както първи SpИrtal.bg ви съобщи още преди време, ръководството на Цуца има желание да построи нова ултрамодерена кочина на мястото на "Армията". Нещата са в напреднала фаза и свинете майки Димитър Борисов и Иво Иванов чакат общината и държавата да дадат зелена светлина на амбициозния проект, който да замени сегашната съборетина, която съвсем скоро може и сама да падне.

SpИrtal.bg достигна и до идейния проект на новия ултрамодерен стадион "Свинска армия", който вече е готов.Боклучарите от ЦСКА обаче ще настояват от футболната общественост за пълната подкрепа за построяването на подобен обор което ще излезе малко под 100 лева.

В идейния проект освен кочина са включени кланница и месарски магазин.Планирано е да бъде построен модерен разплодителен център..За да си върнат част от разходите, собствениците на Цуца планират съоръжението да разполага с ресторанти в което основното меню е "Свиня с портокали"
От кочината увериха SpИrtal.bg, че въпреки мащабите на проекта, той няма да се простира на по-голямо от сегашното пространство на стадиона и няма да засегне парка в "Борисовата градина".

http://www.sportal.bg/uploads/tinymce/jjj/qqq/1111/1111111/faffa/112221/cska2.jpgЕто как реално статията би трябвало да изглежда.

WooDo
11-20-2009, 17:51
За средствата, необходими за изграждането на ултрамодерното и много скъпо съоръжение, шефовете на ЦСКА са започнали преговори. Водят се разговори за отпускане на кредит с редица банки от страната и чужбина, както и с бизнесмени.

JelloBiafra
11-20-2009, 17:53
То малко като лафа за Гарабет и Киркор...
Шефовете на ЦСКА са дали 100 (лева) за 3д проект на ултра-модерен стадион.

WooDo
11-20-2009, 17:57
Тъжното е, че всички подхождате с насмешка към някое начинание...

LINKNOT
11-20-2009, 18:02
Тъжното е, че всички подхождате с насмешка към някое начинание...
Ние сме нацията на критикуващите песимисти. 8-)

пък дреме ми за стадиона..

JelloBiafra
11-20-2009, 18:02
Тъжно е, че още има хора, които въпреки обстоятелствата живеят в друг свят.
С други думи - смешно е, когато навън валят бомби от небето ти да приказваш за пикник.
Макар да не съм от цска ( опазил ме Бог ) и да има триста пъти по запознати от мен със стадиона мога сам да ти изложа сигурно 20 причини, поради която тази ти мечта няма да се сбъдне. И само една едничка е, че редакторите в секцията БГ футбол на Спортал нямат с какво да запълнят мястото си и слагат глупости. А глупости се слагат всеки ден, уви на произволен принцип точно тази глупости е достигнала до Ваше Селяческо Преподобие, защото е стояла на първа страница. *Пляс* *Пляс*.

cunt
11-20-2009, 18:07
Дано доживеем да го видим този стадион.

BlueAvalanche
11-20-2009, 18:40
Ще ми строят на дедовия, тия прасетата немат стотинки свещи да си запалят.

WooDo
11-20-2009, 18:51
Това си е много добра инвестиция и всеки би могъл да си избие парите..

1. Новият стадион би създал комфорт и би привлякъл феновете 100%. Броят им при домакинства със сигурност ще се увеличи.

2. Този стадион ще отговаря напълно на изискванията на УЕФА и на него могат да се играят големи срещи от ШЛ и Лига Европа, което ще доведе до добри приходи за собствениците.

Никой от вас не вярва, защото така му е набито в главата, но е крайно време да се направи качествен стадион и у нас и не виждам причина това да не стане...

psychopath
11-20-2009, 19:08
^оди пикай па легай...викам аз 8-)

WooDo
11-20-2009, 19:18
доста тъпо изказване.. поне се аргументирай

BlueAvalanche
11-20-2009, 19:22
Ти наистина ли не виждаш причина да не се построи нов стадион? :D

WooDo
11-20-2009, 19:25
Лошо ли е да се построи?

w0sh
11-20-2009, 19:26
Аз пък пожелавам на всеки отбор стадион в най-скоро време.

Нищо не очаквам, но не виждам причина да се надяваме.

BlueAvalanche
11-20-2009, 19:37
Кой е казал лошо? Причини обаче да не стане - колкото искаш.

woshata
11-20-2009, 19:40
доста тъпо изказване.. поне се аргументирай :razz: Да се аргументира защо трябва да одиш да пикаш и да легаш ?

psychopath
11-20-2009, 19:41
доста тъпо изказване.. поне се аргументирайАми аз съм написал...сега ти ако не можеш да четеш е твой проблем.

WooDo
11-20-2009, 19:45
Има причини както да стане, така и да не стане.. Не виждам какво лошо има да се надяваме на хубав стадион..

BlueAvalanche
11-20-2009, 19:48
До тук не съм видял и 1 мнение, в което да се споменава, че е лошо. Ама като няма кинти как да стане бе приятел?

gsh
11-20-2009, 19:49
то и божкофф щеше да строи нов стадион, ама кър :?

WooDo
11-20-2009, 19:59
До тук не съм видял и 1 мнение, в което да се споменава, че е лошо. Ама като няма кинти как да стане бе приятел?Има заеми, кредити, инвестиции на бизнесмени, спонсорство, държава.. малко ли е?


редовния лаф на българина "нема кинти" ...

BlueAvalanche
11-20-2009, 20:01
Добре, прости ми, че съм черноглед. Има кинти, просто няма кой да ги даде :D

WooDo
11-20-2009, 20:05
Еми надявам се да ги даде тоя който трябва :)

JelloBiafra
11-21-2009, 11:10
Българския футбол последните години може да бъде разделен на две, даже три. Най-новата ни история показва единствено едно - управници, които перат пари и се интересуват от сивата страна на бизнеса футбол. Те нямат намерение да инвестират в отборите, в базите и в прочее, защото не им е нужно. Да си видял един собственик на отбор в България чиито бизнес да е просто футбол. Така както има доста такива по света.
Но да оставим това на страна - има достатъчно примери за магнати, които се занимават с доста неща, но развиват и футбола при нас всичко е от сивата страна на нещата.
От шампионската титла на Локо Пд влезе една много черна статистика на "особените" милионери в БГ футбола, които е очеизвадно какво искат да постигнат.
Вярвате ли, че тези свръх богати и влиятелни хора, ако искаха няма да извоюват независимост за клубовете и техните терени и бази ?? Аз не вярвам. Просто нямат сметка. Защото когато го направят ще започнат въпроси относно качеството на базите.
Аз като средно-запознат ще кажа, че навремето имаше план, ако Левски влезе в Шампионската Лига ( мача с Бешикташ ) да бъде построен ултра-модерен и единствен по рода си 45 000 стадион на терена на сегашния Раковски. Левски тогава не влезе в ШЛ, пък и тогава се случиха някои обективни неща, които промениха руслото на нещата.
Чорбарите, които псуват Божков са най-тъпите и безмозъчни коне с капаци. Божков беше човек, който се оправяше с клуба. Макар и неговия любим тим да е друг, той винаги е казвал, че неговия бизнес в ЦСКА е нещо отделно. Ако той беше останал нещата в ЦСКА щяха да стоят по различен начин.
Та така... Аз се ебавах с поста си в началото за 100-те лева за проект, но всъщност това е една болна критика към хора, които все още вярват, че в България преди всичко може да има спорт, може да има отбори и може да има "ВЪТРЕШНИ" хора, които да развиват спорта.
Мога да ви кажа, че докато не влязат чужди консорциуми от Европа и света тук няма да има нищо. Никога.

iLovePussyJuice
11-22-2009, 21:35
Гришата купи мачовете на орките с ЦСКА и Черноморец...
ако получа куршум в главата тази вечер, моля някои от така да се каже по-близките ми във форума да предадат на съседката ми (и още няколко момичета), че съм ги обичал с цялото си сърце. :D

deFakto
11-23-2009, 10:30
С густо да го изкъртиш :D :D