PDA

View Full Version : момиче от училище



tsetsko
11-20-2009, 17:49
Здравеите,
изкам да ви попитам дали има някакав проблем ако излизам с момиче от моя клас. Много ми харесва непрекъснато сме заедно но не знам какво ще си помислят другите от класа. Моля да ми помогнете и да ми кажете дали е добра идея или по добре не.

LoveRetroMusic
11-20-2009, 17:52
да не ти пука ;]

buuu
11-20-2009, 17:54
недей им обръща внимание ;]]

sunshinepp
11-20-2009, 17:54
Здравеите,
изкам да ви попитам дали има някакав проблем ако излизам с момиче от моя клас. Много ми харесва непрекъснато сме заедно но не знам какво ще си помислят другите от класа. Моля да ми помогнете и да ми кажете дали е добра идея или по добре не.

после ще ви бъде АДСКИ трудно.. ако имате некви чувства всичко ще бъде ужасно.. ЛИЧЕН ОПИТ!

FantaMen
11-20-2009, 18:08
Пич карайте си просто така както до сега не се замесвай в по сериозни връзки.... Ще си писнете много бързо та това е цял ден на дск после примерно кафе разходка... 10-20 дена максимум и ще се скарате, а после няма да се понасяте в дск както и ако имате общи приятели и на тях ще навредите... Карайте си както е било до сега.. от личен опит ти го казвам ;) :)

BeRSeR
11-20-2009, 18:19
Аз съм с моята от една година почити .. и сме в един клас имало е неразборателство от прекаленото прекарано време заедно,но за кратко :) А останалите от класа ни се кефят и то доста..така че аз бих ти казал действаи 8-)

doomkillerr
11-20-2009, 18:27
Здравеите,
изкам да ви попитам дали има някакав проблем ако излизам с момиче от моя клас. Много ми харесва непрекъснато сме заедно но не знам какво ще си помислят другите от класа. Моля да ми помогнете и да ми кажете дали е добра идея или по добре не.

после ще ви бъде АДСКИ трудно.. ако имате некви чувства всичко ще бъде ужасно.. ЛИЧЕН ОПИТ!

Напълно съгласен! И аз съм го изпитвал на собствен гръб... :?

cookie_master
11-20-2009, 18:30
да не ти пука ;] btw Дюи :smt007 :smt007

pwnage
11-20-2009, 18:35
Пич карайте си просто така както до сега не се замесвай в по сериозни връзки.... Ще си писнете много бързо та това е цял ден на дск после примерно кафе разходка... 10-20 дена максимум и ще се скарате, а после няма да се понасяте в дск както и ако имате общи приятели и на тях ще навредите... Карайте си както е било до сега..

Един човек тук е размардал сивото вещество. Другите пак хварчат по "обичайте се" , "давай" .

buuu
11-20-2009, 18:43
нооо ...




Здравеите,
изкам да ви попитам дали има някакав проблем ако излизам с момиче от моя клас. Много ми харесва непрекъснато сме заедно но не знам какво ще си помислят другите от класа. Моля да ми помогнете и да ми кажете дали е добра идея или по добре не.

после ще ви бъде АДСКИ трудно.. ако имате некви чувства всичко ще бъде ужасно.. ЛИЧЕН ОПИТ!

8-)

FantaMen
11-20-2009, 18:50
Pwnage Мога ли да го приема за комплимент? :o Не се хваля но съм получил доста уроци от минали връзки......

NeedPassion
11-20-2009, 19:08
Ами ако си сигурен, че наистина имаш чувства към нея и тя има към теб може и да действаш, но е много трудно ако после скъсате и трябва да се гледате всеки ден. От личен опит го казвам :)

tsetsko
11-20-2009, 19:21
еми ще се провам и ще гледам да не свърши зле

sunshinepp
11-20-2009, 19:34
еми ще се провам и ще гледам да не свърши зле

олеле закъса го.. ама ти си избираш ;)

BoBa4eWeR
11-20-2009, 19:44
проблемът е никакъв аз също съм ходил с момиче от моят клас и е много забавно по цял ден сте заедно... учениците се кефят на макс при 1вата ви целувка пред тях... някой се превземат и се чудят кво става... ама иначе си е шоу... и искам да ти кажа само едно нещо.... пълен напред!!! другите ги остави да те критикуват.. трябва да се радваш че си в устата им ;)

fenastz
11-20-2009, 21:11
Да, има, недей го прави.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-20-2009, 21:25
Независимо дали ти е от класа или не,щом ти харесва ще си излизаш с нея...никoй от класа ти не ти е никъв че да изразява мнение за връзките ти...да не ти пука ;) единствения проблем е че ще сте постоянно заедно и може да си омръзнете бързо,ако няма какво да си покажете и не се разнообразявате в свободното си време.

divaneee
11-20-2009, 22:38
проблемът е никакъв аз също съм ходил с момиче от моят клас и е много забавно по цял ден сте заедно... учениците се кефят на макс при 1вата ви целувка пред тях... някой се превземат и се чудят кво става... ама иначе си е шоу... и искам да ти кажа само едно нещо.... пълен напред!!! другите ги остави да те критикуват.. трябва да се радваш че си в устата им ;)

Да .. това е супер. Не се притеснявай какво ще кажат дружките от класа. Мисли за твоите и нейните чувства. А това дали ще ви е гадно, АКО скъсате зависи само вас, всеки е различен. Не е задължително да се мразите, да ви е кофти, ала-бала. И за това не притеснявай! ;дд

antifashionshit
11-21-2009, 05:42
най-вероятно е да fail-нете доста здраво и после мъки... 8-)
ох, това ми напомня на един мой случай, първата ни целувка с една съученичка... отдавна беше ама още ме топли... имаме няколко загорели фИешЪни в класа дето я сваляха и като се целунахме пред тях как им увехнаха прическите само... ех спомени 8-)