PDA

View Full Version : Frog Mobile - въпрос



BlueAvalanche
11-20-2009, 18:42
Гледам реклама на Frog Mobile, 1 стотинка на минута ама ми се струва, че има някаква уловка.
Щото с приятелката ми имаме по 500 безплатни минути, които отиват за нула време и после правим много гадни сметки :D Това ми се стори изгодно, ама нещо ми е съмнително, та ако има някой, който го използва ако може да ми разкаже за какво иде реч.

woshata
11-20-2009, 18:43
1 стотинка на минута ти е първата минута, след тва е 1 стотинка на всяка секунда в тая минута.

BlueAvalanche
11-20-2009, 18:50
Хм, аз се позачетох и това не го споменават никъде :?


Потребителите на предплатената услуга FROG Mobile, които презаредят своя кредит с ваучер на стойност не по-малко от 8 лв., ще могат да разговарят с други потребители на услугата на промоционалната цена от 1 стотинка на минута. Толкова ще струва и изпращането на SMS до друг потребител на FROG Mobile. Промоционалната цена е валидна за период от 31 дни след презареждането. При всяко презареждане с ваучер на стойност минимум 8 лв. започва нов 31-дневен период с промоционално таксуване. Потребителите на FROG вече разполагат и с нова безплатна възможност за презареждане на своя кредит за разговори. Te трябва да въведат код *116*, след което се въвеждат цифрите от кода на ваучера, натиска се бутонът # и накрая бутонът за набиране. Успешното презареждане се потвърждава с SMS.

woshata
11-20-2009, 18:58
Еми така са им повече уж оферти на тия, оня ден четох нещо такова и ако правиш големи сметки или е заради тва или просто говориш много 8-)

BlueAvalanche
11-20-2009, 19:00
Аз правя големи сметки на Мтел като ми свършат минутите, за това искам да си взема такова предплатено за третия телефон, защото като си заредя 8 лева ваучър и говоря за 1 стотинка на минута с другите от фрог мобайл( в случая гаджето ми ) и така до следващото зареждане, което си е яко оферта, ама ме притеснява да няма някаква уловка, за това питах, май не се разбрахме нещо 8-)

woshata
11-20-2009, 19:39
ААААААААААААААААААААААААА АААААААААААААА 8-) е пробвай или има или няма.. и тва май ми беше най-компетентното мнение до сеа 8-)

BlueAvalanche
11-20-2009, 19:44
Aха, ами така ще стане :D И без това е 8 лева пакета, майната му и да не е оферта няма да умра :D