PDA

View Full Version : Гадни,тъпи момчета.. :@



MichellePhan
11-20-2009, 20:49
Сега съм в 7 клас и момчетата от моя клас не ме оставят на мира даже и през часовете.Бутат ми чина,плуят семки по мен ама не за подигравка ами защото няма с кой друг да се заяждат,а пък аз не обичам да се бия или да псувам.Абе нз как да се отърва от тях просто...Половината от деня се държът с мен супер нормално(говорим си като нормални хора,дават ми дъвки,преписвам аз от тях и те от мен....),а през другата час все едно съм някаква идиотка,ама после викат дай ми химикал и ако не им дам започват с перверзийте
Моля ви кажете ми как да им кажа/да ги накарам да преастанат да се занимават с мен(има още 12 момичета и на тях даже не им говорят,а само с мен!! :-x :-x :booooomb: :booooomb: )

deni15
11-20-2009, 20:52
такива са днешните момченца..

grotesque
11-20-2009, 21:21
Кво да ти кажа... нали знаеш, че обожават да се правят на интерсни един пред друг :-o
Нормално е, просто са недорасли... и с мен беше същото, дори някои си се разделихме в студени отношения.
Не им обръщай внимание, ако им се връзваш - още по-зле.
Пробвай цял ден да си независима да видим дали ще имат нужда да се ебават...

PurpleDream
11-20-2009, 21:21
всички момчета (добре де може и да има 3/4 изключения) минават през тоя период, ще мине, но ти нищо не можеш да направиш

MichellePhan
11-20-2009, 21:43
Кво да ти кажа... нали знаеш, че обожават да се правят на интерсни един пред друг :-o
Нормално е, просто са недорасли... и с мен беше същото, дори някои си се разделихме в студени отношения.
Не им обръщай внимание, ако им се връзваш - още по-зле.
Пробвай цял ден да си независима да видим дали ще имат нужда да се ебават...
Аз никога не съм им обръщала внимание...от 3 години(защото дойдох в 5 клас в това у-ще) и те пак само с мен.А и трима от моя клас ми предложиха(аз им отказах),но момчетата не спряха да ни викат,че сме гаджета,а и + това другите момичета(с изключение на 1-2-3) пишат по дъската моито име с името едно момче от класа(не е грозен ама е от онези идиоти дето ме дразнят) и той даже не възразява.По английски четем текстове и се падам с него и се провикват сички"уу... перфектната двойка".Аз нямам от класа много приятелки,защото всички са лицемерки и те сега правят нещо като "коалиция" срещу мен ама на мен не ми пука и те са някви тъпи и аз им се хиля като ми говорят например "ти нямаш ли си друга работа,че да идваш да говориш с мен" :D Ама те сериозно.Обаче има един проблем...след 7-ми клас искам да отида в една гимназия,в която и тези дразнители искат и аз пак ще трябва да ги търпя.. :-x :-x

maNjaRe
11-20-2009, 22:41
7 клас, последна година преди гимназията, чуква пубертета и трябва да се правим на интересни, но често не уцелваме. Обикновено до началото на 8 клас нещата се оправят, а и стреса покрай ново училище помага за това. Просто защото на повечето идва мисълта, че тези неща не са интересни, а простотии. При някой идва със закъснение този етап, но все пак идва. Друг е момента нуждата от доминация като мъжки екземпляр, и когато не може да става ПРЕД момичетата, заради липса на по-затворени или дребни, слаби и т.н. момчета става точно с момиче, което е по-свястно и говори и със момчета, за разлика от кифлите. Най-вероятно догодина въпросните индивиди ще се държат нормално и само ще пада смях. Край.

Jus7DreamBoy
11-20-2009, 23:00
всички момчета (добре де може и да има 3/4 изключения) минават през тоя период, ще мине, но ти нищо не можеш да направиш добре че аз поне мисля че не съм се държал така ... виждал съм другите да се държат по този начин и съм подмятал нещо от сорта " аре момчета стига се се ебавахте с момичето " нали така да престанат просто момчетата сме идиоти :-)

alex4u
11-20-2009, 23:55
Кажете ми накъде отива тази държава онзи ден прибирам си се аз и гледам момче и момиче на видима възраст 14-15 години направо да се спукват от бой :razz:
Посмях се ..ама навремето колкото и будали да сме били..чак толкова .... :-x

maNjaRe
11-21-2009, 00:31
Е това вече е тъпо... Момичетата са гадни с техните си техники за мъчения, ама си траеш... чак пък на бой да налиташ вече е прекалено..

Ax3
11-21-2009, 04:24
С мене па вече не се дразнят (момче съм) обаче ми викаха зубар :D Много завиждат горките обаче като почнаха двойките и вече сме първи приятели... и да не им подсказвам пак не се дразнят щото аз много ги ебавах заради малкият им мозъчен капацитет...

iLovePussyJuice
11-21-2009, 04:44
Не ви е лесно на вас децата... :D

blgt
11-21-2009, 06:16
Сега съм в 7 клас и момчетата от моя клас не ме оставят на мира
да ти имам проблемите..
тресни на некой един стол у главата, после нема и да ти говорят даже :D :D :D

SK0RP10N
11-21-2009, 06:51
Кретенчета.
Кажи им да си викнат някоя курва от магистралата, да си начешат 5-сантиметровите пишлета и да не те занимават с глупости

MadeOfWater
11-21-2009, 07:02
Boys,boys,boys... :smt006

sunshinepp
11-21-2009, 07:23
набий ги :grin: :-D

someonerandom
11-21-2009, 08:10
Според мен като отидете в новата гимназия нещата ще се оправят...и аз 7 клас имах проблеми с няколко от класа ми,сега съм 9 клас,с единия сме приятели,други 2-3 са в моето даскало и само си казваме здрасти като се разминем :D
Трябва да пораснат,те се държат като в 4-5 клас :?

AZBEHORA
11-21-2009, 09:05
супер тъпи саа :grin: :grin: :grin:

LoveRetroMusic
11-21-2009, 10:15
игнор

welwet
11-21-2009, 10:49
Ми стани гадже с един от "лидерите" и ще спрът...

swipss
11-21-2009, 15:42
Принципа е само един !

НИГОКА НЕ СЕ ОСТАВЯЙ ДА ТЕ МАЧКАТ! МАЙКАТИ НЕ ТЕ Е РОДИЛА ЗА ДА ТЕ МАЧКАТ НЯКВИ КОМПЛЕКСИРАНИ ЛАЙНАРИ!

Първо: Когато някой те убиди, почвай и ти да го убиждаш..
Второ: Когато ти се подиграват че си тъпа, ги попитай "Какви са мойте оценки в училище и какви са твойте, прави си равносметка" [или нещо от сорта (или ги попитай как се пише някоя дума, и те ако не могат да ти отговорят почвай с подигравките) ]
Трето: почвай да мислиш прякори на всички който те дразнят! или ако някоя от мацките ти каже "крокодил" или нещо убидно за теб, затапвай с "-Тихо бе лептен"
Игнорирането няма да те доведе до никъде.. Аз например се държа ужасно с всички от моя клас.. Момичетата не ме понасят.. и като ми кажат "глупак, тъпак" или нещо подобно, просто казвам (ако е момиче) "МН мразя кифли като тебе да ми се правят на кроасани"
ако е момче веднага, затапвам с лафа "Мн мразя парцали като теб да ми се правят на хавлиени кърпи"


Искренно се надявам да прочетеш поста ми.. и съм сигорен ще почети никой от форума, няма да е съгласен с мен.. но, Няма варянт да седиш и да си мълчиш.. на всичкото отгоре си момиче и това някак си подронва "авторитета ти" (ако имаш такъв)

Също така, доста затапвам с лафа "Утре събират боклука, скрйййй се"
Или ако някой ме затапи казвам "Като мълчиш изглеждаш по умен" 8)

Значи ако не направиш нещо по върпоса, ще си остане за цял живот..

Защото това ще продължава винаги.. ако се оставиш да те тъпчат.. От това се почва.. и не ги слишай, не ги игнорирай.. това ще е най-голямата ти грешка! Не бъди аутсайдър и не се оставяй да те подиграват. (почнах да се повтарям, ама се нервирах на "днешното поколение")


СИгорен съм че никой от хората който ти казаха да си мълчиш, не би си мълчал ако някой се "ебаваше" с него.

OneDayInNewYork
11-21-2009, 16:30
:lol:
прави се още на интересна с бебешките простотии и чакай да не те закачат 8-)
аз пък си се разбирам супер с всички момчета от класа, е има една компания дето си се събираме и ни е супер готино ама и с другите е весело : )

buuu
11-21-2009, 17:14
харесват те 8-)

gabi_94
11-21-2009, 19:06
И аз бях така в 5,6 и началото на седми клас...момчетата бяха баси гаднярите, тъпи, малоумни идиотиии!!!!! Трябва да издържиш още малко, после поумняват, в смисъл намаляват ебавките, явно съзряват

nerealnasmart
11-21-2009, 19:32
:D Какво да се прави момчета и пре нас е така ам по сложно и гадно и аз съм 7-ми клас. Значи държиш се на положение с тях. Бийги бе да не ти пука от ,когото и да е от даскали камери каквото и да е. ТЪпи са момчетата искат да се закачат, постояно мислят за секс :razz: свекнах с тези идиоти от моя клас :D и аз бях като тебе 8)

welwet
11-21-2009, 20:27
или пусни на някой.... :razz:

kuklichka_bg
11-21-2009, 20:37
хах на са пораснали просто :)

ef4etyYy
11-21-2009, 21:47
на мен пък ми пеят по цял час. лили иванова. i hate it :o :o :o :o :o :o :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:
научи се да псуваш, но дори тогава не се знае дали ще престанат. аз се научих да го затапвам тоя идиот, да го игнорирам, да се обръщам нянякъде, да говоря с някой, абе изобщо или го храня, или не го виждам/чувам
успех



аман от идиоти :booooomb:

cookie_master
11-22-2009, 12:09
детски истории :?

XxPsychicSuicidexX
11-22-2009, 12:29
харесват те ...

pisannka
11-22-2009, 13:26
Пупертетчета... :lol: не знам дали си наясно с това, че момчетата по-бавно се развиват от момичетата...така че...няма какво да коментираме повече... :-D а и един съвет: когато и аз бях на твоята възраст и при мен беше същото...много се дразнех и ми идваше да ги... :o но после като се замислих изобщо не им объщах внимание и те спряха....те правят това само, за да те дразнят...виждат, че ти се ядосваш и така...затова не им обръщай внимание! ;-)

LiGiDY
11-22-2009, 14:09
Момиче ти си едно голямо лапе а твойте съоченици също така че не ма занимавай с твойте глупости