PDA

View Full Version : Cъвет...



elichou
11-20-2009, 22:05
Здравейте,

Обръщам се към вас,понеже съм много объркане и се нуждая от съвет...

На 17години съм,не че мисля че възрастта има голямо значение за моят проблем...
Тази година смених училището си... И мисля,че открих любовта... Той е някак си толкова специален,а си мисля(ех) че и той ме намира за малко по-различна от останалите..Когато го погледнех,и той ме поглеждаше,понякога даже си пращахме и по усмивка... :)
Вчера когато ми приключиха часовете и тръгнах към спирката,той тръгна след мен,а после вървяхме заедно. Когато пристигнахме на спирката,не хванахме нито първият нито вторият автобус... Сeдяхме около 1 час и си говорехме..Смеехме се, даже стана въпрос за един филм които не съм гледала,а той ми го препоръча и си казахме че можем да идем заедно.. После дойде и ми изпрати до нас.. :)
Проблема дойде на следващият ден.Той си имал приятелка.Която сутринта рано рано дойде при мен и ми вдигна скандал. После като разбра че всъщност той е дошъл при мен,а не аз при него е била отишла и му е ударила шамар. Цял ден днес като ме видеше и започваше отново същият скандал.Разбирам я,една нейна приятелка ми сподели че те били заедно от година,но сега нещата не вървели и тя много го из ревнувала от това че бил с мен вчера...
По-късно следобеда,той дойде при мен.Искаше да ми се извини че ми е създал неприятности...
Сега не знам дали въобще сте си говорим когато пак се засечем..А дали и трябва? Дали трябва да престана да гледам усмивката му и да слушам неgoviят глас,или трябва да се боря за него?Какво смятате че е редно?
Благодаря ви много предварително,толкова съм объркане че наистина се надявам да открия добър съвет чрез вас...

umri
11-20-2009, 22:12
Като си има приятелка какво.. Мен, ако приятелката ми ми удари шамар, затова че съм си говорил с някого... хаха. Еми върви си, усмихвай му се, чакай той да те заговори, защото все пак има приятелка и той трябва да реши. Ако има интерес и не е пълен задръстеняк ще прави ходове.

elichou
11-20-2009, 22:13
Тоест да оставя,той да води нещата...

prelastenata
11-20-2009, 22:14
Тоест да оставя,той да води нещата...
Yes :)

divaneee
11-20-2009, 22:28
Тоест да оставя,той да води нещата...
Yes :)

Точно така. В противен случай рискуваш да те помисли за напаст и предполагам можеш да си представиш накъде ще отидат нещата.
Знам за много такива случаи и по моя преценка най-накрая ще те огрее. :D (Не искам да те заблуждавам, да ти давам празни надежди, но по това, което казваш съдя, че е напъъълно възможно.)
Айде успех!

prelastenata
11-20-2009, 22:42
Тоест да оставя,той да води нещата...
Yes :)

Точно така. В противен случай рискуваш да те помисли за напаст и предполагам можеш да си представиш накъде ще отидат нещата.
Знам за много такива случаи и по моя преценка най-накрая ще те огрее. :D (Не искам да те заблуждавам, да ти давам празни надежди, но по това, което казваш съдя, че е напъъълно възможно.)
Айде успех!

И аз така мисля .. а и щом ходят от година и тая така го ревнува,че за тва,че сте си приказвали му е ударила шамар, едва ли дълго ще я трае.
А и факта,че е проявил интерес към теб, въпреки че си има сериозна приятелка говори,че явно наистина те харесва. ( е,освен ако не е курвар и не занимава доста момичета ) .. :o

sunshinepp
11-21-2009, 06:08
поддържай си същите отношения с него..само го остави той да е по-настоятелен както до сега, а не ти да му се буташ, че оная взела че те пребила :-D

DevilWish
11-21-2009, 06:16
Сама казваш, че имат проблеми в отношенията си, напълно възможно е той да иска да започне нещо ново с някого.За това останете в същите отношения и както вече те посъветваха остави той да води хорото ;)

cinderella_gugutka
11-21-2009, 06:21
ми недей да му се набутваш.но недей пък и да страниш оот него.в крайна сметка щом имат проблеми доста вероятно е да се разделят и той да се насо4и към теб от една страна,но от друга знай 4е 1 година не е малко и дори да се разделят след това може да имаш проблеми.с една дума-поддържай си същите взаимоотношения,но не се надявай много

balu4ka
11-21-2009, 06:32
поддържай си същите отношения с него..само го остави той да е по-настоятелен както до сега, а не ти да му се буташ, че оная взела че те пребила :-D

+++ :lol: :lol: :lol: