PDA

View Full Version : CS problem



ritobis
11-21-2009, 09:53
Значи имам един мн скапан проблем като си пусна цс-а.Нали отначало всичко нормално, обаче като реша си сменя рендъра на OpenGL(нормалния) ми изписва 'the specified video mode is not supported'.Мисля че е нещо с 3Д екселатора на видео картата.Сложих си нови драйвери - пак същата работа.

Ако може някой да помогне! плс плс че мн. ми се играе :? :? :? :?

Evellon
11-21-2009, 10:34
Имам същия проблем... Само "Software mode" е поддържан, а като ползвам него имам само 3 fps. :(

LittleDude
11-21-2009, 11:13
ВИДЕО ДРАЙВЪРИ!!!

Evellon
11-21-2009, 11:16
ВИДЕО ДРАЙВЪРИ!!!
Друг начин има ли? Дъното ми е много старо и новите видео драйвъри са несъвместими 8-) Като ги сложа монитора просто не светва... и трябва да карам с някакви от преди 3-4 години :?

LittleDude
11-21-2009, 11:16
ВИДЕО ДРАЙВЪРИ!!!
Друг начин има ли? Дъното ми е много старо и новите видео драйвъри са несъвместими 8-) Като ги сложа монитора просто не светва... и трябва да карам с някакви от преди 3-4 години :?
ми карай с тях...

Evellon
11-21-2009, 11:18
ВИДЕО ДРАЙВЪРИ!!!
Друг начин има ли? Дъното ми е много старо и новите видео драйвъри са несъвместими 8-) Като ги сложа монитора просто не светва... и трябва да карам с някакви от преди 3-4 години :?
ми карай с тях...
Не става... сече адски много и не може да се играе. Странното е, че други по-тежки игри ми вървят добре (WoW: WotLK примерно)

LittleDude
11-21-2009, 11:19
купи си тогава една външна видео карта...
цс сече, а уоу не wtf?! :-o

blgt
11-21-2009, 20:53
цаката не е да си с нов/стар драйвер, а да видиш въпросната апликация с кои е съвместима. зависи и от самото видео - по-старите модели нямат достатъчно вградена памет и/или процесорите им може да не са съвместими, за да поддържат кънтъра през конкретния драйвер. също така си свери и ОС-а, щото въобще нямам представа дали ЦС-а кара през него или директно се забива в процесора. в общи линии вярвам, че уинХП и уинМЕ поддържат почти всичко в добра кондиция.. (ако още има съпорт за МЕ, за което не съм сигурен). останалите правят доста проблеми.
в заключение - цаката е в правилната комбинация ;)

пс. кънтъра принципно можеш да си го разцъкваш и със антикварните драйвери на уин98