PDA

View Full Version : Коледа наближава :]



DeathRogue
11-21-2009, 10:37
Здравейте,съфорумци :]

Така..предполагам,че на повечето от вас (както и на мен) им се въртят разни идеи в главите за коледен подарък на половинките си или пък правите планове за една незабравима Коледа (а може би и двете) :)
Знам,че е имало мн такива теми и някои от вас ще кажат "Ти за търсачка да си чувал?! :smt017 " ,но разчитам на мнения с различни идеи..на всекиго може да хрумне нещо ново и нестандартно :]
Та въпросите ми са:
1.Как мислите да зарадвате вашата половинка?
2.Какви са ви плановете?Да бъдете с приятели/семейство или да сте само двамата?

Btw имам затруднение с избирането на подарък за момиче,така че ще се радвам ако наблегнете повече на първия въпрос 8-)

Благодаря ! :)

Hilary_
11-21-2009, 10:40
1 За подарък още не съм мислила дори не знам с какви пари ще разполагам ..

2 Със семейството ще съм, а за Нова година вече ше си дойдем на думата с моите хора .. :D :D

п.с. охх като се сетя още колко такива теми ще има направо м исе плаче .. :razz: :razz:

BlueFace
11-21-2009, 10:41
1 За подарък още не съм мислила дори не знам с какви пари ще разполагам ..

2 Със семейството ще съм, а за Нова година вече ше си дойдем на думата с моите хора .. :D :D

п.с. охх като се сетя още колко такива теми ще има направо м исе плаче .. :razz: :razz:

+ 10000

DeathRogue
11-21-2009, 10:45
1 За подарък още не съм мислила дори не знам с какви пари ще разполагам ..

2 Със семейството ще съм, а за Нова година вече ше си дойдем на думата с моите хора .. :D :D

п.с. охх като се сетя още колко такива теми ще има направо м исе плаче .. :razz: :razz:

+ 10000

Никой не ви задължава да пишете :]

britzy
11-21-2009, 10:47
п.с. охх като се сетя още колко такива теми ще има направо м исе плаче .. :razz: :razz:
Mноооого радваш,честно :-D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

FantaMen
11-21-2009, 10:49
По първия въпрос мисля че може и родителите и на двама ви да ударят по едно рамо и просто да бъдете двете семейства заедно.Мисля че и за двама ви ще бъде незабравимо.Ако не това мисля че една разходка в тихата коледна нощ също ще бъде мн добро попадение.И защо винаги материални подаръци... Спомена и изживяването е духовен момент :) :) .. А те са наистина ценни :)

Biskfitka
11-21-2009, 11:24
Планове още нямам.Но за подарък очаквам малко идеи от вас 8-)

DarkBass
11-21-2009, 11:32
Лошото е че НГ наближава и трябва да правя самоделка .. оък ме мързи 8)

divaneee
11-21-2009, 11:44
По първия въпрос мисля че може и родителите и на двама ви да ударят по едно рамо и просто да бъдете двете семейства заедно.Мисля че и за двама ви ще бъде незабравимо.Ако не това мисля че една разходка в тихата коледна нощ също ще бъде мн добро попадение.И защо винаги материални подаръци... Спомена и изживяването е духовен момент :) :) .. А те са наистина ценни :)

Мхм, мхм...няма нищо по-вълшебно от една прекрасна Коледа, прекарана с любимия човек. Простички неща като например коледни сладки, малко време насаме и пр. е много добър избор. Но ако все пак искаш да й подариш нещо материално, нека да е нещо дребно и закачливо. Успех!

Nich
11-21-2009, 15:44
имам идеийки да, но няма да ги споделя защото малката ми мръсна маймунка ми следи мнениятааа :evil: :smt114

LoveRetroMusic
11-21-2009, 15:54
чакай, бе един месец има още. 8-)

Hilary_
11-21-2009, 15:56
Никой не ви задължава да пишете :]

Аз не съм казала, че някой ме задължава .. пък и няма кой да го направи .. :lol: :lol:

haritov
11-21-2009, 16:00
Веитнамска коледна песничка:Шаро е още малко котре,но пък ще стане вскусно кюфте.Де е на двора стария пън,бабата взима ножа навън.

Sisito941
11-21-2009, 16:02
При мене стои въпроса как да накарам нашите да ме пуснат извън къщи на Коледа... :| [-o<

britzy
11-21-2009, 16:15
При мене стои въпроса как да накарам нашите да ме пуснат извън къщи на Коледа... :| [-o<
Аз пък си мисля(100% съм по-голяма от теб) че Коледа е един семеен празник и засега съм все още зависима в неква степен от родителите си та за тва ше съм в нас,а е и по в духа на Коледа да си вкъщи със семейството на семейната вечеря......сууупер 8-)
Мисля си че нищо нема да ти стане ако си у вас на Коледа

vellvet
11-21-2009, 16:34
питаш за идеи мога да ти предложа тази, която аз винаги представям:
на 25 в 2 сутринта я извеждаш на романтична разходка. Целият град спи, а снегът нежно прехвръква. Вървите по дълга добре осветена и празна улица, спираш я посредата на пътя и я целуваш накланяйки я леко назад. Тогава и подаряваш красив комплект шал и ръкавици (цветът и модела трябва е съобразен със стила и вкуса и) с думите:
така ще те гушкам винаги и винаги щете държа за ръка и ще те топля дори в най-студените нощи
<<< това си е моя представа моля хората на които не им харесва просто да я игнорират>>>

DeathRogue
11-21-2009, 16:45
питаш за идеи мога да ти предложа тази, която аз винаги представям:
на 25 в 2 сутринта я извеждаш на романтична разходка. Целият град спи, а снегът нежно прехвръква. Вървите по дълга добре осветена и празна улица, спираш я посредата на пътя и я целуваш накланяйки я леко назад. Тогава и подаряваш красив комплект шал и ръкавици (цветът и модела трябва е съобразен със стила и вкуса и) с думите:
така ще те гушкам винаги и винаги щете държа за ръка и ще те топля дори в най-студените нощи
<<< това си е моя представа моля хората на които не им харесва просто да я игнорират>>>

Дапада ми... :) някой др?

Kallyn4eto
11-21-2009, 16:47
питаш за идеи мога да ти предложа тази, която аз винаги представям:
на 25 в 2 сутринта я извеждаш на романтична разходка. Целият град спи, а снегът нежно прехвръква. Вървите по дълга добре осветена и празна улица, спираш я посредата на пътя и я целуваш накланяйки я леко назад. Тогава и подаряваш красив комплект шал и ръкавици (цветът и модела трябва е съобразен със стила и вкуса и) с думите:
така ще те гушкам винаги и винаги щете държа за ръка и ще те топля дори в най-студените нощи
<<< това си е моя представа моля хората на които не им харесва просто да я игнорират>>>

алл много ми харесваа
бтв това може и в 5-6 часа да се случи сега в толкова се стъмва :D

loliii
11-21-2009, 17:39
Аз на Коледа ще съм си у нас с мама и тате, както всяка година. Смятам, че това е семеен празник и ми е по-уютно в нас.
Ама с това глобално затопляне сигурно и сняг да има тая година... 8-)

britzy
11-21-2009, 17:43
Аз на Коледа ще съм си у нас с мама и тате, както всяка година. Смятам, че това е семеен празник и ми е по-уютно в нас.
Ама с това глобално затопляне сигурно и сняг да има тая година... 8-)
мислиш като мен :grin: :grin: :grin: :grin:, мноо се радвам че има такива 'ора xD :D

Sisito941
11-21-2009, 17:48
При мене стои въпроса как да накарам нашите да ме пуснат извън къщи на Коледа... :| [-o<
Аз пък си мисля(100% съм по-голяма от теб) че Коледа е един семеен празник и засега съм все още зависима в неква степен от родителите си та за тва ше съм в нас,а е и по в духа на Коледа да си вкъщи със семейството на семейната вечеря......сууупер 8-)
Мисля си че нищо нема да ти стане ако си у вас на Коледа

Досега (15 години) винаги съм била с тях и ми втръсна,честно казано.. :(

sunshinepp
11-21-2009, 17:51
По първия въпрос мисля че може и родителите и на двама ви да ударят по едно рамо и просто да бъдете двете семейства заедно.Мисля че и за двама ви ще бъде незабравимо.Ако не това мисля че една разходка в тихата коледна нощ също ще бъде мн добро попадение.И защо винаги материални подаръци... Спомена и изживяването е духовен момент :) :) .. А те са наистина ценни :)

защото в днешно време за повечето хора материалното е водещото в живота като цяло.. :o


междудругото Фантамен харесва ми как разсъждаваш.. :-) радваш мъ .. :grin:

kalpazanka
11-21-2009, 17:54
Аз на Коледа ще съм си у нас с мама и тате, както всяка година. Смятам, че това е семеен празник и ми е по-уютно в нас.

Напълно съгласна. На НГ до полунощ също съм си вкъщи.

danibebi
11-21-2009, 18:01
1. За подарък на половинка не съм мислила,нямам гадже :lol: ако до Нова Година си хвана,тогава ще мисля :)

2. На Коледа и Бъдни Вечер ще съм със семейството-разбира се :) А за Нова Година сигурно ще съм с приятели 8) :grin: :grin: :grin:

britzy
11-21-2009, 18:09
При мене стои въпроса как да накарам нашите да ме пуснат извън къщи на Коледа... :| [-o<
Аз пък си мисля(100% съм по-голяма от теб) че Коледа е един семеен празник и засега съм все още зависима в неква степен от родителите си та за тва ше съм в нас,а е и по в духа на Коледа да си вкъщи със семейството на семейната вечеря......сууупер 8-)
Мисля си че нищо нема да ти стане ако си у вас на Коледа

Досега (15 години) винаги съм била с тях и ми втръсна,честно казано.. :(
Ем мойте са разведени за тва нема как да ми втръсне защото единия почти не го виждам и на празниците е възможността,така че гледам да съм най-вече с тях,поотделно ест(при еедния на коледа,при другия на НГ) а иначе те гаджетата се менят а не знам твойто гадже дали не иска да си е у тях,нз нз

soul1199
11-21-2009, 18:16
Веитнамска коледна песничка:Шаро е още малко котре,но пък ще стане вскусно кюфте.Де е на двора стария пън,бабата взима ножа навън. :shock: :shock: :shock: :shock: това ли ще ми подариш :shock: :shock: :shock: :-# :-# :-# :smt027 :smt104 :smt111

marti93
11-21-2009, 18:16
Можеш да и подариш от онези топки стъклените ,подходящи са ,или чорапки едни пухкавки с допълнение с шал и ръкавици и не са много скъпи ,а и означава че си загрижен за нея ,също така и вскакви снежни човечета,ангелчета,еленчет а и дядо коледовци ,не е много оригинално ,но пак ще и остане спомен,може и да и купиш червено бельо , ако сте парично осигурени,защото не ви знам възраста !Хайде успех

Sisito941
11-21-2009, 18:21
И все пак някакъв съвет как да кажа на нашите,че искам да празнувам с приятеля ми..? :-o

haritov
11-21-2009, 18:25
Веитнамска коледна песничка:Шаро е още малко котре,но пък ще стане вскусно кюфте.Де е на двора стария пън,бабата взима ножа навън. :shock: :shock: :shock: :shock: това ли ще ми подариш :shock: :shock: :shock: :-# :-# :-# :smt027 :smt104 :smt111

Само си пея :-)
твоят подарък ще бъде изненада в момента го правят най-добрите майстори

като го поръчах ми казаха че съм луд да искам толкова съпа поръчка но аз им казах че по скъпо нещо от теб нямам :-) :-) :-) :-)

mOBSCENE
11-21-2009, 19:09
На Коледа се празнува със семейството!На нова година ще съм с моя шушулник ;д

3oPuTy
11-21-2009, 19:13
Коледа - със семейството!
Нова година - с тайфата!
Свети Валентин и годишнините - с гаджето!
Другите празници - с тайфата!

Аз съм на този принцип :) А за подаръците ... Още не съм мислила,но като знам,на колко хора трябва да купувам и ми се завива свят :shock:

vellvet
11-21-2009, 21:07
алл много ми харесваа
бтв това може и в 5-6 часа да се случи сега в толкова се стъмва :D
аз за да е тихо и спокойно и по улиците да няма коли и хора, което в 6ч трудно може да се случи :) мн обичам такива разходки сякаш времето е спряло само за нас :-)
< размечтах се и просто не се сдържах >

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-21-2009, 21:38
алл много ми харесваа
бтв това може и в 5-6 часа да се случи сега в толкова се стъмва :D
аз за да е тихо и спокойно и по улиците да няма коли и хора, което в 6ч трудно може да се случи :) мн обичам такива разходки сякаш времето е спряло само за нас :-)
< размечтах се и просто не се сдържах >
Мда идеята ти е уникална,като някаква приказка,чак ми се прииска сега да е Коледа и да има с кой да я споделя...уникално,а особено ако вали сняг на едри парцали...такъв пухкав и хубав... мечти мечти..

vellvet
11-22-2009, 11:45
искам автора накрая да каже какво е спретнал за приятелката си :)

DeathRogue
11-22-2009, 12:42
искам автора накрая да каже какво е спретнал за приятелката си :)

Ok. :) Чакам още мнения..някои доста ми допаднаха :]

ThePretender
11-22-2009, 13:18
питаш за идеи мога да ти предложа тази, която аз винаги представям:
на 25 в 2 сутринта я извеждаш на романтична разходка. Целият град спи, а снегът нежно прехвръква. Вървите по дълга добре осветена и празна улица, спираш я посредата на пътя и я целуваш накланяйки я леко назад. Тогава и подаряваш красив комплект шал и ръкавици (цветът и модела трябва е съобразен със стила и вкуса и) с думите:
така ще те гушкам винаги и винаги щете държа за ръка и ще те топля дори в най-студените нощи
<<< това си е моя представа моля хората на които не им харесва просто да я игнорират>>>
Е това ще е незабравимо :oops:

kuklichka_bg
11-22-2009, 13:40
Ами вече няма да ми се налага да правя подарък,защото се разделихме,но не се знае до тогава има вмного време.На Коледа даже няма да си бъда в градът. :( :( Малко ми е гадно,ноо.... :) Обожавам Коледаааааааа 8-) 8-) 8-) :smt114 :smt114

Bubbling
11-22-2009, 17:10
Аз Коледата ще я прекарам вкъщи.За мен това си е хубав СЕМЕЕН празник.За Нова година вече е различно,но пък там не знам дали ще мога да се уговоря с някого и да си направим купона някъде.Иначе пак вкъщи.
А за подаръци-Нямам гадже.Малко спестени разходи. 8-)

SoStarstruck
11-22-2009, 17:12
Аз Коледата ще я прекарам вкъщи.За мен това си е хубав СЕМЕЕН празник.За Нова година вече е различно,но пък там не знам дали ще мога да се уговоря с някого и да си направим купона някъде.Иначе пак вкъщи.
А за подаръци-Нямам гадже.Малко спестени разходи. 8-)При мен същото :grin:

niquetamere
11-22-2009, 18:06
Бъдни вечер и коледа съм си вкъши със семейството,а нова година с приятелите. За коледа се съмнявам да видим сняг, но за нова година се надявам поне в балкана да има, за да бъде градуса на настроението пълен. За подарък все още не съм мислил, но много скоро и при мен този въпрос ще е належащ.

XTREMEFREERIDE
11-22-2009, 18:31
Не обичаме да си правим кой знае какви подаръци,но обичаме стойностните неща за душата. Затова много искам да намеря хубава топка за елха и с лакче за нокти да я надпиша,искам това да ми стане като традиция за всяка година и един ден живот и здраве да я виждам на коледната НИ елха.. :smt111

На Бъдни Вечер ще бъда само с мама,тати и брат ми,а на Коледа ще се съберем фамилията,в баба ми. Това си е семейна традиция и нямам право да я развалям.

DeathRogue
11-22-2009, 19:57
Не обичаме да си правим кой знае какви подаръци,но обичаме стойностните неща за душата. Затова много искам да намеря хубава топка за елха и с лакче за нокти да я надпиша,искам това да ми стане като традиция за всяка година и един ден живот и здраве да я виждам на коледната НИ елха.. :smt111

На Бъдни Вечер ще бъда само с мама,тати и брат ми,а на Коледа ще се съберем фамилията,в баба ми. Това си е семейна традиция и нямам право да я развалям.

Хмм..т`ва с топката за елха е оригинално :]

Sisito941
11-23-2009, 07:10
Не обичаме да си правим кой знае какви подаръци,но обичаме стойностните неща за душата. Затова много искам да намеря хубава топка за елха и с лакче за нокти да я надпиша,искам това да ми стане като традиция за всяка година и един ден живот и здраве да я виждам на коледната НИ елха.. :smt111

На Бъдни Вечер ще бъда само с мама,тати и брат ми,а на Коледа ще се съберем фамилията,в баба ми. Това си е семейна традиция и нямам право да я развалям.

По това,което написа съдя,че вие сте едно сплотено семейство..Дано да е наистина така.. :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-24-2009, 00:22
за коледа ще сме 2мата с още 1 двойка ;), какво ще му подаря нз ... тази година си казахме че ще си поговорим за това какви подаръци искаме да си купим и до колко пари може да са.... въх нямам си идея... :-o

Kittyyy
11-24-2009, 08:59
Аз на Коледа ще си бъда със Сънчото ми . . а на Нова година мислим да спретнем яяк купон.. понеже не мога да си бъда с родителите на Коледа :(

А до подаръка искам да е нещо много веселичко но все още незнам какво ще е то. . А от негова страна мечтая за една вечеря на свещи за Коледа :P

FancyGirl
11-24-2009, 20:56
Ако е бил послушен през годината, слагам си панделка на врата, ще бъда най-хубавия подарък :-D :-D

ShawnMac
11-24-2009, 20:57
Ако е бил послушен през годината, слагам си панделка на врата, ще бъда най-хубавия подарък :-D :-D
Ще бъде незабравимо :grin: :-) :oops:

sladinkaaaa
11-25-2009, 11:34
На Коледа най-вероятно ще съм си с мама и тате,аа на Нова Годинааа ще се издивява ии май ще бъдем по двойки :) :) :) :) :) ,а за подарак,не знам.Може бии нещо малко,но същевременно с голамо значение. :) Като реша какво ще е,ще Ви кАжаАа... 8)

revolver
11-25-2009, 11:40
На коледа със семейството,а на нова година ще отидем в Истанбул с моите дружки и ще се напием като за световно :grin: :grin: :grin:

Подарък,мисля едни обици от 40 кинта да купа на момичета придружени с роза :oops:

Kukumqvka
11-25-2009, 12:01
Нямам на кой да подаравям подарък ..
Иначе,на Коледа най-вероятно ще бъда далеч от родния ми град,при баба .. хубаво е,когато цялата рода се събере,А още по-хубаво е като лудите ми братовечеди спретнат нещо,за де ме изненат.Все пак,само лятото и по Коледа ме виждат .. Абе Топлите думи и широките усмивки на приятели и роднини,струват много за мен :)

XTREMEFREERIDE
11-25-2009, 12:01
Реших да му взема и някъква книга,но още не съм избрала. :-)

DeathRogue
11-26-2009, 18:51
искам автора накрая да каже какво е спретнал за приятелката си :)

Говорих с нея..ще излезнем за 1-2 часа вечерта и ще си направим една разходка (дано да вали сняг) :] колкото до подаръка-още не съм решил,но ще е нещо малко (със значителна сантиментална стойност за нея предполагам) и после мисля да се върна при семейството :smt003 :smt006