PDA

View Full Version : Коя Ви е любимата книга ?



MissMalkaSladyrana
11-21-2009, 11:10
Не знамм каква книга да си купя и ви питам какви книги харесвте и кой са ви любими ?

padnaloblak
11-21-2009, 11:45
прекалено от скоро чета но все пак.. Амазония(приключенски криминален) на Джеймс Ролинс. не можах да я оставя и за минутка! а като свърши мн ми беше тъпо...мн е гадно да се зарибиш и да свърши... :D

иначе съм чел и Последната тайна на Земята(пак приключенски) пак негова, Свещеният крал(фантастика) oт Лоис Макмастър Бюджолд , трите книги от Здрач(фентъзи,романтични романи) 8-) много ми харесаха на Агата Кристи едни разказчета(криминални), и Шоколад на Джоан Харис но ми е много трудно да чета без да ми се дояде шоколад!! :D

bathory
11-21-2009, 12:09
Мълчанието на агнетата по Томас Харис - Велика книга, ако не си я чел/а определено го направи!
Дарк холоу по Джон Конъли - страхотен трилър
ТО на Стивън Кинг
Хари Потър 1-7 - Дж. К. Роулинг
Под игото на Иван Вазов

..Дано ти допаднат. Е някои може да си ги чел/а :)

HexGirl
11-21-2009, 12:36
много ми е страно като чуя кажете ми книга досега не съм чел-а
Как може ?
Аз съм откърмена с книгите не мога без тях , любима нямам но имам доста оставили следа в съзнанието ми например "Инферно" , една прекрасна антутопия също така и "Америка ОК" и двете прекрасни от вида си но не са за хора не свикнали с този вид литература :) Не помня първата си книга , като малка четях основно финтази от на татко ми после минах на фантастика после на научна фантастика и исторически книги сега съм залегнала на Робърт Шекли :)

padnaloblak
11-21-2009, 12:50
всеки започва на различна възраст.. в тва кога си започнал да четеш няма нищо определящо !!! може да започнеш и на 10 можеш и на 40 ... но никога да не си чел нещо различно от училишние задължителни книги вече е мн лошо :shock:

bog4eto
11-21-2009, 13:51
Охх с тия любими книги,вече 20 теми направихте... :x
и все пак погледни тези:

Майн Рид-Бялата ръкавица,Конникът без глава
Жул Верн-Тайнствения остров
Агата Кристи-Пет малки прасенцa/Азбучните убийства
Джим Корбет-Човекоядците от Кумаон
Александър Дюма-Граф Монте Кристо
Виктор Юго-Парижката Света Богородица,Клетниците