PDA

View Full Version : 10-те типа мъже, които ни дразнят



kapinka
11-21-2009, 11:40
Има няколко типа мъже, които са в състояние да изкарат от нерви почти всяка жена и вместо пътя за леглото й да видят пътя към задната врата (защото не са достойни да бъдат изритани през централния вход).

Всезнайкото

1. Всезнайкото

Той разполага с всякаква информация – от това на какви места гнездят двадесетина вида птици до това каква е икономическата ситуация в Папуа Нова Гвинея. Но не това е лошото. Лошото е, че се опитва да сподели всичко това с нас още на първата среща.

Той обича да говори и да ни облива с ценна информация. А когато се опитаме да вземем думата и да споделим и ние нещо, обикновено казва: „Не си много права. Нещата всъщност стоят по малко по-различен начин…” И започва следващият монолог.

Той обикновено е „вътрешен човек” по много въпроси. Познава хората от млекопреработвателната индустрия и от най-големите секти. Знае кое как става и ей сега ще ни разкаже всичко.

Този индивид обикновено предизвиква у нас силно желание да го оставим да си говори сам – нещо, което може и да не му направи впечатление, докато се къпе в собствения си блясък.

Телефон

2. Задушаващо тръшване

Този вид дразнещ мъж буквално не ни оставя въздух за дишане. Може да се познаваме от вчера, но той вече иска да знае кога какво правим, къде сме и, най-важното, с кого. Ако телефонът ни не отговаря, той чисто и просто полудява.

Сроден на този тип е ревнивецът, за когото едва ли може да се каже нещо повече. Когато ревността му е неоправдана и всекидневна, това е повече от дразнещо.

Кула

3. Кула от слонова кост

Този тип мъж живее в собствен свят, който не признава реалността. Оградил се е в някаква своя кула и оттам гледа света под определен ъгъл. Той е решил, че жената на живота му има определени черти и качества и нищо не може да го разубеди. Вижда я чисто и просто идеална. Дори реалността да го удари през лицето, той ще реши, че му се е сторило. Този тип напомня онзи епизод от „Кентърберийски разкази”, където съпругът предпочита да вярва на това, което иска, а не на това, което вижда, а именно – как жена му му изневерява.

Да не се бъркаме – този тип мъж за определен тип жени може да е много изгоден, особено ако идеализмът му е финансово подплатен, защото е много лесен за лъгане. Ако жената обаче не е такъв тип (материално момиче), тогава този мъж бавно и упорито й лази по нервите.

4. Съвършеният егоист

Този тип мъж обича нещата да се случват тогава, когато той реши. Ако няма какво да прави тази вечер, той настоява да отидем при него и да се забавляваме заедно. И ако му кажем, че имаме работна вечеря, той ще отговори: „Ти никога не мислиш за мен! Не искаш да прекарваме време заедно!”

Жена

Този тип дразнещ мъж не обича жената до него да има други забавления като излизане с приятелки или половин ден в козметичен салон. Би предпочел тя да не ходи и на работа. Често се чувства изоставен и времето с половинката винаги му се струва малко.

5. Свалячът

Това няма какво да се коментира – ако мъжът, с когото сме, не може да спре да зяпа всяка втора жена на улицата, тогава може би просто трябва да му дадем повече свобода. Т.е., всичката му свобода.

6. Плямпалото

Той си казва всичко. Да, наистина жена, която говори много, е по-често срещано явление, но и при мъжете това се среща и е още по-дразнещо, именно защото е нетипично. Ако например въпросният тип шляпне половинката си по задника пред общи приятели и изкоментира: „Ама прашките, с които ми се показа снощи, бяха направо убиец”, това е мъж, който плямпа твърде много. Всеки, който изпитва желание да изкарва на показ лични неща, влиза в тази категория.

Нарцис

7. Самовлюбеният

„Днес станах и ядох овесени ядки. Ама от онези със сушени плодове. И оставих кафето да изкипи, представяш ли си? А пък колко се чудех коя риза да облека! Знам, че зелената ми стои добре, но пък черната на райетата, нали я знаеш, е по-тънка и държи по-хладно. И се чудих така бая време. После трябваше да нахраня кучето. Обаче то нещо беше нервно.”

И така още няколко минути. За него няма значение дали го слушаш или не. Важното е да говори. За себе си.

8. Здравей, как си приятелю

Приятелите са нещо много важно за всеки човек. Но когато станат системно предпочитани пред нас, това вече не ни харесва. Ако на пет излизания с приятели се пада половин с гаджето, това се класира като дразнещо поведение.

Anger Management

9. Буре с барут

Това е типът мъж, който се ядосва и изнервя от най-малкото нещо. И нервите му се проявяват в крясъци. За него понятието „спокоен разговор” е нещо като „бяла лястовица”. Няма проблем да крещи и на улицата. Може и да обижда.

10. Мрън!

Мрънкането е женска територия и мразим, когато някой навлиза в нея. На всеки се случва да има неприятности и ние нямаме нищо против да утешим мъжа до нас. Но когато това стане ежедневие, започваме да се замисляме дали да не се преквалифицираме в психотерапевт – ще правим същото нещо, но поне ще ни плащат. Мъж, който не може да събере сили и да си реши проблемите и вместо това предпочита да изразходи всичките ни запаси от носни кърпички, заслужава място в този списък.


Кой от всички сте вие?

Vichko0o
11-21-2009, 11:49
Аз съм тип 10в1 !!!! Ние поне се делим на няколко типа за разлика от жените, които са само един тип...




!!! НЕ ЗНАЕЩИ КАКВО ИСКАТ !!!




От кое деградирало списание я извади тая тема ?

lubomirky
11-21-2009, 11:51
Аз съм тип 10в1 !!!! Ние поне се делим на няколко типа за разлика от жените, които са само един тип...




!!! НЕ ЗНАЕЩИ КАКВО ИСКАТ !!!




От кое деградирало списание я извади тая тема ?

г/д си прав :д

а да попитам.. курви имаше предвид, нали? :-D

tihichkoto
11-21-2009, 11:53
Айде не с лошото. На ясно си, че по-голяма част от комплексите и гореспоменатите проблеми са предизвикани от жени като теб. Защо не напишеш нещо, с което да помогнеш на подобни индивиди, вместо да ги съдиш? Същата работа като политиката в България - всички говорят за проблемите, но никой не си мърда пръста. Вместо да философстваш, вземи и напиши нещо стойностно.



Приятен ден.

Vichko0o
11-21-2009, 11:53
Ку*ва? Кво ще рече ку*ва? Аз не знам значението на тая дума... Просто ми е интересно да видя женската аудитория как ще ме нападнат ;) Колкото и прав да съм, нито една от тукашните мацки няма да си признае, че не знае какво иска :)

lubomirky
11-21-2009, 11:55
и че е курва също ;д

Vichko0o
11-21-2009, 11:56
Айде не с лошото. На ясно си, че по-голяма част от комплексите и гореспоменатите проблеми са предизвикани от жени като теб. Защо не напишеш нещо, с което да помогнеш на подобни индивиди, вместо да ги съдиш? Същата работа като политиката в България - всички говорят за проблемите, но никой не си мърда пръста. Вместо да философстваш, вземи и напиши нещо стойностно.



Приятен ден.
Жени КАТО мен ? Аз съм мъж бе... Това, че е пълно с комплексирани, недорасли, недоразвили се дечорлига, които просто имат повече годинки но не и акъл отиват в такива статии. Просто щом има нападка към мъжете, трябва и малко защита ;)

kapinka
11-21-2009, 11:56
Да отбележа - това са десетте типа, които ДРАЗНЯТ, никой не е казал, че няма свестни мъже!

kombarka
11-21-2009, 11:58
Аз съм тип 10в1 !!!! Ние поне се делим на няколко типа за разлика от жените, които са само един тип...




!!! НЕ ЗНАЕЩИ КАКВО ИСКАТ !!!




От кое деградирало списание я извади тая тема ?

г/д си прав :д

а да попитам.. к**ви имаше предвид, нали? :-D

Я млък! 8-) Това че не те е огряло не значи, че трябва да разгонваш цялото женско съществуване.. :lol:

Kukumqvka
11-21-2009, 11:58
Айде не с лошото. На ясно си, че по-голяма част от комплексите и гореспоменатите проблеми са предизвикани от жени като теб. Защо не напишеш нещо, с което да помогнеш на подобни индивиди, вместо да ги съдиш? Същата работа като политиката в България - всички говорят за проблемите, но никой не си мърда пръста. Вместо да философстваш, вземи и напиши нещо стойностно.



Приятен ден.
Жени КАТО мен ? Аз съм мъж бе... Това, че е пълно с комплексирани, недорасли, недоразвили се дечорлига, които просто имат повече годинки но не и акъл отиват в такива статии. Просто щом има нападка към мъжете, трябва и малко защита ;)


ха-ха .. това беше предназначено за авторката 8-)

Snickers
11-21-2009, 12:00
Мързи ме да чета такава простотия.

lubomirky
11-21-2009, 12:01
Аз съм тип 10в1 !!!! Ние поне се делим на няколко типа за разлика от жените, които са само един тип...




!!! НЕ ЗНАЕЩИ КАКВО ИСКАТ !!!




От кое деградирало списание я извади тая тема ?

г/д си прав :д

а да попитам.. к**ви имаше предвид, нали? :-D

Я млък! 8-) Това че не те е огряло не значи, че трябва да разгонваш цялото женско съществуване.. :lol:

ахах, да! права си.. :razz:

Priceless
11-21-2009, 12:03
Ку*ва? Кво ще рече ку*ва? Аз не знам значението на тая дума... Просто ми е интересно да видя женската аудитория как ще ме нападнат ;) Колкото и прав да съм, нито една от тукашните мацки няма да си признае, че не знае какво иска :)

Ооо айде пак :D И в още 8427481 теми съм го виждала същото изречение.

DeathRogue
11-21-2009, 12:03
Аз съм тип 10в1 !!!! Ние поне се делим на няколко типа за разлика от жените, които са само един тип...




!!! НЕ ЗНАЕЩИ КАКВО ИСКАТ !!!




От кое деградирало списание я извади тая тема ? :razz: :razz: :razz: :razz: Направо ме разби.. :D подкрепям те с вс рице и крака..коя е тя,че да съди цял свят :smt011

kapinka
11-21-2009, 12:04
Айде не с лошото. На ясно си, че по-голяма част от комплексите и гореспоменатите проблеми са предизвикани от жени като теб. Защо не напишеш нещо, с което да помогнеш на подобни индивиди, вместо да ги съдиш? Същата работа като политиката в България - всички говорят за проблемите, но никой не си мърда пръста. Вместо да философстваш, вземи и напиши нещо стойностно.



Приятен ден.

Това за мен ли е ? Статията е от една група във Фейсбук.
+ това не смятам, че на някой особени индивиди, ще им помогне каквато и да е помощ......

След това казах, че не всички мъже непременно трябва да спадат към тези групи!!!!!!!!!!!! Казах, че това са нещата, които ДРАЗНЯТ!

haritov
11-21-2009, 12:05
Ку*ва? Кво ще рече ку*ва? Аз не знам значението на тая дума... Просто ми е интересно да видя женската аудитория как ще ме нападнат ;) Колкото и прав да съм, нито една от тукашните мацки няма да си признае, че не знае какво иска :)

Ооо айде пак :D И в още 8427481 теми съм го виждала същото изречение.

Гледам на нфс си минала :D

Priceless
11-21-2009, 12:06
^ Тихичко ! :D

haritov
11-21-2009, 12:07
^ Тихичко ! :D

Там поне няма да убиеш някой(на заден ход) :D

tihichkoto
11-21-2009, 12:11
@Vichko0o не ставаше въпрос за теб, а за авторката.
А що се отнася до темата "Кой от всички сте вие?" не е ли малко наложително? Не се заяждам, просто го приех като лична обида. Сигурно и за повечето момчета не е било особено приятно. Имай предвид, че не всеки може да има проблеми от този жанр, а и няма безгрешен човек. Не сме под един знаменател все пак.

Vichko0o
11-21-2009, 12:15
Аз съм тип 10в1 !!!! Ние поне се делим на няколко типа за разлика от жените, които са само един тип...




!!! НЕ ЗНАЕЩИ КАКВО ИСКАТ !!!




От кое деградирало списание я извади тая тема ?

г/д си прав :д

а да попитам.. к**ви имаше предвид, нали? :-D

Я млък! 8-) Това че не те е огряло не значи, че трябва да разгонваш цялото женско съществуване.. :lol:
Само за твое сведения имам доста щастлива малко повече от едногодишна връзка която тече в момента... Мен ли да не ме угрее ? Май ти си чегърташ "шушито" по цял ден и се чудиш в коя дупка да си бръкнеш ...

Vichko0o
11-21-2009, 12:19
ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ ТЕМАТА Е ОТ ФЕЙСБУК !!!!! О КАКВА ИЗНЕНАДА !!!!!!!!! Мога да кажа само, че безгрешни хора наистина няма, но пък има доста ограничени и загорели женски същества, които пишат точно такивата теми и почват да топят мъжете и да им развалят живота... Всяка 2-ра тема в тоя раздел е "как мацката ходела с повече от 1/не знаела кво иска и за тва прекратявала връзката" и куп други такива (да не давам примери, че ще стане голям флъъд)... За това казах, че тези статии са долнопробна, лъжлива пропаганда с която се промиват мозъците на "момиченцата с разбитичките сърчица" ...

lubomirky
11-21-2009, 12:26
Аз съм тип 10в1 !!!! Ние поне се делим на няколко типа за разлика от жените, които са само един тип...




!!! НЕ ЗНАЕЩИ КАКВО ИСКАТ !!!




От кое деградирало списание я извади тая тема ?

г/д си прав :д

а да попитам.. к**ви имаше предвид, нали? :-D

Я млък! 8-) Това че не те е огряло не значи, че трябва да разгонваш цялото женско съществуване.. :lol:
Само за твое сведения имам доста щастлива малко повече от едногодишна връзка която тече в момента... Мен ли да не ме угрее ? Май ти си чегърташ "шушито" по цял ден и се чудиш в коя дупка да си бръкнеш ...

тя мен визираше, спокойно ;д

TheGirlNextDoor
11-21-2009, 12:30
се едно само жените не знаят какво искат.. :-o
^^аз пък си признавам-да не знам какво искам..ама не сме само момичетата ;)

w0sh
11-21-2009, 12:33
Или просто по-умни от тях мъже, което е реалност в 99% от случаите.

И като си копирате така може да упоменавате източника, защото иначе е плагиатство.

umri
11-21-2009, 12:33
Наистина, ако някое от тези качества са в прекалено количество е лошо. Но да си самовлюбен не означава да говориш като някоя кокона и да обясняваш какво си изгладил и какво си облякъл. Самовлюбеността се изразява по-много начини, но не и по този...

Тези така да ги нареча лоши качества съм ги срещал при жените почти 10 пъти повече, отколкото при мъжете. Като чета все едно ми описвате жена.

Не мога да видя себе си в нито 1 от изброение.

Доста грешни определения има за Свалячът, Самовлюбеният... Ако гледаш чужди, докато си с приятелката ти не означава, че си сваляч, а по-скоро дзяпач.

GossipGirl89
11-21-2009, 12:38
Ха аз се бях забъркала с едно момче дето беше 3 типа в 1 :D
- Кула от слонова кост
- Здравей, как си приятелю
- Буре с барут

Не ме питайте как съм се оправяла 8-)

Vichko0o
11-21-2009, 12:43
Ха аз се бях забъркала с едно момче дето беше 3 типа в 1 :D
- Кула от слонова кост
- Здравей, как си приятелю
- Буре с барут

Не ме питайте как съм се оправяла 8-)
Е как ? В дългите самотни нощи с най-добрия ти приятел вибратора, когато почне да крещи по улицата ти се криеш в магазина :D И в крайна сметка той по-цял ден кисне у тях и цъка УОУ !!! :D :D

FantaMen
11-21-2009, 12:46
Е това беше върха на простотията.Мн сериозно се замислям дали да не направя една тема и за момичетата поне няма много да му се мисли... Не са много видовете... Ест няма да го направя защото не падам на вашето ниво.ДА не кажа че 90 процента от мъжете на СВЕТА притежават поне едно от тези 10 "качества" !!!! Само се опитвате да ни промиете мозъците защото знаете кой са по умни.Даже е и научно доказано !!!

kroasandvi4
11-21-2009, 12:50
Нямате си работа. Струпайте си сексистското женско мислене в една,единадесета категория. Нещо като кифла,ама три букви са различни.

mArMaLaDkA
11-21-2009, 12:51
Тея статии не могат ли да си останат в сайта на Cosmopolitan? :-o

GossipGirl89
11-21-2009, 12:53
Ха аз се бях забъркала с едно момче дето беше 3 типа в 1 :D
- Кула от слонова кост
- Здравей, как си приятелю
- Буре с барут

Не ме питайте как съм се оправяла 8-)
Е как ? В дългите самотни нощи с най-добрия ти приятел вибратора, когато почне да крещи по улицата ти се криеш в магазина :D И в крайна сметка той по-цял ден кисне у тях и цъка УОУ !!! :D :D

Да само дето проблема беше доста по-голям, защото и аз самата много бързо се паля и когато знам, че някои ме обвинява без причина или че не е прав за нещо ии... става Трета световна :D Попринцип гледам да съм допломатична с хората ама има някои като същия тоя индивид дето просто няма как да си дипломатичен щото то не разбира от дума... живее си в някъв измислен свят и си меля само неговото и неще и да чуе за по-различно мнение по въпроса :D Иначе в сексуално отношение ми въздействаше доста пирятно 8-) ама като почнеше да спори за нещо... имах чувството, че си говоря със стена :D

kapinka
11-21-2009, 13:06
Ами.....всеки с проблемите си, да безгрешни хора няма, когато обичаш някого не обръщаш внимание на дребни неща като тези. АХАХАХА как се запалиха всички обаче...да не сподели някоя статия човек..Не съм я писала АЗ, че да ме съдите ;)

btw. от всичките 10, за мен най-дразнещо е "Свалячът"..Мисля, че е тъпо да 'зарибяваш' други жени/момичета, докато имаш някой до себе си.....то всеки човек си има различни виждания де, но има ли смисъл ? Казваш едно, а после правиш точно обратното и ставаш друг човек..доста ми е странно..

mArMaLaDkA
11-21-2009, 13:12
Все едно момичетата не ги правят тея "зарибявания" рано или късно, когато имат гадже, ама хайде.

Stan4o123
11-21-2009, 13:12
1ва точка е точно за мен :D,е не съм чак толкова зле,обаче трудно приемам друга гледна точка от моята :D

soul1199
11-21-2009, 14:24
Мързи ме да чета такава простотия.

DesireToFire
11-21-2009, 14:32
Ку*ва? Кво ще рече ку*ва? Аз не знам значението на тая дума... Просто ми е интересно да видя женската аудитория как ще ме нападнат ;) Колкото и прав да съм, нито една от тукашните мацки няма да си признае, че не знае какво иска :) Аз не знам какво искам! Или поне в момента :( . Ето, признах си, доволен ли си ?

darsit0
11-21-2009, 14:35
искам ... искам... искам... искам... искам да знам какво искам :D

w0sh
11-21-2009, 14:36
Искам омлет.

mArMaLaDkA
11-21-2009, 14:40
^ Чист, с шунка, с кашкавал, със сирене, комбиниран?

w0sh
11-21-2009, 14:41
Със сирене и кашкавал.

И половин кило картофи от "дивака"

mArMaLaDkA
11-21-2009, 14:44
Много хубави омлети правя, не че се хваля.

w0sh
11-21-2009, 14:45
Ем дае, ама няма реален начин да ми сготвиш, така че ситуацията се превръща малко в дразнене :Д.

Сега огладнях повече.

Очевидно аз съм тип мъже. Буре с храна.

darsit0
11-21-2009, 14:50
сетих се! искам чантичка, обувчици, палтенце, баничка, парички (около 10 000 евро) искам да не ходя на даскало и НАЙ - ВАЖНОТО - да видя как се срутва училището :grin: :D

mArMaLaDkA
11-21-2009, 14:51
Е, аз мога да ти го изпратя. Само си избери дали да е в хартиено пликче, найлоново, в алуминиево фолио ли да е, или пък в кутия(да не се развали формата :д).

w0sh
11-21-2009, 14:51
сетих се! искам чантичка, обивчици, палтенце, баничка, парички (около 10 000 евро) искам да не ходя на даскало и НАЙ - ВАЖНОТО - да видя как се срутва училището :grin: :D

И после цял живот да просиш на улциата, защото нямаш образование, а 10000 евра си ги изхарчила за около месец за "ботишку" "банички" и дрешки от молЯ

w0sh
11-21-2009, 14:52
Е, аз мога да ти го изпратя. Само си избери дали да е в хартиено пликче, найлоново, в алуминиево фолио ли да е, или пък в кутия(да не се развали формата :д).

То като в ресторант. Богато обслужване получава. Може и на бакшиш да се реша.

darsit0
11-21-2009, 14:52
и сега пак не знам какво искам :razz:

mArMaLaDkA
11-21-2009, 14:54
Аз пък си мислех, че по принцип ще има бакшиш, затова и бях толкова любезна. :-o

w0sh
11-21-2009, 14:56
Студентски живот.
Нямаме финанси, да си купим цигари и зеленчуци.
Но за един добър омлет, мога да се жертвам.

Просто много ми се яде, пък не съм ял хубав от около половин година.

mArMaLaDkA
11-21-2009, 15:05
Е, значи никакъв шанс да те запленя с омлетите си. http://www.pic4ever.com/images/306.gif

w0sh
11-21-2009, 15:09
Шанс има и то голям. Аз вече съм запленен. Само че теоретичните кулинарии не ме наяждат.

mArMaLaDkA
11-21-2009, 15:13
8-)
Е, как може за половин година нито един омлет да не ти хареса? Или си голям критик, или не ти правят омлета с любов! :D

Lincheto
11-21-2009, 15:14
Има ли? А бе?!

LoveRetroMusic
11-21-2009, 15:14
:lol: :lol:

golqmumnik
11-21-2009, 16:44
Аз поне знам какво искам - мацка,дето да ме харесва дори с яйцевидната ми кратуна :-)

ef4etyYy
11-21-2009, 17:01
аз па си признавам, че не знам какво искам :lol: :booooomb:

loliii
11-21-2009, 17:04
Аз пък въобще не се дразня от такива мъже. Все пак, ако той е егоист, еми и аз съм същата, тъй че ще се разбираме добре. Ако той е човек, който постоянно се оплаква и мисли за собствените си проблеми, еми и аз съм същата. Изобщо... кои сме ние, че да съдим мъжете, че са егоисти или мрънкала. И ако тръгнем да се дразним на тяхните недостатъци, колко ли трябва да се дразним на самите нас, защото въобще не сме перфектни.
М/у другото мен ме дразнят единствено педера*ите и гъзарите с голяма уста ама без никаква обща култура и акъл в главата. Тъй че тази статия хич не е вярна за мен.

ScarletBite
11-21-2009, 17:14
Статията е глупава. :)

peshost
11-21-2009, 17:14
аз па си признавам, че не знам какво искам :lol: :booooomb:
Евалата! :P 8-)

fenastz
11-21-2009, 17:45
ми хуу ама то няма други мъже :? като ви нервим, шибайте се една с друга

LESBIAN FORCE

kombarka
11-21-2009, 17:49
Аз съм тип 10в1 !!!! Ние поне се делим на няколко типа за разлика от жените, които са само един тип...




!!! НЕ ЗНАЕЩИ КАКВО ИСКАТ !!!




От кое деградирало списание я извади тая тема ?

г/д си прав :д

а да попитам.. к**ви имаше предвид, нали? :-D

Я млък! 8-) Това че не те е огряло не значи, че трябва да разгонваш цялото женско съществуване.. :lol:
Само за твое сведения имам доста щастлива малко повече от едногодишна връзка която тече в момента... Мен ли да не ме угрее ? Май ти си чегърташ "шушито" по цял ден и се чудиш в коя дупка да си бръкнеш ...

тя мен визираше, спокойно ;д

Точно така :-D

ef4etyYy
11-21-2009, 20:32
аз па си признавам, че не знам какво искам :lol: :booooomb:
Евалата! :P 8-) кфо само аз ли си признавам, от целия форум?! :shock: :lol: 8-)

Riva
11-21-2009, 20:37
аз па си признавам, че не знам какво искам :lol: :booooomb:
Евалата! :P 8-) кфо само аз ли си признавам, от целия форум?! :shock: :lol: 8-)
аз знам кво искам!

kypo
11-21-2009, 20:51
бахти! аз съм всичко е едно!
сериозно

kidwestern
11-21-2009, 20:58
аз съм всичко изброено,и се гордея с това !

bishop
11-21-2009, 21:33
Ок, ако се абстрахираме от факта че статичта звучи все 1 е излязла от Браво, Блясък или някоя др помия, бих искал да знам аз кое съм, имайки предвид че съм арогантен и самонадеян до припадък, по добър съм от другите и го знам, за сметка на това рядко говоря и почти никога за себе си, пълен съм с ненужна информация, но и нея не изгарям от желание да споделя, обсесивен поне не съм, често съм недоволен и го показвам,з ащото обичам нещата да се случват както аз ги искам, защото това обикновено е най добрият възможен начин да се случат. Ерго притежавам черти на 1, 4, 7, 10 и по малко от някои от другите. Коментари?

ПП: За скромните си 17 години съм забелязал, че едно момиче/жена постоянно реве срещу определен тип поведение, но едва ли не съзнателно се старае да го индуцира и колкото и да лицемери го намира или за мило, или за сладко, или за забавно. Алтернативен вариант вс сте мазохистки, но ми се струва малко вероятно.

ef4etyYy
11-21-2009, 21:36
аз па си признавам, че не знам какво искам :lol: :booooomb:
Евалата! :P 8-) кфо само аз ли си признавам, от целия форум?! :shock: :lol: 8-)
аз знам кво искам! ти женско ли си? 8-) :booooomb:

Riva
11-21-2009, 21:49
аз па си признавам, че не знам какво искам :lol: :booooomb:
Евалата! :P 8-) кфо само аз ли си признавам, от целия форум?! :shock: :lol: 8-)
аз знам кво искам! ти женско ли си? 8-) :booooomb:
не ест,но целия форум не е съставен он пуберки тъй че ;)

ef4etyYy
11-21-2009, 22:12
аз па си признавам, че не знам какво искам :lol: :booooomb:
Евалата! :P 8-) кфо само аз ли си признавам, от целия форум?! :shock: :lol: 8-)
аз знам кво искам! ти женско ли си? 8-) :booooomb:
не ест,но целия форум не е съставен он пуберки тъй че ;) е да, ама аз моя пост го написах във връзка с това че някой на първата страница беше изцепил че никое момиче няма да си признае че не знае какво иска ..

Riva
11-21-2009, 22:17
аз па си признавам, че не знам какво искам :lol: :booooomb:
Евалата! :P 8-) кфо само аз ли си признавам, от целия форум?! :shock: :lol: 8-)
аз знам кво искам! ти женско ли си? 8-) :booooomb:
не ест,но целия форум не е съставен он пуберки тъй че ;) е да, ама аз моя пост го написах във връзка с това че някой на първата страница беше изцепил че никое момиче няма да си признае че не знае какво иска ..
Това съм го пропуснал :/

ef4etyYy
11-21-2009, 22:19
аз па си признавам, че не знам какво искам :lol: :booooomb:
Евалата! :P 8-) кфо само аз ли си признавам, от целия форум?! :shock: :lol: 8-)
аз знам кво искам! ти женско ли си? 8-) :booooomb:
не ест,но целия форум не е съставен он пуберки тъй че ;) е да, ама аз моя пост го написах във връзка с това че някой на първата страница беше изцепил че никое момиче няма да си признае че не знае какво иска ..
Това съм го пропуснал :/ шанс

ef4etyYy
11-21-2009, 22:29
Хах полезна статия вече знам как не трябва да се държа :D 8-) :booooomb:

doomkillerr
11-21-2009, 22:29
Странно, но до като четох темата на авторката усетих, че от части спадам към всяка категория от изброените 10 типа... :shock::shock:

Както каза "Vichko0o":

Аз съм тип 10в1 !!!! Ние поне се делим на няколко типа за разлика от жените, които са само един тип...
!!! НЕ ЗНАЕЩИ КАКВО ИСКАТ !!!
Има много истина в неговите думи!!! 8) В крайна сметка излиза, че и аз съм от новооткрития тип мъже 10 в 1... :D

П.С. - А винаги съм смятал, че спадам към категорията "добро" момче... :oops:

ef4etyYy
11-21-2009, 22:52
П.С. - А винаги съм смятал, че спадам към категорията "добро" момче... :oops:

всички така си мислят. :lol:

mArMaLaDkA
11-22-2009, 17:47
Те всичките са дразнещи, ама Любомир е НАЙ-дразнещия! Той не е 11-тия вид дразнещ тип, той просто си е различен биологичен вид! Той е пастичка! 8-)

lubomirky
11-22-2009, 17:52
http://krasivi.bg/data//uploads/articles/425/B_25b2822c2f5a3230abfadd476e8b04c9.jpg
:-)

mArMaLaDkA
11-22-2009, 18:00
Disco party с много яка музика, секси танци и взривяваме нощтааа :-({|=

DesireToFire
11-22-2009, 18:03
аз па си признавам, че не знам какво искам :lol: :booooomb:
Евалата! :P 8-) кфо само аз ли си признавам, от целия форум?! :shock: :lol: 8-)
аз знам кво искам! ти женско ли си? 8-) :booooomb:
не ест,но целия форум не е съставен он пуберки тъй че ;) е да, ама аз моя пост го написах във връзка с това че някой на първата страница беше изцепил че никое момиче няма да си признае че не знае какво иска .. аз също си признах :P 2 сме :Д

Assshley
11-22-2009, 18:05
Дамм .. всички изброени дразнят,но мен лично най-много ме дразнят егоистите,самовлюбените. ;)

swipss
11-22-2009, 20:51
Айде не с лошото. На ясно си, че по-голяма част от комплексите и гореспоменатите проблеми са предизвикани от жени като теб. Защо не напишеш нещо, с което да помогнеш на подобни индивиди, вместо да ги съдиш? Същата работа като политиката в България - всички говорят за проблемите, но никой не си мърда пръста. Вместо да философстваш, вземи и напиши нещо стойностно.



Приятен ден.
Жени КАТО мен ? Аз съм мъж бе... Това, че е пълно с комплексирани, недорасли, недоразвили се дечорлига, които просто имат повече годинки но не и акъл отиват в такива статии. Просто щом има нападка към мъжете, трябва и малко защита ;)


Секс и пари.. повечето са материалистки! :shock:

ef4etyYy
11-23-2009, 11:40
аз па си признавам, че не знам какво искам :lol: :booooomb:
Евалата! :P 8-) кфо само аз ли си признавам, от целия форум?! :shock: :lol: 8-)
аз знам кво искам! ти женско ли си? 8-) :booooomb:
не ест,но целия форум не е съставен он пуберки тъй че ;) е да, ама аз моя пост го написах във връзка с това че някой на първата страница беше изцепил че никое момиче няма да си признае че не знае какво иска .. аз също си признах :P 2 сме :Д yes! 8-) :booooomb:

DopeStarsInc
11-23-2009, 12:00
Аз съм тип 10в1 !!!! Ние поне се делим на няколко типа за разлика от жените, които са само един тип...




!!! НЕ ЗНАЕЩИ КАКВО ИСКАТ !!!




От кое деградирало списание я извади тая тема ?
PWNED! :smt097

alpha_
11-23-2009, 12:15
Само дето знам много работи и имам черти на първото и започвам да се влюбвам в себе си ;р

DarkBass
11-23-2009, 14:06
10 типа е то ко остана нищо :D

Krisiity
11-23-2009, 14:54
10 типа е то ко остана нищо :D
:D :D :razz: :razz: да е то нищо не остана все пак всеки си има лоши качества... ама както и да е междо другото и аз нз кво искам квото доиде :D:D

Marrisa
11-23-2009, 15:38
хаха момичетата сме същите... че и в по-големи количества...

kombarka
11-23-2009, 16:59
А има ли 10-те типа момичета, които ни дразнят?! 8-)

fenastz
11-23-2009, 19:45
Попаднах пак на тая тема и държа да отбележа, че която е написала статията е тъпа феминистка и лезбийка, а ти, която си я постнала, си просто тъпа. :)

SoStarstruck
11-23-2009, 19:59
Попаднах пак на тая тема и държа да отбележа, че която е написала статията е тъпа феминистка и лезбийка, а ти, която си я постнала, си просто тъпа. :)т'ва в подписа ти кърти обаче.. 8-)

fenastz
11-23-2009, 20:17
Попаднах пак на тая тема и държа да отбележа, че която е написала статията е тъпа феминистка и лезбийка, а ти, която си я постнала, си просто тъпа. :)т'ва в подписа ти кърти обаче.. 8-)

8) то беше сериозна тема

SoStarstruck
11-23-2009, 20:17
Попаднах пак на тая тема и държа да отбележа, че която е написала статията е тъпа феминистка и лезбийка, а ти, която си я постнала, си просто тъпа. :)т'ва в подписа ти кърти обаче.. 8-)

8) то беше сериозна темалинк имаш ли??

VinDiesel
11-23-2009, 20:22
Аз съм от всичко по малко. При някой мъже някой от 10те фактора са на 100%

fenastz
11-23-2009, 20:22
Попаднах пак на тая тема и държа да отбележа, че която е написала статията е тъпа феминистка и лезбийка, а ти, която си я постнала, си просто тъпа. :)т'ва в подписа ти кърти обаче.. 8-)

8) то беше сериозна темалинк имаш ли??

всякакви екстри имам аз о.о

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=298866&highlight=

SoStarstruck
11-23-2009, 20:25
Попаднах пак на тая тема и държа да отбележа, че която е написала статията е тъпа феминистка и лезбийка, а ти, която си я постнала, си просто тъпа. :)т'ва в подписа ти кърти обаче.. 8-)

8) то беше сериозна темалинк имаш ли??

всякакви екстри имам аз о.о

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=298866&highlight= eee,спр 8)