PDA

View Full Version : Превод на английски



pifiella
11-21-2009, 13:30
Здравейте!Имам да описвам нещо изключително тъпо на английски....Моля ви помагайте!
Моят първи спомен :?
Първото нещо,което си спомням е как паднах от една порта,когато бях на 4 годинки.Това се случи 2 дни преди Великден.Бях при дядо ми и той ме гледаше.Покатерих се на портата и започнах да се люлея,подхлъзнах се и паднах на една ламарина..Започнах да рева и дядо ми се изплаши много.Обади се на баща ми и тате ме закара в болницата.Отидихме в спешното и ми зашиха ръката...КРАЙ :-o
Това е най-тъпото нещо,което съм чела...
Ако на някой му се занимава, да ми го преведе ще съм му благодарна!

PurpleDream
11-21-2009, 13:33
http://translate.google.bg/?client=firefox-a&rls=org.mozilla:bg:official&hl=bg&tab=wT#

айде да не те мързи чак толкова...

someonerandom
11-21-2009, 15:54
The first thing I remember is how I fell off a gate,when I was four.It happened 2 days before Easter.I was with my grandpa and he was watching me(ако искаш да кажеш грижше се за мен-he was looking after me).I climbed onto the gate and started swinging,but I slipped and fell on a tin.I started crying and grandpa got very scared.He called my dad,who gave me a ride to the hospital.We went to the emergency room and the doctors sewed up my arm.
П.С:За последното изречение не съм сигурен,може и да не е така
П.С.2:Purple,GoogleTranslate а абсолютния боклук,преводи без никакъв смисъл и несвързани изречения...
The first thing I remember is how I fell from one gate, when I was on 4 godinki-това е превода му за 1вото изречение :lol: :lol: :lol: