PDA

View Full Version : Лятно увлечение или нещо повече ..



Kukumqvka
11-21-2009, 13:32
Отдавна не съм писала тема.Не,че това е причината да напиша тази ..


Ето я и истроийката : Бях при баба(лятото),което се намира на +- 400 километра,от родния ми град Сливен.Запознах се с едно момче с което за начало бяхме в добри уж приятелски взаимотношения.С течения на обстоятелсвата приятелството ни се задълбочи в нещо друго и аз не знам какво .. Бяхме канени на рожден ден и вечерта,след една,две чаши бири .. започна ' ухажването ' .Всичко беше хубаво,даже много хубаво.На следващия ден,другите ни базикаха за станалото и от този ден се държахме като двойка,така да се нарече.Минаха 5-6 прекрасни дни,може би най-хубавите от цялото лято и ето,че дойде деня да се разделим.Разделихме се без много приказки .. след 2 дена аз се прибрах в Сливен.От може би 2 месеца,нито сме се чували,нито сме си писали.Мислех си,че това е просто лятно увлечение,но не е така...За Коледа има възможност пак да отида при баба и най-вероятно пак ще го видя.Какво да правя?Как да се държа ? Да подтискам ли емоциите? Не знам .. какво ли изпитва той . :?
Вие как мислите,какво трябва да правя ?

OneDayInNewYork
11-21-2009, 13:35
поговори с него да видиш дали още има чувства към теб
и ако има, недей да го оставяш, можете да продължите започнатото от лятото : )

и аз имах нещо такова, но на морето
и това момче ще го видя чак следващото лято, но не е единствен : )

mArMaLaDkA
11-21-2009, 13:37
Ама трябва ли да се държиш по някакъв начин? Отиваш, виждаш как ще се наредят нещата(най-вероятно пак ще се закачате), отдаваш се на мига, прекарваш си хубаво дните и после се прибираш. Не може нищо повече да се случи от това. 400 км са много, а надали "любовта" ви е толкова силна, че да имате желание да преоделеете разстоянието.

Madeyed
11-21-2009, 13:38
поговори с него да видиш дали още има чувства към теб
и ако има, недей да го оставяш, можете да продължите започнатото от лятото : )
+1 :)

Kukumqvka
11-21-2009, 13:39
Ама трябва ли да се държиш по някакъв начин? Отиваш, виждаш как ще се наредят нещата(най-вероятно пак ще се закачате), отдаваш се на мига, прекарваш си хубаво дните и после се прибираш. Не може нищо повече да се случи от това. 400 км са много, а надали "любовта" ви е толкова силна, че да имате желание да преоделеете разстоянието.

То за любов,въобще не може да се говори .То вярно,пак ще си прекараме добре,ама после пак ще ми е гадно най-вероятно.

mArMaLaDkA
11-21-2009, 13:44
Именно, затова сложих кавички. Защо никой не им обръща внимание, когато са в мой пост?! 8-) Гадно ти е, защото възприемаш нещата емоционално, вкарваш чувства(а това обърква нещата), очакваш нещо да се случи, а той надали го приема така. Дори и да чувства нещо друго, освен увлечение, разстоянието е сериозно, а доколкото помня ти си малка, вероятно и той, така че надали ще има желание да се бори за някаква връзка.
Изпадала съм в подобна ситуация, най-хубавото в случая е да се отдадеш на мига, без да си набиваш разни филми в главата и да се затормозяваш, че той те погледнал така, гушнал те е иначе и пр.

Riva
11-21-2009, 13:50
400km=bad

soul1199
11-21-2009, 14:22
според мен недей да криеш това,което изпитваш :)

chilledMind
11-21-2009, 14:27
Недей да се занимаваш.Връзка от разстояние не става..После най-вероятно ще цивриш колко е лошо така и т.н..Приеми го , че е лятно увлечение и недей да се заиграваш , само ще се ядосваш после!

LoveRetroMusic
11-21-2009, 14:31
Недей да се занимаваш.Връзка от разстояние не става..После най-вероятно ще цивриш колко е лошо така и т.н..Приеми го , че е лятно увлечение и недей да се заиграваш , само ще се ядосваш после!

Мхм.

w0sh
11-21-2009, 14:35
Идеята е винаги да караме момчето да прави първата стъпка и да ни предлага ОФИЦИАЛНО.

ЗНачи стой и го гледай докато ОФИЦИАЛНО не ти предложи.

Kukumqvka
11-21-2009, 14:41
Идеята е винаги да караме момчето да прави първата стъпка и да ни предлага ОФИЦИАЛНО.

ЗНачи стой и го гледай докато ОФИЦИАЛНО не ти предложи.

Абе,никой не говори за 'официално предлагане' или нещо от сорта..

w0sh
11-21-2009, 14:43
Дае ама то е задължителна част.

Не мога да разбера как се опитвате да планирате тези неща, като най-приятото и естествено нещо е да се оставиш на течението.


Квото се случи.
Да не би после да съжалявате за приятни дни и седмици, защото не могат да се повторят?

PurpleDream
11-21-2009, 15:12
Недей да се занимаваш.Връзка от разстояние не става..После най-вероятно ще цивриш колко е лошо така и т.н..Приеми го , че е лятно увлечение и недей да се заиграваш , само ще се ядосваш после!

Мхм.

teenems
11-21-2009, 15:19
Шиииит !
На мен ми се случи същото.
И аз се увлякох така с един 8-) ,и после си се прибрах и ся за Коледа пак може да ходя :shock: 8-) .Нито сме си писали ,нито чували ,нищо !
Е и аз не знам какво е ! Всяка вечер си мисля за тва :?

Kallyn4eto
11-21-2009, 15:29
Ем не мисля че можеш да решиш "аз няма да му обръщам внимание, ще си подтискам емоциите" или "ще се опитам да тръгнем пак" и т.н. ще отидеш и ще видиш как се държи той...Кофти е работата с растоянието, да, доста е кофти..

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-21-2009, 16:48
Ами виж как са нещата и се отдай на емоцията ако смяташ че след това ще можеш да преудолееш неговата липса за втори път...

loliii
11-21-2009, 17:17
И на мен ми се случи нещо подобно това лято. Само дето ти си мислела, че това е било просто лятно увлечение, а не е било, а аз си мислех, че е нещо повече, а се оказа просто ЛЯТНО УВЛЕЧЕНИЕ..... :(
Опитай се пак да възобновите отношенията си /в смисъл да тръгнете/, защото ако не опиташ ще съжаляваш... поне така си мисля... аз примерно бих съжалявала...

sunshinepp
11-21-2009, 17:33
Отдавна не съм писала тема.Не,че това е причината да напиша тази ..


Ето я и истроийката : Бях при баба(лятото),което се намира на +- 400 километра,от родния ми град Сливен.Запознах се с едно момче с което за начало бяхме в добри уж приятелски взаимотношения.С течения на обстоятелсвата приятелството ни се задълбочи в нещо друго и аз не знам какво .. Бяхме канени на рожден ден и вечерта,след една,две чаши бири .. започна ' ухажването ' .Всичко беше хубаво,даже много хубаво.На следващия ден,другите ни базикаха за станалото и от този ден се държахме като двойка,така да се нарече.Минаха 5-6 прекрасни дни,може би най-хубавите от цялото лято и ето,че дойде деня да се разделим.Разделихме се без много приказки .. след 2 дена аз се прибрах в Сливен.От може би 2 месеца,нито сме се чували,нито сме си писали.Мислех си,че това е просто лятно увлечение,но не е така...За Коледа има възможност пак да отида при баба и най-вероятно пак ще го видя.Какво да правя?Как да се държа ? Да подтискам ли емоциите? Не знам .. какво ли изпитва той . :?
Вие как мислите,какво трябва да правя ?

когато отидеш и видиш неговото отношение сама ще прецениш какво да е твоето.. :)

Bibz
11-21-2009, 20:37
На колко сте? :)

Kukumqvka
11-21-2009, 21:45
На колко сте? :)

На по 14 .. 8-)

vesinka899
11-21-2009, 21:49
Недей да се занимаваш.Връзка от разстояние не става..После най-вероятно ще цивриш колко е лошо така и т.н..Приеми го , че е лятно увлечение и недей да се заиграваш , само ще се ядосваш после!
Защо не ти е писал до сега
Ако искаше щеше да ти пише или да се обади
Не се занимавай с него.Само ще страдаш

Kukumqvka
11-21-2009, 21:54
Недей да се занимаваш.Връзка от разстояние не става..После най-вероятно ще цивриш колко е лошо така и т.н..Приеми го , че е лятно увлечение и недей да се заиграваш , само ще се ядосваш после!
Защо не ти е писал до сега
Ако искаше щеше да ти пише или да се обади
Не се занимавай с него.Само ще страдаш

Щото и той се чуди като мене ..
не е сигурен,кво точно е значило всичкото.
Може и да се самозалъгвам :?

vesinka899
11-21-2009, 21:57
поговорете и се разберете ама на живо.Така е най-добре
Айде усрех :) :) :)