PDA

View Full Version : Модел...?



shokoladchety
11-21-2009, 14:29
Така,първо знам,че има такава тема,намерих я и прочетох,но все пак искам да питам:
Какви са условията да станеш модел?Имам предвид години,ръст,тегло....Де да знам,всякакви такива неща.Ще съм много благодарна,ако ми кажете. :-) :-) :-)

Carmen_Kass
11-21-2009, 15:01
над 172 см
слабо телослжение
поддържано тяло
мерките да са около 90-60-90
хубаво излъчване,фотогеничност
не е нужно да си първа красавица

shokoladchety
11-21-2009, 15:16
Имам предвид фотомодел.Разбрах,че за тях не е задължителна височината.Аз съм 167.И ако ми обясниш точно това за мерки,че не разбирам. :oops:

CaribbeanGirl
11-21-2009, 15:21
90 см - гръдна обиколка
60 см - талия
90 см - ханш

За мен 60 см за талия е супер грозна..моята е 64 и мисля, че е по-добре от 60, но все пак мерките 90-60-90 са идеалните мерки...или поне така се казва!

alegra_femme
11-21-2009, 15:21
Гърди 90 талия 60 ханш 90 мисля че са така ако бъркам някой ще ме поправи.Това е нещо като стандарт иначе да не мислиш че всички са точно 90/60/90 може и няколко см повече или по-малко

shokoladchety
11-21-2009, 17:13
Ми моята гръдна обиколка е 98см.Талията ми е около 63.За ханша незнам.

Sissy90
11-21-2009, 17:30
Ми моята гръдна обиколка е 98см.Талията ми е около 63.За ханша незнам.
Бюст 98 см и талия 63? :shock: Това е достатъчно 8) И не се шегувам, явно имаш голям бюст и това ще е предимство. За фотомоделите няма изискване за височината, важно е да изглеждаш добре, да си фотогенична и да се държиш добре пред камерата. Друг е въпросът, че е по-трудно да си намериш на кого да си фотомодел. Трябва да си направиш пробни снимки и портфолио, за да имаш какво да показваш и евентуално някой да те хареса и покани да му позираш.

Infinity
11-22-2009, 08:14
Според мен пък вече се търсят повече доста слабички модели със малък бюст...лично наблюдение от Fashion TV 8-)

mArMaLaDkA
11-22-2009, 08:58
Те по Fashion TV пък са само анорексички и булимички. На 38 кг с напикани гащи къде да му търсиш цици?

3oPuTy
11-22-2009, 09:28
А някой от вас да е гледал новините от преди месец някъде?!
След 2010год. повечето манекенки ще останат без работа,защото са прекалено слаби и влияят на тийновете.
За тези,които не са разбрали как точно влияят - за повечето хора думата манекен означава човек с перфектно тяло и точно за това много тинейджърки се опитват да им подръжават и спазват различни малоумни диети :)
Е естествено в България това нещо едва ли ще стане скоро,защото (както всички знаем) ние сме с няколко години по-назад от останалия свят :D

PinkFloydSound
11-22-2009, 09:31
А някой от вас да е гледал новините от преди месец някъде?!
След 2010год. повечето манекенки ще останат без работа,защото са прекалено слаби и влияят на тийновете.
За тези,които не са разбрали как точно влияят - за повечето хора думата манекен означава човек с перфектно тяло и точно за това много тинейджърки се опитват да им подръжават и спазват различни малоумни диети :)
Е естествено в България това нещо едва ли ще стане скоро,защото (както всички знаем) ние сме с няколко години по-назад от останалия свят :D
Така или иначе тук анорексичките са мнооого по-малко, отколкото по FTV. ;) Ако не си забелязала, тук рядко има модели с поднормено тегло.

3oPuTy
11-22-2009, 09:32
В случая говорех за нещо,което се отнася за целия свят,а не само за БГ и го казах по повод изказването на cool_doll ;)

BoRe
11-22-2009, 10:14
Условията са да си пълнолетна и свръхсексуална. Това са условията в България. Иначе в развитите европейски страна словията са да не е пипано нищо по теб да си естествена. Или я имаш красоата или не. В България, тези които я нямат си я купуват с пластични операции, силикон, руса коса и бутикови дрешки.

Infinity
11-22-2009, 10:54
В случая говорех за нещо,което се отнася за целия свят,а не само за БГ и го казах по повод изказването на cool_doll ;)
Да съгласна съм,че там преобладават тъпите анорексии,но се сещам за някой топ модел със голям бюст ? Може би Тайра Банкс и Адриана Лима имат ,но пък има и успяли ,които не са с такива размери.
И това , което исках да кажа, е че не е задължително да си със голям бюст, за да успееш въпреки ,че както знаем тук повечето имат..

Briseis
11-22-2009, 10:57
те на'ще "моделки" са даже пухкави

но има момичета, които не са чак толкова популярни, а са много добри в тази професия

girl4eety
11-22-2009, 11:04
над 172 см
слабо телослжение
поддържано тяло
мерките да са около 90-60-90
хубаво излъчване,фотогеничност
не е нужно да си първа красавица
+1

December
11-22-2009, 12:17
А някой от вас да е гледал новините от преди месец някъде?!
След 2010год. повечето манекенки ще останат без работа,защото са прекалено слаби и влияят на тийновете. Това за забраните го говорят вече от доста време,но нищо не правят по въпроса...Уж се има нови стандарти,ама по фешън каналите пак има 14 годишни анорексички по 40кг. И да те там са си мн малки,още дори не са се развили,още са мимиченца повечето(и можеби това е една от причините да са толкова клцощави.Нали знете,че като деца повечето сме си били слабички,с малък ханш и т.н.) ... А българските модели направо не мога да ги гледам.Някви почернели от солариум,заприличали на циганки,изрусен,напудрени, някви нацупени устни,напомпани цици напрао :smt078

xAddicteDx
11-22-2009, 12:30
заеби тая раута.. не ти тряа :?

shokoladchety
11-22-2009, 12:38
Аз се притеснявам главно от теглото и от факта,че съм непълнолетна.
Начи за ръст 167 мисля,че 53кг не са проблем.А пък и съм на 14.Незнам....
П.П.-Мерси за отговорите.

Infinity
11-22-2009, 12:52
:-o

Infinity
11-22-2009, 13:04
Оо, ами на мен лично ми се струва, че 53кг. са малко в повечко за 167см. , но пък структури различни..
Аз съм 1,70 и съм 47 кг. - идеални са ми , но пък ти може да си повече на кокал..Ивет Фешън организират кастинг за модели в момента и няма възрастови ограничения , ако смяташ ,че имаш шанс и имаш достатъчно желание можеш да се пробваш. :)
ivetfashion@gmail.com това и-мейла им.
Дай снимки и тук , ако искаш. :)

kindergarden
11-22-2009, 13:10
Ооо, определено ми се струват малко в повечко 53кг. за 167 , а пък и не си достатъчно висока , май.. :-o
Аз съм 1,70 и съм 47кг. и има още какво да се желае, пък не си представям, ако бях 53 .., но все пак структури различни може и да си на кокал повече.. :)
Дай снимка , ако искаш :)не съм на това мнение!170 -47 кг са прекалено малко!

Infinity
11-22-2009, 13:20
^ Ами, хайде прецени как са ми.. :)
http://i38.tinypic.com/1qqt5f.jpg

kindergarden
11-22-2009, 13:23
^ Ами, хайде прецени как са ми.. :)
http://i38.tinypic.com/1qqt5f.jpgявно имаш лек кокал но все пак са малко :)

Infinity
11-22-2009, 13:31
Ами , няма какво да направя аз..ям си доооста добре, дори понякога прекалявам със сладкото 8-) , но явно още си раста и не качвам нищо..да не говорим , че в такива дни съм сваляла килограми !

kindergarden
11-22-2009, 13:40
Виж сега, аз не те съдя, че си слаба.Просто се възмутих от мнението ти,че има още какво да се желае като си 47 кг :wink:

Infinity
11-22-2009, 14:06
Да , това си е мой проблем, всъщност,че винаги искам още и още , дори когато няма накъде повече ! Но в интерес на истината , все още смятам , че има още какво да се желае, за да е перфектно ! 8-)
И то не е отслабване , ами още стягане.
Правя упражнения от доста време и резултата е на лице вече
/ снимката, която дадох е от лятото /
И затова така общо взето, но пък на нея може да и седят добре 53 кг. и точно затова ще направи много добре , ако даде снимка..
След , като иска да става фотомодел това би трябвало да не и е проблем.. :)

anonimchetou
11-22-2009, 14:28
в началото на тази година се занимавах търсих , питах.. пращах снимки, харесаха ме след това ми звъннаха за няква реклама да ходя до софия.. и някви такива. Отказах се, но за да стане нещо от теб най вече тря си дадеш гъза и си готова. Кратко и ясно - секс : ) (не винаги де.. но най-често ..)

Infinity
11-22-2009, 14:30
^ А , защо си се отказала до отидеш в София ?
Аз предполагам,защо де ама все пак.. 8-)

anonimchetou
11-22-2009, 14:36
ами най-вече защото не смятам да си лягам с някви хора само и само да стана известен фотомодел или нещо подобно.. А в България напоследък мисля че е ясно че за да стане нещо от тебе смисъл да си звезда повечето минават през леглото първо. Другото което беше трябваше да се ходи май всяка събота и неделя (една школа) . На едната от агенциите като им разгледах фотосесиите на моделите си бяха почти голи.. и тем подобни . Поради доста причини се отказах.. А за рекламата не отидох,бях одобрена но просто не ми беше филм да ходя.. а и беше за няква нова енергийна напитка нещо такова.. Елеее колко дълго станаа хах : )

ameli
11-22-2009, 14:41
и мене ме бяха удобрили, ама се отказах :?

Infinity
11-22-2009, 14:45
Дам, ясно аз не че си помислих нещо различно , но просто за пореден пък исках да се убедя.. 8-)

shokoladchety
11-22-2009, 16:19
В момента нямам снимка в цял ръст иначе бих дала.Просто не съм на моя копм.Мен точно това ме притеснява,четох,че навсякъде искат голи снимки...И аз не съм съгласна на това :D