PDA

View Full Version : коментар



unicorn_f
11-21-2009, 15:35
If I'm not made for you then why does my heart tell me that I am?

Защо става така?

mArMaLaDkA
11-21-2009, 15:36
Т'ва на аватара ти не е ли оная Бела от "Здрач"?

Kallyn4eto
11-21-2009, 15:42
Т'ва на аватара ти не е ли оная Бела от "Здрач"?

да
иначе откъде е тоя цитат

mArMaLaDkA
11-21-2009, 15:43
Това обяснява всичко. 8-)

unicorn_f
11-21-2009, 15:44
Daniel Bedingfield - If you're not the one

и да, тая дето играе Бела в Здрач е

unicorn_f
11-21-2009, 15:44
Това обяснява всичко. 8-)
и какво ти обясни?

mArMaLaDkA
11-21-2009, 15:46
Защо работата е толкова сълзлива.

Hilary_
11-21-2009, 15:58
.. защото сме прецакани от живота за т'ва .. :lol: Ако не е трудно няма да е фън .. :lol: :lol:

haritov
11-21-2009, 15:59
Абе спамерииии :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

unicorn_f
11-21-2009, 16:00
Защо работата е толкова сълзлива.
оу да, само така ще е...

LoveRetroMusic
11-21-2009, 16:02
Филма кога ще има примиера в България, бе ? 8-)

pwnage
11-21-2009, 16:04
Защото мило девойче,не винаги постигаме това което искаме.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-21-2009, 16:32
If I'm not made for you then why does my heart tell me that I am?

Защо става така?

Защото винаги е така...винаги разума е срещу сърцето,защото просто така е устроен човека,да иска най-грешното и да иска това,което най-трудно може да получи!

lubomirky
11-21-2009, 16:40
Филма кога ще има примиера в България, бе ? 8-)

в бс другата седмица някога има предпремиера

mArMaLaDkA
11-21-2009, 16:44
^ И пак ще ме зарежеш, за да ходиш на кино. Почвам вече да си мисля, че тоалетните в киното имат дупка на стената, както в повечето американски филми и ти затова все ходиш на кино, не 'щото ти е толкова интересно. Права ли съм? :shock:

loliii
11-21-2009, 16:44
Кво значи да не си направен за някого!? Тва да не ти е зарядно за телефон!? Изобщо тоя цитат би ли ми го превела и обяснила, защото аз в него не намирам никакъв смисъл... Кое става така? Какво става така? Това е просто още едно измислено изречение, което звучи много хубаво и с много дълбок смисъл, ама всъщност тва е все едно да дадеш коментар на израза "Изгубвам се в очите ти" :?

peshost
11-21-2009, 16:56
Стига с тези простотии.

unicorn_f
11-21-2009, 17:01
Оффф заключете темата,тоя форум се е напълнил с идиоти

mArMaLaDkA
11-21-2009, 17:03
Не, разделът се е напълнил със спамери.

ScarletBite
11-21-2009, 17:23
Защото сърцето ни често ни заблуждава. :)
А и никой не е направен за никого.Всеки принадлежи на себе си. 8)

mArMaLaDkA
11-21-2009, 17:30
Става ти навик да се появяваш в най-неподходящия момент. :o

mArMaLaDkA
11-21-2009, 17:40
Защо да отнемам това удоволствие на Сникърса? 8-)

Vichko0o
11-21-2009, 17:41
Яяяя флъъд "защо света е гаден" и "защо аз го обичам, а той мене не" ахаха .. Още ли не се научихте, че това не са ви малоумните американски филми и тази мозъчно промиваща простотия ЗДРАЧ и, че в света няма БЛЕЩУКАЩИ вампири и, че трябва да спрете да спамите форума, да бъдете малко по себесиуважаващи се и да почнете да гледате хората в очите и да спрете да гледате само в краката си и да ревете...




Докато не се вземете в ръце тоя форум и изобщо света ще е пълен със "сърцераздирателните историй"....



Кво аз ли да дойда да ви опявам на всяка една кво тряя да свърши ? Или на всеки един ? Поучаваш се от всяка грешка и продължаваш да гледаш напреде тва е ...

Snickers
11-21-2009, 17:42
А така, тя и без т'ва ме малтретира достатъчно :x

mArMaLaDkA
11-21-2009, 17:43
Сникърса на съд!

Вичко, още първия ми коментар намекваше това, което ти написа. За жалост решиха да ми реагират саркастично. Много интересно защо авторката само на мен ми се прави на интересна, а не на всеки, който й намекна същото? Чувствам се обидена!

Snickers
11-21-2009, 17:44
Сникърса на съд!
:smt102

Snickers
11-21-2009, 17:46
П.С.: Нели, миличка, не се ядосвай :oops: :smt102
Дани, миличък, не ми се подмазвай, 'щото ще те прекърша, скъпи.
П.С. 100% ще забравиш да ме цитираш.

mArMaLaDkA
11-21-2009, 17:49
Ти си само 7 клаас, а си зла като змияя... 8-)

Snickers
11-21-2009, 17:49
:smt098 :smt096 :smt097

Vichko0o
11-21-2009, 17:51
Ау снимката цепи мрака !!! Не не не 5 минути и се смея :D :D :D Мармаладке тебе от както си в тоя форум ти се кефя ;) Ти си ми една от фаворитките, нормално е да те защитя ;)

unicorn_f
11-21-2009, 17:51
Не, разделът се е напълнил със спамери.
и с идиоти!


Това, че харесвам Здрач няма нищо общо с темата ми бе, глупациии
наистина не знам как може да сте толкова прости,
абе кво ли се занимавам, аман от идиоти

mArMaLaDkA
11-21-2009, 17:52
Толкова теми за спамене... чувствам се като дете в сладкарница... толкова пасти, но не мога да ги изям всичките...

LoveRetroMusic
11-21-2009, 17:53
Ау снимката цепи мрака !!! Не не не 5 минути и се смея :D :D :D Мармаладке тебе от както си в тоя форум ти се кефя ;) Ти си ми една от фаворитките, нормално е да те защитя ;)

айде и тоя .. ;D

Snickers
11-21-2009, 17:55
Не, разделът се е напълнил със спамери.
и с идиоти!


Това, че харесвам Здрач няма нищо общо с темата ми бе, глупациии
наистина не знам как може да сте толкова прости,
абе кво ли се занимавам, аман от идиоти :razz: :razz: :razz:


Бту, дори не съм прочела темата. :-o :lol:

Vichko0o
11-21-2009, 17:57
Ау снимката цепи мрака !!! Не не не 5 минути и се смея :D :D :D Мармаладке тебе от както си в тоя форум ти се кефя ;) Ти си ми една от фаворитките, нормално е да те защитя ;)

айде и тоя .. ;D
Ти па за кво се бориш бе ? :D :D
Авторката, и тебе те знам от как съществуваш и пускаш некви безсмислени теми точно от тоя сорт която е и тая и на всичките храниш хората ... Някакъв комплекс ли избиваме ? Кво дай всеки да си пусне тъпата тема и да си избива комплексите ? Това, че си некадърна и не можеш да се справиш с живота или мъжете нас ИЗКЛЮЧИТЕЛНО малко ни интересува, да не кажа никак ...

PurpleDream
11-21-2009, 17:58
ти си бурята в сърцето миииии :grin: :grin:

LoveRetroMusic
11-21-2009, 18:00
Шишо каза, днес имаме имоти, утре сме по килоти.

mArMaLaDkA
11-21-2009, 18:00
Мармаладке тебе от както си в тоя форум ти се кефя ;) Ти си ми една от фаворитките, нормално е да те защитя ;)

Недей, че ще се възгордея. Малко ми трябва. 8-) Ти пак се завърна във форума след кратка почивка. :)

Авторке, фенките на Здрач си падат по такива захаросани мисли. Твърде префърцунено ми звучи цялата фраза, разбираш ли? Няма такова нещо като "създаден за теб". На бас се хващам, че ще намеря поне 5-ма души, жени и мъже, които ще ми допадат като външност, като характер, като мислене - това май се побира в твърдението "създаден за теб". Случва се понякога нещата да не се случват, както искаш, човекът, който ти се струва твоята сродна душа, да те пренебрегне или просто да има някаква друга причина, поради която не може да сте заедно, но това не значи, че трябва да се депресираш и да губиш мозъчни клетки. Изживяваш, каквото имаш да изживяваш, без да пускаш тема за всяка мисъл, която те навява(щото на теб може и да ти звучи хубаво, но това си е нещо интимно, скъпоценно и хората няма да могат да те разберат в повечето случаи) и продължаваш напред, защото има доста хора, които ще имат сходни с твоите интереси и ще се чувстваш добре с тях. Сега доволна ли си от изчерпателния отговор?

unicorn_f
11-21-2009, 18:01
Ау снимката цепи мрака !!! Не не не 5 минути и се смея :D :D :D Мармаладке тебе от както си в тоя форум ти се кефя ;) Ти си ми една от фаворитките, нормално е да те защитя ;)

айде и тоя .. ;D
Ти па за кво се бориш бе ? :D :D
Авторката, и тебе те знам от как съществуваш и пускаш некви безсмислени теми точно от тоя сорт която е и тая и на всичките храниш хората ... Някакъв комплекс ли избиваме ? Кво дай всеки да си пусне тъпата тема и да си избива комплексите ? Това, че си некадърна и не можеш да се справиш с живота или мъжете нас ИЗКЛЮЧИТЕЛНО малко ни интересува, да не кажа никак ...

1. Сигурно бъркаш потребителя
2. Нали се сещаш, че форума Е за това, да се споделя и помага (поне този раздел е за това), а НЕ за някви пикльовци, които нямат какво да правят и се шегуват с живота на хората, защото са отегчени от своя собствен живот...


казах вече темата да се заключи, няма да пиша повече, имам по - важна работа от това да кисна по форумите и да се правя на идиот

Vichko0o
11-21-2009, 18:09
По-важната работа - "да флъдя изповед.ком" ахахах... Уникорнке едно време си говорехме в скайп ;) Лошото, е че ти винаги си намръщен, мразещ света човек и наистина не бъркам хората...
Мармаладке, ми жената ме умори от секс и не можех да смогна да се доредя до компа :D :D :D

Hilary_
11-21-2009, 18:09
Яяяя флъъд "защо света е гаден" и "защо аз го обичам, а той мене не" ахаха .. Още ли не се научихте, че това не са ви малоумните американски филми и тази мозъчно промиваща простотия ЗДРАЧ и, че в света няма БЛЕЩУКАЩИ вампири
В моемнта ти се вкарваш във филмите .. момичето никъде не е подхванала темата за "Здрач" или, който и да е филм .. :? :?

Докато не се вземете в ръце тоя форум и изобщо света ще е пълен със "сърцераздирателните историй"....
.. ми че той форума е за това .. :?

Поучаваш се от всяка грешка и продължаваш да гледаш напреде тва е ...
можеше да спестиш всичко останало и да напишеш само това още в началото ... не да нахраниш целия форум заедно с авторката, защото си няяш друга раута .. :?

sunshinepp
11-21-2009, 18:10
If I'm not made for you then why does my heart tell me that I am?

Защо става така?

защото ..обикновено искаме забраненото..това, което не можем да имаме или пък щото сме мазохисти!! :grin: :o

mArMaLaDkA
11-21-2009, 18:11
Като каза "си пишехме едно време" и се сещах, когато бях новак какви ЛС-та сме си писали. :lol:

Vichko0o
11-21-2009, 18:16
Ооо безмозъчната Хилари се опитва да ме храни :D :D Пиле аз във филми не се вкарвам ;) Аз не съм излизал от един, че да вляза в нов ;) Фразата която тя използва за темата е от подобен на ЗДРАЧ филм, песен или квото там не ме интересува.
Форума е за проблеми, които младежда не може да реши и от това зависи следващата им "любов" или бившата ... Не от това "какво мислите за тоя текс или за оня", да ходи в кофата и да спами докато не и прокървят ръцете... Ще храня на воля, щото форума се пълни с ЕДНИ И СЪЩИ КРЕТЕНСКИ ТЕМИ и няма кой да си направи труда да погледне чуждата тема... И разните такива безсмислени като тая ...

unicorn_f
11-21-2009, 18:30
^ Дори не си схванал смисъла на темата

unicorn_f
11-21-2009, 18:31
Както и да е...
ЧАО

LoveRetroMusic
11-21-2009, 18:33
Както и да е...
ЧАО

Шишо каза, Днеска “Довиждане”, утре ще ти дойдем на свиждане.

mArMaLaDkA
11-21-2009, 18:35
Какви са тея детски изпълнения? Като не искаш да се занимаваш с "идиоти", поздравяваш майките, бабите и лелите ни в един пост, а после натискаш хикса като истинска госпожица с принципи. Да, ама не. От половин час ти чета постовете и как "изчезваш", и тъкмо да се почувствам гузна, и ти отново се появяваш, а желанието ми да ти офлуудя максимално темата, се засилва.

Vichko0o
11-21-2009, 18:37
Ахаха нали те нямаше бе ? :D :D
1-во ще ти задам един въпрос, както на теб така и на всички следящи темата... Как точно "чувствате" със сърцето си, като то е просто кух мускул ? Да знам, че е такъв израза .... Въпреки това е глупаво ;)
2-ро темата е за това, че ти пишеш нещо на английски което май не можеш да изразиш доста правилно на български... Както мармаладка каза може да има още 5 човека, за които си създадена, за всичките ли ще пишеш такива неща ? Сълзивата реплика която си написала е доста изтъркана и ползувана от днешната младеж, която не схваща много смисъла й ... Нвм ... Постваш явно не прозиволна реплика и караш целия форума да се замисли над нея ? Кво очакваш от лапетий дето се чудят къде да си изкарат комплексите ? Защо ставало така ? Защото света е оглупяло място изпълнено с омраза, ненавист и завист ... Очакваш света да е хубав? Направи си го такъв ! Ако чакаш друг да ти го направи, те очаква доста рев и болка ...

Hilary_
11-21-2009, 18:40
Ооо безмозъчната Хилари се опитва да ме храни :D :D
прекалено лесно ми е да те храня .. а това, че започваш поста си към мен с обиди не те прави по - умен .. 8)

Пиле аз във филми не се вкарвам ;) Аз не съм излизал от един, че да вляза в нов ;)
пилето ше го забраиш .. (;

Фразата която тя използва за темата е от подобен на ЗДРАЧ филм, песен или квото там не ме интересува.
Това, че е подобна не ти дава правото да започнеш да я нападаш .. камо ли да храниш филма .. никой не те е питал дали ти харесва или не ..

Форума е за проблеми, които младежда не може да реши и от това зависи следващата им "любов" или бившата ... Не от това "какво мислите за тоя текс или за оня"..
нимааа?? И от кога ти решаваш за какво да се пише във форума??

да ходи в кофата и да спами докато не и прокървят ръцете... Ще храня на воля..
и теб те съветвам да отидеш там .. 8)

щото форума се пълни с ЕДНИ И СЪЩИ КРЕТЕНСКИ ТЕМИ и няма кой да си направи труда да погледне чуждата тема... И разните такива безсмислени като тая ...
има и по - безмислени .. просто тази не ти изнася .. :?

mArMaLaDkA
11-21-2009, 18:42
А на мен пък всички теми не ми изнасят, затова ги провалям наред! 8)

Priceless
11-21-2009, 18:43
Оф абе кво се храните всичките? :D
Първо .. тази песен наистина е безкрайно лигава и безмислена.
Второ .. филма също :D
Трето .. отчаянят опит на авторката да накара хората в този раздел да МИСЛЯТ май не се получи.

PurpleDream
11-21-2009, 18:44
А на мен пък всички теми не ми изнасят, затова ги провалям наред! 8) :D

mArMaLaDkA
11-21-2009, 18:44
А на мен пък всички теми не ми изнасят, затова ги провалям наред! 8)
Аре, само да не се надъхваш толкова, к'во ще кажеш
8)

Ще кажа, че не съм съгласна. 8)

Vichko0o
11-21-2009, 18:51
Поправяш ми постовете щото като почнеш да пишеш отговор и забравяш кво съм писал или просто искаш да се правиш на интересна ? Прекалено лесно ти е да ме нахраниш ? Тогава защо не си го направила до сега ? Аз не целя да се изкарам по-умен, я съм тъп селянин ! По въпроса ти "от кога аз решавам кой кво пише" аз ще ти задам въпроса "от кога ти решаваш аз кой кого как да наричам" ? Темите не ми изнасят вярно е имам хиляди комплекси тряя си ги избия някъде ;) Лошото, е че ти имаш някакъв комплекс за "помагане" и трябва да помогнеш на всеки изпаднал в беда... Ако не си ти на всяка манджа меродията няма кой друг ! Слабо ме вълнува, че не можеш да си намериш по-интересно нещо за правене от това да следиш форума и да спамиш във всяка излязла тема... Вземи си куче, събирай си некви неща, ако тряя хвани си гадже се ми е тая ... Аз поне си направих труда да дам и мнение по темата, а ти се заяде с мене и само наспами така "интересната" темичка ... Изпълнените ти с глупости постове цял ден ме разсмиват продължавай.

Hilary_
11-21-2009, 19:12
Поправяш ми постовете щото като почнеш да пишеш отговор и забравяш кво съм писал или просто искаш да се правиш на интересна ?
.. или просто така отговарям винаги .. ако не си забелязал така си пиша постовете свиквай ..

Прекалено лесно ти е да ме нахраниш ? Тогава защо не си го направила до сега ?
.. защото не ми се беше набил в очите до сега ..

"от кога ти решаваш аз кой кого как да наричам" ?
от кога ти решаваш кой можеш и кой не да храниш?? Какъв си им ти на тези, които храниш?? Никакъв .. следователно нямаш право!!!

Лошото, е че ти имаш някакъв комплекс за "помагане" и трябва да помогнеш на всеки изпаднал в беда...
проблемче ли имаш с това??? Така съм решила, това правя ..

Ако не си ти на всяка манджа меродията няма кой друг !
естествено .. и тук ли имаш проблем?!?

Слабо ме вълнува, че не можеш да си намериш по-интересно нещо за правене от това да следиш форума и да спамиш във всяка излязла тема...
слабо ме вълнува твоето мнение за каквото и да е още по - малко за мен ..

Вземи си куче,
имах .. умря преди години ..

събирай си некви неща,
събирала съм омръзнало ми е ..

ако тряя хвани си гадже се ми е тая ...
имам си ..

Аз поне си направих труда да дам и мнение по темата, а ти се заяде с мене
да и какъв ти беше труда? Да напишеш пост, в който нападна без причина авторката ...

и само наспами така "интересната" темичка ...
за което съжалявам (към авторката) ..

Изпълнените ти с глупости постове цял ден ме разсмиват продължавай ...
съжалявам те .. :?

Vichko0o
11-21-2009, 19:39
.. или просто така отговарям винаги .. ако не си забелязал така си пиша постовете свиквай ..
Важното е да си оригинална макар и проста свикнал съм ;)

.. защото не ми се беше набил в очите до сега ..
И като съм ти се набил в очите ще направиш какво ? .... Едно голямо НИЩО...


от кога ти решаваш кой можеш и кой не да храниш?? Какъв си им ти на тези, които храниш?? Никакъв .. следователно нямаш право!!!
Откога аз решавам кого мога и кого не мога да храня ? Доста тъп въпрос... Кой трябва да реши кого мога и кого не мога да храня ? Тва е лично мой избор и точно защото не са ми никакви ги храня !


проблемче ли имаш с това??? Така съм решила, това правя ..
Правиш... Нищо не правиш само флъдиш и това е ... "проблмче ли имаш" отговор в яслата :)


естествено .. и тук ли имаш проблем?!?
Отново не намери какво да кажеш тук нали ? Аргумента ти е страшно невалиден :)


слабо ме вълнува твоето мнение за каквото и да е още по - малко за мен ..
Щом не те вълнува мнението ми защо си правиш труда да ми пишеш ? Продължи си така или иначе жалкия живот и не ми отговаряй !


имах .. умря преди години ..
То кво ли не умира в твоите ръце....


събирала съм омръзнало ми е ..
Трудно е да се сетиш сама за ново хоби нали ?


имам си ..
Еми света е пълен със заблудени, радвам се, че и за теб има ;)


да и какъв ти беше труда? Да напишеш пост, в който нападна без причина авторката ...
Писах пост и за флейм и по темата, а ти какво направи ?

за което съжалявам (към авторката) ..
Имаш гадже следователно съжалена си ;)

съжалявам те .. :?
Изобщо не знаеш кога да употребиш тази дума нали ? Хем ме храниш, хем ме съжаляваш... Как става това ?

Riva
11-21-2009, 19:45
Vichko0o, ще ти кажа само, че няма смисъл да се хабиш =)
То тва било забавно бе!

mArMaLaDkA
11-21-2009, 19:51
.. или просто така отговарям винаги .. ако не си забелязал така си пиша постовете свиквай ..
Важното е да си оригинална макар и проста свикнал съм ;)



:lol:

Hilary_
11-21-2009, 20:02
Vichko0o отдавна не бях срещала толкова грубо и лишено от всякакво чувство за уважение спрямо другите момче (повярвай ми с адски много хора съм спорила) .. за това те съжалявам!!! :? Когато споря с някой НИКОГА не съм тръгвала с лоша умисъл, защото знам, че мога да го нараня по някакъв начин, а това определено няма да ме направи по-щастлива .. :? Докато ти доказа точно обратното .. нямам намерения да ти търпя глупавите и лишени от смисъл нападки спрямо мен без дори да ме познаваш .. :?


Изключително разочарована съм .. :?

PurpleDream
11-21-2009, 20:04
ti si burqta v syrceto miiiiiiiiiii :smt002

Riva
11-21-2009, 20:05
ti si burqta v syrceto miiiiiiiiiii :smt002
Ти си ралото на нивата мииии :D :D

Riva
11-21-2009, 20:05
ti si burqta v syrceto miiiiiiiiiii :smt002
Ти си ралото на нивата мииии :D :D
ОРЕШ МЕ ЗДРАВО ДВОЕН ПОСТ

PurpleDream
11-21-2009, 20:06
:razz: :razz: :razz:

PurpleDream
11-21-2009, 20:08
и шат, и шат, и шат, и шат, и шат-шат-шат-шат-шат
на патката главата!




:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Riva
11-21-2009, 20:10
и шат, и шат, и шат, и шат, и шат-шат-шат-шат-шат
на патката главата!




:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Само недей пипа патката че ще се караме!

PurpleDream
11-21-2009, 20:12
vsi4ki patki pod nojaaaaaaaaaa
:lol:

Riva
11-21-2009, 20:17
vsi4ki patki pod nojaaaaaaaaaa
:lol:
http://img263.imageshack.us/img263/9169/technologicallyimpaired.jpg

PurpleDream
11-21-2009, 20:18
xaxaxaxaxaxaxaxaxxaxa

Vichko0o
11-21-2009, 20:29
Vichko0o отдавна не бях срещала толкова грубо и лишено от всякакво чувство за уважение спрямо другите момче (повярвай ми с адски много хора съм спорила) .. за това те съжалявам!!! :? Когато споря с някой НИКОГА не съм тръгвала с лоша умисъл, защото знам, че мога да го нараня по някакъв начин, а това определено няма да ме направи по-щастлива .. :? Докато ти доказа точно обратното .. нямам намерения да ти търпя глупавите и лишени от смисъл нападки спрямо мен без дори да ме познаваш .. :?


Изключително разочарована съм .. :?
Защо тогава се намеша където не ти е работата ? Естествено, че няма да имам уважение към човек, който просто търси с кой да се заяде... Да ме нарани непознат от интернет ? Хаха сигурно всеки ден става това ! Света вече не е такъв какъвто беше, не очаквай добро от хората особено след като ме нападаш без да съм ти казал НИЩО и да очакваш да бъда "мил" с тебе... Това, че много от хората, които си срещала са били ограничени и си печелела всеки спор не значи, че и тука ще стане така. Не ми пука дали ще "спечеля" или ще "загубя" щото дефакто награда няма, и всичко е анонимно, но все пак влизаш във води където не ти е работата... Никой не те е карал да ми търпиш "глупавите и лижени от смисъл" нападки, които всъшност те разтроиха и ти доказаха, че не си най-умната в тоя форум. И как може ти да ме нападаш без да ме познаваш и БЕЗ ДОРИ ДА СЪМ ТИ КАЗАЛ ДУМИЧКА ?? Значи аз трябва да замълча и да се извиня, а ти да си храниш на спокойствие ? Това което прочете днеска от мене е лигавщина, но въпреки това ми беше достатъчно да ти се подиграят няколко човека, не си мери носа с мене (бих казал пишка/цици ама ...).
Говориш за уважение ? Какво уважение имаш ти да се мешаш в разговор между двама човека ? Хранехме се с авторката и ти се намеша, къде е уважението в ТОВА ? Коя си ти, че да се мешаш в хорските разговори ? Можеш спокойно да си замълчиш и да продължиш спама си по темите и не ме занимавай с детинщините си !
Темата се усра жестоко та ако смяташ да си мериме още носовете моля заповядай на ЛС ще ми бъде много приятно !

RiseGirl
11-22-2009, 07:21
Заключвам по желание на авторката.