PDA

View Full Version : От къде да си поръчам?!?!?



KoksaN
11-21-2009, 16:48
Дайте некви предложения от къде да си поръчам обувки за зимния сезон :) Търсих къде ли не и ми излизат се някви сайтове дето или няма избор или искат майка си и баща си. И има ли файда въобще от такъв вид пазаруване или ще се прецакам нещо.Питам щот се пак нищо не сам поръчвал от нета иза тва ;) Предложете нещо ,ще съм ви благодарен ;-) :smt003

mmKamm
11-21-2009, 16:50
aukro.bg
ebay.com

Sladurchoo
11-21-2009, 17:13
ами попринцип е по-добре да пазаруваш от нормални магазини така де разбираш за какво говоря :D
и ако все пак си от по-малък град и нямаш голям избор мисля, че най-добре е да погледнеш в ebay.com

cool4eto0
11-21-2009, 19:15
http://www.laredoute.fr/ има много хубави неща и каквото съм си поръчвала е OK ама понякога цветовете се разминават :D идват бавничко (около 12 дена)

KoksaN
11-21-2009, 20:56
други предложения ?! :) :-o и ако имате нека да са български щот другите ми се струват някакси несигурни и доста сложни
Все пак благодаря иза тея предложения ;)

Unendlich
11-21-2009, 21:03
За българските - aukro.bg , както споменаха и по-горе. Най-големият и с най-много стоки е той, аз други и не знам.. От там си поръчах кецове и останах доста доволна. А за гаранцията, хм.. зависи и от продавача, той сам си избира цената и всичко. Спрямо мен беше надеждно всичко, но най-сигурният метод и до сега си остава - собственото обикаляне и гледане по магазини, защото така не е гаранция дали ще съвпаднат номерата и всичко, та после само да платиш за нещо, което няма да купиш, тъй като те задължават. ;)

peeety
11-22-2009, 12:31
също и prodavalnik.com, там има и някой нови нещица.
Иначче ти препочъвам да тоидеш до някой по-голям град и да избираш - най-сигурно е :)