PDA

View Full Version : бивш/а



sunshinepp
11-21-2009, 18:47
хеллооооу хора!

не знам дали е имало такава тема и се извинявам ако се повтаря..но отдавна си задавам един въпрос- Има ли смисъл да тръгнеш отново бивш/а,ако не сте скъсали много скоро..да кажем 6-7 месеца? интересно ми е да видя вашите мнения.. :-) :)

haritov
11-21-2009, 18:50
Винаги обичаме тези които не трябва

Hilary_
11-21-2009, 18:52
Според мен не, защото щом сте скъсали е имало причина, а дори и да тръгнете след време тази причина ще си остане ии ще стане същото, да не говорим, че хората много рядко с ероменят + това никога няма да бъде същото, няма да има толкова голямо доверие .. абее няма да се получи .. :? :? (мое мнение)

PurpleDream
11-21-2009, 18:53
зависи

sunshinepp
11-21-2009, 18:53
Винаги обичаме тези които не трябва

1. Сърдита съм ти!

2. Така е ;( някой иска да сме нещастни :(

sunshinepp
11-21-2009, 18:55
Според мен не, защото щом сте скъсали е имало причина, а дори и да тръгнете след време тази причина ще си остане ии ще стане същото, да не говорим, че хората много рядко с ероменят + това никога няма да бъде същото, няма да има толкова голямо доверие .. абее няма да се получи .. :? :? (мое мнение)

от 1 страна и аз мисля като теб, но от друга много ми се иска.. :( да е мой отново.. :(

sunshinepp
11-21-2009, 18:58
да е мой отново.. :(

За пари ли, аааа
За мноого лии

за многоо..по малкоо :-)

Vichko0o
11-21-2009, 18:58
2012 наближавааааааааааааааааа ааааааа.......... Живейте сегааааааааа щото тогава може и да не сте живи :grin: :grin: :grin: :grin:

PePeLePew
11-21-2009, 19:02
не знам ... не знам какви са ви отнношенията мога да ти кажа само 1 факт.С моята приятелка сме късали 4-5 пъти .... едния от който за около година .... това не пречи пак да се сабираме и всичко да е ок.Ти си решаваш....

buuu
11-21-2009, 19:06
aaa nene pri onq pru4 nqq se vurna nikoga ;ddd
a za tebe... bigg gu6ii :-)

sunshinepp
11-21-2009, 19:07
не знам ... не знам какви са ви отнношенията мога да ти кажа само 1 факт.С моята приятелка сме късали 4-5 пъти .... едния от който за около година .... това не пречи пак да се сабираме и всичко да е ок.Ти си решаваш....

аз не говоря да някой определен ..просто често преди време си задавх този въпрос, защото обичах 1 момчее..МНОГО не че сега не го обичам ..сега вече нещата са по-избледнели и всичко, което искам е той да е хеппи , а аз отдавна съм си свикнала с тая мисъл,че няма да съм с него..но темата я написах принципно! мерси..много :-)

sunshinepp
11-21-2009, 19:08
aaa nene pri onq pru4 nqq se vurna nikoga ;ddd
a za tebe... bigg gu6ii :-)

хихиии гуши беее шматиии :grin: :-)

fenastz
11-21-2009, 19:13
Да, ако те е задоволявал. ;-)

Hilary_
11-21-2009, 19:16
Според мен не, защото щом сте скъсали е имало причина, а дори и да тръгнете след време тази причина ще си остане ии ще стане същото, да не говорим, че хората много рядко с ероменят + това никога няма да бъде същото, няма да има толкова голямо доверие .. абее няма да се получи .. :? :? (мое мнение)

от 1 страна и аз мисля като теб, но от друга много ми се иска.. :( да е мой отново.. :(

нямаш си и на представа колко ми е познато .. :-k :-k :-k

mechtaq_za_teb
11-21-2009, 19:16
Защо пък да няма смисъл? Ако ще има хубави и запомнящи се моменти? Всичко си има край, но нищо не пречи да се насладим на моментите заедно.

cinderella_gugutka
11-21-2009, 19:17
може и да има принципно

soul1199
11-21-2009, 19:19
зависи

buuu
11-21-2009, 19:25
aaa nene pri onq pru4 nqq se vurna nikoga ;ddd
a za tebe... bigg gu6ii :-)

хихиии гуши беее шматиии :grin: :-)
:-)

kypo
11-21-2009, 19:52
никога.

t0d1t0
11-21-2009, 23:17
според зависи... Ама аз даже не си мисля за бившата,а пък камо ли нещо по-сериозно... http://www.laymark.com/i/m/m080.gif

FancyGirl
11-21-2009, 23:55
Не мисля :)

FromAutumToAshes
11-22-2009, 05:54
Едно от "Любовните" :lol: правила които следвам е : Никога не тръгвай с бивша !

GaBiIi__
11-22-2009, 07:22
няма смисъл !

MaLkaTa_LaDy
11-22-2009, 07:35
Има смисъл! Има много примери около мен за такива хора. +това не си уточнила причината за раздялата. Чувствата понякога остават.

peshost
11-22-2009, 07:40
По-добре не... Има и други момчета ай успех :-)

sunshinepp
11-22-2009, 10:15
ама хора.. :-D в темата не става дума за някой определен, просто принципно бихте ли го направили .. :D мерси много на всички

Кало, хубаво правило :-) :grin: :-) .. "Едно от "Любовните" правила които следвам е : Никога не тръгвай с бивша !"

Kukumqvka
11-22-2009, 10:35
Ако той се е разделил с мен е тъпо ..
Ако аз съм се разделила с него е още по-тъпо ..
следователно : не

OneDayInNewYork
11-22-2009, 10:36
защо не?
ако се обичате, разбира се, че може и ако сте запазили добрите си отношения

w0sh
11-22-2009, 10:43
омлет.

go71n
11-22-2009, 10:43
aaa nene pri onq pru4 nqq se vurna nikoga ;ddd
a za tebe... bigg gu6ii :-)

хихиии гуши беее шматиии :grin: :-)

искам се гушкам и с 2те ^_^ :grin: xhuaHUXahuxhUAXHU

по темата - едно нещо случило ли се е един път няма гаранция, че ще се случи и втори път, но случи ли се втори път, то то ще се случи и 3ти път...
такаче сичко е относително ако ме разбираш ;]

sunshinepp
11-22-2009, 10:52
aaa nene pri onq pru4 nqq se vurna nikoga ;ddd
a za tebe... bigg gu6ii :-)

хихиии гуши беее шматиии :grin: :-)

искам се гушкам и с 2те ^_^ :grin: xhuaHUXahuxhUAXHU

по темата - едно нещо случило ли се е един път няма гаранция, че ще се случи и втори път, но случи ли се втори път, то то ще се случи и 3ти път...
такаче сичко е относително ако ме разбираш ;]

някой пречи ли ти :-D :-D ???

w0sh
11-22-2009, 10:56
failiurs.

Krisiity
11-22-2009, 11:19
зависи за какво сте скъсали първия път и дали ти ще се чустваш добре като се върнеш при него ;]] :-) тва е моито мнение

sunshinepp
11-22-2009, 11:23
зависи за какво сте скъсали първия път и дали ти ще се чустваш добре като се върнеш при него ;]] :-) тва е моито мнение

добре де хубу..ще си призная..скъсахме щото трябваше да замине и аз скъсах с него, сега той се върна ии.. аз не знам! :(

Krisiity
11-22-2009, 11:29
зависи за какво сте скъсали първия път и дали ти ще се чустваш добре като се върнеш при него ;]] :-) тва е моито мнение

добре де хубу..ще си призная..скъсахме щото трябваше да замине и аз скъсах с него, сега той се върна ии.. аз не знам! :(

ако имаш още чуства към него няма нищо лошо да се върнеш при него... :)

sunshinepp
11-22-2009, 11:34
зависи за какво сте скъсали първия път и дали ти ще се чустваш добре като се върнеш при него ;]] :-) тва е моито мнение

добре де хубу..ще си призная..скъсахме щото трябваше да замине и аз скъсах с него, сега той се върна ии.. аз не знам! :(

ако имаш още чуства към него няма нищо лошо да се върнеш при него... :)

да де ама бяхме си обещали когато той се въpне да опитаме пак обаче аз сега съм с дpуг човек и не знам как да кажа на бившия ми .. :( смис той се надява пак да имаме нещо, но аз не искам да заpежа сегашния си пpиятел! много е сложно за това попитах дали бихте се въpнали пpи бивш за да не pазтягам истоpиятал като локум..

vellvet
11-22-2009, 11:36
след такава сериозна раздяла за мен няма смисъл... свидетел съм на такива неща и щом раздялата е била толкова сериозна събирането е една голяма пародия <лично мнение>

Krisiity
11-22-2009, 11:37
зависи за какво сте скъсали първия път и дали ти ще се чустваш добре като се върнеш при него ;]] :-) тва е моито мнение

добре де хубу..ще си призная..скъсахме щото трябваше да замине и аз скъсах с него, сега той се върна ии.. аз не знам! :(

ако имаш още чуства към него няма нищо лошо да се върнеш при него... :)

да де ама бяхме си обещали когато той се въpне да опитаме пак обаче аз сега съм с дpуг човек и не знам как да кажа на бившия ми .. :( смис той се надява пак да имаме нещо, но аз не искам да заpежа сегашния си пpиятел! много е сложно за това попитах дали бихте се въpнали пpи бивш за да не pазтягам истоpиятал като локум..

твоита е сложна абе послушаи сърцето си ;]] :)

sunshinepp
11-22-2009, 11:51
ейй хора мерси много :-)

Assshley
11-22-2009, 12:03
Зависи от много неща .. и от хората и от причината поради,която сте скъсали и от времето,което е минало и какво се е случвало докато не сте били заедно.

buuu
11-22-2009, 12:15
aaa nene pri onq pru4 nqq se vurna nikoga ;ddd
a za tebe... bigg gu6ii :-)

хихиии гуши беее шматиии :grin: :-)

искам се гушкам и с 2те ^_^ :grin: xhuaHUXahuxhUAXHU

по темата - едно нещо случило ли се е един път няма гаранция, че ще се случи и втори път, но случи ли се втори път, то то ще се случи и 3ти път...
такаче сичко е относително ако ме разбираш ;]

някой пречи ли ти :-D :-D ???

:oops: :smt008

ImmortalForever
11-22-2009, 14:13
По принцип съм върл противник на събирането с бивш, но в този случаи , въпреки че минаха 2 години още съм готова да го приема обратно..

umri
11-22-2009, 14:17
хеллооооу хора!

не знам дали е имало такава тема и се извинявам ако се повтаря..но отдавна си задавам един въпрос- Има ли смисъл да тръгнеш отново бивш/а,ако не сте скъсали много скоро..да кажем 6-7 месеца? интересно ми е да видя вашите мнения.. :-) :)

Три клишета: Бившият си остава бивш. Хората не се променят. Вълкът кожата си мени, но нрава не.

Колкото клишета, толкова и истина.

Аз лично не се обръщам назад, а продължавам напред.

edit: Прочетох малко мнения.. Какво означава, ако се обичат все още да се съберат? Ако са се обичали толкова много взаимно, защо са се разделили. Явно любовта е била едностранна.

Аз така си обяснявам нещата. Пример: Жена зарязва приятеля си. След няколко месеца той се е отърсил от раздялата и си живее живота. Тя вижда това, но някакво нейно чувство я кара тя пак да го притежава, но това чувство не е любов. Не е задължително да е точно такава ситуацията, но това е примерна ситуация.

SoStarstruck
11-22-2009, 14:25
Различно ее обачо ако не си преставала да го обичаш има голяма вероятност пак да се поддадеш и да тръгнеш с него,независимо какво е правил и какво не...Хората са го казали,че любовта е сляпа.

go71n
11-22-2009, 14:27
aaa nene pri onq pru4 nqq se vurna nikoga ;ddd
a za tebe... bigg gu6ii :-)

хихиии гуши беее шматиии :grin: :-)

искам се гушкам и с 2те ^_^ :grin: xhuaHUXahuxhUAXHU

по темата - едно нещо случило ли се е един път няма гаранция, че ще се случи и втори път, но случи ли се втори път, то то ще се случи и 3ти път...
такаче сичко е относително ако ме разбираш ;]

някой пречи ли ти :-D :-D ???

:oops: :smt008

Искам и с тебе искам и с нея искам и с 2те да полудея :-({|=

от песен е да не си помислите нещо 8-)

mOBSCENE
11-22-2009, 14:48
Според мен не.
Щом сме се разделили значи е трябвало.
Неискам да си губя времето с глупаци. :wink:

sunshinepp
11-22-2009, 15:15
aaa nene pri onq pru4 nqq se vurna nikoga ;ddd
a za tebe... bigg gu6ii :-)

хихиии гуши беее шматиии :grin: :-)

искам се гушкам и с 2те ^_^ :grin: xhuaHUXahuxhUAXHU

по темата - едно нещо случило ли се е един път няма гаранция, че ще се случи и втори път, но случи ли се втори път, то то ще се случи и 3ти път...
такаче сичко е относително ако ме разбираш ;]

някой пречи ли ти :-D :-D ???

:oops: :smt008

Искам и с тебе искам и с нея искам и с 2те да полудея :-({|=

от песен е да не си помислите нещо 8-)

ее ок :-) :(

chereshkaa
11-22-2009, 15:19
няма смисъл от това :) ..

sh3_1s_7h3_0n3
11-22-2009, 16:59
Аз след една година се бях събрала с бивш..., така че всичко е възможно. Важното е хората желание да имат.
Друг е въпроса до колко се получава, но определено е възможно да се случи.

Madn3s5
11-23-2009, 02:28
Ако все още има чувства, защо да няма смисъл?

GossipGirl89
11-23-2009, 09:25
Ми де да знам... На скоро и аз се бях изправила пред същата дилема, но за сега си останахме приятели... Хората казват, че като един път се скъса нишката и после нищо не е същото - то е ясно, че дори и да се съберете нещата вече няма да са такива каквито са били преди, но се питам дали е възможно чувствата да станат по-силни? :? С бившия ми много спорихме на тая тема и аз съм на мнение, че всичко ще е прекалено различно и няма никаква гаранция, че нещата ще потръгнат, но той твърди, че не сме били скъсали за кой знае какво и нещата нямало да са по-зле... На тоя етап животите и на двама ни са прекалено объркани иии има намесени много други хора и решихме да си останем приятели на първо време... но при вас - ако имате силни симпатии един към друг и по някакъв начин част от чувствата ви са се възвърнали пробвайте... Нищо не губите ако опитате :)

buuu
11-23-2009, 12:55
aaa nene pri onq pru4 nqq se vurna nikoga ;ddd
a za tebe... bigg gu6ii :-)

хихиии гуши беее шматиии :grin: :-)

искам се гушкам и с 2те ^_^ :grin: xhuaHUXahuxhUAXHU

по темата - едно нещо случило ли се е един път няма гаранция, че ще се случи и втори път, но случи ли се втори път, то то ще се случи и 3ти път...
такаче сичко е относително ако ме разбираш ;]

някой пречи ли ти :-D :-D ???

:oops: :smt008

Искам и с тебе искам и с нея искам и с 2те да полудея :-({|=

от песен е да не си помислите нещо 8-)

ее ок :-) :(

:lol: разбиваш мечтити ми 8-) :( :-)

buuu
11-23-2009, 12:56
хеллооооу хора!

не знам дали е имало такава тема и се извинявам ако се повтаря..но отдавна си задавам един въпрос- Има ли смисъл да тръгнеш отново бивш/а,ако не сте скъсали много скоро..да кажем 6-7 месеца? интересно ми е да видя вашите мнения.. :-) :)

Три клишета: Бившият си остава бивш. Хората не се променят. Вълкът кожата си мени, но нрава не.

Колкото клишета, толкова и истина.

Аз лично не се обръщам назад, а продължавам напред.

edit: Прочетох малко мнения.. Какво означава, ако се обичат все още да се съберат? Ако са се обичали толкова много взаимно, защо са се разделили. Явно любовта е била едностранна.

Аз така си обяснявам нещата. Пример: Жена зарязва приятеля си. След няколко месеца той се е отърсил от раздялата и си живее живота. Тя вижда това, но някакво нейно чувство я кара тя пак да го притежава, но това чувство не е любов. Не е задължително да е точно такава ситуацията, но това е примерна ситуация.

мн точно Анииииии.. замисли са бе чопарчо 8-) :-)