PDA

View Full Version : Едно Момиче



SladkotoRose97
11-21-2009, 21:30
Здравей , д-р теен значи аз съм на 12 години и много си харесвам 1 момиче , но не съм я виждал от 2 години . Ние си писахме малко смс-и и даже ходихме заедно за 2 дни , но тя ме изнерви и аз я псувах лошо. Значи въпроса ми е какво да направя да върна нейната любов
Казах и че ще си изпусне влака докато лапа на баща си патлака казах и че е рязана ку*ва че е травестит и тн плс савет

ПС. Причината за моите 'леки' обиди беше че тя ми каза че ми е супер обидена щото не ми се пишеха СМСи щото не мислех че нашата връзка трябва да е СМС-СМС без нищо др.

stelit0
11-21-2009, 21:40
:shock: :-x :smt076 :smt097 :smt098 като се научиш да говориш нормално а не да псуваш като чобанин тогава може да си върнеш любовта и но не всъщтност няма да да успееш.Тъп си брат ама мн си тъп!!! :smt097

rasdef
11-21-2009, 21:43
според мен е постъпил правилно и всъщност това е било израз на обич но мисля че автора на темата е дълбоко душевно болен тип на 12 години който все още бие чикийки на снимки на сашка васева
по темата не мисля че ще я върне

YouKnowImBetterThanYou
11-22-2009, 01:48
За съжаление след тази случка ще е твоя единствено на снимка.

lipstick
11-22-2009, 07:07
Няма начин да си я върнеш!!!

stelit0
11-22-2009, 08:40
според мен е постъпил правилно и всъщност това е било израз на обич но мисля че автора на темата е дълбоко душевно болен тип на 12 години който все още бие чикийки на снимки на сашка васева
по темата не мисля че ще я върнекое е израз на обич че нещо не разбрах?!? :shock:

aloveyou
11-22-2009, 09:58
Няма начин да я върнеш.. :? ..Поне аз не бих се върнала,след такива обиди.. (а и не ми се вярва повечето момичета да простят такива думи)

П.П - След като се научиш да говориш като човек,а не да псуваш ще може да се разбереш с момичетата,но не и точно с тази
П.П 2 - Както каза stelit0 "Тъп си"

Yofchito
11-22-2009, 11:16
такаам... аз си мисля че проблемът се корени много по дълбоко. противно на повечето хора тук, аз си мисля че авторът е постъпил правилно, при създаването на връзка независимо дали си виждал другия човек, трябва да й покажеш че ти определяш правилата и че каквото ти кажеш това ще е. в този ред на мисли според мен единствениата грешка на автора е че не е започнал да я псува от самото начало, та да си знае мястото, а вместо това я е оставил няколко дена да му се качи на главата, и сега естествено си тегли последствията. за следващият път да знаеш, от самото начало да си я храниш здраво.
Храненето в случая наистина е израз на обич и заинтересованост, който за съжаление разглезените момиченца, какъвто е случая с рязаната к*рва, не могат никога да разберат...

Надявам се че коментарът ми няма да бъде разбрам погрешно и ще послужи за урок както на автора така и на други неопитни момчета които попаднат на темата, а защо не и на момичетата, та да разберат най-сетне къде им е мястото...

aloveyou
11-22-2009, 11:31
такаам... аз си мисля че проблемът се корени много по дълбоко. противно на повечето хора тук, аз си мисля че авторът е постъпил правилно, при създаването на връзка независимо дали си виждал другия човек, трябва да й покажеш че ти определяш правилата и че каквото ти кажеш това ще е. в този ред на мисли според мен единствениата грешка на автора е че не е започнал да я псува от самото начало, та да си знае мястото, а вместо това я е оставил няколко дена да му се качи на главата, и сега естествено си тегли последствията. за следващият път да знаеш, от самото начало да си я храниш здраво.
Храненето в случая наистина е израз на обич и заинтересованост, който за съжаление разглезените момиченца, какъвто е случая с рязаната к*рва, не могат никога да разберат...

:shock: Кое е образ на обич и на заинтересованост,бе. :-o ..

Цитирам автора

Казах и че ще си изпусне влака докато лапа на баща си патлака

- Е ти били търпяла такава дума.. :?

П.П - Ако започне така от самото начало,момичето ще си знае мястото - да,ще стои далеч от такъв човек (като автора),който псува,което му дойде на ум + това е само на 12 год.: т.е. още е ДЕТЕ :?

SladkotoRose97
11-22-2009, 12:23
Съгласен сам с Yofchito време е тези разглезени пачи да разберат че не може просто така да ни се качват на главата и за 1 свирка на седмица да си мислят че могат да си правят каквото искат!!!

Yofchito
11-22-2009, 13:08
:shock: Кое е образ на обич и на заинтересованост,бе. :-o ..

Цитирам автора

Казах и че ще си изпусне влака докато лапа на баща си патлака

- Е ти били търпяла такава дума.. :?

П.П - Ако започне така от самото начало,момичето ще си знае мястото - да,ще стои далеч от такъв човек (като автора),който псува,което му дойде на ум + това е само на 12 год.: т.е. още е ДЕТЕ :?

еми храненето... то си пише, но пак повтарям че малките лигли към който най-вероятно и ти спадаш, няма как да разберат... важното е че автора ме разбра.

относно 2рата част... естествено че много хора не биха търпяли това, но тя си го е заслужила, просто в случая другата възможност е тая като го дразни автора да не й каже нищо и нали се сещаш че в последствие рязаната ше се помисли за бог и ше си прави квото иска, и автора ще стане мъж под чехъл. той е направил правилното като и е дал да разбере кой командва. мн ясно че няма да седи и да я търпи.

ПП относно това че е на 12 год. и още е лапе в случая това е + защото от сега се ще се научи как да се оправя с малките кифли.

lubomirky
11-22-2009, 18:29
ибафкЪъЪ

SladkotoRose97
11-22-2009, 19:25
ибафкЪъЪ
Ква ебавка бе мой говоря най-сериозно ако ти не смяташ така земи си 1 гаубица се гръмни на батенберг

SladkotoRose97
11-23-2009, 17:33
Май любовта ми се е обърнала също кам този сайт :shock: но ме е срам да и пиша след това което стана хеллппп

MiMs4y
11-24-2009, 19:01
[quote="Yofchito"]такаам... аз си мисля че проблемът се корени много по дълбоко. противно на повечето хора тук, аз си мисля че авторът е постъпил правилно, при създаването на връзка независимо дали си виждал другия човек, трябва да й покажеш че ти определяш правилата и че каквото ти кажеш това ще е. в този ред на мисли според мен единствениата грешка на автора е че не е започнал да я псува от самото начало, та да си знае мястото, а вместо това я е оставил няколко дена да му се качи на главата, и сега естествено си тегли последствията. за следващият път да знаеш, от самото начало да си я храниш здраво.
Храненето в случая наистина е израз на обич и заинтересованост, който за съжаление разглезените момиченца, какъвто е случая с рязаната к*рва, не могат никога да разберат...


Абе ...Yofchito ... за какво говориш изобщо, това са ДЕЦА на 12 годинкиии ! Не им разбира главата още от любов, да не говорим за такива разсъждения като твоите. ( и между другото несъм съгласна с тях, но това е отделен ?с и няма да го коментирам ).


Относно случая ... добре де, как можеш да говориш така на момиче?! тиии .. незнам направоо нямам думи !Та нали ние момичетата сме толкова нежни и чувствителни ... това да ти не е някой "приятел" от твоите да и говориш така ?!
Но всъщност .. за каква любов да говоря, вие просто неразбирате какво е любовта всъщност. Порастнете малко, пък тогава се занимавайте с нея. А и дори и да разбираш ... ама няма как да разбираш като й говориш така. Просто е недопустимо такова отношение! Аз ако съм на нейно място даже няма и да те погледна повече... Научете се на малко по-мило отношение бе хора ! Ако се държиш така от малък, после какво ще бъде ?! :? :o

lubomirky
11-24-2009, 19:21
ходи удари една и да не я мислиш тая, сеш' са ?

nana14
11-25-2009, 13:04
ама това супер гадно.

като си казал тиа глупости ще си ги сърбаш.

stelit0
11-25-2009, 13:54
мацката също е пуснала тема :razz: :razz: :razz: дали да ти прости пита :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

gugenceto2
07-15-2010, 15:01
Здравей , д-р теен значи аз съм на 12 години и много си харесвам 1 момиче , но не съм я виждал от 2 години . Ние си писахме малко смс-и и даже ходихме заедно за 2 дни , но тя ме изнерви и аз я псувах лошо. Значи въпроса ми е какво да направя да върна нейната любов
Казах и че ще си изпусне влака докато лапа на баща си патлака казах и че е рязана ку*ва че е травестит и тн плс савет

ПС. Причината за моите 'леки' обиди беше че тя ми каза че ми е супер обидена щото не ми се пишеха СМСи щото не мислех че нашата връзка трябва да е СМС-СМС без нищо др.
не мисля че ще си я върнеш освен ако не си загуби паметта :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: ако тя те е харесвала това би било голям удар за нея може би е искала да те накара да ревнуваш понякога момичетата правят така за да привлекат внимание.

elizabethg
07-15-2010, 15:08
[quote="SladkotoRose97"]
Казах и че ще си изпусне влака докато лапа на баща си патлака казах и че е рязана ку*ва че е травестит и тн плс савет

Леле...пикльо(без извинение),обидил си я така нагло и сега с какви очи ще искаш да върнеш "любовта" и???За пореден път се убеждавам...Детска работа :-x :-x :-x