PDA

View Full Version : разделихме се,но ме търси



Alli
11-22-2009, 07:41
Историята е следната:Накратко ходих с приятеля ми близо година и половина,веднъж скъсахме,защото много съм го била задушавала,искал да прекарва повече време с приятелите си,но след това реши,че не може без мен и се събрахме след седмица,минаха няколко месеца,в които той не ми обръщаше особено внимание,карахме се много,при поредната му глупост аз му казах,че не мога повече така и да избира дали ще е с мен и ако е с мен то да се бори малко или въобще да не е,той се стресна веднага започна да ми звъни,да ми обяснява как ще се промени,но нищо не направи...след няколко дни ми заяви точно като първия път"обичам те много,но не искам да сме заедно,може би някой ден,когато и двамата се променим...",чувствам се ужасно,не мога да спра да плача,много ми липсва:(,а той ми звъни всеки ден и се интересува какво съм правила,с кого съм била,но не иска да се върне:( не знам какво да правя,страшно много искам да се върне,моля ви не ми казвайте зарежи го,ще си намериш нов,искам да съм с него,той е първата ми по-сериозна връзка и знам,че ме обича,и аз го обичам,искам да се съберем,но не знам какво да направя:( хората ме съветват различни неща,едни казват да се правя,че не ми пука особено,така шял да ме поиска,но от друга страна м е страх по този начин да не го загубя завинаги :(

vesinka899
11-22-2009, 07:44
ти наистита трява да го зарежеш.Мисля че той ти се обажда защото знае че имаш чувства към него,но не може да се съберете и да ти стане още по-гадно.

AutomatiC
11-22-2009, 08:00
и да не желаеш,повечето хора ще ти кажат да го игнорираш,а ако се съберете пак,теб ще те е страх да не скъсате,а в една връзка несигурна ли си,последствията ще са същите каквито са били..

FantaMen
11-22-2009, 08:25
Добре а говорилили сте сериозно на тази тема... От историята намирам грешки и на двамата...Ако пробваш още веднъж и пак те разочарова ???? Кво правиш пак ще искаш съвет как да го забравиш..Ти не си сигурна каква глупост може да направи.Вижда се че си прекрасно момиче но според мен той не те оценява или явно му е омръзнало един вид.Може да има друго момиче може просто да поставя приятелите си пред теб.Има много варианти.Ние не можем да вземем решението вместо теб а само да ти помогнем... Трябва да си имате доверие един на друг а след 2 скъсване нз от къде може да доиде ;)

PurpleDream
11-22-2009, 08:27
не го игнорирай, щом ти звани значи се интересува от теб, това че вече не сте заедно като двойка не означава, че не може да се виждате и чувате, да сте приятели
момчето ти е казало, че те обича и може да се съберете след време и ти твърдиш, че го обичаш
и не виждам какъв е проблема

plushinka1
11-22-2009, 08:31
Според мен пък ти звани, защото си мисли, че по този начин ти няма да можеш да го забравиш...както и се случва, всеки път когато ти се обадии той те кара да мислиш за него...и така поддържа чувствата ти....ако те обичаше наистина, щеше да иска да бъде с теб а това което прави според мен го кара да бъде сигурен, че все пак още си негова :? [/u]

Alli
11-22-2009, 08:41
и аз съм на това мнение,че поддържаме връзка,за да може ако му скимне да се съберем,за това обмислям дали следващият път като ми се обади да му кажа,или е с мен или да не ме търси повече...дано се стресне поне малко че ме губи:(

balu4ka
11-22-2009, 09:43
Тоя много яко те разиграва.Аз не бих се занимавала с такъв.

+++
Определено,мисля ,че те има като даденост.Седни и му обясни каквото каза тук.Че не искаш да те разиграва,да ти се обажда всеки ден така и ,че ако не иска да сте заедно по -добре да не те мъчи ,а да забрави за теб.

T91
11-22-2009, 09:50
едни казват да се правя,че не ми пука особено,така шял да ме поиска,но от друга страна м е страх по този начин да не го загубя завинаги :(

Този вариянт е най-добър . На мен лично сега ми го правят и полудявам :o . Пробвай първо да се свестиш и да се опиташ да бъдеш без него . Пък после каквото сабя покаже . Не падай ниско да се опитваш да го убедиш . Много е унизително ... Здраво и смело напред . :-)

Alli
11-22-2009, 10:02
значи когато ми се обади следващия път да му кажа,че или е с мен ли да забрави да ми звъни

PurpleDream
11-22-2009, 10:20
значи когато ми се обади следващия път да му кажа,че или е с мен ли да забрави да ми звъни

мн тъпо, недей

OneDayInNewYork
11-22-2009, 10:23
поговорете да се съберете отново : )

Alli
11-22-2009, 10:28
аами говорехме,той каза,че не иска,имам ли друг избор или да се мъча като той ми звъни всеки ден да ме чуел

OneDayInNewYork
11-22-2009, 10:30
като не иска му кажи да бъдете само приятели и нищо повече
така той ще бъде до теб и ти до него, а по същото време ще си намериш друг и ще го забравиш по-лесно (:

PurpleDream
11-22-2009, 10:31
"обичам те много,но не искам да сме заедно,може би някой ден,когато и двамата се променим..."
знам,че ме обича,и аз го обичам,искам да се съберем

според мен за него сега сте само приятели и както ти е казал, след време може да се съберете пак, това не означава, че те разиграва, просто иска малка почивка...
щом го обичаш и мислиш, че той те обича и искаш да се съберете, би било много глупаво да му поставиш ултиматум, защото най- вероятно той няма да иска веднага да се съберете и така най - вероятно само ще пропилееш шанса си да се съберете по нататък

go71n
11-22-2009, 10:34
ти наистита трява да го зарежеш.Мисля че той ти се обажда защото знае че имаш чувства към него,но не може да се съберете и да ти стане още по-гадно.

SAVE THE PLANET - KILL YOURSELF

напротив на момчето му е още по гадно, и затова се интересува каде си и с кого си, той може би знае, че не се е променил, както си поискала от него и затова не иска да се саберете може би ако му кажеш,че го искаш както преди ( в смисал държанието да му е същото ) ще се съберете, но щом се интересува от тебе значи още те обича ;]

sunshinepp
11-22-2009, 10:34
Историята е следната:Накратко ходих с приятеля ми близо година и половина,веднъж скъсахме,защото много съм го била задушавала,искал да прекарва повече време с приятелите си,но след това реши,че не може без мен и се събрахме след седмица,минаха няколко месеца,в които той не ми обръщаше особено внимание,карахме се много,при поредната му глупост аз му казах,че не мога повече така и да избира дали ще е с мен и ако е с мен то да се бори малко или въобще да не е,той се стресна веднага започна да ми звъни,да ми обяснява как ще се промени,но нищо не направи...след няколко дни ми заяви точно като първия път"обичам те много,но не искам да сме заедно,може би някой ден,когато и двамата се променим...",чувствам се ужасно,не мога да спра да плача,много ми липсва:(,а той ми звъни всеки ден и се интересува какво съм правила,с кого съм била,но не иска да се върне:( не знам какво да правя,страшно много искам да се върне,моля ви не ми казвайте зарежи го,ще си намериш нов,искам да съм с него,той е първата ми по-сериозна връзка и знам,че ме обича,и аз го обичам,искам да се съберем,но не знам какво да направя:( хората ме съветват различни неща,едни казват да се правя,че не ми пука особено,така шял да ме поиска,но от друга страна м е страх по този начин да не го загубя завинаги :(

прави се, че не ти пука ..наистина ще те пожелае пак може би, а ако не го направи тогава не съжалявай ще си наясно за връзката ви и ще е по-лесно а..относно тва, че ти звъни да пита кво праиш къде си била..загрижен е ..но не си длъжна да му отговаряш.. :)

Alli
11-22-2009, 10:42
благодаря ви много:) значи аз да не го търся,само той като ми звъни ще се държа нормално,но въпреки това по-дръпнато,а иначе той не иска само той да се променя иска и аз да се променя да не съм толкова'задушаваща' и има право,но аз започнах да се държа така,защото не получавах вече нужното внимание

OneDayInNewYork
11-22-2009, 11:00
благодаря ви много:) значи аз да не го търся,само той като ми звъни ще се държа нормално,но въпреки това по-дръпнато,а иначе той не иска само той да се променя иска и аз да се променя да не съм толкова'задушаваща' и има право,но аз започнах да се държа така,защото не получавах вече нужното внимание

точно така! :)
ти не го търси, когато той те потърси му отговори това което те пита, щом се интересува и не мисли за него, а и можеш още днес да си намериш друго момче, споко : )

Krisiity
11-22-2009, 11:04
Добре а говорилили сте сериозно на тази тема... От историята намирам грешки и на двамата...Ако пробваш още веднъж и пак те разочарова ???? Кво правиш пак ще искаш съвет как да го забравиш..Ти не си сигурна каква глупост може да направи.Вижда се че си прекрасно момиче но според мен той не те оценява или явно му е омръзнало един вид.Може да има друго момиче може просто да поставя приятелите си пред теб.Има много варианти.Ние не можем да вземем решението вместо теб а само да ти помогнем... Трябва да си имате доверие един на друг а след 2 скъсване нз от къде може да доиде ;)

++
:) успех

soul1199
11-22-2009, 11:10
и да не желаеш,повечето хора ще ти кажат да го игнорираш,а ако се съберете пак,теб ще те е страх да не скъсате,а в една връзка несигурна ли си,последствията ще са същите каквито са били..

lipsvashh_mi
11-22-2009, 11:15
сама се нараняваш и унижаваш в случая..според мен е трябвало ясно да му кажеш,че приемаш неговото решение да се разделите,но щом приключат отношенията ви да не те търси повече..сега като само ти звъни ще си мислиш малко или много за него и ще се измъчваш,че не сте заедно....

juj1
11-22-2009, 11:25
Вероятно го интересуваш щом те търси ! Не му показвай колко много го обичаш за момента. Опитай се да не се държиш "Задушаващо" и той ако найстина те обича ще се съберете! Не се отчаивай! Успех :)

Assshley
11-22-2009, 12:05
Просто го е страх да не го забравиш.

Alli
11-22-2009, 12:11
нз глупаво го е ,нз страх ли го е ,но да ми твърди,че ме обича,а не иска да е с мен...няма никаква логика :x

Sir9Maximilian
11-22-2009, 12:14
Според мен трябва да вземеш 1 тир и да го згазиш..ама така челно !

тва в кръга на шегата :oops:


Пък иначе ..това е доста странно,че не иска да се съберете пък ти звънни и те пита кво си правила и с кого си,това навежда само на 1 мисъл,той те обича и се интересува от теб..значи някъде по мрежовата карта има нещо което му пречи..поговори с него. :-)

SoStarstruck
11-22-2009, 14:51
Много инт, искаш съвет,но само да не ти казваме да го зарежеш. Значи приемаш само ако ти казваме да си останеш с него..? Или? :-o
Както вече казаха,може наистина просто да го е страх да не загуби чувствата ти към него и затова още да те търси...Ако е така това,което изпитва към теб не може да се нарече точно "любов'...
А може и наистина да те обича,но да му е много объркано и притеснено...
Остави всичко на времето,не го игнорирай и отговаряй на обажданията му,и ако отново поиска да е с теб пак пиши. ;]

anonimchetou
11-22-2009, 15:12
Според мен пък ти звани, защото си мисли, че по този начин ти няма да можеш да го забравиш...както и се случва, всеки път когато ти се обадии той те кара да мислиш за него...и така поддържа чувствата ти....ако те обичаше наистина, щеше да иска да бъде с теб а това което прави според мен го кара да бъде сигурен, че все пак още си негова :? [/u]

евала.. тъкмо ме мързеше да пиша..

mOBSCENE
11-22-2009, 15:13
Според мен пък ти звани, защото си мисли, че по този начин ти няма да можеш да го забравиш...както и се случва, всеки път когато ти се обадии той те кара да мислиш за него...и така поддържа чувствата ти....ако те обичаше наистина, щеше да иска да бъде с теб а това което прави според мен го кара да бъде сигурен, че все пак още си негова :? [/u]

евала.. тъкмо ме мързеше да пиша..

и мен ;д

chereshkaa
11-22-2009, 15:17
не се занимавай с такива :? Намери си друг...

Alli
11-23-2009, 19:26
снощи се бях понапила и го видях,той ме дръпна и започна да ме целува и прегъща и ми оебсняваше колко много му липсвам,колко ме обичал,мислел само за мен и се страхувал да не съм с друг,аз му казах че също го обичам,но няма да продължаваме така както тази вечер,псоле пак куп мили работи,нонакрая ми заяви,че това не променя нищо,сутринта пак ми взъня да ме чуел... :x какво иска...

vesinka899
11-23-2009, 19:29
ЗАРЕЖИ ГО !!!

loliii
11-23-2009, 19:32
Скъсал е с теб, защото си го задушавала, а сега когато не ходите, той ти звъни всеки ден!?
Ето един пример, че не само момичетата не знаят какво искат.
А ти какво се чудиш какво да правиш.. Имаш ли някакъв избор, като той не иска да е с теб.. :-o

bogzfaggot
11-23-2009, 20:19
Знаеш ли все едно чета моята история и знаеш ли как завърши тя?Скъса ме!Да за пореден път,явно просто му бях интересна като не бях негова.Съвета ми е да не се занимаваш с хора,които не знаят какво искат,защото хората рядко се променят,особено на тази възраст.Надявам се всичко да се подреди при теб.Успех ;)

vilityyy96
11-24-2009, 12:42
Добре а говорилили сте сериозно на тази тема... От историята намирам грешки и на двамата...Ако пробваш още веднъж и пак те разочарова ???? Кво правиш пак ще искаш съвет как да го забравиш..Ти не си сигурна каква глупост може да направи.Вижда се че си прекрасно момиче но според мен той не те оценява или явно му е омръзнало един вид.Може да има друго момиче може просто да поставя приятелите си пред теб.Има много варианти.Ние не можем да вземем решението вместо теб а само да ти помогнем... Трябва да си имате доверие един на друг а след 2 скъсване нз от къде може да доиде ;) +1 :-D

vilityyy96
11-24-2009, 12:45
Знаеш ли все едно чета моята история и знаеш ли как завърши тя?Скъса ме!Да за пореден път,явно просто му бях интересна като не бях негова.Съвета ми е да не се занимаваш с хора,които не знаят какво искат,защото хората рядко се променят,особено на тази възраст.Надявам се всичко да се подреди при теб.Успех ;) наистина е така аз имам горчив спомен от ено момче, което определено не знаеше какво иска... просто в тази възраст всички тийн са доста объркани с чувствата си. Затова и всичко е толкова силно и си мислиш че не можеш да живееш без този човек и се страхуваш да не го загубиш. ;)

NamelessRomantic
11-24-2009, 12:46
Ми като не ще,не ще.Игнорирай го докато поиска.